Lečenje sinusa
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    Lečenje sinusa

    Cula sam da u Banatskom Karadjordjevu postoji covek koji se bavi lecenjem sinusa.

    Molim vas da li mi moze neko nesto vise napisati o tome. Svaka informacija je dobrodosla.

    Hvala puno unapred

  2. #2

    Odgovor: Lečenje sinusa

    Neki moji prijatelji su isli kod njega. Nekima je pomogao na duzi, nekima na kraci vremenski period. Uglavnom, "lecenje" se sastoji u tome sto svakome ko ode kod njega, deda ukapa neke kapi u nos, posle cega se otvore sinusni kanali. Mislim da su to neke kapi na bazi pcelinjeg voska i/ili trava, vise se ne secam.

  3. #3

    Odgovor: Lečenje sinusa

    Čuo sam i ja za njega, ali sam čuo da su te kapi na bazi urina - čijeg, ne znam.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  4. #4

    Odgovor: Lečenje sinusa

    Al sto to boli!!! A mora se ici dva puta.

  5. #5

    Odgovor: Lečenje sinusa

    Imao sam malo problema sa sinusima dok mi nisu prpisali Marocen tablete,olint sprej za nos i fluimicil.I to mi je izlecilo.Ali koliko ja znam Sinusi se tesko lece.Ali ovi antibiotici su super mislim meni pomazu e sad neznam zavisi kako ko

  6. #6

    Odgovor: Lečenje sinusa

    Ja pijem tablete koje se zovu Aerius (male plave), 10 dana vezano, pa pravim pauzu. U najgorem slučaju, posle tri nedelje ide nova tura od 10 dana. Ove godine sam imala tri ture po 10, i sve ostalo vreme sam mirna (Hvala Bogu).
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  7. #7

    Odgovor: Lečenje sinusa

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Ja pijem tablete koje se zovu Aerius (male plave), 10 dana vezano, pa pravim pauzu. U najgorem slučaju, posle tri nedelje ide nova tura od 10 dana. Ove godine sam imala tri ture po 10, i sve ostalo vreme sam mirna (Hvala Bogu).

    Ove Marocen tablete su zaista dobre jednom sam imao upalu sinusa i bas je bio lekarski pregled za faks,onda su mi prepisali to tako da do uvece sam gotovo ozdravio uz olint sprej takodje a fluimicil je za iskasljavanje jako bitan da ne bi otislo sve na bronhije.Marocen is the best

Slične teme

  1. Traženje posla
    Autor Kunic u forumu Posao
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 21.03.2012, 22:33
  2. Trošenje plate
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 02.12.2010, 12:20
  3. Pušenje ili ne
    Autor Kunic u forumu Zdravlje
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 28.11.2010, 15:23
  4. Taloženje...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.11.2009, 16:42
  5. Počelo suđenje Šešelju!
    Autor morrib u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 14.02.2008, 21:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •