Sexy shop
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13

Tema: Sexy shop

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Sexy shop

    U ovu vrstu dućana sam ulazila davno, negde u srednjoj, mislim da je tek počelo sa otvaranjem takvih prodavnica. Ušla bi rulja nas birajući poklon za nekog (rekla bih da smo u to doba u svaki poklon ubacivali i neku sitnicu iz sexy shopa). I zbilja se ne sećam šta je sve tamo bilo, sećam se extra dobre zezancije među nama dok smo birali.
    Od onda do prošle godine nisam obilazila ove dućane. Zapravo, nisam ni znala gde se nalaze. A onda sam rešila da kupim drugarici poklon za rođendan. Znala sam da treba da bude neka zezancija (od volje da li će je koristiti ili ne) i jedino što sam znala je da neću da kupim vibrator.
    Elem, najpre sam morala da saznam gde takva prodavnica postoji. Nazovem druga, lepo, ljudski pitam, on ostane začuđen, i naravno, počne da ucenjuje da najpre mora da zna zašto mi treba. Ma, šta te briga, eto, zagorela sam, treba mi. Poverovao ili ne, ali reče mi gde se nalazi.
    Sutradan, na prijatnih +40, onako ravno sa posla krenula ja u pazar. Uđem u prodavnicu i lepo kažem da tražim poklon za drugaricu. Frajer, otkida kako je dobar, kroz malo ciničan smešak obavesti me da imaju širok asortiman i da slobodno razgledam šta mi treba (više u stilu: ma, da, svi kao traže za drugaricu). I razgledam ja, najpre, nemam pojma šta čemu služi, a potom padam u nesvest od cena. Videh ja da gubim vreme, te potražih pomoć od gorepomenutog. Rekoh, ta vi meni lepo kažite šta mogu da kupim recimo za 1.500 dinži. I počne on da preporučuje (i naravno znatiželjnoj objašnjava svrhu pomagala). Dođe do japanske kuglica i kaže: "Kažu mi da veoma dobro stimulišu." Tu ja ugledam nešto, liči na vibrator, ali je nešto ipak drugačiji, crn... Pitam šta je to, te deran meni odgovara: "To vam je analni vibrator, i mogu vam reći, veoma, veoma, veoma dobro stimuliše." Tu se ja zacenim od smeha, nešto promumlam da ću još razmisliti i izletim iz dućana.

    Da li ste kupoholičar? Obilazite li ovakve dućane ili tek čekate da vam artikli koji se tamo prodaju budu poklonjeni?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #2

    Odgovor: Sexy shop

    mene je prvo bio blam da udejm u tak'u prodavnicu ali otkako sam insistirala na poklonu bas iz takve prodavnice, odlucila sam se i da predjem preko crvenila u obrazima i odem.. uglavnom, trebao mi je poklon za drugara, lutka na naduvavanje (Kupio sam sebi na dar.. ).. raspitam se gde su meni kupili poklon i odem tamo cisto da razgledam ako ne kupim nista i uostalom da vidim cene pa da se skupimo sa parama i uzmemo mu poklon.. udjem unutra, i onako odokativno, rekal bih da je to veliko 2x2, a natrpano kojecime, nema cega nema ja ostala bez teksta, bejah k'o dete u prodavnici slatkisa doceka me jedna dama, sa neverovatno dugim crnim noktima i prelepom crnom kosom, u koznim pantalonama.. mislim, kao da je ispala iz spota za neku pesmu Bili Idola ja se zblanem, nisam se ni javila zeni, nego onako bas lepo (garant sa otvorenim ustima, ne secam se) blenem oko sebe dodje meni do uma da nisam sama i krenem da joj kazem sta bih zelela, ali stanem i kazem joj da bih volela da vidim kakve imaju vibratore i lubrikante izvadi ona meni nekih dvadesetak stvarcica, a sve skuplji od skupljeg, najjeftiniji je bio 1500 dindzi dobro, ae dalje.. pitala sam je jos za lisice i lubrikante.. i da za spansku musicu, ali toga nije bilo i kad sam je smorila zesce, pitam ja nju zbog cega sam inace i dosla i pitam je za lutku.. i vadi ona meni magarca na naduvavanje kaze, nemaju lutku devojke, ali od zivotinje se stice extra ugodjaj (a zasto, nemam pojma ).. ja ne mogu da izdrzim, pocnem da se smejem a ona valjda nista od hladokrvnosti nije izgubila i to em sledi jbt.. dominacija vo-no.. nista, rekla sam da cu se vratiti sa lovom i da bar par dana lutku ostavi po strani.. ja se u taj shop nisam vratila, ali smo mu kupili magarca.. druga nisam pitala da li ga koristi, ali vidim da mu je osmeh mnoooogo siri
    i elem, to sto se nisam vratila u taj shop, ne znaci da necu ici
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #3

    03 Odgovor: Sexy shop

    Sexy Shop sam drzala jos pre nekoliko godina,ali na zalost,zatvorila...Razlog verovatno mozete i sami znatiPozdrav za sve normalne ljude ovde.

  4. #4

    Odgovor: Sexy shop

    Usla sam samo jednom u prodavnicu sa momkom(sadasnjim muzem).Trazili smo muske tanga gacice.Ponudila nam je razne:''maskirane'',lakovane,jestive,...Nista od toga nismo kupili jer su bile nenormalno skupe.Mozemo i bez njih
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  5. #5

    Odgovor: Sexy shop

    ...redovno odlazim,posto mi se japanske kuglice za pedu jako brzo troshe...
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #6

    Odgovor: Sexy shop

    Japanske kuglice

    Srdačno preporučujem
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #7

    Odgovor: Sexy shop

    Citat LaraCroftYunior kaže: Pogledaj poruku
    Sexy Shop sam drzala jos pre nekoliko godina,ali na zalost,zatvorila...Razlog verovatno mozete i sami znatiPozdrav za sve normalne ljude ovde.
    Ima više mogućih razloga. Moja poznanica je zatvorila jer su svi dolazili da gledaju i pipkaju, dele savete, a malo ko i da kupuje. Uz to su joj se smučili klinci koji su mislili da je to u stvari javna kuća, pa su stalno zavirivali.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  8. #8

    Odgovor: Sexy shop

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    Ima više mogućih razloga. Moja poznanica je zatvorila jer su svi dolazili da gledaju i pipkaju, dele savete, a malo ko i da kupuje. Uz to su joj se smučili klinci koji su mislili da je to u stvari javna kuća, pa su stalno zavirivali.
    Zemlja prostaka parade pijanstva i kica.

  9. #9

    Odgovor: Sexy shop

    Usla jednom...i ne znajuci da je sexy shop

    Kada sam bila u Spaniji..i ono zaredjash od radnje do radnje....i u jednoj u koju sam usla...sve onako fino sareno...uopste nije na prvi pogled izgledalo kao takav shop....uzmem ja igracku ...plavi patlidzan....kad gle....rasklapa se.....otvorim...i ima sta da vidim...bilo i sargarepa, paprika....onda ukrasnih skulpturica koje su na baterije i kada kazes uuu-uuu one se same od sebe mrdaju...

    ...ustvari sada razmisljam..to je bio funny sex shop...ali bi neki rekviziti posluzili svrsi
    Budi pametan i pravi se lud

Slične teme

  1. Pljuni pa prilipi shop
    Autor Mrak u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 21.10.2013, 14:37
  2. Top shop-?
    Autor caverica u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 30.08.2013, 14:27
  3. SEXY Nole
    Autor Nole erotica u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.10.2008, 13:31
  4. Sexy Igrice
    Autor De Marco u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.12.2006, 18:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •