Skupština Srbije - komentari (uživo, ako može)
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18
  1. #1

    Skupština Srbije - komentari (uživo, ako može)

    Skupština Republike Srbije,

    je počela opet da radi ... zaseda ... priča ... itd.


    Nismo svi u mogućnosti da non-stop gledamo prenos, a i nije mi bitno.
    Želeo bih da svi Vi

    koji imate mogućnosti da pratite prenos,
    komentarišete
    šta ste Vi čuli i videli.

    normalno, u skladu sa pravilima Foruma



    Počeo sam ovu temu i red je da prvi kažem nešto.
    Izgleda da nisam ništa danas propustio, trenutni govornik (vidi vreme) reče da je 52. poslanik koji govori o ... kršenju Poslovnika.
    Ovo će ta traje ...

    Zna li neko, ima li iko informaciju sa obdukcije, kako je umro Ranka.P. (namerno neću citirati podatke o licu).
    Performacija debelog creva, ...
    Alo, doktori, kako je to moguće, ... sepsa ...
    ima nekog ?
    Poruku je izmenio BaneK, 02.09.2008 u 21:35 Razlog: uzastopni postovi

  2. #2

    Odgovor: Skupština RS - komentari (uživo, ako može)

    plata+pausal+putni troskovi+naknada za odvojenost od porodice+minuli rad....a DIRINCE kao rudari.

  3. #3

    Odgovor: Skupština RS - komentari (uživo, ako može)

    Citao sam na stranom teletekstu da se ona radikalka ruga predsedniku drzave.
    A ona licno bi se mnogo uvredila da joj kazem recimo da je radodajka.

    Sta da gledam na takvoj skupstini?
    Stranci nam se opet smeju...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #4

    Odgovor: Skupština RS - komentari (uživo, ako može)

    Мало је преамбициозно ово уживо...

    Uvrede na račun predsednika Srbije
    2. septembar 2008. | 03:00 -> 13:59 | Izvor: B92, Beta, Tanjug
    Beograd -- Poslanici SRS-a uputili su za skupštinskom govornicom više uvreda i kletvi na račun predsednika Srbije Borisa Tadića.

    "Neka mu se seme zatre, neka ga sunce nikad ne ogreje, neka ga stigne božja kazna. Tadić je najveći izdajnik. Svakoga će jednog dana kletva da stigne", rekla je poslanica SRS-a Nataša Jovanović. Predsedavajuća nije prekinuila Jovanovićevu dok je izgovarala te reči.

    Jovanovićeva je rekla da "srpska kletva nikad ne zastareva" i navela da su poslanici "valjda" to učili u osnovnoj i srednjoj školi.

    Гледам скупштину, и не могу да верујем на шта су спали они радикали. Додуше, не могу да кажем да су некад имали неки рејтинг, али они су некад слали добровољце да бране српски народ, а сад су се претворили у гомилу женетина која сипа клетве! И то бар да су неке клетве, да је то неко сео, па лепо осмислио, сложио у десетерац, покрио разне области живота и деловања проклетог, разрадио последице које му се желе... јок! Ово су шесторазредне клетве, види се да их сипају беспослене приучене жене како им шта падне на памет, а и није нека памет. Срамота, Томо и Александре, упашите прегаче па се баците на клетве... на то вам се изгледа свело политичко деловање.
    Па још лупетају нешто о српским клетвама, које су такве да никад не застаревају, и да се о томе учи у основним и средњим школама! Хеботе, ја сам мислио да су те посланице бар мало образоване, ово изгледа с пијаце покупљено, свака част пијачарима.
    Већ видим њихов слоган за следеће изборе, Надреалисти су се с тим зајебавали, а постаће стварност: Дабогда ти мајка умрла од рака ако не гласаш за нас демократских промена!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #5

    Odgovor: Skupština RS - komentari (uživo, ako može)

    Strašno mi uvežu želudac prenosi i skupštine, ona zvona, žagor i govornici. Svi do jednog. Danas deda odvalio kod njega u sobi, on to pusti da zvrnda, kao sluša, a da ga pitaš šta su sad rekli pojma nema, pa sam i ja slušala dok sam mu nameštala neki flaster na kratko.

    Jebote.

    Ajde što ono ne liči na ozbiljnu državu zbog "dabogda ti se istopio Sneško Belić", ali oni danima, mesecima pričaju o čemu tek treba da pričaju Kao da ih je neko zamrzao, zakucali se i ni makac dalje, ništa ne rade. Ima li neko da od njih vidi besmisao toga?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Skupština RS - komentari (uživo, ako može)

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Strašno mi uvežu želudac prenosi i skupštine, ona zvona, žagor i govornici.
    I kao da prisustvuješ grupnoj terapiji u nekoj većoj umobolnici... Varam li se ja ili je nama ponovo potreban Peti oktobar?... Mislim da bi ovoga puta trebalo menjati svu "gospodu" koja se trenutno sedi u skupštinskim klupama... Ako sedi...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  7. #7

    Odgovor: Skupština RS - komentari (uživo, ako može)

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Мало је преамбициозно ово уживо...

    Uvrede na račun predsednika Srbije
    2. septembar 2008. | 03:00 -> 13:59 | Izvor: B92, Beta, Tanjug
    Beograd -- Poslanici SRS-a uputili su za skupštinskom govornicom više uvreda i kletvi na račun predsednika Srbije Borisa Tadića.

    "Neka mu se seme zatre, neka ga sunce nikad ne ogreje, neka ga stigne božja kazna. Tadić je najveći izdajnik. Svakoga će jednog dana kletva da stigne", rekla je poslanica SRS-a Nataša Jovanović. Predsedavajuća nije prekinuila Jovanovićevu dok je izgovarala te reči.

    Jovanovićeva je rekla da "srpska kletva nikad ne zastareva" i navela da su poslanici "valjda" to učili u osnovnoj i srednjoj školi.

    Гледам скупштину, и не могу да верујем на шта су спали они радикали. Додуше, не могу да кажем да су некад имали неки рејтинг, али они су некад слали добровољце да бране српски народ, а сад су се претворили у гомилу женетина која сипа клетве! И то бар да су неке клетве, да је то неко сео, па лепо осмислио, сложио у десетерац, покрио разне области живота и деловања проклетог, разрадио последице које му се желе... јок! Ово су шесторазредне клетве, види се да их сипају беспослене приучене жене како им шта падне на памет, а и није нека памет. Срамота, Томо и Александре, упашите прегаче па се баците на клетве... на то вам се изгледа свело политичко деловање.
    Па још лупетају нешто о српским клетвама, које су такве да никад не застаревају, и да се о томе учи у основним и средњим школама! Хеботе, ја сам мислио да су те посланице бар мало образоване, ово изгледа с пијаце покупљено, свака част пијачарима.
    Већ видим њихов слоган за следеће изборе, Надреалисти су се с тим зајебавали, а постаће стварност: Дабогда ти мајка умрла од рака ако не гласаш за нас демократских промена!
    Yosso i ti da progledaş , postaeş ti na ovom VC i autonomaş na kraju
    Şalu na stranu ... ovo şto sam jutros uo na dnevniku kako su se pljuvali u skupştini je za masovno streljanje svih prisutnih u onoj prostoriji sa mikrofonima .
    Oni dobijaju pare da se tako zajebavaju a narod stoka plaa i njih bira ?
    A o situaciji na Kosovu ne zelim ni da ujem bilo şta , sami smo krivi za sve
    Ko je za jednu voznjicu

  8. #8

    Odgovor: Skupština RS - komentari (uživo, ako može)

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Yosso i ti da progledaş , postaeş ti na ovom VC i autonomaş na kraju
    Şalu na stranu ... ovo şto sam jutros uo na dnevniku kako su se pljuvali u skupştini je za masovno streljanje svih prisutnih u onoj prostoriji sa mikrofonima .
    Oni dobijaju pare da se tako zajebavaju a narod stoka plaa i njih bira ?
    A o situaciji na Kosovu ne zelim ni da ujem bilo şta , sami smo krivi za sve
    Тебе сам чеко да ми отвориш очи
    А о ситуацији на Косову желим да слушам, стално, док се проблем не реши. Међутим, хоћу и да се поштује дневни ред. И да се окану пословника и губљења времена, али и да власт објасни зашто је Косово последња тачка дневног реда.
    Гледам Ђелића како галами, одмах сам се сетио "Микијеве радионице": Све што треба то је да га саставимо!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #9

    10 Skupština RS - komentari (uživo, ako može)

    I ja sam gledao Đelića, u jednom momemetu sam očekiva da će mu vrlo inspirativni govor biti pozdravljen podignutom desnom rukom i ...
    Zanimljivo, on stvarno veruje u ono što govori.
    Ili je dobar glumac
    Narode, Birači, eto za koga smo glasali !

    Stvarno je šteta što je Tomislav Nikolić loše tempirao vreme i sada kada govori, malo ko ga čuje i vidi.
    Ostaje pitanje, zasto on više ne liči na ostale radikale.
    Ne psuje, ne proklinje, nije vulgaran, nema bedž, nije pod stimulansima, ...
    Možda više i nije standardni radikal
    Poruku je izmenio BaneK, 04.09.2008 u 21:26 Razlog: uzastopni postovi

  10. #10

    Odgovor: Skupština RS - komentari (uživo, ako može)

    Ma važi sve i da se obuče kao crvenkapa i ponese i korpicu za govornicu od standarda ne odstupa kako ja vidim

    Citat 3oka kaže: Pogledaj poruku
    Narode, Birači, eto za koga smo glasali !
    Ne znam za koga si ti, al' ja bih opet isto, jer za nekolike ne želim da glasam, a nemam za koga drugog.

    I nije problem glasanje, problem je što se vrte kao konji u manježu bez izgleda da će nešto da se promeni, svi od reda. Ja bih volela da ne gledam te njuške više, da neko kaže PUF i da se pojave neki novi, ako može. A kako je krenulo, ne bi me čudilo da se i gospođa sa cvetom u kosi pojavi nonšalantno za osam godina na primer, k'o Gljiva, i zauzme neku poziciju
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #11

    Odgovor: Skupština RS - komentari (uživo, ako može)

    Komentar na trenutno događanje u skupštini mogao bi da glasi i ovako: Osiono i arogantno ponašanje konglomerata pozicije i neartikulisano i zanovetačko-plačljivo ponašanje opozicije. Dve stvari su jasne ubeđenost pozicije da je niko nemože skloniti sa vlasti i stvarna nemoć opozicije, a i saznanje da ih nemogu skloniti. Rezultat je krajnje jednostavan, ali i alarmantno strašan: ništa se neradi, a što bi trebalo da se radi u skupštini, i što je najgore tome nema kraja. Za to vreme pare idu u džepove tih istih poslanika bez obzira na kojoj su strani. Jedino oni imaju koristi od toga, a svi ostali štetu.Opravdano je ogorčenje, ili blaže kritika onih, koji su to drugačije zamišljali gledajući ih , i slušajući, pa i glasanjem za njih verovali im. Delovi opozicije u očaju pribegavaju i kletvi, kao zadnjem oružju, nadajući se da će im to pomoći. Zaboravljaju jednu narodnu priču koja kaže, a u vezi kletve, nemožeš ukleti (kleti) onoga koga nisi kupao(misli se na majku koja kune svoje dete, a koga je normalno kupala dok je bilo malo). Pa bi u tom stilu oni koji kunu, a da bi kletva po verovanju uspela, treba prvo da okupaju one koje bi da kunu i eto rezultata. U tom stilu dobro bi bilo da se u skupštinskoj sali izgradi jedno kupatilo gde bi opozicionari kupali pozicionare, pa ih kleli. Ostaje samo da ovi na to pristanu, malo morgen. A što se tiče kupatila, moguće je, jer je i zebra mogla da se crta!?
    In vinas veritas

  12. #12

    Odgovor: Skupština RS - komentari (uživo, ako može)

    Оно што мене нервира је што се пола политичке сцене Србије упустило у анализу клетви! Нада Колунџија, портпарол ДСа прича како ето то није хришћанско-православно, Славица Ђукић-Дејановић на Полиграфу објашњава и анализира, жене се јављају у директни програм и објашњавају како такве клетве нису ово, а овакве клетве јесу оно... страшно. Ко она реклама за Вош енд Го шампон, земљу заграби, стави пшеницу у косу... жаба им у очи, песак им у косу...
    Будале сипају клетве с говорнице, томе не треба коментар, а посебно не озбиљно се упуштати у клетвологију.
    СРС је изгледа изгубила и компас и муда и памет, бар оно што су имали, јеботе, полиција убије човека, а њихова реакција - бабе бацају клетве. Треба питати Наташу Јовановић да ли се у основним и средњим школама на часовима о трајању српске клетве учило делују ли клетве ако се у њима не изговори ниједно Р како треба.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #13

    10 Skupština RS - komentari (uživo, ako može)

    Preuredio bih tu govornicu u fliper.
    Većina ima taj stav i trebaju im samo tasteri pa da se igraju i sa nama kao sa kuglicama,
    15 poslanika u NATO, 62 u SPORAZUM, 126 u INTEGRACIJE + BONUS 26...

    levi, desni, desni, gore, dole, gore, gore, gore, (ne mož biti gore).
    ALI, najvažnije bi bilo, ono:

    TILT


    U 18:18 prenos Scrambled

    proradili čuvari
    Poruku je izmenio BaneK, 05.09.2008 u 21:46 Razlog: uzastopni postovi
    Ja sam pepeo, gde je nekad bila vatra.
    /Bajron/

  14. #14

    Odgovor: Skupština RS - komentari (uživo, ako može)

    Citat 3oka kaže: Pogledaj poruku
    U 18:18 prenos Scrambled

    proradili čuvari
    Само пази да ти не позли због наглог прекида преноса Па ти ладно коментаришеш и пратиш уживо ко лајвскор...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #15

    Odgovor: Skupština RS - komentari (uživo, ako može)

    Taman su počeli da govore o silnim odmaralištima koje NIS ima i počeo da maštam, da bih ja tamo možda prvi put, mogao otići na osnovu besplatnih akcija i ...
    I maštanje su mi ukinuli, skrembovali, sje ... (ups. pravila)
    Ja sam pepeo, gde je nekad bila vatra.
    /Bajron/

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....
    Autor Morpheus u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 20.07.2015, 15:12
  2. ODBOJKA: Vesti, komentari...
    Autor DarkRed u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.03.2010, 22:06
  3. Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 12.06.2009, 16:27
  4. "Majska skupština" u Karlovcima
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 08.05.2008, 21:15
  5. Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 23.02.2008, 13:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •