Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 22
  1. #1

    Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Po načinu na koji se na forumu iznose misli može se što šta zaključiti o forumašima, što, priznaćete, nije baš nikakva tajna. Pa tako, verujem da nije nemoguće da se u stilu pisanja forumaša možda krije i odgovor kakvi su nečiji erotski leveli.

    Ne kažem da je moja pretpostavka baš tačna, ali na ovakvo razmišljanje su me potakli postovi nekoliko forumašica jer mi način na koji interpretiraju svoje stavove neretko deluje onako, baš seksi, iako pišu o svakodnevnim, dakle običnim stvarima ili pojavama. Ja nažalost nemam hrabrosti da imenujem dotične dame, ali se nadam da će eventualni učesnici na ovoj temi imati više kuraži od mene i napisati čiji stil pisanja utiče da o toj osobi misle da je privlačna na erotski način.

    Dakle, da li ste po stil pisanja nekad zaključili da je neko od forumaša više ili manje seksi?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Da,mislim da se dosta toga može zaključiti po stilu pisanja o nečijoj erotičnosti...
    Neko se recimo slabo izjašnjava pa onda odjednom,bum ,pogodi nekom izjavom ko
    grom iz vedra neba...
    -Prividno miran,eruptivno jaki-Rusty nail.
    -pa i Vi dragi prijatelju Memento,verujem da ste dobar ljubavnik sa stilom,sve znate šta i kako za koje prilike.
    -Angus-žestok ljubavnik, (iako mislim da pas koji laje ne ujeda)no,prelajav je pa ću verovati...
    voli da zadovolji partnerku,
    mada,kako sam reče ,da sebe vidi kao drugu ličnost u prošlom vremenu.Znači strasti su splasle.
    -Slavkos,romantični ljubavnik koji bi za svoju voljenu učinio sve što zaište..
    -Joša,klasični primerak
    -Sivi,maratonac,triput meri,jednom seče.
    itd.itd. ....
    Žene ne bih komentarisala,mada i za njih imam mišljenje ali,pošto je ugao muškog i ženskog posmatranja
    drugačiji,pružiću priliku hrabrim muškarcima da iznesu svoje mišljenje o damama.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  3. #3

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Prvo...svaka čast Memento na ideji za temu !
    E sad...sam stil pisanja je nešto što ima "naš" pečat i samim tim "otkriva" podosta o nama samima.
    Pošto nam ostaje da samo iz napisanog "stvaramo" neku sliku autora ja bih rekao par rečenica tipa:
    - Šta meni "upadne u oči".
    Prvo, skoro je pravilo da mnoge forumašice koje kače kao avatar sliku neke izvikane "lepotice" najčešće su:
    - opsednute izgledom i imaju potrebu da drugi ga primete,
    - imaju dodirnih tačaka sa "okačenom slikom" samo u smislu površnosti, jako uskih interesovanja, ne baš visokim IQ i povodljivošću.
    Ja, lično, takve osobe zaobilazim u komunkaciji i ne smatram ih "sexy". Osobe koje kače "suprotnosti" su mnogo češće zanimljivije, otvorenije, maštovitije i privlačnije.
    Drugo, osobe koje se ne ustežu da "slikovito" pišu, čak i o dnevnim temama, su bogate duhom, pravi "rudnik" potencijala ali..koje posmatrač tek treba da otkrije (uz "mentalne igre", 1000 "zamki", lažnih "udica", more testova..) ukoliko "prođe" sve obmane.
    Često su majstori "igre reči", jako lucidne i ništa im ne promakne.
    Meni , lično, takve osobe su izuzetno zanimljive jer lepota je u "duhu", bogatstvu uma i brzoj reakciji.
    Treće, osobe koje "provlače" u svojim postovima glorifikaciju sebe same kod mene bude "red alert"! Oprez, oprez, oprez..jer neko toliko "zaljubljen u sebe" teško da uopšte može funkcionisati kao otvorena ličnost spremna da čuje druge, sasluša ih, ne smatra ih "rivalima". Ukoliko izostane "laskanje" , odmah "prekriže" sagovornika.
    Četvrto, bogatstvo tema, interesovanja, utemeljen stav koji se jasno obrazloži, ne hajanje za "šta će neko pomisliti kada pročita", jezgrovitost, ne biranje "lakšeg puta" (tj. lakoća iznošenja suprotnog mišljenja od većine), spremnost da se zapita "a šta ako uvreženo mišljenje je pogrešno" i ..sl...po meni su izuzetno podsticajni elementi. Govore o osobi koja "nema limita", a to je izuzetno "sexy" .
    P.S.Btw...verovatno ću još navraćati na temu..jer ovde sam samo se osvrnuo na opšte poglede.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #4

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Po načinu na koji se na forumu iznose misli može se što šta zaključiti o forumašima, što, priznaćete, nije baš nikakva tajna. Pa tako, verujem da nije nemoguće da se u stilu pisanja forumaša možda krije i odgovor kakvi su nečiji erotski leveli.

    (...)
    Dakle, da li ste po stil pisanja nekad zaključili da je neko od forumaša više ili manje seksi?
    Pazi, koja navala na ovoj temi!
    Respekt ANIBAS – za iznosenje stava!

    Ne, ne mislim da sam zaista u stanju iskljucivo kroz necije pisanje dokuciti erotsku sirinu horzonta neke osobe. Reci su …ah reci su tako flexibilne alatke. A za neciji donekle potpuni erotski dijapazon treba procitati i sve ono sto (se) ne pise. To je na ekranu malKo teze – pa nam preostaje da se koncentrisemo iskljucivo na reci. A licna interpretacija necijih napisanih reci … mnogo vise govori o izrazenosti naseg sopstvenog verbalno-erotskog tuner-a/receiver-a/transformatora, nego o necijem sustinskom sexappeal-u…

    Meni su na primer sva pisanja sa verbalno izrazenom erotskom notom totalno „unsexy“, sto zapravo uopste ne mora da znaci da je taj neko „unsexy indeed“. To samo znaci da su antene mog verbalno-erotskog tuner-a podesene za signale nekog „uvrnutog“ transmitera. Pa mi budu verbalno sexy oni koji ni pod razno ne zele da deluju sexy…


    Never confuse movement with action.

  5. #5

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Naravno da može. Evo recimo, kad bih čitao sebe, ne bih mogao a da ne primetim kako je u pitanju jedno visokoerotično, ultraseksi stvorenje. I bio bih apsolutno u pravu. S druge strane, da sam žensko, neskriveno bih se ložio na Angusa i Josu, jer testosteron prosto vrca iz njihovoh reči, evo ne mogu a da ne osetim tu vrcotinu i dok ovo pišem...

  6. #6

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Ja po stilu pisanja eventualno mogu da ocenim da li je neko drkadžija.
    Poruku je izmenio Mish, 07.02.2013 u 19:30 Razlog: slovce
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #7

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Mišljenja sam da svaki čovek polazi od sebe u svojim zaključcima,barem sam ja takva.
    Što se pisanija tiče,bilo one napisane/okačene u "suprotnosti" ili ne, odaju nesvesno našu podsvest
    pa samim tim i energiju o kojoj je reč na ovoj temi.
    Kad neko vazda kuka, plače i zapomaže,nemogu da vidim nekakvu erotičnost u toj "suprotnosti".
    Opet,ponavljam ,polazim od sebe.
    Erotičnost je po meni jedna prefinjena energija,umešnost ophođenja,pokreta,izgleda... seksipil,harizma,
    koji itekako odiše i može da se oseti u nečijim postavima.
    Naravno,stvar ukusa pojedinca...neko se pali na proste ,neko na ekscentrične a neko i na priglupe,jednostavne
    jer opet,po mom mišljenju ,sličan se sličnom raduje čak i podsvesno.
    Da erotičnost nema nužno veze s'pameću, pokazuje činjenica da Merlin Monro i dan danas važi za
    sinonim ženske erotičnosti za kojom su uzdisali muškarci širom planete,za njenim izgledom a ne onim što je imala tj.nemala u glavi.


    Od žena bih izdvojila leptiricu koja svojim specifičnim,ponekad prkosnim načinom pisanija ukazuje
    da se radi o jednoj energičnoj, erotičnoj ženskoj personi.
    Poruku je izmenio ANIBAS, 07.02.2013 u 21:34
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  8. #8

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Mislim da stil pisanja iliti samo pisanje po sebi na forumu ne odaje nista , pa samim tim ni eroticnost ,
    jer mesto kao takvo omogucava siroku mogucnost izbora ,
    to jest , predstavljanja sebe onakvog kakvog zelis da izgledas u necijim ocima.

    Naravno , za to treba imati smisla , talenta .....i pre svega razlog , zelju za takvim pisanjem.
    Naravno, to nije pravilo.

    Neko je opet otvoren , mozes da procenis da zaista i misli tako ...da to sto mu se desava , zaista mu se i desava .........

    Neko hoda po toj tankoj zici .

    Neko ide od jedne tacke do druge . ( malo istina ...malo zez.)

    Stvar je u pristupu.
    Stvar je u konfiguraciji ljudi ( kako je ovo poeticno )

    Real je Ipak i Zaista nesto sasvim drugo.


    P.S.

    Na Erotiki ne pisem.
    Na Politiki pisem.
    To sto pisem na politiki ...to i mislim.
    Ostalo .......onako i ovako .........

    " nachi ......samo politika ..

    ...:.nista erotika....
    Poruku je izmenio bigrancer, 07.02.2013 u 22:44
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  9. #9

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    A, izvinjavam se, na osnovu cega si zakljucila da Merlinka nema veze s pamecu? Nije da me pogadja nit' mi je rod, pitam cisto da znam kriterijum, osim ako je nisi poznavala pa imamo info iz prve ruke

    Na osnovu dugog net iskustva i poznanstava preko neta, mogu samo reci da ja uopste vise nista ne zakljucujem jer je ovo ekran i ume jako da vara. Naravno, neke stvari ne mozes da odglumis, eroticnost kroz pisanje ili nemas ili imas i takvi mozgovi obicno rade 300 na sat i to opet ne mora nuzno da znaci da su eroticni kad dodje do seksa. 100 ljudi 100 cudi i ne bih da generalizujem, jednostavno smo svi mi drugaciji na svoj divan nacin.

    Apropo teme, meni je izabelitta po pisanju jedna od najeroticnijih dama koje sam imala prilike da citam. Smatram da je zena sa briljantnim umom.
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #10

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Meni je seksija _baba_ kad napise da je prdnula, nego neki naizgled uvijeni a zapravo vrlo transparentni pokusaji erotluka po forumu
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #11

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    @ starsica

    nisam pricala sa M..M. a ni dopisivala,ako te bas zanima prosetaj do biblioteke ili potrazi na internetu biografiju tj.knjigu o njoj,pa zakljuci sama.

    Takodje smatram da se o eroticnosti moze zakljuciti na osnovu necije energije,koja se takodje moze osetiti kroz pisanija,kojim zarom se pise....kad se pise,nevezano za odredjene teme o eroticnosti..Samo sto neki to nemogu da povezu,ocigledno.

    @starsica

    kada govorimo o eroticnosti ,govorimo o zavodljivosti neke osobe.
    Divno je sto na osnovu svog net-iskustva,dugogodisnjeg mozes da
    nam saopstis da sex nema veze sa necijom energijom pisanja.
    Ja sam uskracena za to saznanje ,pa mogu tek delimicno da izvodim zakljucke.
    .Ali ko zna sta me ceka

    Ne generalizujemo jer sto je za jednog ,nemora biti i za drugoga.
    Poruku je izmenio ANIBAS, 08.02.2013 u 10:15
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  12. #12

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Mislim da pre može da nas zavara da pomislimo da je neko erotičan, a on/ona se zapravo ispostavi kao vrlo neurotičan tip. Odavno sam zaključila da nije baš sve tako kako nam se na prvi pogled čini, pa čak ni na drugi. Krš je onih na netu, što prodaju m*da za bubrege, ali su se vremenom poprilično izveštili, pa taman kad pomisliš da si naišao na nekog iole "normalnog" on te po nepisanom pravilu baci u nesvest sledećim postupkom i opet se vraćaš na početak. Ima i onih koji bi na silu da budu sexy, ti su mi smešni. Ima onih koji bi kao da nagoveste da jesu, a s' druge strane su sve fini i pošteni, e oni su već ljigavi. Oni koji su stvarno sexy, tu svoju dozu erotičnosti prikazuju na sasvim sofisticiran način, to samo treba prepoznati u moru ostalih lažnjaka. Što se konkretno foruma tiče, još uvek nisam načisto koga bih sve mogla da strpam u taj koš. Pa ću da ćutim još neko vreme dok ne budem sigurna kome mogu tu titulu da dodelim
    I may not be perfect but I'm always me

  13. #13

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da pre može da nas zavara da pomislimo da je neko erotičan, a on/ona se zapravo ispostavi kao vrlo neurotičan tip. Odavno sam zaključila da nije baš sve tako kako nam se na prvi pogled čini, pa čak ni na drugi. Krš je onih na netu, što prodaju m*da za bubrege, ali su se vremenom poprilično izveštili, pa taman kad pomisliš da si naišao na nekog iole "normalnog" on te po nepisanom pravilu baci u nesvest sledećim postupkom i opet se vraćaš na početak. Ima i onih koji bi na silu da budu sexy, ti su mi smešni. Ima onih koji bi kao da nagoveste da jesu, a s' druge strane su sve fini i pošteni, e oni su već ljigavi. Oni koji su stvarno sexy, tu svoju dozu erotičnosti prikazuju na sasvim sofisticiran način, to samo treba prepoznati u moru ostalih lažnjaka. Što se konkretno foruma tiče, još uvek nisam načisto koga bih sve mogla da strpam u taj koš. Pa ću da ćutim još neko vreme dok ne budem sigurna kome mogu tu titulu da dodelim
    DakleM, svaka ti je zlatna!

    A propo teme, uškopljenici mogu pisati najerotičnije priče što se ne uklapa sa njihovim mogućnostima. Pisanje može biti fantazija, imaginacija, umetnička sloboda i slično. Naravno, opaske i ono što se čita između redova mnogo više govori. Transparentna seksulanost daje često sasvim suprotnu informaciju. Mislim da je to već ozbiljna dijagnoza. Ili hronična nejebica.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #14

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    A vid' kolikim slovima pise da ne bih da generalizujem:
    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    100 ljudi 100 cudi i ne bih da generalizujem, jednostavno smo svi mi drugaciji na svoj divan nacin.
    Cisto ako nisi ukecala momenat pa da ponovimo gradivo pa da i ti batalis generalizovanje.

    Kao sto rekoh, svi smo drugaciji na svoj divan nacin. Ja sam se tebi obratila (nazovimo to tako) samo u vezi Merlinke jer me zaista zanima na osnovu cega si dosla do zakljucka da je doticna glupa, nisam pitala biblioteku. A za ostalo..

    1.
    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Divno je sto na osnovu svog net-iskustva,dugogodisnjeg mozes da
    nam saopstis da sex nema veze sa necijom energijom pisanja.
    "Ja vise nista ne zakljucujem". Bas zbog tog dugog iskustva, jer sam pocela da pisem kao klinka i bukvalno odrasla sa ovim ljudima ovde, ne zakljucujem jer ekran VARA. Ovo su samo slova. Nema me samo na ovom mestu, prilicno sam rasirena po netu i uzorak za zakljucivanje, ili za nezakljucivanje je bio prilicno velik. A opet, to kazem i na osnovu sebe.

    2.
    A paz' sad. Sledeca recenica: "neke stvari ne mozes da odglumis, eroticnost kroz pisanje ili nemas ili imas", a to je zakljucak (gle cuda, sama sebi u usta uskocila) jer mi svet ne cini samo internet i znam sto iz svog primera sto iz iskustva da mozes da glumis koliko hoces i da na netu budes sta hoces ali neke stvari ne mozes da sakrijes ovde a to su glupost, egocentrizam i eroticnost. Sve ostalo moze da se provuce ali ove stvari su u tebi i to ili imas ili nemas, ne mozes ga stvoriti niti nauciti.

    3.
    Ako mozes delimicno da izvodis zakljucke, meni je bar jasno sto sto omasila sustinu onoga sto zelim da kazem.

    I da, za kraj, nemojmo generalizovati.
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #15

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    ja ne mogu da provalim ko jebe za medalju
    ali sam sasvim sigurna da bi razni ljudi medalju davali razlicitim ljudima
    za mene je ogoljena seksualnost fuj
    ako stavis avatar ultra mega giga ekstra vrh ribe mogu da stavim glavu na panj da cu u realu da vidim siljat nos,stisnuta usta,ili klempave usi
    isto vazi i za muskarca
    pa ja u zivotu nisam videla s foruma nekog cija je slika u stvarnosti bila odgovarajuca onome sta je nudio na netu
    izuzev recimo Angusa
    majmuna nudio,majmuna vidis
    vise volim da na netu vidim matoru indijanku pa da se prijatno iznenadim kad u kafani zateknem super ribu
    dakle.o cemu govorimo kad govorimo o eroticnosti?
    za mene to nije svakako trucanje o tome da neko kuca u neglizeu,da upravo mirise na neku izvikanu vodu,i slicno
    i uopste,ja se inace palim na reci i maestralnu upotrebu istih,ali na forumu nisam ni trazila a ni nasla maestra....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.03.2017, 21:19
  2. Kad biste mogli (raz)otkriti jednu misteriju..!?
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 07.08.2015, 21:37
  3. Religija/stil života
    Autor psssst u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 27.10.2010, 07:02
  4. Disleksija i disgrafija, poremećaji čitanja i pisanja
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.04.2009, 20:50
  5. Vaš lični stil
    Autor Lady S u forumu Moda
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 19.12.2008, 19:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •