Operacija trijumf - Strana 29
Strana 29 od 37 PrvaPrva ... 192728293031 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 421 do 435 od ukupno 547
  1. #421

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Danijel....decko s dijagnozom.....da l je sizofrenija ili neuroza ili neki drugi andrak,ali definitli on nije ni musko ni zensko....ONO.....pored kogsa god da stane ko je iole visi od metarsedamdeset on izgleda ko siroma...ali peva odlicno
    Šta god da radi a da to nije pevanje on izgleda k'o siroma. On kad čeka kritike žirija prepodobi se, stane mu dah i samo što se ne razlije po bini, čini mi se. Al' nekako mislim da bi se suzdržao od drame ako ne pobedi, mada bih i ja volela da vidim šou

    onaj Tonci Huljic.....ko nadrkano govedo......
    Meni je čitav život bio kao buljavi bareni šaran, pun sebe kao da je producent Vajtsnejka, a ne mudo grupe Naguzim

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    e to zaboravih Sakis
    brrrrrate, molim te da sa njim peva Adnan pa da mu uvale neku pesmu na grckom, ubio bi se mukica garant na licu mesta
    Mislim da sam tog Sakisa jednom gledala na Tv-u sa tonom. Ako nastupi, kao i uvek, bez garderobe, skroz je ok.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #422

    Odgovor: Operacija trijumf

    Baš mi je žao što je Sonja ispala, ali se nadam da će posle O.T.-a uspeti u muzičkom svetu Igor mi se sinoć baš svideo Ma uglavnom su mi svi bili ok, mada mi se čini da je Nina bila najlošija Što se tiče specijalnog gosta, nisam se baš oduševila, mogli su nekog drugog pozvati
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #423

    Odgovor: Operacija trijumf

    Prvo da kažem, žao mi je Sonje i sada je moj jedini favorit ovde Vukašin...Hoće li preživeti sledeću galu ''protiv'' Igora, to ćemo tek videti...

    A sinoć... Neke bi odmah poslala kući...Prvo mislim na onog Adnana. Momak je definitivno rođen za pevanje po svadbama, ispraćajima (ako to još postoji...) i sličnim zbivanjima...Od svih pesama koje je pevao, najbolje mu idu sevdalinke i narodnjaci...

    Ninu su sinoć nabudžili da izgleda kao neka riba, ali se meni ona uopšte nije svidela...
    Igor je standardno izvrnuo i Endži...jbt, on sve mora da izvrće...i to mi se ne sviđa...
    Ana je bila ok, ali nije bila nešto posebno...
    Danijel je dobro otpevao, ali i dalje ide na nerve sa svojim ponašanjem...i onim fijoretama...
    Aleksandar je bio ok i...eto ga, zahvaljujući spašavanju, stigao momče do finala....
    Vukašin je bio skroz dobar i trenutno mi je on br 1!

    Sonja je ''oduvala'' kako je dobro pevala...Ovaj sexy stil mi se mnogo sviđa kako joj stoji...

    A žiri...volela bi da gospon Huljić objasni, kako to Sonja zrači ''aktivnom energijom''?!?

    A gost - volela bi da Danijel malo skakuće pored Sakisa To bi bila best kombinejšn večeri
      Vrh

  4. #424

    Odgovor: Operacija trijumf

    Gosti na sledećoj gali su neka crnogorska pevačica, da izvinete, mislim da se zove Milena...Nina kaže da je poznaje i dobila je jednu pesmu da peva u duetu sa njom... Ja ne znam ko je ta pevačica...
    A drugi gost je Jelena Tomašević.Danijel je dobio da peva sa njom ''Košavu'', a Ana i Nina pevaju ''Oro'' sa njom...to će biti pevanje:nina na, nina na i tako u beskraj...
    Aleksandar je dobio da peva sa ovim Grkom pesmu sa evrovizije...To će biti đuska...

    Nisam čula ostale pesme koje su dobili studenti, a baš me interesuje šta će ko pevati...Ako neko zna, nek nakucka...
      Vrh

  5. #425

    Odgovor: Operacija trijumf

    evo pesama za 13. gala vece
    Adnan - Moj je zivot Svicarska
    Ana - Luce (sa Milenom Vucic)
    Alex - Shake it (sa Sakisom Rouvasom),
    Danijel - Magdalena (Oliver), Kosava (sa Jelenom Tomasevic)
    Igor - I don't want to miss a thing (Aerosmith)
    Nina - Da l' ona zna (sa Milenom Vucic)
    Vukasin - Godine prolaze (Parni valjak)
    Igor, Vukasin - With or without you (U2)
    Alex, Adnan - Skopje (Leb i Sol)
    Ana, Nina - I kissed a girl, hot and cold (Katy Perry)
    Ana, Nina - Oro (sa Jelenom Tomasevic)
    Citius, Altius, Fortius.
      Vrh

  6. #426
      Vrh

  7. #427

    Odgovor: Operacija trijumf

    Čini mi se pobedbica Sunčanih Skala, prošle godine. Poznata po takmičenju u Idolu. Montenegro, bre...






    Dragiću, Vukomanoviću, imate li granice?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  8. #428
    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Ili npr Jelenu Tomašević ona ima brutalan glas
    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    a nesto bas ne verujem da ce doci ni jedna ni druga
    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    A drugi gost je Jelena Tomašević.
    Žabicee, eto nam Jelene negooo, baš me interesuje kako će Nina I Ana otpevati Oro
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  9. #429

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    ko je Milena Vucic
    Ukrala si mi pitanje. Al' setila sam se još jednog. Jel neko zna šta dobija pobednik, ja zaboravila, ako sam i znala uopšte?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #430

    Odgovor: Operacija trijumf

    ima Milena dve dobre pesme.. ako se ne varam, pre nego sto se osamostalila, bila je clanica grupe "Negre", ucestvovale su na Evroviziji jedne godine..
    ovo je ona..

    ne verujem da bi vam bilo poznato lice ako niste culi bar ijednu pesmu..
    pesme su joj ok, po meni bar, ima dobar glas.. u sustini, po meni, jedan od boljih izbora

    Žabicee, eto nam Jelene
    e sad i to cudo da vidim kako ce da izvedu, pa mogu da prestanem da gledam, stvarno mozda su cuvali dobre vokale za kraj

    Jel neko zna šta dobija pobednik?
    snimanje svog albuma, samo ne znam za koju kucu, zaboravila sam.. uglavnom, mislim da je snimanje u inostranstvu i da se pesme odmah i lasiraju u inostranstvo, da im nije ciljna grupa samo Srbija..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  11. #431

    Odgovor: Operacija trijumf

    Meni stvarno nije jasno što su poizbacivali one tzv rock pevače da bi sada u rock stvarima forsirali Igora koji je totalno out kad su takve stvari u pitanju...
    I pazi ga sad, peva I don't wont to miss a thing i With or without you... Pa mislim stvaaaarno!!! Posle Angie od ponedeljka, mislila sam da je eksperiment prekinut, kad vid' sad... E sreća da je skoro kraj!
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  12. #432

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    snimanje svog albuma, samo ne znam za koju kucu, zaboravila sam.. uglavnom, mislim da je snimanje u inostranstvu i da se pesme odmah i lasiraju u inostranstvo, da im nije ciljna grupa samo Srbija..
    Pa, kao da je onda bitno ko će da pobedi kad su album obećali i Milici još I živo me zanima kakav bi Aleksandar napravio uspeh ciljajući na Francusku ili Švedsku recimo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  13. #433

    Odgovor: Operacija trijumf

    pa ovi sto ne pobede mogu da snime album ali im to ne finansira niko iz kuce, a pobednik dobija sve placeno ovi sto snimaju albume sami moraju da traze sve ili da cekaju ponude a pobednik valjda sve dobija na tacni
    a sad kad poceh da pisem, vidim da ni meni nije najjasnije
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  14. #434

    Odgovor: Operacija trijumf

    Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ostao Vukašin!
    Ne bih ovom prilikom o Ismeti i Tončiju....
    Jao što volim!
      Vrh

  15. #435

    Odgovor: Operacija trijumf

    dakle...
    gledam kratak pregled Danijelove dijagnoze.......lele kakva je to strasna bolest!
    on je siroma toliko lud da ne mozes da ga ne zavolis.....
    "Dobro vam vece,draga publiko,u ovoj divnoj pulskoj areni....."

    e kad nisam pala s kreveta...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

Strana 29 od 37 PrvaPrva ... 192728293031 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •