Sex u troje iliti - trojka - Strana 4
Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 124
  1. #46

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    pa neznam sta da kazm, ja sam probao u dvaestoro, ali verujte mi, nije ni blizu dobro, koliko je dobro u 98972198649876238719872!!!

  2. #47

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat maestro99 kaže: Pogledaj poruku
    pa neznam sta da kazm, ja sam probao u dvaestoro, ali verujte mi, nije ni blizu dobro, koliko je dobro u 98972198649876238719872!!!
    Sa 14 godina si probao sa dvanaestoro?
    Nadam se da nijedan medju njima nije bio punoletan, inace ima da se suoci sudskim procesom!

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #48

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Тројку волим једино када играм бришкулу и трешету (врсте карташких игара уобичајених у приморју, пореклом из Италије, у којима је трица један од адута).

    Тројку (под тим именом строго подразумевам две даме и себе), и поред привидне привлачности, никада не бих пробао, јер дубоко осећам у себи да она није природна и да предтсвља суштинску деградацију љубави, односно емотивне везе између мушкарца и жене...

    У принципу, немам ништа против тога да је људи, ако им не смета, упражњавају, као и друге комбинације у вођењу љубави, наравно ако им то прија и никога при томе не угрожавају...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #49

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Ona i nas dvojica i posle da mi kuva rucak i radja decu...Ako sam 'balkanac' onda priznajem da jesam...Mogu i da je volim ceo zivot,mada sumnjam,ali te dve boldovane stvari da priustim sebi i njoj u zivotu bilo bi previse...

    A znam njih nekoliko gde je bilo i vise od 2 na 1 , pa se vencavalo,radjala se deca i kuvalo , ali ne znam niti jedan da je opstao ...

    Ona za 'postene' cure kao prihvatljiva trojka: sam ja protiv njih dve moze da prodje,ali da kuvaju obe i da radjaju... ne znam kako bi deci objasnio ko je kome sta u toj guzvi...

  5. #50

    05 Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    sto da ne,sa dve ribe.mislim da je sve u glavi,sto se malo ne bi zabavili

  6. #51

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    ...a posle snajku upoznam sa kevom... red je da majka zna čije unučiće gaji i s kim joj se dete zabavilo...

    p.s. šta zna dete šta je grupnjak...

  7. #52

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    ma dajte ljudi to svako želi ali kad bi došlo do toga pitanje je šta bi bilo.ja i dve ribe ajd kao možda bi i bilo ok ali riba,tip i ja???????????ma pali!!!!!!!!!!!!!! zamisli da pogledam u tipa dok pakujem ribu-bio bi to strašan pad znate već čega.

  8. #53

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    NIKAD... a nije da nisam hteo

    Nadjem i u trojkama iskusnu klinku i posle 5-6 opstenja ona utripuju k'o matora da ja mogu svaku i toliko posesivnosti navre da svi planovi i trojke otpadnu...

    A i muskarci mogu da dobiju malo vise kompleksa nize vrednosti,jer sam i ja pre desetak godina gledao kako to drugi rade,pa shvatio i zasto treba da se qrcim do kraja zivota...

  9. #54

    Sex u troje iliti - trojka

    Citat BETMEN kaže: Pogledaj poruku
    ma dajte ljudi to svako želi ali kad bi došlo do toga pitanje je šta bi bilo.ja i dve ribe ajd kao možda bi i bilo ok ali riba,tip i ja???????????ma pali!!!!!!!!!!!!!! zamisli da pogledam u tipa dok pakujem ribu-bio bi to strašan pad znate već čega.
    Au brate, pa ti nemas pojma sta je dobro! Super je ako ste jos i familija!!!! Tako sve ostaje u krugu porodice.

    Ma trojka je super, dvoje su se tako smuvali. Ili ne, to je bilo na cetvorci!
    Poruku je izmenio Mish, 15.04.2008 u 22:07 Razlog: spojene uzastopne poruke
    DOBRO VEČE

  10. #55

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    trojka...cetvorka....
    zar je to bitno????
    sto veca gomila to lepse....

  11. #56

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Ma ja sam i za više, ali se to već zove GRUPNJAK!
    DOBRO VEČE

  12. #57

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Zanimljivo, poznajem dosta devojaka kojima je san ( ili masta) da imaju sex sa dva tipa. Naravno, zbog sredine,prilike, i jos mnogo drugih stvari,mnoge od njih nisu ni pokusale tu fantaziju da realizuju.
    Sto se mene tice,osim hranjenja nekog ega,ne vidim konkretno zadovoljstvo biti sa dve devojke u isto vreme.

  13. #58

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Imao sam jednu koja je probala sa dva lika... Razumem ako je likusa pa ona njih odvede i proba... ali kada pijana kaze oni su mene odveli,ali ja sam to i htela...


    Kolabiranje,otvaranje prozora... ufffff

    Jbt odvedi ti njiih nemoj biti budala da tebe iko vodi negde...

  14. #59

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Volim,... bar mislim!? Ustvari nisam nikada probao, ali, ako je neko za...... ja bih,..... ?
    Poruku je izmenio Mish, 11.05.2008 u 17:05 Razlog: bez malih oglasa
    DOBRO VEČE

  15. #60

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Meni je to ravno ludilu.Kako neko moze da deli svog partnera sa nekim?!Gde je tu ljubav?Za mene je to cista patologijakada bi mi muskarac to predlozio,umro bi za mene istog trena

Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kućanice iliti domačice
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.08.2010, 23:15
  2. NMDb iliti NašaMovieDatabase
    Autor DrinChe u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.05.2009, 20:41
  3. Akcenti iliti naglasci
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 24.09.2008, 14:47
  4. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •