Sex u troje iliti - trojka
Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 124
  1. #1

    Sex u troje iliti - trojka

    Cini mi se da ne poznajem ni jednog muskarca kojeg ne privlaci trojka, ali naravno sa dve devojke i njim jednim u glavnoj ulozi. Isto tako, vrlo retko cujem od zenske osobe da joj je sex u troje nesto posebno interesantan, bilo to u kombinaciji sa dva muskarca ili sa jos jednom devojkom. Da li je vama dovoljan samo vas partner, ili biste mozda svoju fantaziju ostvarili sa + jednom osobom?
    Meni je sex u troje apsolutno neinteresantan, niti u kombinaciji ja + moj momak + jos jedan momak, a posebno ne u kombinaciji sa jos jednom devojkom. Cini mi se da bih je u sred sexa ocerupala a onda se posteno isplakala Dakle,
    Vi?

  2. #2

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Hmmm .. nas troje? Ja i josh neki lik sa njegovom ribom il nekom shestom? Moze, al bez da on prisustvuje dok ja ne izadjem iz sobe )

    Ja sa dve?Mojom ribom i nekom drugom?.. Naravno, nisam bolestan..Naravno, osim ako devojchica postavi to pitanje.. klasicna navlaka..)

    Ja i ona + neki dripac sa strane ? Ma nemoj da mu se nachestitam nove godine...

    Ako ona to predlozi onda prvo njoj ..

    Hihihihi Leicemersampashtakosam

  3. #3

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Imao sam priliku da ucestvujem i postanem napredni korisnik iste Da je zanimljivo? Da treba probati? Da je bolje deliti svoje sexualne fantazije samo sa jednom osobom?
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  4. #4

    11 Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    ovo je bas zanimljiva tema. jednom me je bivsi udavio idejom o trojci, on, ja i jos jedna cura. meni se to bas nije svidjalo, ali eto, kazem mu ja da moze, po uslovom da poslije probamo u troje, ali da budem ja, on i jos jedan lik. e onda su uslijedile ljubomorne scene zbog famoznog treceg lika, pa je nakon toga njemu naprasno splasnula zelja za trojkom u bilo kakvim kombinacijama.
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    nisam do sada se druzila "po srpski", ali to ne znaci i da necu...
    a imajuci u vidu i moje gej testiranje , nije ni cudo sto bih to uradila sa jos jednom zenom... muskarci su i onako previse homofobicni... kontam da bi se ovako svi zabavili ..hehehehe..

  6. #6

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Ne privlace me takve kombinacije Jedan na jedan je ono sto je meni sasvim dovoljno, a posebno sto sebe ne vidim u situaciji da nekoga delim sa trecom personom
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Probao sam varijantu sa dve devojke EXTRA SAmo se treba jako najesti slanine da odrzis kondiciju na nivou
    Jedan na Jedan je ipak The Best Of

  8. #8

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat Muckota kaže:
    Cini mi se da ne poznajem ni jednog muskarca kojeg ne privlaci trojka, ali naravno sa dve devojke i njim jednim u glavnoj ulozi.
    Da, ali uglavnom su im to fantazije, i u velikom procentu se na tome i završava. U stvarnosti se retko odlučuju da to probaju, jer je to prevelik izazov.

    A ovim super - pastuvima gore , svaka čast ako su svakoj od njih uspeli da pruže intenzivan orgazam.

    Vazda sam bila open minded (besramna, što bi neki rekli), pa mi tako i ovo ranije često padalo na pamet, ali ne kao sad nešto što nenormalno želim, nego kao nešto što nisam probala pre. Nisam se plašila da će me partner okarakterisati kao nastranu, nego jednostavno to nisam dovoljno želela, pa se iz tog razloga nije ni desilo. A poglavica me ne bi delio ni sa kim na tu foru, pa čak ni sa drugom ženom

    I kod mene jedan na jedan radi sasvim fine. Mada, kad bolje razmislim, i ima nas uvek troje . On, ja i one-eyed wonder Ponekad i četvoro jebote kad je tu i Caribbean Jelly
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Ha ha ha ! Odlicno pitanje . Voleo bih da vidim tog frajera koji moze (recimo dve ribe)da zadovolji apetite svojih partnerki u toj ne ravnopravnoj igri. Mislim da je coveku tesko da parira i svojoj neznijoj polovini a ne jos da se rve sa nekim. To su tinejdzeski snovi koji nemaju veze sa realnoscu. Verovatno da ima i takvih pokusaja ali neverujem da je jednoj odrasloj i normalnoj osobi to i potrbno. Ipak mi nismo vaspitani u tom duhu " morala'
    Ko voli neka izvoli, a mi skromnijih apetita volimo da cuvamo sto je nase. (da mazimo i pazimo i da zovemo Djole")

  10. #10

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat comi254 kaže:
    Ha ha ha ! Odlicno pitanje . Voleo bih da vidim tog frajera koji moze (recimo dve ribe)da zadovolji apetite svojih partnerki u toj ne ravnopravnoj igri.:

    Hehehe, pa naravno da ne moze, ali to i nije poenta. Pitanje je da li BI sa dve?

    Citat comi254 kaže:
    Ipak mi nismo vaspitani u tom duhu " morala'
    Moral? Kako uklopiti moral u atmosferu gde je dobrom delu ljudi sve prihvatljivo ako onaj drugi ne sazna?..Chisto sumnjam da smo tako namerno vaspitani.

    Hocu da kazem, moral je prosto relativna stvar kada je u pitanju sex i mashtarije, a pogotovo ga za ova hipotetichka pitanja mozemo ga zanemariti.



    Ipak, generalno, tvoj stav mi je apsolutno blizak.
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 09.06.2006 u 19:13

  11. #11

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Imam sasvim suprotno viđenje ove tematike od postavljačice teme.

    Zapravo u glavi mi je da dame više razmišljaju o tome kako bi izgledalo biti u sendviču sa dvojicom jer je njima to realno moguće izvesti.
    Dok muškarac u trojci ima dekoncentraciju tokom ISTOVREMENOG tretiranja obe partnerke.
    Inače svako grupno maženje i sexanje je više istraživanje nego ono pravo, i zato, ako bi mi palo na pamet da probam, to bih obavio sa dvema damama sa kojima nisam u emotivnoj vezi. Jerbo bi mi takav eksperiment narušio odnose sa stalnom partnerkom.

    A što se tiče mogućnosti t.j. sposobnosti da se to odradi, ne bi trebalo da bude problema. Jer ko je dovoljno ,,lud,, i ozbiljan u nameri to da odradi sigurno ima i sposobnosti. Ko god je testirao koje su granične mogućnosti u sexu mogao je ostati zapanjen jer se može terati do besvest, bukvalno.

  12. #12
    Citat Muckota kaže:
    Cini mi se da ne poznajem ni jednog muskarca kojeg ne privlaci trojka, ali naravno sa dve devojke i njim jednim u glavnoj ulozi. Isto tako, vrlo retko cujem od zenske osobe da joj je sex u troje nesto posebno interesantan, bilo to u kombinaciji sa dva muskarca ili sa jos jednom devojkom. Da li je vama dovoljan samo vas partner, ili biste mozda svoju fantaziju ostvarili sa + jednom osobom?
    Meni je sex u troje apsolutno neinteresantan, niti u kombinaciji ja + moj momak + jos jedan momak, a posebno ne u kombinaciji sa jos jednom devojkom. Cini mi se da bih je u sred sexa ocerupala a onda se posteno isplakala Dakle,
    Vi?
    Vidite, gospodje i gospodo moja, Vasa cenjena misljenja se ne uklapaju sa nekim novim psiholoskim istrazivanjima...


    Prvo, strucnjaci kazu da zeni nije dovoljan samo jedan parner da je potpuno seksualno zadovolji!

    Drugo, stucnjaci tvrde da ljubav moze da "dura" najduze 18 meseci, i da onda NEIZOSTANO pocinju snovi o drugim partnerima i diskretno posmatranje drugih "ispod kaisa"!

    Trece, psihijatri i psiholozi tvrde da je za muskarce vrlo jak erotski stimulans kada zamisljaju kako im se partnerka "krese" sa nekim drugim covekom, sto "obdarenijim" - to jaci stimulans...(Iz tih razloga kada zena prizna neverstvo (a to NIKAD ne treba uraditi!), partner je uvek tera da mu prica kako je bilo u najsitnije detalje...)

    Posto su ova tri zakljucka malo "ljigava", nerado se o njima raspravlja u javnosti.

    Mnogi ljudi NECE DA PRIZNAJU ono sto u stvari jeste...Stide se ili se plase osude nepripremljene sredine...

    Pa cak ni na netu, gde se ipak ne poznajemo licno.

    Ko god je testirao koje su granične mogućnosti u sexu mogao je ostati zapanjen jer se može terati do besvest, bukvalno.
    **********************************
    Uvazeni gospodine Troprsti.
    Bukvalno se moze terati do besvesti samo sa onim trecim , odnosno srednjim prstom...

    Ili kada ste toliko pijani da vise ne znate da li primate ili dajete...


    Imam jednu prijateljicu ovde u Bogoti koja se sa najstariim zanatom bavi od svojih 16 godina, (a sada joj je 36) i kada sam joj se jednom pozalio na duzinu svoje "radnje", ona mi je skromno odgovorila: "Misicu, nemoj da imas kompleks, ja sam toliko usavrsena u tim stvarima, da meni NI JEDAN muskarac ne moze izdrzati tri minuta!"

    Tako, kad bi ti sreo neku kao ova moja lepa prijateljica, to tvoje "teranje do besvesti" bi doslo u ozbiljno iskusenje....

  13. #13

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat Zlatni mis kaže:
    Vasa cenjena misljenja se ne uklapaju sa nekim novim psiholoskim istrazivanjima...
    Psiholoska istrazivanja su jako sirok pojam, Cenjeni gospodine udovoljite mojoj profesionalnoj znatizelji, pa nam dajte izvore tih psiholoskih istrazivanja...
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  14. #14

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Zaista ne mogu da Vam udovoljim znatizelji jer to sam citao po raznim svetskim revijama, a oni su prenosili sa raznih naucnih casopisa i simpozijuma.
    Nije to sve sa jednog istog mesta.
    I ja to procitam i ne cuvam. Ostane samo ono sto zapamtim...
    Najveci deo sam citao u poznatoj kolumbijanskoj reviji "SEMANA"

  15. #15

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat Zlatni mis kaže:
    Imam jednu prijateljicu ovde u Bogoti koja se sa najstariim zanatom bavi od svojih 16 godina, (a sada joj je 36) i kada sam joj se jednom pozalio na duzinu svoje "radnje", ona mi je skromno odgovorila: "Misicu, nemoj da imas kompleks, ja sam toliko usavrsena u tim stvarima, da meni NI JEDAN muskarac ne moze izdrzati tri minuta!"

    Tako, kad bi ti sreo neku kao ova moja lepa prijateljica, to tvoje "teranje do besvesti" bi doslo u ozbiljno iskusenje....
    Wooooow, ta mora da je neka extra cica, posebno posle toliko godina radnog staza u tom poslu (moj ti je predlog da je prijavis za Ginisovu knjigu rekorda )

    A da ti nije slucajno palo na pamet da kod takvih gospojica idu zesce napaljena gospoda koja, po svoj prilici, p**ke nisu videli jako dugo vremena, pa im treba "izduvni ventil"? A? Il' mislis da tamo idu oni koji se svakodnevno seksaju, pa k'o vele da malo obogate svoj seksualni zivot jednim novim (trominutnim) iskustvom? Pa, majku mu, ti si musko, ne treba valjda ja da te ucim da muskarcu nisu potrebna ni ta tri minuta do orgazma ako je vec zaboravio kad je poslednji put upraznjavao tu plemenitu radnju?

    I sta je ustvari tvoja poenta sve ove besede? Da zene koje su imale iskustvo duze od 3 ili 7 minuta lazu, ili da nisu dovoljno lepe, pa njihovom partneru zato treba vise vremena da svrsi?

    Budibogsnama...
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kućanice iliti domačice
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.08.2010, 23:15
  2. NMDb iliti NašaMovieDatabase
    Autor DrinChe u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.05.2009, 20:41
  3. Akcenti iliti naglasci
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 24.09.2008, 14:47
  4. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •