Operacija trijumf - Strana 6
Strana 6 od 37 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 547
  1. #76

    Odgovor: Operacija trijumf

    Više liči na Big Brother nego na sve ostalo. Nije ni čudo kad i njih same mrzi da vežbaju ili meni samo tako izgleda zbog onog izmontiranog pregleda koji pogledam. Možda su se i oni sami ufurali u BB fazon pa se tako i ponašaju, a od Emotiona i ne očekujem ništa drugo nego ovo što upravo emisija i jeste.

    Andrea mi je mnogo smešna sa onim belim tačkama od kreme po licu 24/7.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #77

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ako je istina, mene će uspeti da nateraju da gledam više

    TRIJUMF IZNENAĐENJA!

    Nikola Sarić izlazi, Skaj i Ajs ulaze na akademiju Operacije Trijumf"!

    http://www.pressonline.rs/page/stori...41&seriesId=69
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #78

    Odgovor: Operacija trijumf

    za Nikolu me ne cudi, posto sam u par navrata u'vatila kad kaze da hoce kuci, jer se smorio i sve mu mnogovise lici na BB nego na OT, a to ga iritira strasno
    a ako ovo dvoje udju.. bogami, sedecu pred TeVejom, samo da na'vatam kad ima bilo kakvo ukljucenje, ovo je sad palo kao desetka na keca
    mada.. ne vidim sta ce oni unutra?
    garant je gledanost mala.. pa potezu dva idiota da je podignu..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  4. #79

    Odgovor: Operacija trijumf

    Da l' će da uđu ove budale stvarno?
    Izbacila bih Milicu i Andreu ovaj put. I Antoniju, ali već je otišla.
    A Jasmina, čini mi se, najviše se transformiše od svih u kući, scena i kuća - dva sveta. Na oko 'vako.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #80

    Odgovor: Operacija trijumf

    'ladno su usli u kucu
    Kalenicuuuuu..
    znaciiii extra

    da, zasluzeno nominovani, ionako su hteli napolje samo mi bilo cudno, kako je bre Sonja bila nominovana, kad je pevala extra?
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  6. #81

    Odgovor: Operacija trijumf

    Joj, moji dojmovi su ovakvi..

    Nina - nekako mi nikako ne paše. Nešto me na njoj smeta i možeš ga ...

    Milica - mala mi je zakon! Ima tu neku karizmu na stage-u. Dobro pleše, ok ima glas, super izgleda.. Vau!

    Aleksandar - kako gledateljima, tako je i meni najbolji tamo ali ovo je sada već previše. Trebalo bi i njega izložiti žiriju

    Nikola P. - mali mi je baš simpa i jedan mi je među omiljenijim tamo.

    Ana B. - preslatka mi je. Volim ju vidjeti na pozornici.

    Sonja - glas do jaja.

    Vukašin - nisam ga slušala jučer ali mi i on ne odgovara baš. Možda je njegov neki stav kriv za to.

    Jasmina - kao što je Squaw rekla, izvrsna moć transformacije. Užitak ju je i slušati a i gledati kako pjeva. Uvijek da sve od sebe, bez obzira dal' joj paše duet ili ne.

    Danijel - ok mi je ali frizura..

    Đorđe - nije mi nešto

    Adnan (mislim da se tako mladac zove) - simpatičan nadasve.

    Nominirane neću da diram

    Nikolina Pišek - ajajajaj, nije mi baš za ovu ekipu koja vodi Operaciju Trijumf

    Ana - žena je savršena

    Maca i kolega - zašto mi nemamo takve voditelje u Hrv?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  7. #82

    Odgovor: Operacija trijumf

    Sinoć je na mene naaajbolji utisak ostavio Maca i 'Vaginalna manipulacija'!!!!!

    Lik je rođeni loodak!

    Još ću ga zgotiviti do kraja!
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.
      Vrh

  8. #83

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Adnan (mislim da se tako mladac zove) - simpatičan nadasve.
    Njega su mučenika toliko terali da se uživi u pesmu i bude uverljiv da je bio sve samo ne svoj. Kad je počeo da žmiri ko Tarmi Rićmi i da se unosi, umr'o sam od smeja Kad je prirodniji i 'nako skakutav kao derište neko, mnogo je simpatičniji

    Milica - mala mi je zakon! Ima tu neku karizmu na stage-u. Dobro pleše, ok ima glas, super izgleda.. Vau!
    Ja bih rekla samo da je napaljena mnogo. Pevanje mi se ne sviđa, a to mi je najbitnije
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  9. #84

    Odgovor: Operacija trijumf

    Sonja je kad je dobila pesmu Ginem za proslo gala vece izjavila kako joj je pesma 'udri me do zore'.. pa je ono sinoc bila odmazda od strane predsednika zirija
    Atomci su sjajni, tolike godine na sceni a tako na zemlji.
    Nikola Paunovic mi se bas svidja. Jedna od onih profesorki rece kako on ima najvise razloga da bude prepotentan jer je lep, pametan, talentovan a kao uopste to nije. Ona mu je to kao uzela za zlo
      Vrh

  10. #85

    Odgovor: Operacija trijumf

    E 'vako.....

    Odgledao sam juče (prvi i poslednji put) deo "Operacije propast" i mogu reći sledeće:
    Prvo - čuo sam da su ovo pompezno najavljivali kao povratak dobre muzike na ove prostore - što mi je najblaže rečeno smešno. Sve mi ovo liči na jedan veliki "Grand Show" ... samo je lyrics bolji
    Drugo - u žiriju je pored one kr*ve falio samo onaj .... kako se zove što je sa Lepom Brenom "svirao" ... never mind
    Treće - kada sam video/čuo onog "macana" sa sve "cicama" i sa sve "koreografijom" kako peva sa Atomcima imao sam osećaj da će Bruno da mu razvali jednu roditeljsku i da ga pošalje u ćošak
    Četvrto - Željko Samardžić .... kao što rekoh ... Grand
    Peto - onaj masni ma*mun od voditelja koji je falširao 3/4 pesme "Žuti kišobran" kojeg verovatno ni rođena majka ne voli
    Šesto - ono što sam video/čuo sve sami kompleksaši, mamini sinovi, foliranti .....

    Da ne bude da sam samo kudio, evo da i pohvalim malo: Ona što vodi emisiju je , kao i pevanje jednog takmičara (ne znam kako se zove)
    Kod ostalih je bilo ... pokreti + lažne emocije + pevanje =
      Vrh

  11. #86

    Odgovor: Operacija trijumf

    Pa ispada da oni u Grandu pevaju pa ubiVaju za ove Možda se tamo prijavi više ljudi (tačnije, 100% je tako) ili je različit koncept, tamo ih ništa ne uče već samo odvajaju, a ovde su se kao prijavili da nešto nauče, u školu... ili odaberu formirane glasove... neki su da se smrzneš, realno, bez obzira što ti pravac ušima ne prija i leži. Npr:





    Ona što vodi emisiju je
    I meni. Lepota je u oku posmatrača, slažem se, i sve možeš da kažeš ali da nije lepa, meni je smešno... kao što čitam na raznim stranicama. Ljubomora?
    I još mi je ekstra sehi kad progovori 'nako hrvatski pa mi i uzdah izmami
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #87

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat SQUAW kaže:
    Lepota je u oku posmatrača, slažem se, i sve možeš da kažeš ali da nije lepa, meni je smešno... kao što čitam na raznim stranicama. Ljubomora?
    I još mi je ekstra sehi kad progovori 'nako hrvatski pa mi i uzdah izmami
    A gde sam ja to konkretno rekao da nije lepa? Devojka/žena izgleda a to sam uostalom i rekao putem smajlija, zar ne?

    Što se emisije tiče i u "Zvezdama granda" (strava naziv ), hteli mi to da priznamo ili ne, imaš likova koji pevaju da se smrzneš, ali je lyrics katastrofa - tako da....
    Btw.... tamo u žiriju sedi ista ova krava (ovo je samo pretpostavka... ne gledam - ne mogu da tvrdim)

    Lepo je to što oni njih uče da pevaju i tako to, ali ako stvarno misliš da će ih , za koliko već dana, naučiti nešto da otpevaju bolje nego dosad, nema šanse
    Tehnika pevanja se uči godinama (nekada se ni ne nauči), a ne za par nedelja/meseci.
    Jedino mogu da ih nauče da se bacakaju po sceni i da im tamo neki likovi uvale neki stajling - kao sada je to IN
    Dobijamo papazjaniju u kojoj sviraju/pevaju Atomci, pa Željko Samardžić ... dajte ljudi da se ne šalimo
    Leba i igara, tako mi nekako sve ovo izgleda ....
      Vrh

  13. #88

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    A gde sam ja to konkretno rekao da nije lepa? Devojka/žena izgleda a to sam uostalom i rekao putem smajlija, zar ne?
    Leonarde, ja sam se složila sa tobom malopre, al' nisi ukapirao... ili ja nisam lepo napisala. Znam šta znači onaj smajli, i ja ga koristim Uglavnom žene govore kako ta Pišekova nije lepa, pa kažem... smešno mi je

    Lepo je to što oni njih uče da pevaju i tako to, ali ako stvarno misliš da će ih , za koliko već dana, naučiti nešto da otpevaju bolje nego dosad, nema šanse
    Tehnika pevanja se uči godinama (nekada se ni ne nauči), a ne za par nedelja/meseci.
    Ne mislim, nego kažem - tako su postavili, akademija pa profesori pa trt mrt... a da se uči godinama znaju i oni sami Samo kažem, razlikuju mi se sve te emisije - iako sve ispade isto
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  14. #89

    Odgovor: Operacija trijumf

    I dalje tvrdim da nije lepa, vise je *e*ozovna.. ovi sto im obilno cure balice na nju potvrdjuju moj stav
      Vrh

  15. #90

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Leonarde, ja sam se složila sa tobom malopre, al' nisi ukapirao... ili ja nisam lepo napisala. Znam šta znači onaj smajli, i ja ga koristim Uglavnom žene govore kako ta Pišekova nije lepa, pa kažem... smešno mi je
    Ma zbunila me ona rečenica: " ... i sve možeš da kažeš ali da nije lepa, meni je smešno..."



    Sorry .... my bad

    Žena je ....

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ne mislim, nego kažem - tako su postavili, akademija pa profesori pa trt mrt... a da se uči godinama znaju i oni sami Samo kažem, razlikuju mi se sve te emisije - iako sve ispade isto
    Slažem se
      Vrh

Strana 6 od 37 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •