Operacija trijumf - Strana 33
Strana 33 od 37 PrvaPrva ... 233132333435 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 481 do 495 od ukupno 547
  1. #481

    Odgovor: Operacija trijumf

    aha...kako da ne.....oni sto obrcu telefone uglavnom slusju sevdalinke i Acu Lukasa i tako to......pobedice tupson.....

    steta,steta
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  2. #482

    Odgovor: Operacija trijumf

    nemogu verovati da ce to da se desi....mislim Vukasin bar zna da peva pop, rok pesme..ima svoj stil...
    Adnan brate kad zavuce .... sve ko da je narodno...

      Vrh

  3. #483

    Odgovor: Operacija trijumf

    Fuj, skroz bez veze
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...
      Vrh

  4. #484

    Odgovor: Operacija trijumf

    Adnan pobjednik

    Vuki
    I'm floating on air..
      Vrh

  5. #485

    Odgovor: Operacija trijumf

    ovo nijeeeeeeeeeeeeee moguceeeeeeeeeeeeeeeeee...Adnan pobediooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!

    uzas, bas uzas....

      Vrh

  6. #486

    Odgovor: Operacija trijumf

    Znači da sam se kojim slučajem kladila nikad ne bih stavila lovu na Adnana, jbte meni je to bio SF Pa ja bih pre snimila kompakt cedeove onima dvema curicama koje su im pevale prateće.

    Btw, Milicin hit je težak shit.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #487

    Odgovor: Operacija trijumf

    daklem,jebemu babu posred prkna!!!!!
    pa je l ovo normalno ,bre?!?!??!??!

    e jebem ti zemlju seljaka na brdovitom Balkanu.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  8. #488

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ma užas, ne mogu da verujem da je Adnan pobedio Vukašin je izmislio pevanje za njega, pih bre.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  9. #489

    Odgovor: Operacija trijumf

    Da Milicina pjesma je blago rečeno katastrofa

    ...ja ne volim te
    i ti ne voliš me
    i mi ne volimo se... Kakav tekst jbt
    I'm floating on air..
      Vrh

  10. #490

    Odgovor: Operacija trijumf

    Б92 намештаљка ...
    Одмах је мени било сумњиво све то ... пази мајку му остане у великом финалу СЛУЧАЈНО по један представник сваке Републике (ентитета) ...

    све време су форсирали Аднана ...

    мноооооого смрди цела прича ....

    много

    милион гласова од аудиторијум аод преко 20 000 000 ... шта ту не ваља ...
    Није ваљда да један гранд уме више гласова да набије са мањим аудиторијумом!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...
      Vrh

  11. #491

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ne bi me iznenadilo da je bilo koji od muških finalista pobedio, sem ovog. Ovo mi dođe najgori izbor od sve četvorice, računajući i Danijela i Aleksandra.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...
      Vrh

  12. #492

    Odgovor: Operacija trijumf

    pa u tome je i cela stvar...najgori od svih cetvorica koji su ostali....
    bilo ko od ostalih troje da je pobedio ne bi mi bilo krivo...al Adnan..aman bre....
    pa nije znao ni da otpeva pesme na engleski, a spremaju mu album za inostranstvo...

      Vrh

  13. #493

    Odgovor: Operacija trijumf

    Grand je popio mozak i ukus svima. Adnan je katastrofa.
      Vrh

  14. #494

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Б92 намештаљка ...
    Одмах је мени било сумњиво све то ... пази мајку му остане у великом финалу СЛУЧАЈНО по један представник сваке Републике (ентитета) ...
    Nije B92 nameštaljka nego Emotion nameštaljka, ako se nameštalo. Tako "sumnjivo" se namešta i na Evroviziji i na dodeli Oskara i na izboru za Miss i gde hoćeš. A kod nas specijalno, otkad ja znam za sebe. Al' ti svuda vidiš samo B92.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  15. #495

    Odgovor: Operacija trijumf

    Nije B92 nameštaljka nego Emotion nameštaljka, ako se nameštalo. Tako "sumnjivo" se namešta i na Evroviziji i na dodeli Oskara i na izboru za Miss i gde hoćeš. A kod nas specijalno, otkad ja znam za sebe. Al' ti svuda vidiš samo B92.
    Извињавам се, ЕМОУШН намештаљка у Б92 режији ... да причамо о звездама гранда рекао бих - пинкова (жељкова) намештаљка - не брини!

    Мени је било сумњиво кад је Ана рекла Аднану онда кад је Александар испао "Шта се бринеш цела Босна је уз тебе" ... сви су се правили као да Вукашин није из Босне, тек су на крају нешто стидљиво коментарисали да је и Вукашин из Босне ... Просто ми је невероватно да је тако мало гласова стигло ...

    После низа гафова које су имали, морам признати да су одрадили доста неозбиљно целу ствар ...

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...
      Vrh

Strana 33 od 37 PrvaPrva ... 233132333435 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 18:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •