Sex u troje iliti - trojka - Strana 3
Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 124
  1. #31

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    ma super je s ribom i tipom
    moze da se zabuşava
    dodatak za ovu vrstu perkelta dodao bih najbolje je sa vise vrsta mesa (jos ako je od divljaci ) ma fenomenalno .i kada se sve to krcka lagano na tihom krevetu od 4 kvadrata ,ugodjaj je potpun,i uzitak je neizostavan .
    svakako za sve to morate imati pravi odabir , prijatan tek

  2. #32

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Menage a trois....
    nikad sa mojim partnerom, jer ni ja nemogu da delim
    a sa drugima...hm....pa varianta female;female : male nije losa, a bilo bi i interesantno da se proba male;male; : female :-)

  3. #33

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Mene ovo asocira na onu scenu iz serije Sex i Grad, kad Samantha zarad ljubavi pristane na trojku, a on dovede u krevet duplo mladju hostesu te je ista bila nogom gurnuta sa kreveta

    Poznavajući sebe ne bih imala ništa protiv toga pod uslovom da uopšte pristanem na to i naravno ja odaberem koja bi to hostesa bila ta treća

  4. #34

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    nemam takva iskustva niti zeljuu za istima.

    par mojih drugova ih imaju... sa po dve devojke.....

    i svi do jednog iskreno priznaju da su to vishe radili da bi bili IN i ispali frajeri nego shto su uzivali.....

    ni jedan nije rekao da je bolje od 1:1
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  5. #35

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    zasto da ne? nisam protiv, zelela bih da probam..
    ali je fazon sto nijedan od mojih partnera nije hteo
    ko tu onda nije normalan?
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #36

    Sex u troje iliti - trojka

    ..nikad nisam imala nista protiv toga ali jos uvek nisam to probala ..
    ..sa jos jednom devojkom muskaracem..
    ..mislim nikad nebi probala sa jos jednim muskarcem samo jos jedna devojka dolazi u obzir..
    ..posto sam ja vec bila sa devojkom uvek me je zanimalo kako bi bilo kad bi jos muskarac bio pored ..
    ..fetis neki jbga ..

  7. #37

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Trojka?

    Pa zabavljam se sa pomisli...

    Kaze jedna sa neta, treba samo jako zeleti i ostvarit ce se!
    Pa zelimmmmm, zelimmmmm, zelimmmm!!!

    Elem, ne razumem se u problematiku, kada se dve devojke sloze sa muskarcem za seks u troje, da li su one obavezno biseksualke?

    2 muskarca i jedna devojka? Bljak!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #38

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    dali ona treca ili onaj treci kuva kafu dok ono dvoje uzivaju ili gleda nebih voleo dva muskarca i zenu u krevetu mozda dve zene i ja al sta ako treca osoba bude zapostavljena ili nedaj boze ja .

  9. #39

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Trica, da da
    lepa pomisao.

    I da, ako je lepo onda nastavi, ako ti nije, prestani.

  10. #40

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Probao za sada samo dve devojke + muško + ja, što će reći dva na dva!! Njih dve i ja sam.... mmmmm Daaaaaa!! Želim.... Nas dvojica i ona sama, jbg, nisam uspeo da nagovorim drugara, ona je htela.....

    Poruku je izmenio Najgora, 03.11.2007 u 18:20 Razlog: velika slova :aaa:
    DON'T PANIC

  11. #41

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    blaze tvom partneru,jer nekako vise onih koi zele 2 muskarca

  12. #42

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat Muckota kaže: Pogledaj poruku
    Cini mi se da ne poznajem ni jednog muskarca kojeg ne privlaci trojka, ali naravno sa dve devojke i njim jednim u glavnoj ulozi. Isto tako, vrlo retko cujem od zenske osobe da joj je sex u troje nesto posebno interesantan, bilo to u kombinaciji sa dva muskarca ili sa jos jednom devojkom. Da li je vama dovoljan samo vas partner, ili biste mozda svoju fantaziju ostvarili sa + jednom osobom?
    Meni je sex u troje apsolutno neinteresantan, niti u kombinaciji ja + moj momak + jos jedan momak, a posebno ne u kombinaciji sa jos jednom devojkom. Cini mi se da bih je u sred sexa ocerupala a onda se posteno isplakala Dakle,
    Vi?
    Imao sam curu koja mi je rekla da je bila sa 2 druga jednom samo i nikada vise niti tako niti pojedinacno...menjao sam ih godinu dana,ali i nju,jer mi opcija sa 2 devojke kako tako i nije nesto mnogo lose,ali sa dva muskarca moze da bude devojka koja je sa obojicom u dobroj vezi i gde ima poverenja na pretek...

    Meni bio izazov da joj pokazem da sam gori od sve njene dece...

    p.s. rekla je da ne bi vise nikada i da je mnogo bolje imati svog,jer vise mozes da dobijes i u sex-u i sto se duse tice...ali ne gutam te price,jer kao sto jednom pomenuh 'jednom narkomanka uvek narkomanka'...pod datim okolnostima pasce joj na pamet opet ili ce nekom pametnom pasti na pamet da nije imuna na tu vrstu zabave...sasvim je druga stvar da ona odvede dvojicu zarad svog zadovoljstva,ali da pusti da oni misle da su nju odveli,to neko ko voli sebe ne radi sebi...Ili bar ne prica da bi mene ubedila u svoje iskustvo... s'ebala se sto je pre svega sa mnom to nasla da mi prica...greska u koracima u poslednjem min. utakmice kada se ima sansa i za pobedu...tuga,ali sam ih menjao 8-9 meseci svakodnevno...

  13. #43

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Mene ovo asocira na onu scenu iz serije Sex i Grad, kad Samantha zarad ljubavi pristane na trojku, a on dovede u krevet duplo mladju hostesu te je ista bila nogom gurnuta sa kreveta

    Poznavajući sebe ne bih imala ništa protiv toga pod uslovom da uopšte pristanem na to i naravno ja odaberem koja bi to hostesa bila ta treća
    Naravno

    Citat Mina1809 kaže: Pogledaj poruku
    Menage a trois....
    nikad sa mojim partnerom, jer ni ja nemogu da delim
    samo pod tim uslovima...ali poznavajući sebe, teško i tada...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #44

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    I kada sam pravio dogovore odustajalo se zbog pomenute dileme: deliti me ili ne sa drugaricom,pa cak i kada su lujke bile u pitanju....a druga opcija takodje otpada,jer bi znala da me gubi upravo tada,a i nisam neko ko bi drugovima sopstvenim nabacivao komplekse...

    Da mislim da je ok probao bih,ali znam da nije,pa cemu onda...

  15. #45

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Nisam jos probao ali kad bi probao dve devojke i ja samo tako

Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kućanice iliti domačice
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.08.2010, 23:15
  2. NMDb iliti NašaMovieDatabase
    Autor DrinChe u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.05.2009, 20:41
  3. Akcenti iliti naglasci
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 24.09.2008, 14:47
  4. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •