Kako prepoznati oženjenog muškarca? - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 58
  1. #16

    Odgovor: Kako prepoznati oženjenog muškarca?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Svi od 71. godišta naniže su oženjeni. Ili razvedeni, pa ponovo oženjeni. Greške su minimalne, izuzeci samo potvrđuju pravilo...

    Od mene toliko, za ove mlađe ne garantujem...
    ...što si se uhvatila za moj...

    ...e godište...

  2. #17

    Odgovor: Kako prepoznati oženjenog muškarca?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...što si se uhvatila za moj...

    ...e godište...
    Zato što je to i moj...e godište... A taj, i onaj naniži, uzrast je uglavnom bio sfera mog interesovanja...


    @ Kal_el


    @ robert ns
    A što tebe toliko zanima kako prepoznati oženjenog muškarca?
    Vrag odneo šnalu...

  3. #18

    Odgovor: Kako prepoznati oženjenog muškarca?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    @ robert ns
    A što tebe toliko zanima kako prepoznati oženjenog muškarca?
    jos cu ispasti i svestrana licnost a kad naucis da prepoznajes ozenjenog muskarca onda se valjda nauci kako se otkriva i udata zena.

    A ozenjen muskarac kad skine burmu ima stalno osecaj da treba nesto da vrti oko prsta pa je sumnjiv? ili ne
    Poruku je izmenio Kitty, 29.11.2008 u 15:45 Razlog: korekcija citata

  4. #19

    Odgovor: Kako prepoznati oženjenog muškarca?

    Citat robert ns kaže: Pogledaj poruku
    jos cu ispasti i svestrana licnost a kad naucis da prepoznajes ozenjenog muskarca onda se valjda nauci kako se otkriva i udata zena.

    A ozenjen muskarac kad skine burmu ima stalno osecaj da treba nesto da vrti oko prsta pa je sumnjiv? ili ne
    Znaš kako... Ima devojaka i žena koje bi rado uskočile u ulogu burmice i dopustile da ih dotični zavrti oko prsta. One druge na taj gest mogu reagovati pametnije...
    Ne znam drugi način osim da legitimišeš one mladolike, unajmiš detektiva, gledaš da li mu/joj raste nos dok priča...

    Ma, čim ne možete svako veče da se viđate, kada neko krije lične podatke, fiksni broj telefona, adresu, ne želi da je otpratiš do kuće... Sve je to sumnjivo...
    Vrag odneo šnalu...

  5. #20

    Odgovor: Kako prepoznati oženjenog muškarca?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Znaš kako... Ima devojaka i žena koje bi rado uskočile u ulogu burmice i dopustile da ih dotični zavrti oko prsta. One druge na taj gest mogu reagovati pametnije...
    ...
    al treba biti pozeljan za to


    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Ma, čim ne možete svako veče da se viđate, kada neko krije lične podatke, fiksni broj telefona, adresu, ne želi da je otpratiš do kuće... Sve je to sumnjivo...

    a zasto bi bilo sumnjivo mozda je covek samac pa voli samo da se s nekim vidja jednom dvaputa nedeljno da ima samo devojku ali da je drzi dalje od svoje kuce jer je picajzla da mu nesto ne pomeri ili isprlja,..

    a mozda taj sumnjivi zivi sa mamom a mama ko mama ne voli njegove devojke,....

    a ne mislim na sebe

  6. #21

    Odgovor: Kako prepoznati oženjenog muškarca?

    Citat robert ns kaže: Pogledaj poruku
    a zasto bi bilo sumnjivo mozda je covek smac pa voli samo da se s nekim vidja jednom dvaputa nedeljno da ima sto devojku ali da je drzi dalje od svoje kuce jer je picajzla da mu nesto ne pomeri ili isprlja,..

    a mozda taj sumnjivi zivi sa mamom a mama ko mama ne voli njegove devojke,....

    a ne mislim na sebe

    Sumnjivo je zato što to nije uobičajeno ponašanje.
    Pretpostavljam da bi većina dama odustala već zbog ta dva razloga koja si nabrojao...
    Retke su te koje bi nastavile dalje da istražuju...
    Ako je žena zainteresovana za ozbiljnu vezu, ozbiljno valjda može i da se posveti upoznavanju dotičnog. Ipak su retki toliko vešti i prevejani lažovi da im se ne može ući u trag. Problem je što zaljubljena žena, pa i muškarac, u stvari neće i ne želi da vidi ono što je ponekad i očigledno. Naprosto, ljudi su skloni da veruju u ono što žele da veruju.
    Vrag odneo šnalu...

  7. #22

    Odgovor: Kako prepoznati oženjenog muškarca?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Problem je što zaljubljena žena, pa i muškarac, u stvari neće i ne želi da vidi ono što je ponekad i očigledno. Naprosto, ljudi su skloni da veruju u ono što žele da veruju.
    ili ocajno sretni sto su nekoga uopste nasli pa zele da ga zadrze a u stvari se samo upetljavaju.

  8. #23

    Odgovor: Kako prepoznati oženjenog muškarca?

    Ja nikada nisam prećutkivao svoj status i, verovali ili ne, ta činjenica mi nije uopšte pravila probleme kod nekih diskretnih poznanstava i susreta. Zato, nisam baš siguran kako se prepoznaje oženjen muškarac. Možda su sigurniji u nastupu, ili su bolji foliranti i imaju bolju žvaku. A možda i su na neki način i veći izazov kod pojedinih žena...

    Međutim, bilo kako bilo, u dobroj meri sam uveren da su oženjeni muškarci u nekom stepenu manje drkadžije od onih neoženjenih....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #24

    Odgovor: Kako prepoznati oženjenog muškarca?

    Burma nije siguran pokazatelj jer je neki skidaju, a neki je i ne nose.
    Ako krenemo čistom logikom, možda bismo mogli doći do pokazatelja koji se ne da tako lako skinuti.

    ... ...
    Ako je muškarac oženjen, a dao Bog verni muškarci ne postoje,
    on je naravno pre ili kasnije krenuo u te svoje tako prirodne, nagonske osvajačke pohode van kuće.
    I on tu fino ume da drži balans ... ko pčelica, malo tamo malo vamo, pa malo tamo, pa malo vamo ...
    To znači da će njegova ženica, sve i da ne primeti ništa od vidljivih znakova, ipak će
    - pre ili kasnije po svojoj "koži" osetiti da on tu nešto mulja.
    Ljubavnica/e naravno postaje/u sve zahtevnija/e ...
    i on hteo ne hteo počinje sve više da se "gubi" i da od kuće odsustvuje.
    Sad, što od toplog doma odsustvuje, možda i ne bi bilo tako strašno, da se to odsustvovanje ne oseti i u postelji( ni ).
    I jadna žena ... šta će ... odolevaće raznim spopadačima, udvaračima i presretačima ... i jednog dana ...
    eto i nje u nekoj kombinaciji - van toplog doma.
    Eto i nje u nekoj drugoj postelji( ni ).

    ... elem ... za pretpostaviti je da bi baš tu mogao ležati traženi odgovor na postavljeno pitanje - a to je :
    Oženjenog muškarca se OBIČNO (čast izuzecima) može poznati po malim (ili većim) rožnatim izraštajima na glavi ,
    u predelu čela ... iznad slepoočnica.
    Ti izraštaji su u narodu poznatiji pod nazivom rogovi.
    Znači, burme treba zaboraviti i neprimetno im Opipati čela.

    Ako ima nekih kvrga simetrično raspoređenih levo i desno ... ... garant je rogonj ... mslm garant je oženjen.





    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #25

    Odgovor: Kako prepoznati oženjenog muškarca?

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Burma nije siguran pokazatelj jer je neki skidaju, a neki je i ne nose.
    Ako krenemo čistom logikom, možda bismo mogli doći do pokazatelja koji se ne da tako lako skinuti.

    ... ...
    Ako je muškarac oženjen, a dao Bog verni muškarci ne postoje,
    on je naravno pre ili kasnije krenuo u te svoje tako prirodne, nagonske osvajačke pohode van kuće.
    I on tu fino ume da drži balans ... ko pčelica, malo tamo malo vamo, pa malo tamo, pa malo vamo ...
    To znači da će njegova ženica, sve i da ne primeti ništa od vidljivih znakova, ipak će
    - pre ili kasnije po svojoj "koži" osetiti da on tu nešto mulja.
    Ljubavnica/e naravno postaje/u sve zahtevnija/e ...
    i on hteo ne hteo počinje sve više da se "gubi" i da od kuće odsustvuje.
    Sad, što od toplog doma odsustvuje, možda i ne bi bilo tako strašno, da se to odsustvovanje ne oseti i u postelji( ni ).
    I jadna žena ... šta će ... odolevaće raznim spopadačima, udvaračima i presretačima ... i jednog dana ...
    eto i nje u nekoj kombinaciji - van toplog doma.
    Eto i nje u nekoj drugoj postelji( ni ).

    ... elem ... za pretpostaviti je da bi baš tu mogao ležati traženi odgovor na postavljeno pitanje - a to je :
    Oženjenog muškarca se OBIČNO (čast izuzecima) može poznati po malim (ili većim) rožnatim izraštajima na glavi ,
    u predelu čela ... iznad slepoočnica.
    Ti izraštaji su u narodu poznatiji pod nazivom rogovi.
    Znači, burme treba zaboraviti i neprimetno im Opipati čela.

    Ako ima nekih kvrga simetrično raspoređenih levo i desno ... ... garant je rogonj ... mslm garant je oženjen.




    ......gde je ogledalo?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #26

    Odgovor: Kako prepoznati oženjenog muškarca?

    pise mu na celu
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

  12. #27

    Odgovor: Kako prepoznati oženjenog muškarca?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ......gde je ogledalo?...
    Rekoh u svom izlaganju i " ... bla bla bla ... čast izuzecima ..." ,
    što samo po sebi kazuje da ovo nije 100procentno važeće pravilo.
    i kako to inače biva, izuzeTci se odmah prepoznaju, pojave i jave.

    U tom smislu sledi i dopuna magistarskog rada na temu : "Rožnati izraštaji".

    NAPOMENSKA DOPUNA : Rožnati izraštaji mogu biti tu i taj muškarac je svakako oženjen - ALI
    on ne mora biti ONAJ rogonja ... u prethodno aludiranom smislu.


    To može biti i muškarac VRAG(olan) VRAG(ec) iliTi VRAG(če) .
    Taj tip "rogonje" je još opasniji po ženski rod od običnog oženjenog "rogonje".
    Za njega je poželjno pažljivo opipati još neka područja da bi se bilo 100 procentno sigurno
    u alarmantnu pretpostavku .
    Treba odmah:
    1. - opipati predeo završetka kitchmenog stuba ... i
    ukoliko se tu u blizini pronađe "nešto"
    dugačko (ne mora biti baš dugačko) bez kosKe (mora biti bez ijedne koščice) ...
    ondaK je to 50% Vrag(ec)
    to (mora da) mu je rep !
    2. - zagledati vilice i zube A naročito obratiti pažnju na očnjake ...
    ako su veći od ostalih, više sumnje nema to je ON - VRAG(olan).
    E taj će vam se sigoorno ... krvi napiti ...
    ni sam Bog vam tu više pomoći ne može


    ... ima tu još finesa, naročito šta da radite ako VRAG(olan) "uđe" u vas ... i kako ga odatle "isterati" ... ali ...
    više o tome na temi ... "Kako prepoznati i kako se boriti sa rogonjom ... VRAG(olan)OM !"


    ........ ................................


    ()

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #28

    Odgovor: Kako prepoznati oženjenog muškarca?

    Ja sam posumnjala da je oženjen kad je rekao: "Žena mi nije kod kuće..."



  14. #29

    Odgovor: Kako prepoznati oženjenog muškarca?

    Pitanjem: "Da li si oženjen?"


    Ukoliko odgovori potvrdno, znači da je oženjen.

    Ukoliko odgovori negativno, znači da nije oženjen.




  15. #30

    Odgovor: Kako prepoznati oženjenog muškarca?

    po burmi.ako je nosi oženjen je ako ne nosi nije

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako hipnotisati muškarca?
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.02.2012, 22:43
  2. Da li ste ikada udarili muškarca?
    Autor Kunic u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 13.09.2011, 11:20
  3. Kako prepoznati internet zavisnika?
    Autor Lady S u forumu Psihologija
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 25.10.2010, 16:08
  4. Kako prepoznati talenat kod dece
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 19.10.2010, 00:41
  5. Pozlaćivanje muškarca
    Autor kohili u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 11.03.2010, 23:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •