Kako skidate muziku?

Prikaz rezultata glasanja: Koji program koristite za skidanje muzike?

Učesnika ankete do sada
49. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Shareaza

    1 2.04%
  • Bearshare

    1 2.04%
  • LimeWire

    12 24.49%
  • DC++

    3 6.12%
  • SoulSeek

    1 2.04%
  • WinMX

    0 0%
  • Torrent

    11 22.45%
  • Emule

    1 2.04%
  • Neki drugi

    19 38.78%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 29
  1. #1

    Kako skidate muziku?

    Koji program koristite za skidanje muzike? Koji vam je najbolji?

    Ja sam na soulseek-u (od kako mi je WinMX umro, ne znam šta se desilo sa njim, al' jednostavno više mi neda da se ulogujem) i retko kad mi se desilo da ne nađem nešto što tražim
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Kako skidate muziku?

    WinMX je umro, mislim da su ga ukinuli..

    Daklem najceshce koristim EMule ili Bearshare Naravno, ne samo za muziku.

  3. #3

    Odgovor: Kako skidate muziku?

    Sada LimeWire, al' se nesto mislim da ubacim DC++, a torrent je Samo, imam ogranicen paket, pa se bojim da nece na dobro izaci ako pocnem da ga koristim
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Kako skidate muziku?

    Pre sam koristio LimeWire al nesto nisam bio zadovoljan. E onda sam presao na DC++ i fercerao je odlicno dok mi ne pokazase blagodeti Torrenta. Tako da danas picim samo Torrent
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #5

  6. #6

    Odgovor: Kako skidate muziku?

    Citat SQUAW kaže:
    Ja sam na soulseek-u (od kako mi je WinMX umro, ne znam šta se desilo sa njim, al' jednostavno više mi neda da se ulogujem) i retko kad mi se desilo da ne nađem nešto što tražim
    Hah, isto ovde. Najveći deo moje obimne muzičke kolekcije skinut je preko WinMX-a u periodu proleće 2004 - leto 2005. To je ogromna količina muzike, a njeno skidanje je bio naročiti podvig s obzirom na to da imam najraspaliju dial-up vezu, svaku pesmu sam u najboljem slučaju skidao oko pola sata. E, onda je negde s jeseni 2005. WinMX naprasno prestao da radi, a ja sam već i pre toga polako počeo da se prebacujem na slsk. Na slsk ima i svega onoga što na WinMX-u nije bilo, ali žal za onim programom ipak je ostala, baš sam ga voleo.

    Posle sam počeo muziku masovno da skidam na fakultetskim kompovima i da je preko USB-a prebacujem na svoj i slsk je tu pokazao sve svoje moći, na tom brzom akademskom netu skidao je po desetak pesma odjednom u roku od par minuta. E, sad je i tu nastupila zvrčka i slsk više ne radi na faksu, baš kao i svi ostali share programi.

    Ali, ne nerviram se toliko, i onako sam se posvetio skidaniju kompletnih albuma, a tu je Album Base keva, nema šta nema.
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...


  7. #7

    Odgovor: Kako skidate muziku?

    Torenti...
    "Ustekas" BitLord i "vozi Misko".....
    The night seems so dark because the day is much too bright

  8. #8

    Odgovor: Kako skidate muziku?

    Za skidanje muzike ne koristim ništa od navedenog, već domaću mjuzu (koju u poslednje vreme gotovo isključivo i slušam) skidam sa www.mp3bre.com. Tamo uglavnom ima svega iz domaće muzičke produkcije, tako da mi više otprilike ništa i ne treba. Jedno vreme sam i stranu muziku skidao preko RapidShare-a i nekih drugih FTP servera, ali više ne.

    E, a pre izvesnog vremena sam, verovali ili ne, uz pomoć svoje mile Visa kreditne kartice, regularno, za živu lovu (mislim da je bilo 10 jevreja za 40 pesama, ili tako nešto), skinuo nekih desetak albuma sa www.e-music.com.

    Sad, da l' zbog toga što sam ih platio "krvavo" zarađenim novcem ili zbog njihovog nesumnjivog kvaliteta, uglavnom te albume slušam gotovo bez prestanka (u pauzama se vraćam starom dobrom Johhny B. Štuliću ) evo već skoro godiinu dana i još mi uvek nisu dosadili.

    btw i offtopic: U poslednje vreme (otkad sam na flatrate-u ) sa Neta isključivo skidam neke malo starije i meni drage filmove, a u tu svrhu koristim odličan torrent klijent po imenu Azureus , dok za pretraživanje filmova koristim neprevaziđeni TorrentSpy.
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  9. #9

    11 Odgovor: Kako skidate muziku?

    prvo sam sa limewire-a, a onda otkrih bit comet, pa sada samo preko njega i vrlo sam zadovoljna.
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

    Odgovor: Kako skidate muziku?

    Za muziku,..kad mi treba odredjena pesma,samo i iskljucivo LimeWire.Koristim ga vec 2.5 godine i prezadovoljna sam.
    Sto se tice kompletnih albuma,sto mi je od skora zanimacija,obzirom da sam ADSL zemska ,idem na albumbase ili neki od domacih sajtova gde ostavljaju rapidshare linkove.Odusevljena sam...i samo przim li przim,jer imam mali hard
    Skoro videh da i na torrentspy-u ima odlicnih albuma...

  11. #11

    Odgovor: Kako skidate muziku?

    Je l' zna neko da mi objasni kako da ono promenim IP adresu i da zeznem ove sajtove za dnld? Svojevremeno mi je to neko objašnjavao, al' sam sve zaboravio. Šta ću, uprkos mnogijem talentima, za to sam oduvek bio nula. Onaj RapidSare već odavno preskačem i zaobilazim, ali sad je i Megaupload počeo da me zeza, svaki, ali svaki pokušaj nekog skidanija se završi sa "Your IP address has just downloaded 756025804 bytes. Please wait 32432423 minutes, bla, bla..." Kako rešiti problem?
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...


  12. #12

    Odgovor: Kako skidate muziku?

    bittorrent, bio sam i na morpheusu i kaazi ali bittorrent je ok!

  13. #13

    Odgovor: Kako skidate muziku?

    BitComet , za sada mi je najbolji
    mada povremeno koristim i dc++

    a ranije Shareaza
    Limewire
    Emule , mada ih jos drzim na kompu pa po nekad i njih upotrebim
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  14. #14

    Odgovor: Kako skidate muziku?

    Ja sam uvela novinu u skidanju muzike-naime, drugar mi je pomogao da instaliram i podesim sva ona cuda na DC++-u ... i to nekoj verziji LDC++.Moram priznati da sam zapanjena koja kolicina pesama tu moze da se nadje, ako se nakacim na odredjene hubove.Za neke stvari koje nisu sa engleskog govornog podrucja, ipak se vracam mom Lime-u.

  15. #15

    Odgovor: Kako skidate muziku?

    Uz pomoć DC++,ponekad i torrent.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koja dekada je bila najbolja za muziku?
    Autor Spiritinthesky u forumu Muzika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 07.02.2015, 23:04
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  4. Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 12:19
  5. Skidate li tablice kada putujete kroz Hrvatsku?
    Autor little fairy u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 21.10.2007, 23:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •