Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku

Nisam imala prilike da mi partner predlozi ''pauzu'', ali sam svakako umela da prepoznam signale kad treba da se povučem ...Nikad nisam ni davala prilike za neka dodatna objasnjenja...Sve se to nekako zna...Mada vrlo verovatno je to sujeta
Sujeta,nego šta...jer mi smo sami sebi na prvom mestu...

Eto sa mnom to nije slučaj,kada nekog volim,dajem se bez granica,i isto tako imam razumevanja za voljeno biće...do neba,do najdalje zvezde..i kakva bi ja bila kada ne bi imala sluha za njega (naravno tu se ne misli na preljubu) ?U mojoj prirodi je da ugađam voljenoj osobi,pa i da se povučem ako treba na neko vreme.

Što se tiče prekida eventualno,to bi otvoreno dala do znanja ,u slučaju da to poželim..presečem i gotovo.


Imam neke svoje dane kada mi se ćuti jednostavno,i tada nemoj da me diraš...na to sam mislila u prvom postu,i u tome ne vidim ništa loše..jer ja ne ćutim radi loše veze,da je tako,to bi mu jasno rekla .

A ta naša sujeta,nam odmah šalje signal...da palimo prvi,tako će nam biti lakše ..ma ne...ja nisam iz te priče..i ne mislim da je strašno čekati nekoga,koga voliš...pa taman i da jednom usledi kraj..pa šta?