Brkovi! - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: Više volim...

Učesnika ankete do sada
46. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Obrijan kao "dečija guza"

    25 54.35%
  • Samo brkovi dolaze u obzir

    2 4.35%
  • Volim samo kad ima bradicu

    2 4.35%
  • Brkovi i brada

    2 4.35%
  • Neobrijan jedan ili dva dana

    16 34.78%
  • Nešto drugo...

    2 4.35%
Anketa sa više mogućnosti glasanja
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 40

Tema: Brkovi!

  1. #31

    Odgovor: Brkovi!

    Volim da je izbrijan 2 mm ispod kozhe (tako on to zove).
    Ne volim onu bradu od par dana, a jos manje onu od par nedelja....... eventualno moze da prodje "fazonirana".

    Kako on nije lud za brijanjem, morala sam da pribegnem malom lukavstvu: chim zavrshi sa brijanjem, nakachim se kao pijavica da ga cmachem...... a njemu dragooo

    Osh da se ljubish? ............. onda brijach u shake

    (sh. s.)

  2. #32

    Odgovor: Brkovi!

    imam ih..fala..tuđi mi ne trebaju...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #33

    Odgovor: Brkovi!

    Brijem se cetiri puta nedeljno uglavnom.Nedelja,utorak,sreda,cetvrtak jer vikendom ne radim tako da se zapustim malo

    Ne volim brkove i neznam da je neka moda kao nekad kako bi ja to mogao nositi

  4. #34

    Odgovor: Brkovi!

    Picolizac brkovi
    To su oni tanki brčići koji idu tik uz gornju usnu i nastavljaju se u isto tako tanku bradicu i zulufe, mada ne nužno. Uglavnom ih furaju šaneri, švaleri, slatkorečivi ljigavci i slični. Babe na bunaru pričaju da ti uredno potkresani mustaći daju posebnu draž činu kunilingusa jerbo dodatno nadražuju sluzokožu klitorisa, mada ja to ne bih mogao da znam jer nit' imam brkove, nit' imam klitoris.


    ahahahahaahahahahahahah isprskah monitor vodom kad sam pročitala ovo zapažanje...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  5. #35

    Odgovor: Brkovi!

    Ni brkovi ni brada
    Ne volim da me grebe ni grebucka
    I sreca moja pa mora zbog posla da se svakog dana brije
    Jedino kad je slobodan dva dana, onda odmori kozu lica od brijanja, a ja ne bunim se. Mislim kratko to traje - samo dva dana i moze se izdrzati


  6. #36

    Odgovor: Brkovi!

    Sve mi diraj al brkove ne diraj

  7. #37

    Odgovor: Brkovi!

    hmmmmm, vidim da su u vodstvu cosavi, pardon - glatko izbrijani ko decija guza! Pozdravljam svaciji izbor, ali ja ipak vise volim one sto se ne briju redovno, mislim dan-dva Izgledaju mi vise seksi, muzevnije, hebozovnije i tako to
    neunistiva zlojebaba!

  8. #38

    Odgovor: Brkovi!

    Volim brkove,bradu,crnu gustu mjauuu ,to je odraz muzevnosti za mene,sto se tice fizickog dela . Ne obrijano ne volim,glupavo je i dosadno,ne mozes se igrati sa time,a nista ni osetiti
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  9. #39

    Odgovor: Brkovi!

    Glasala za "Obrijan k'o bebetja guza" - ne grebe, ne iritira, al' je zato pravi raritet
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #40

    Odgovor: Brkovi!

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Glasala za "Obrijan k'o bebetja guza"
    Takodje, ne volim ni bradu ni brkove. Ne volim kada me grebe

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •