Operacija trijumf - Strana 13
Strana 13 od 37 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 547
  1. #181

    Odgovor: Operacija trijumf

    I meni je Kristijan baš bzvz lik
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #182

    Odgovor: Operacija trijumf

    Miličica je konačno dobila pesmu kojom je bila zadovoljna... Zvuči lošije nego kad je pevala one koje joj se nisu sviđale... Sva mi je na silu...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  3. #183

    Odgovor: Operacija trijumf

    Vukašin je odličan - možda sam pristrasna, jer je on pored Sonje moj favorit.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  4. #184

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ja ću redom ove koji su bili do sad da opletem poslužiću se onim spiskom sa prošle strane. Prvo da kažem - jeb'le ih pesme.

    Adnan Babajić - Simpa mi je i veseo i ima neku toplinu baš zato, ima i lep glas a otpevao je vala sve što nije hteo. Zaslužio da prođe.
    Danijel Pavlović - Goru pesmu nisu mogli da mu daju, a ja i ne znam kako se ono peva bokte, zvučalo je užasno Peva inače odlično.
    Kristijan Jovanov - On je tu radi reda dečko, cupka nešto sa noge na nogu, zna da treba da ima neki kontakt sa publikom pa pruži onu ruku k'o mrtvu ribu i misli da se to zove komunikacija na sceni. Ne dopada mi se generalno ništa.
    Mirjana Kostić - Žao mi je što je ispala, jer dobro peva.
    Milica Majstorović - Ne volim taj vojs, mada je prvi put večeras nešto pevala.
    Nikola Paunović - Izbacila bih ga.
    Nina Petković - Pod jedan da zameni amalgamske plombe, pod dva Nina mi je simpatična ali ima problema dok peva i to se vidi. Ovo joj je možda bio težak zadatak, ali meni je tek pred kraj, kad je promukla i ostala bez glasa zvučala kako treba nego ono dok se trudila. I uvek je tako.
    Nikola Sarić - Standardno, tu je gde je i bio.
    Vukašin Brajić - Nemam komentar, za Vukašina rekoh još odavno da me kupio dok je pevušio u kući, a kako koja Gala prođe sve je sigurniji, uverljiviji, jači.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #185

    Odgovor: Operacija trijumf

    zesce sam razocarana, valjda zato sto sam se nadala da Mika nece ispasti mogu samo da kazem da je akademija izgubila najbolji vokal, toliko
    Nikola Paunovic se po meni provlaci na cenu prijateljstva, posto ga uvek spasavaju.. i koliko god on meni bio simpatican, losiji je vokal generalno od vecine u kuci i ne bih ga ostavila..
    i da, Ana je pevala bas onako kako sam zamisljala nema tako jak glas kao Bijons.. i stalno sam imala da sapuce..
    DanijelA.. hmm.. nikako, nikako.. njemu leze sentisi sa emocijama, gde lako pliva i gde moze da se izrazi.. bar ga ja tako vidim
    Sonja je bila extra, kao i uvek.. mada, kad su se delile pesme, mislim da bi Mika mnogo bolje iznela pesmu "Rodjeni" a Sonja "Kofer ljubavi" ali ae sad.. nekako mi se tonovi bolje rasporedjuju onako..
    Adnan koliko god da je meni simpatican, mnogo sad sere.. on hoce napolje.. pa idi bre, niko te ne zadrzava.. ne volim to izigravanje zrtava i "Meni ide najgora pesma, blabla, ja to ne mogu da pevam.." .. cim je nominovan, on posustaje.. pa sta onda Nikola Paunovic treba da kaze kad ga nominuju svaki put
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  6. #186

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Vukašin je odličan - možda sam pristrasna, jer je on pored Sonje moj favorit.
    I Ana, i Ana...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  7. #187

    Odgovor: Operacija trijumf

    sve....sve....ali kada Maca kazze vec vidno skrHanom Adnanu....

    Kani suzo izdaJice!

      Vrh

  8. #188

    Odgovor: Operacija trijumf

    Jbga ja gledala samo prvu polovinu kad sam se ovde zamlatila gledaću sutra drugu polovinu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  9. #189

    Odgovor: Operacija trijumf

    jaoooo. zaboravial sam u prvom postu..
    Macoooo.. ozeni meee..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  10. #190

    Odgovor: Operacija trijumf

    E, ovo večeras je bilo baš onako nedefinisano...Malo njih je otpevalo kako sam mislila da hoće. Sonja mi je standardno ok. Vukašin mi je sve bolji, popustio je, nije više onako drčan i mislim da je on u stvari sasvim ok momak. Igor mi je isto momak na mestu i sasvim se korektno ponaša u svim situacijama.
    Žao mi je što je ispala Mika i mislim da nije uspela da se pokaže kakva je i kako dobro ume da peva. Onaj Kristijan je još zelen i možda će za par godina sasvim drugačije izgledati na sceni. Sad je prilično drven.
    Koliko god da je Aleksandar ok momak, volela bi da jednom stane ispred žirija da čujemo i šta oni o njemu misle, ovako mi deluje zaštićen ko beli medved.
    Ana je i dalje bez obzira na ovaj nastup i dalje moj favorit.
      Vrh

  11. #191

    14 Odgovor: Operacija trijumf

    Vukašina nisam posmatrala u kući, već samo na sceni - sjaj u oku, koji ima dok peva, nema svako, i ne može ga imati.

    Jeste žao mi je što su ispali Mika i Kristijan... Ko god sledeći da izađe, biće mi žao...
    Verujem da će Mika brzo da se probije, bez obzira na napuštanje OT.
    Kristijan će imati vremena da se dokaže i pokaže.
    Zaista, neko je prokomentarisao da ne zna Makedonca, koji loše peva,
    jer imaju specifičnu toplinu u glasu.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  12. #192

    Odgovor: Operacija trijumf

    Evo ovako, meni je sinoć Vukašin bio najbolji posle njega Sonja, Miku nisam čula, tada baš nisam bila tu ali verujem da je extra otpevala, jer riba ima mnogo moćan glas Nina je čini mi se mogla i bolje, Adnan nije bio loš, ali me je malko iznervirao sa onim njegovim, ja ne znam engleski, ja ne mogu, bla, bla...no dobro, sve u svemu, trudio se, i za taj trud ima + . Ana je bila dobra, kao i uvek . Nikola P., ja bi njega izbacila, ne đasvi mi se Đorđe mi je bio simpa, mada bi ja njemu dala neku baladu, za promenu, pošto je, koliko ja znam, dosad imao sve brze pesme, pa da vidimo kako bi onda zvučao Kristijan mi je sav neki drven, kao da nema ni mrvu emocije u sebi, ko je još ostao? Sajko, e on mi je baš sladak i simpatičan, dobro je otpevao kao i Igor Danijelu definitivno nije legla pesma


    Kaliopi je kao i uvek, bila odlična, dok Dado Topić tu i tamo


    OT: Nominovani Adnan i Milica!




    Studenti Akademije OT oprostili su se od dvoje najsvežijih kolega, a zatim je kucnuo čas da stanu pred "strašni sud" Marine Tucaković, Tončija Huljića i Ismete Krvavac.

    Večiti favorit Aleksandar ponovo je dobio najviše SMS podrške publike. Pored njega, glasove su dobili Igor, Ana i Đorđe.

    "Većina studenata nije bila u svojoj koži večeras. To neka ide na dušu onima koji su im pesme birali", ogradila se Marina u startu.

    Vukašin, Igor i Sonja dobili su pohvale od žirija. Nikola Paunović ponovo je upućen na klupu za nominovane, a Đorđe na "sigurnu" klupu.

    "Milice, svi se slažemo da si rođena zvezda, ali ova pesma ti uopšte ne leži. Nisi prošla, neka te publika sada spašava", rekla je Marina Milici.

    "X faktor" ponovo je bio presudan za Danijela. Žiriju se dopala i koreografija, pa je Danijel ove nedelje spašen nominacije.

    "Adnane, tebi već sedam večeri bezuspešno tražimo pravu pesmu. Ovo je pop emisija, a ti si, nekako, više narodnjak. Nominovan si", rekao je Tonči "Elvisu iz Tuzlanskog kantona".

    I Nina se pridružila "zaštićenim" studentima na klupi, kao i Nikola Sarić.

    "Večeras moram da se zamerim ljudima! Ana, imate savršenu moć transformacije, Vi ste zvezda, ali ova pesma bila je kukavičje jaje. Ovo je bilo loše", zaključila je je Ismeta četvrtu nominaciju.

    Direktor Akademije Saša Dragić "glas za spas" dodelio je Ani, a studenti su prvi put bili izrazito podeljeni u svojim glasovima!

    Za Nikolu Paunovića glasali su Nikola Sarić, Đorđe, Vukašin, Sonja i Nina. Adnan je dobio glasove od Igora i Aleksandra, dok su Milicu želeli da zadrže Ana i Danijel.

    Adnan je onda praktično oteo Maci mikrofon, i viknuo "ja odustajem"! Maca ga je, u svom stilu, poslao na klupu uz "zaušku" i komentar "magarče, budi muško"! Podršku mladom Bosancu pružio je i Milan Kalinić, prerušen u Anu Mihajlovski?! Čudno veče na Akademiji...

    Adnan je plakao po povratku na Akademiju, i žalio se kako nije govorio "ni reč engleskog", noću je ustajao da uči tekst dok ostali spavaju...

    "Veoma sam povređen", konstatovao je on, dok su ga tešili Vukašin, Milica, Igor i Nikola Sarić.

    Adnan ili Milica - saznaćemo sledećeg ponedeljka!

    (MONDO)
    Poruku je izmenio silvia, 11.11.2008 u 09:11
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  13. #193

    Odgovor: Operacija trijumf

    Počela i ja da pratim operaciju.. na poslu uveče baš u to vreme kad mi treba teletekst na b92 ide emisija, a namestim txt da je na pola ekrana, pola da je tv. Hoću-neću, moram makar da slušam sta se dešava. Ana i Milica su grozno otpevale, nije mi jasno što je Ani dodeljen glas da je spasi. I Adnan mi grozno peva. A za ono što je rekao u emisiji, koja ide uživo, da odustaje, mislim da će malo da nahebe Ostali mi baš lepo pevaju, žao mi Mike što je ispala.
    Favorit- Aleksandar.
    Poruku je izmenio Zvonchica, 11.11.2008 u 13:15 Razlog: primetih greskicu
      Vrh

  14. #194

    14 Odgovor: Operacija trijumf

    Tonči Huljić kaže:
    "Adnane, tebi već sedam večeri bezuspešno tražimo pravu pesmu. Ovo je pop emisija, a ti si, nekako, više narodnjak. Nominovan si", rekao je Tonči "Elvisu iz Tuzlanskog kantona".

    Da nije trebalo da mu otpeva: ''Minus i plus... ''

    Znam da ih čekaju i mnogo ružnije (grublje) reči,
    kao i situacije - takva im je profesija.

    Ne znam zašto, žao mi je Adnana...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  15. #195

    Odgovor: Operacija trijumf

    Osjećam se kao papagaj Milicu bih izbacila pre nego Adnana.
    Igor je bio super. Kad uporedim Kristijana na bini i Đoleta na bini npr to je nebo i zemlja, opet dobar. Sonja dobra mada mi se čini da je izbegavala teže delove... ko je još bio Aleksandar. Dobar, bio je i bolji čini mi se
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

Strana 13 od 37 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 18:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •