Šta sam video u njemu/njoj? - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 82
  1. #16

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Oci,karakter,dobrotu,i naravno izgled.Tesko je naci sve ovo na jednom mestu zaista

  2. #17

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    u njemu sam videla andjela...srodnu dusu...najneznijeg muskarca na planeti...ako nastavim da nabrajam malo ce mi biti pet dana kuckanja
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  3. #18

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Video sam sebe, u njenim ochima...bio sam lepshi i pametniji. Bio sam napravljen od osmeha, ozivljen prstima od svile.

    Ne zaboravljam nikad.

    Ne zaboravljam nishta.

    Nazalost.

  4. #19

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    ...videla sam onaj deo mene,
    koji sam odavno prestala da trazim...

  5. #20

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    ... sve ono što sam sanjala

  6. #21

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    videla sam prosto njega.... bash takvog kakav je... sve sto sam ikada zelela... i josh mnooooogo toga shto nisam mogla ni da zamislim.... jednostavno, chini me najsrecnijom osobom na celom svetu!


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  7. #22

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    coveka iz mojih snova
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  8. #23

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Ljubav i strpljenje da podnese sve moje mušice.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #24

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    U zivot nam ulaze osobe koje nas necemu uce i koje mi necemu ucimo,sve je stvar samo da li mi zelimo uciti i da li te osobe zele biti naucene necemu.

    Svi moji bivisi su mi pomogli da shvatim ko sam i sta zelim u zivotu kao i kakvog partnera trebam uz sebe.Sta sam videla u njima?Videla sma sve sto mi je u tom trenutku trebalo,nekoga ko cuti u vecem drustvu ali je u sustini pun duha,nekoga ko nije maneken ali ima najbolje srce na svetu,posesivca,ljubomornog,dobricu,opasnog,nehajn og,sve sam ja to zelela tada i dobila.
    Odabrala sam ih zbog onoga sto su bili tada da bih se nasla u situacijama koje su me ucile o meni.
    Zato danas imam muza koji mi savrseno odgovara,sa svim njegovim manama i vrlinama i nikako ne bi valjalo drugacije.
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  10. #25

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    One male znake koji su mi u tim trenucima značili jer sam mislila da će me usmeriti na pravu stranu u pronalaženju sebe same.Neki jesu,neki nisu,ali je svaki ostavio dovoljan trag da zahvaljujući njima ja danas znam ko sam i šta sam.
    I may not be perfect but I'm always me

  11. #26

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Prođe vreme i neke bivše veze, neke stare ljubavi se presele u uspomene. A onda ih tek sretnemo i progovorimo po koju reč ili pak čujemo nešto o njima. I zapitamo se:"Šta sam video u njemu/njoj"?
    Pre neki dan mi se desio baš jedan od tih filmova.
    I još uvek nemam odgovor na pitanja koja sam tad postavila sebi. Da li nisam videla ono što danas vidim? Da li sam videla, ali nisam htela sebi da priznam? Ili smo se u vremenu koje je proteklo od naše veze koračali različitim putevima, živeli različitim životima i razvili se u osobe koje danas imaju tako malo zajedničkog?
    Vec duzi period ne srecem bas nesto svoje bivse, one vredne pominjanja...mozda predju sa druge strane ulice kada me vide

    Ne pitam se sta sam videla, jer se uglavnom secam sta me kod koga privuklo, zanimljivije mi je pitanje sta nas je drzalo zajedno...i u nedostatku boljeg odgovora nadjem da moraju biti emocije i tvrdoglavost...za ovo drugo sam sigurna bar sto se mene tice, tvrdoglavost do iznemoglosti, iscrpljivanje svih mogucnosti...
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  12. #27

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    i desi se da nemas pojma zasto ste i raskinuli. A mislili ste da ne mozete jedno bez drugog.
    A mnogo se toga zaboravi ponekad i boja ociju i omiljena pesma ili cokolada.
    A opet mozda sta sve nisam video u njoj ili u sebi i nije vise ni bitno.

  13. #28

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    U njoj sam video to da jedino ona nešto vidi u meni!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #29

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    paaaaaaa.....'nasli smo se'...srodne duse se nasle i takoooooo...

  15. #30

    Odgovor: Šta sam video u njemu/njoj?

    Svoju izgubljenu polovinu koja me je načinila ovakvom kakva jesam danas... I uvek ću biti srećna što sam je pronašla baš u njemu...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Video nadzor
    Autor Baki_Baranda u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:53
  2. Obavezno gledam film kada u njemu glumi...?
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 25.07.2015, 16:36
  3. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 31.12.2008, 00:12
  4. Video capture
    Autor Tatjanushka u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.08.2006, 15:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •