CHichaGlisha - Strana 67
Strana 67 od 89 PrvaPrva ... 1757656667686977 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 991 do 1,005 od ukupno 1332

Tema: CHichaGlisha

  1. #991

    Odgovor: CHichaGlisha

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    To hoćeš maco ...
    e pa ... evo ti onda,
    gledaj kako je prošao zadnji oKRŠaj



    sada šeta okolo kao scarface.. bez jednog uveta, četvrtine brade, trećine obraza i pola nosa ...



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #992

    Odgovor: CHichaGlisha

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Sto? Pa nisam rekla da budu maloletni?
    Glisava punoletno-rabljeno.Znas ono second-hand...
    ok.. ok .. maloletno i da oćeš nema na lageru ...
    a i ovo punoletno rabljeno ... pa ni oni baš nećedu ...

    stani malo ... da razmislim.. proberem
    mslm.. daj mi malKo vremena ...

    evo npr. ovaj je pristao.. doduše malo sam ga "ubeđivala" ... ali, reče da na njega može da se računa





    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #993

    Odgovor: CHichaGlisha

    Nesto mi ovaj deluje poplaseno......ili si ga previse pritegla
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #994

    Odgovor: CHichaGlisha

    m' jock ... to mu je facijalis ...



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #995

    Odgovor: CHichaGlisha

    Pa...nesto mu raubovan facijalis
    Eto ti sad zakeram a rekla sam da necu
    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #996

    Odgovor: CHichaGlisha

    Ma on i nije za tebe ... samo sam ti njime stavila do znanja neke teškoTJe.. na koje nailazim u potražnji IZrabljenih.

    Kakvi on za tebe. to ne dolazi u obzir!!!






    Odavde ćeš (već) sutra moći da odabereš jedn.. dvo.. aj' trojicu - pa drugarica si mi .. i to dobra!
    Svi su polovnjaci .. razvedeni (po nekoliko puta) .. lečeni (od zauški i malih boginja )
    znači - rabljeni rabljeniiii pa nema više kud..




    a...? aa...? AAA...? gukni sad golubice ?!

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  7. #997

    Odgovor: CHichaGlisha

    Pa.....nije lose.
    Svi se picnuli ko pingvini stoje.

    Pa kako ne volim dugokose,mrsave,tetovirane...ajd moze da prodje treci s leve
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #998

    Odgovor: CHichaGlisha

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Ma on i nije za tebe ... samo sam ti njime stavila do znanja neke teškoTJe.. na koje nailazim u potražnji IZrabljenih.

    Kakvi on za tebe. to ne dolazi u obzir!!!






    Odavde ćeš (već) sutra moći da odabereš jedn.. dvo.. aj' trojicu - pa drugarica si mi .. i to dobra!
    Svi su polovnjaci .. razvedeni (po nekoliko puta) .. lečeni (od zauški i malih boginja )
    znači - rabljeni rabljeniiii pa nema više kud..




    a...? aa...? AAA...? gukni sad golubice ?!
    El mogu ja da ujedem za nos ovog sa leve strane - gore, sa tetovazom na mishici.... leleeee, sve ce da mi se sloshi
    neunistiva zlojebaba!

  9. #999

    Odgovor: CHichaGlisha

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Pa.....nije lose.
    Svi se picnuli ko pingvini stoje.

    Pa kako ne volim dugokose,mrsave,tetovirane...ajd moze da prodje treci s leve
    Polako bejb. Langzam.

    Rekoh sutra.


    Sad ih još dir.. biram . Na Castingu smo! ( ... zato su se deĆki i picnuli )

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #1000

  11. #1001

    Odgovor: CHichaGlisha

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    El mogu ja da ujedem za nos ovog sa leve strane - gore, sa tetovazom na mishici.... leleeee, sve ce da mi se sloshi
    Možeš.
    Mada ... greota. Što ne bi malo s'njim pop..rrričala ... nešto ... recimo ?

    Pomisliće da je meso bez mozga i jezika ... stvarno nema smisla...

    ______________


    Ako si pošla spavat bila ti laka noć
    Družina naša s'pjesmom zakantaće ti noć


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #1002

    Odgovor: CHichaGlisha

    CHichaGlisha - chudo na koga naletih prvog dana mog forumskog bitisanja po ovom prostranstvu.

    Neverovatno, al' ja sam procitala svaki tvoj post na ovoj temi. Moram da se nasmejem i to gromoglasno, ionako mi je od suza smejalica maskara jos na prvoj stranici otisla dovraga.

    Prilog 2449Prilog 2449Prilog 2449

    E, tako! Posto sam se dobro nasmejala, red je da ti se zahvalim za narociti uzitak i pocastim necim sto sigurno volish.

    Evo jedna lepa bosanska pitica, umesila sam je samo za tebe, pa se osoli i omrsi...




  13. #1003

    Odgovor: CHichaGlisha

    Citat GlorijaDruga kaže: Pogledaj poruku


    za ovak'u pitu i život dajem .. a mogu i da ubiEm ... k'o nekad za otadžbinu

    udari mi neko rumenilo u obraze ... i ne znam gde (od stida ) pre da propadnem: dal' u zemlju .. il' u pitu?!


    Glas razuma odzvanja: -" u pitu.. uu piiituuu ... uuuu piiiiitttuuuuuuuu ... "

    prema tome


    Pito... En Garde!!!



    &

    Glory for Glorija !


    tnx


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #1004

    14 Odgovor: CHichaGlisha

    Glas razuma je dobro odzvonio:
    -" u pitu.. uu piiituuu ... uuuu piiiiitttuuuuuuuu ... ", a ujutru možeš nosićem u vr' kavice koja ćete čekati.

    Buona note vesela devojko sa čardaš nogama.





  15. #1005

    Odgovor: CHichaGlisha



    for Glor i Ja

    tnx tnx





    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 67 od 89 PrvaPrva ... 1757656667686977 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •