Šta sam video u njemu/njoj? - Strana 5
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 82
  1. #61

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    jOpet ja ovde
    valjda shto se stalno pitam
    i setih se vladike..
    tvrd je orah voćka čudnovata,
    ne slomih ga,
    al zube polomih
    ..
    mislim da je to..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #62

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    sve ono sto on u stvari nije, ali sta da se radi nije ni prvi ni poslednji..............

  3. #63

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    oni koji nikad nijesu voljeli svog partnera, a kunu se da jesu obično na pitanje 'što su vidio u njoj-njemu' odmahnu rukom i kažu
    - mladost, ludost..
    a svi oni koji su iskreno voljeli svoje partnere bez obzira ostali sa njima ili ne, na takva pitanja odgovore sa :
    - punite mi u prkno

    i mene pitaše kako mogadoh leć sa zadnjim momkom - navodno sam ljepša bila od njega - bože greote od naroda, ma im odgovorih da sam s njim legla i prelijepo mi bijaše, a da sa ovima te su me to pitali ne bi stala na ulicu da me ko ne vidi...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  4. #64

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Ono sto nisam ni u jednom do sada ...
    Lud...lud...lud...ludak ali moj ludak
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #65

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Ne prvu ali pravu ljubav.
    Sve sto sam ikada zelela da u nekom vidim i nadjem.
    Sve sto sam ikada pozelela da neko izgovori bez da mu se crta
    Videla sam ljubav svog zivota, ne prvu.. ali poslednju i pravu sigurno
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  6. #66

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Da nabrojim samo ukratko:
    Dobrotu,karakter,duhovitost(umerena),principijelno st,lepotu(jedan od bitnih segmenata)....
    Jednom reciju savrsenstvo koje se jednom radja i ponosan sam sto je ona moja i ja njen.I puno je volim i ponosim se sto pisem ove reci.Mojoj najmilijoj

  7. #67

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Prođe vreme i neke bivše veze, neke stare ljubavi se presele u uspomene. A onda ih tek sretnemo i progovorimo po koju reč ili pak čujemo nešto o njima. I zapitamo se:"Šta sam video u njemu/njoj"?
    Pre neki dan mi se desio baš jedan od tih filmova.
    I još uvek nemam odgovor na pitanja koja sam tad postavila sebi. Da li nisam videla ono što danas vidim? Da li sam videla, ali nisam htela sebi da priznam? Ili smo se u vremenu koje je proteklo od naše veze koračali različitim putevima, živeli različitim životima i razvili se u osobe koje danas imaju tako malo zajedničkog?
    nisi ništa video... ljubav je slepa...
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  8. #68

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    ...curicu iz mojih snova...sanjanih od detinjstva ,
    ...namćora za medalju...sa velikim srcem ,
    ...Trnovu Ružicu...okruženu hektarima trnja i tako čuvanu za mene ,
    ...najveću mazu svih vremena....koja bi i kamen rastopila,
    ...bjesu nad bjesama...toliku da je sve moguće ,
    ...onu....koja je hiljadama milja dalje rođena...baš za mene .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #69

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Prođe vreme i neke bivše veze, neke stare ljubavi se presele u uspomene. A onda ih tek sretnemo i progovorimo po koju reč ili pak čujemo nešto o njima. I zapitamo se:"Šta sam video u njemu/njoj"?
    Pre neki dan mi se desio baš jedan od tih filmova.
    I još uvek nemam odgovor na pitanja koja sam tad postavila sebi.
    Kad emocije izgube na svom intenzitetu,shvatis da je vecina onog sto nam je kod druge strane bilo idealno, samo zaslepljenost tim emocijama.
    To je onaj period kad ne vidis njegove mane,da mu je nos malo veci mozda, ili da ima totalno drugacije poglede na svet od tebe.
    Ne, to tad nije bitno, jer ljubav ili zaludjenost ovlada nama kao vihor i svet posmatramo kroz neke naocare sa duginim bojama.
    I onda se desi onaj tras,kad se posle mnogo vremena, na nekoliko minuta vratis u proslost i zapitas se o boze, sta sam ja tada u njemu videla.
    Sa ove distance i ovoliko proteklog vremena, zaista se zapitam gde su mi bile oci i pamet ponekad.
    I sta me je to privuklo, nekom, koga danas ne bih ni pogledala.


    Da li nisam videla ono što danas vidim? Da li sam videla, ali nisam htela sebi da priznam? Ili smo se u vremenu koje je proteklo od naše veze koračali različitim putevima, živeli različitim životima i razvili se u osobe koje danas imaju tako malo zajedničkog?
    Mnogo toga mi je promicalo.
    Pred nekim manama sam zatvarala oci, pravdajuci se da niko nije savrsen.
    A onda su mi te mane sve vise i vise smetale.
    Pretvorile su se u sate prozete nervozom i onim kako reci da je kraj ...
    Pri svakom susretu.

    Menjamo se vremenom.
    Bar ja, ne zadovoljavam se sitnicama,znam sta hocu i vrlo dobro znam sta necu.
    Za razliku od onih dana kad sam u tom nekom, videla gospodina idealnog.
    I sad kad pokusavam da se setim sta sam to videla,onako, da me veze, ne mogu da se setim.
    Ljudi uglavnom pamte lepe trenutke , lose zaboravljaju, ali kod mene ocito i to je unatraske sroceno

  10. #70

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Prođe vreme i neke bivše veze, neke stare ljubavi se presele u uspomene. A onda ih tek sretnemo i progovorimo po koju reč ili pak čujemo nešto o njima. I zapitamo se:"Šta sam video u njemu/njoj"?
    Zapitam se...isto ono što me je i stara majka često pitala...
    "Jao dete moje... gde ih samo pronalaziš tako ružne?"
    U biblioteci mama, u biblioteci.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #71

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Moja staramajka je uglavnom komentaisala da su svi ta'ki da im mozak ne smeta. Vazda neki jebivetri. Umeli da skitaju, umeli da nasmeju, bili moji, pa i da su najružniji, meni bili lepi.

    Ne pitam se šta sam videla. To znam. Priča se uglavnom vrti na onom što nisam videla, pa posle uvidela.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #72

  13. #73

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Pa u trenutku kad sam "videla" verovatno su radili i osećaji koji su sve to samo pojačavali i ako nije bilo apsolutno ništa za "videti" ,al`koj će ga znati,što bi rekle stare babe.
    U nekima sam videla ono što vidim i danas i jako mi je drago zbog toga jer vreme nije promenilo ništa,naprotiv.
    U nekima sam videla ono čega zapravo nikad nije ni bilo ali sam verovatno ja iskonstruisala iz samo meni znanih razloga .
    Kad sretnem te ljude,a ne srećemo se često na moju radost ili žalost, reagujem onako kako su zasluzili.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  14. #74

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Uvek sam video inteligenciju, šarm i ludilo. Neke druge stvari ne primećujem, ali ič
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #75

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Eh...bas inteligenciju, ludilo, slicnost...na kraju me sve to najvise i kostalo. S prvim se lako izboris, drugo moras nadjacati, al cemu sve to...a trece me dotuklo...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Video nadzor
    Autor Baki_Baranda u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:53
  2. Obavezno gledam film kada u njemu glumi...?
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 25.07.2015, 16:36
  3. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 31.12.2008, 00:12
  4. Video capture
    Autor Tatjanushka u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.08.2006, 15:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •