Sex u troje iliti - trojka
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 124

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Sex u troje iliti - trojka

    Cini mi se da ne poznajem ni jednog muskarca kojeg ne privlaci trojka, ali naravno sa dve devojke i njim jednim u glavnoj ulozi. Isto tako, vrlo retko cujem od zenske osobe da joj je sex u troje nesto posebno interesantan, bilo to u kombinaciji sa dva muskarca ili sa jos jednom devojkom. Da li je vama dovoljan samo vas partner, ili biste mozda svoju fantaziju ostvarili sa + jednom osobom?
    Meni je sex u troje apsolutno neinteresantan, niti u kombinaciji ja + moj momak + jos jedan momak, a posebno ne u kombinaciji sa jos jednom devojkom. Cini mi se da bih je u sred sexa ocerupala a onda se posteno isplakala Dakle,
    Vi?

  2. #2

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Hmmm .. nas troje? Ja i josh neki lik sa njegovom ribom il nekom shestom? Moze, al bez da on prisustvuje dok ja ne izadjem iz sobe )

    Ja sa dve?Mojom ribom i nekom drugom?.. Naravno, nisam bolestan..Naravno, osim ako devojchica postavi to pitanje.. klasicna navlaka..)

    Ja i ona + neki dripac sa strane ? Ma nemoj da mu se nachestitam nove godine...

    Ako ona to predlozi onda prvo njoj ..

    Hihihihi Leicemersampashtakosam

  3. #3

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Imao sam priliku da ucestvujem i postanem napredni korisnik iste Da je zanimljivo? Da treba probati? Da je bolje deliti svoje sexualne fantazije samo sa jednom osobom?
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  4. #4

    11 Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    ovo je bas zanimljiva tema. jednom me je bivsi udavio idejom o trojci, on, ja i jos jedna cura. meni se to bas nije svidjalo, ali eto, kazem mu ja da moze, po uslovom da poslije probamo u troje, ali da budem ja, on i jos jedan lik. e onda su uslijedile ljubomorne scene zbog famoznog treceg lika, pa je nakon toga njemu naprasno splasnula zelja za trojkom u bilo kakvim kombinacijama.
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    nisam do sada se druzila "po srpski", ali to ne znaci i da necu...
    a imajuci u vidu i moje gej testiranje , nije ni cudo sto bih to uradila sa jos jednom zenom... muskarci su i onako previse homofobicni... kontam da bi se ovako svi zabavili ..hehehehe..

  6. #6

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Ne privlace me takve kombinacije Jedan na jedan je ono sto je meni sasvim dovoljno, a posebno sto sebe ne vidim u situaciji da nekoga delim sa trecom personom
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Probao sam varijantu sa dve devojke EXTRA SAmo se treba jako najesti slanine da odrzis kondiciju na nivou
    Jedan na Jedan je ipak The Best Of

  8. #8

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Zanimljivo, poznajem dosta devojaka kojima je san ( ili masta) da imaju sex sa dva tipa. Naravno, zbog sredine,prilike, i jos mnogo drugih stvari,mnoge od njih nisu ni pokusale tu fantaziju da realizuju.
    Sto se mene tice,osim hranjenja nekog ega,ne vidim konkretno zadovoljstvo biti sa dve devojke u isto vreme.

  9. #9

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Imao sam jednu koja je probala sa dva lika... Razumem ako je likusa pa ona njih odvede i proba... ali kada pijana kaze oni su mene odveli,ali ja sam to i htela...


    Kolabiranje,otvaranje prozora... ufffff

    Jbt odvedi ti njiih nemoj biti budala da tebe iko vodi negde...

  10. #10

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Volim,... bar mislim!? Ustvari nisam nikada probao, ali, ako je neko za...... ja bih,..... ?
    Poruku je izmenio Mish, 11.05.2008 u 17:05 Razlog: bez malih oglasa
    DOBRO VEČE

  11. #11

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat Muckota kaže:
    Cini mi se da ne poznajem ni jednog muskarca kojeg ne privlaci trojka, ali naravno sa dve devojke i njim jednim u glavnoj ulozi.
    Da, ali uglavnom su im to fantazije, i u velikom procentu se na tome i završava. U stvarnosti se retko odlučuju da to probaju, jer je to prevelik izazov.

    A ovim super - pastuvima gore , svaka čast ako su svakoj od njih uspeli da pruže intenzivan orgazam.

    Vazda sam bila open minded (besramna, što bi neki rekli), pa mi tako i ovo ranije često padalo na pamet, ali ne kao sad nešto što nenormalno želim, nego kao nešto što nisam probala pre. Nisam se plašila da će me partner okarakterisati kao nastranu, nego jednostavno to nisam dovoljno želela, pa se iz tog razloga nije ni desilo. A poglavica me ne bi delio ni sa kim na tu foru, pa čak ni sa drugom ženom

    I kod mene jedan na jedan radi sasvim fine. Mada, kad bolje razmislim, i ima nas uvek troje . On, ja i one-eyed wonder Ponekad i četvoro jebote kad je tu i Caribbean Jelly
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #12

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Trica, da da
    lepa pomisao.

    I da, ako je lepo onda nastavi, ako ti nije, prestani.

  13. #13

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Probao za sada samo dve devojke + muško + ja, što će reći dva na dva!! Njih dve i ja sam.... mmmmm Daaaaaa!! Želim.... Nas dvojica i ona sama, jbg, nisam uspeo da nagovorim drugara, ona je htela.....

    Poruku je izmenio Najgora, 03.11.2007 u 18:20 Razlog: velika slova :aaa:
    DON'T PANIC

  14. #14

    05 Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    sto da ne,sa dve ribe.mislim da je sve u glavi,sto se malo ne bi zabavili

  15. #15

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    ...a posle snajku upoznam sa kevom... red je da majka zna čije unučiće gaji i s kim joj se dete zabavilo...

    p.s. šta zna dete šta je grupnjak...

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kućanice iliti domačice
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.08.2010, 23:15
  2. NMDb iliti NašaMovieDatabase
    Autor DrinChe u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.05.2009, 20:41
  3. Akcenti iliti naglasci
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 24.09.2008, 14:47
  4. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •