Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 19
  1. #1

    Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?

    Mladost je uzbuđujuća sama po sebi. Posebno njeni početci kada smo još više dečaci nego momci, mada taj prelazni oblik zna kod nekih i da se oduži. Prvi izlasci sa društvom, prve devojke i prvi randesi dođu nekako brzo i odjednom i ma koliko sve to da smo željno očekivali, često smo nespremni za pojedine situacije i događaje...

    Obećali ste društvu da ćete izaći zajedno, ali ukazala se nenadana prilika da provedete sjajno veče sa svojom devojkom. Znate da će vas zezati do samog uzimanja duše ako „izneverite“ drugove, a opet, s druge strane, devojka je devojka, pa još vam se i jako dopada...

    Ja nikada nisam imao dilemu. Žene su uvek bile visoko prioritetnije i zbog toga su me drugari više nego zezali. Šta vi mislite o tome?

    Šta učiniti i biti muško? Staro društvo ili nova devojka? Izaberi!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?

    ...devojka...drustvo ako je pravo...shvatice...
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #3

    Odgovor: Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?

    stare devojke i nova devojka
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #4

    Odgovor: Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?

    Citat memento kaže:
    Obećali ste društvu da ćete izaći zajedno, ali ukazala se nenadana prilika da provedete sjajno veče sa svojom devojkom. Znate da će vas zezati do samog uzimanja duše ako izneverite drugove, a opet, s druge strane, devojka je devojka, pa još vam se i jako dopada...

    Ja nikada nisam imao dilemu. Žene su uvek bile visoko prioritetnije i zbog toga su me drugari više nego zezali. Šta vi mislite o tome?

    Šta učiniti i biti muško? Staro društvo ili nova devojka? Izaberi!
    Dilema ne postoji ....... S obzirom da se ovde radi o "pomeranju dupeta" od strane društva, izabrao bih novu devojku - uvek

    Izuzetak:
    Naravno, ukoliko bih bio u situaciji da mi nova devojka (ma koliko da mi se dopada) da ultimatum "ja ili društvo" - dobila bi jedan "talk to the hand", "thank you come again", "nemoj zvati ti mene, zvaću ja tebe" ...

  5. #5

    Odgovor: Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    Dilema ne postoji ....... S obzirom da se ovde radi o "pomeranju dupeta" od strane društva, izabrao bih novu devojku - uvek

    Izuzetak:
    Naravno, ukoliko bih bio u situaciji da mi nova devojka (ma koliko da mi se dopada) da ultimatum "ja ili društvo" - dobila bi jedan "talk to the hand", "thank you come again", "nemoj zvati ti mene, zvaću ja tebe" ...
    ......pogresna taktika...kazes joj...vazi maco...odes sa njom,obljubis je(sto bi rekao Neron) i ostavis je u ubedjenju da je jedna,jedina i da moze da te jase i postavlja ultimatume...sledeci put...kazes vazi i odes sa drustvom...ostavis je da razmislja...
    ...kurva sam,znam...
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #6

    Odgovor: Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?

    Ovo drugo.
    ...................

  7. #7

    Odgovor: Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?


    A zašto ne bi lepo devojku odveli među svoje društvo? Upoznate devojku sa "svojim svetom", "svoj svet" sa onom koja vas je osvojila, istrpite zezanciji na svoj račun...
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #8

    Odgovor: Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?

    Другари да ме зезају што сам отишао с рибом уместо с њима... па нису малоумни... а и много би ме потресло...
    Једино као што рече Ангус, ако хоћеш да покажеш риби да није главна, па као "морам с друговима, договорио сам се"...
    Пет ортака и ја смо имали тзв. Лигу џентлмена, сваку седмицу коју нико од нас не изађе с рибом убацили бисмо по 100 динара у заједничку касу. Ко први изађе, носи све. Последњи пут сам однео 27.000 динара... и да се неко љути... па нису луди!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #9

    Odgovor: Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?

    mish je extra odgoworio,to je prawo,tako i treba stremiti uprawo ka tome,i izbjeci owu dilemu kakwo je sad pitanje!

  10. #10

    Odgovor: Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...naravno mishu,bez problema...sve moje ribe,znale su moje ortake...
    @yosso...ona liga dzentlmena...ako ste ubacivali po 100 kinti...i ti si uzeo 27.000...nesto mi govori...da si jedno vreme solidno apstinirao?......mislim...drkanje ne rachunam...
    Matematika je jasna - 54 nedelje.



  11. #11

    Odgovor: Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?

    Pošto je Mish, i pored svih svojih evidentnih talenata, ipak i hvala bogu žensko i zato verujem da kao takva ne može do kraja anticipirati nas muškarce pa bih se usudio reći da je to što je ona predložila idealan događaj kojem bi svakako trebali svi mi težiti, ali i to da je takvo stanje relativno retko u realnom životu, posebno na pragu neke naše mladosti...

    Naime, o tome postoje i teoretska razmatranja adolescenata u njihovom psihološkom razvoju kada je identifikacija sa grupom vrlo značajna prelazna forma naše ličnosti i slično, o čemu nam svedoče i jasni svakodnevni dokazi u običnom životu...

    Priče da se sve to podrazumeva, da je sve to jasno, kao i to šta bi trebalo uraditi, a iznete su na ovoj temi, jednostavno, u velikoj meri, ne odgovaraju stvarnosti, odnosno, ako su pisci prethodnih postova stvarno samokritični i realni, ja im iskreno zavidim na zrelosti i sposobnosti rešavanja takvih problema...

    Poznato je svojevrsno rivalstvo između devojke nekog popularnog frajera i njogovog društva. O tome govori literatura, brojni filmovi (Angus je na mojoj kućici upravo postavio insert iz jednog takvog), kao i sam život pa i neko naše iskustvo...

    Zato i dalje tvrdim da je dilema koju sam postavio u pitanju potpuno životna...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #12

    Odgovor: Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku

    A zašto ne bi lepo devojku odveli među svoje društvo? Upoznate devojku sa "svojim svetom", "svoj svet" sa onom koja vas je osvojila, istrpite zezanciji na svoj račun...
    Tako je bilo kod mene.Moj dragi ima veliko drustvo,u koje sam usetala i ja.Prihvatili su me kao jos jednog pajtosa(iako ne pijem pivo).Sve zavisi od stava muskarca,njegovog drustva i same devojke.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  13. #13

    Odgovor: Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...devojka...drustvo ako je pravo...shvatice...
    Upravo tako!
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  14. #14

    Odgovor: Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?

    Njegovo društvo mene nije prihvatilo.
    Razlog koji su njemu rekli je da sam mnogo mlađa od svih njih.
    Govorili su mu da nismo jedno za drugo, da sam obična klinka kojoj treba "šetač".
    On je izabrao mene.
    Zajedno smo 11 godina.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  15. #15

    Odgovor: Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?

    Tezak izbor.Drustvo je moj deo zivota a i ona je deo mog zivota za sada sve ide zajedno ratko ona izlazi samnom kada mi je tu drustvo ali ne radi protiv njih.Volim da odem vikendom negde u provod mada sve manje i manje i drustvo polako pocinje da puca vojska,poslovi,devojke,privatni zivot...Kako jedan moj poznanik kaze:Najbolja zena ti je flasa piva ili bilo kog alkohola a zena je ta koja ce da ti puni glavu glupostima.Mislim da nije upravu ja sam vezan za moju devojku bas zato sto mi nikad nije stala izmedju mene i drustva i ja to znam da cenim.Pre 8 meseci trebao sam u petak uvece da izadjem koje sam ugovorio sa drustvom nekoliko dana ranije.Dosao je petak predvece i ona je pitala da li hocu da dodjem kod nje veceras posto je sama kuci i dosadno joj je i uzela je neke filmove iz kluba.Naravno da sam joj rekao da sam se dogovorio sa drustvom nije imala protiv i nije stala na put tome.Ja sam se dvoumio i kada su me zvali da krenem hteo sam i odlucio da ne odem sa njima nego kod nje da odem tako sam i uradio mislio sam da cu propustiti provod.Bio je dobar izbor bio sam kod nje,posle mi je rekla da su se njeni posvadjali nesto i tako otisli svi na svoju stranu.Bio sam pored nje kao podrska i spavao sa njom.A kad je doslo jutro usli njeni roditelji koji su se pomirili i to je bila malo komicna situacija kako da im objasnim ali sve se dobro zavrsilo.
    Poenta svega je da ipak dobro se razmisli kada se postavi ovo pitanje

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ko pre devojci, njegova i devojka!?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 06.02.2016, 19:42
  2. Momak/devojka sa estrade
    Autor Mish u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2012, 15:50
  3. Najludja devojka na svetu....
    Autor joksi u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 06.08.2010, 23:25
  4. Kakva osećanja jesen budi u vama?
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 11.11.2009, 18:11
  5. Budi u trendu. Budi žigosan
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 14.11.2007, 08:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •