Operacija trijumf - Strana 5
Strana 5 od 37 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 547
  1. #61

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat minnie kaže: Pogledaj poruku
    Jooooj, uzasno me nervira. istina je da super peva, ali je ovo ipak takmicenje za buducu zvezdu, koja, koliko ja shvatam, mora da ima i ponasanje i stav i dobar stajling i sve ostalo....
    I zvezde su ljudi. Ima pevača koji se češljaju kao prodavci biblija, a ima pevača koji demoliraju hotelske sobe kao Axl Rose, koji obriju glavu kao Britni Spirs, koji vole decu kao Majkl Džekson, koji se leše kao Amy Winehouse, Janis Joplin, Sid Vicious, ima onih koji će "zagubiti" privatne snimke u javnosti i taaakooooo...
    Odličan 5 sigurno nisu svi koje voliš čuti

    Danijelu sve smeta, te je gladan, te mu duva, te mu je vrućina, te zna kad treba da se štedi bolje od drugih... pa to je Vesna Zmijanac bokte, zvezda već.
    Meni je smešan od starta i onih baba
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #62

    Odgovor: Operacija trijumf

    Za vikend se odlučio da vidim malo atmosfere iz emisije
    1. prebacio na B92
    2. vid'o Macu
    3. prebacio sa B92

    sve u svemu za nepunih 5 sek zaključio da mi se ne svidja

    BTW van emisije sam zaključio da ima tu kandidata sa zavidnim glasovnim mogućnostima

    ću saćekam da postanu popularni
    emisiju ne mislim više gledati
      Vrh

  3. #63

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    Za vikend se odlučio da vidim malo atmosfere iz emisije
    1. prebacio na B92
    2. vid'o Macu
    3. prebacio sa B92
    Baci pogled ponedeljkom u 21h, tada je Gala veče, najzanimljivi deo Operacije trijumf
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  4. #64

    Odgovor: Operacija trijumf

    A danas sam pročitala da će u ponedeljak gostovati Atomsko sklonište i Željko Samardžić!
    šareno-nema šta, pa ko voli...
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: Operacija trijumf

    Atomci?
    ja procitala da ce biti Alka Vujica i Samardzic i neka Elena Risteska
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  6. #66

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    I Nikole bih izbacila isto posle ove večeri.
    Skontala sam da se jedan od ove dvojice zove Đorđe ustvari.

    A ne zna se je li grđi izbor pesama koje pevaju ili pevača i grupa sa kojima pevaju Mislim, za moj ukus
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #67

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    A ovo bi trebalo da je spisak pesama, koje treba da spreme za ponedeljak:

    Adnan - 9000 Željko Samardžić
    Aleksandar - Ljubavnik
    Sonja i Vukašin - Apologise
    Milica i Nina - Mamma Mia
    Nikola S. - Marina
    Nikola P. - Pakleni Vozači
    Djorde - Bryan Adams
    Antonija - Kao Da Me Nema Tu
    Ana - Ninana
    Andrea - Treba Imat Dušu
    Jasmina - Milioner
    Danijel - Lejla
    Igor - Libar

    S obzirom na izbor pesama i treba da bude Atomsko sklonište gost, a baš me interesuje kako će se oni uklopiti u svu onu šarenu paradu i ovo dvoje takmičara što pevaju njihove pesme...
      Vrh

  8. #68

    14 Odgovor: Operacija trijumf

    Ne smem ni da zamislim

    Ne sviđa mi se kako peva Antonija...
    Kapiram da postoji i trema, grč.. kako god...
    Ne osećam emocije u njenom glasu...

    Nemoguće je, da joj baš ni jedna pesma ''ne leži''.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  9. #69
    Jupiiii.. Pjevat će pjesme Željka Samardžića.. Jedva čekam da čujem Aleksandra i njegovu interpretaciju pjesme 'Ljubavnik' koja mi je odlična.

    A kako je samo izgledala Antonija kada ju je onaj (Dirktor Akademije?) bio malo na vatrici pekao i kada joj je rekao da će pjevati Mineinu pjesu 'Vrapci i komarci'.. Mislim, da je to malo duže trajalo, mala bi eksplodirala


    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Ne sviđa mi se kako peva Antonija...
    Kapiram da postoji i trema, grč.. kako god...
    Ne osećam emocije u njenom glasu...

    Nemoguće je, da joj baš ni jedna pesma ''ne leži''.
    Slažem se u potpunosti. Dobar pjevač mora znati kako prilagoditi pjesmu sebi a ne da se on prilagodi pjesmi.
    Poruku je izmenio silvia, 19.10.2008 u 16:26 Razlog: 2 uzastopna posta
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  10. #70

    14 Odgovor: Operacija trijumf

    Operacija Trijumf mi sve više liči na emisiju ''Idol'' .
    Zbog pojednih likova koji su već tu
    (Saša Dragić , preko M. Vukomanovića ... )

    Moji favoriti su:

    Sonja i Vukašin...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: Operacija trijumf

    Mene je Vukašin kupio kada je otpevao Bajku od Alogije ovako iz zezanja dok su sedeli u dnevnoj jedared... progresiv metal mu odlično i ide i stoji, ali još uvek nemam jednog favorita iako mi se polovina glasova dopada, jer mi se čini da od ponedeljka do ponedeljka može da me iznenadi bilo ko. Mislim da je silvija pomenula, meni se ne svidi ni kako uživo zvuče svi oni poznati koji su pevali sa studentima, pa kontam možda je i do prenosa... ili ne znam ni ja.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #72

    Odgovor: Operacija trijumf

    meni je Danijel sjajan!!! ne da ima glascinu, nego ubija covek kolko je dobar. Sonja mi je od zenskih vokala najbolja, MILICA, ANTONIJA i NIKOLA P. napolje!
    a Nikolina je prelepa.........
    dreamhunter...
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: Operacija trijumf

    Meni ta Nikolina i pored armije stilista, frizera, shminkera koji su radili na njoj nije lepa ali nije se ona ni prijavila za izbor za mis, a vodi bolje nego sto sam ocekivala. I pored glamurozne bine, garderobe i gostiju, Ana mi je u fazonu leteceg starta
    Jes' da Maca talasa ali je Milan duhovitiji.
    Od kandidata: Vukasin, Sonja, Nikola P., Djordje su mi ok. Ziri mi je sacuvaj boze. Jedino gospodju Krvavac mogu donekle da shvatim ozbiljno.
      Vrh

  14. #74

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ok je stvar, ali ne znam shta Marina Tucaković traži u onom žiriju, žena piše tekstove, i to loše tekstove, i nema pojma s tehnikom pevanja. A i Tonči vala, samo kenja da se tako izrazim. Jedino ova Krvavac ima nekog pojma, i objašnjava pevačma zašto su nominovani, ili zašto prolaze.

    Učesnici su inače strašno razmaženi, neverovatno. Profesori moraju da se deru na njih, i da ih vaspitavaju kao decu u osnovnoj školi. Onaj DAnijel mi je odvratan, kompleksaš teži, misli da je najpametniji. Ali najjače mi je bilo kad je plakao jer mu je profesor fizičkog rekao da će moći da nazove kući ako uradi 20 sklekova kako je plakao, ko beba. A tek kad je pričao s mamom...ma prso sam od smeha!
    I Dont Believe In God, and I'm proud if it.
      Vrh

  15. #75

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Operacija Trijumf mi sve više liči na emisiju ''Idol'' .

    Nisam jedina...
    Podseća me i zbog likova koje si pomenula, a i koncepcija previše liči na Idol.
    Više bi volela da se u onim emisijama vidi šta ih ti silni profesori uče, nego njihova previranja, čarke i sl. Verovatno onda bi ljudi manje gledali, ali me živo interesuje kako im teku časovi pevanja, plesa i sl. , nego kako se došaptavaju i prepucavaju...
      Vrh

Strana 5 od 37 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •