Laž koju ste izrekli, a zbog koje ste posle jako zažalili
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 40
  1. #1

    Laž koju ste izrekli, a zbog koje ste posle jako zažalili

    "Laž je teška droga sa koje se još niko nije skinuo."
    Kao što naslov reče koja je to laž koju ste progurali kao istinu a posle ste zbog iste jako zažalili a sad eto imate želju da istina dođe na svoje (i konačno ste naučili da se laž ne isplati )

  2. #2

    Odgovor: Laž koju ste izrekli, a zbog koje ste posle jako zažalili

    Ne isplati se laz nikako i ne znam da li smo svesni svih onih sitnih "belih" lazi, ili onih, nama zanemarljivih, lazi kojima pribegavamo u nekim slucajevima nuzde..
    Davno bese, imala sam nekih 12-13 godina i jedna drugarica, koja i nije bila drugarica, je isla na more i prokomentarise kako joj se svidja jedan decko i ja se ponudim da ih smuvam, posto decka znam ok onako.. dobro, ne smuvam, nego sredim stvar da kad ona dodje, mogu da budu zajedno. Ode ona na more a ja na to sasvim zaboravim, posto nisam ni njega vidjala u tom periodu dok ona nije bila tu. Elem, ona kad se vratila, tj. kad sam ja nju videla, setim se sta sam obecala i brze-bolje smislim neku sasvim klimavu laz koje se secam i posle 10 godina.. Nalagala sam joj kako nije zainteresovan i kako ima devojku, na sta se ona smorila kao gay u striptiz baru.. Ne znam da li me je ikad provalila ili da li je sa njim ikada pricala o toj stvari, ali istina je da sam ja potpuno zaboravila na obecanje koje sam dala a mnogo mi je lakse palo da slazem tako socno, nego da lepo kazem izvini i da ona nesto pokusa sa njim, kad vec ja nisam u njeno ime..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #3

    Odgovor: Laž koju ste izrekli, a zbog koje ste posle jako zažalili

    Nisam bez grijeha, apsolutno, ali mislim da ne postoji ta laž zbog koje sam jako zažalila. Ili se u ovom trenutku nemrem sjetiti.

    Dalje neću pričat
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #4

    Odgovor: Laž koju ste izrekli, a zbog koje ste posle jako zažalili

    Човек увек треба да буде спреман да одговара за оно што учини или пак не учини, за оно што каже, а самим тим и за оно што слаже. Наравно, има после много времена за кајање али мислим да је још горе када жалиш и осећаш кривицу због лажи кују је други изрекао. То је горе од било које лажи и муке...
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  5. #5

    Odgovor: Laž koju ste izrekli, a zbog koje ste posle jako zažalili

    Ne sećam se da sam baš nešto puno lagao, posebno da bih žalio zbog toga. Međutim, više puta sam pokajao što sam u pojedinim trenucima i situacijama govorio istinu.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #6

    Odgovor: Laž koju ste izrekli, a zbog koje ste posle jako zažalili

    Ja nikad ne lazem
    "Ako ti neko kaze da si konj, izmlati ga, kad ti to kaze njih pet idi kupi sedlo!"

  7. #7

    Odgovor: Laž koju ste izrekli, a zbog koje ste posle jako zažalili

    E sad, posto smo se kolektivno poispovedali o laganju, a od dogadjaja ni d, molila bih vas da u daljnjim postovima navedete sta ste to slagali tako socno, da ste posle zazalili
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #8

    Odgovor: Laž koju ste izrekli, a zbog koje ste posle jako zažalili

    Mislim da ovo neće ići. Mislim da treba da sve prekinemo i sačuvamo bar onaj deo koji je vredeo i valjao...

    (kako sam se samo zajebala...)
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  9. #9

    Odgovor: Laž koju ste izrekli, a zbog koje ste posle jako zažalili

    Sjetila sam se

    Imala sam, jednom davno, dečka koji je taman bio prekinuo sa curom. Tada smo nas dvoje prohodali. Nakon tri dana, nazvala je bivša njega i plakala mu preko telefona. Ja sam mu rekla da ode do nje i popriča sa njom. Ipak su bili godinu dana skupa. Hm, da.. Otišao je, popričali su i ponovno prohodali. I tako sam ja bila ucviljena sve dok on nije uvidio, nakon dva mjeseca, da to i ne sa onom i baš ne funkcionira.. Tada se htio vratiti meni ali ne.. Moj ponos nije to dopuštao. Izjavljivao mi je ljubav itd ali ne hvala. Znam da sam mu tada lagala kad sam rekla da mi se ne sviđa više i da ne želim biti sa njime. Poslije sam zažalila.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #10

    Odgovor: Laž koju ste izrekli, a zbog koje ste posle jako zažalili

    Uredu je ozeni je,meni to nece smetati (idiot posle mesec dana se ozenio i to sa 21 godinu)....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  11. #11

    Odgovor: Laž koju ste izrekli, a zbog koje ste posle jako zažalili

    necu vise uvece da jedem...

  12. #12

    Odgovor: Laž koju ste izrekli, a zbog koje ste posle jako zažalili

    Nisam zažalila zbog (n)ijedne izrečene "laži". Uvek sam ih izgovarala u pravom trenutku, na pravom mestu ... pravim ljudima.
    I ... ako im nisu ništa pomogle sigurno im nisu ni odmogle.

    If ju nou vot aj min ...


    Al' sam umela deeebelo da "zažalim" zbog nekih izrečenih istina ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #13

    Odgovor: Laž koju ste izrekli, a zbog koje ste posle jako zažalili

    Ja nikada ne lažem.
    Čak sam i na forumu dao moj lični nadimak po kome me znaju svi prijatelji i poznanici.
    ALi me svestan i činjenice,da stalna iskrenost nije baš odlika inteligentnih ljudi.
    Tako mi ostaje da se zadovoljim sa tvrdnjom: "Nisam lep,al sam zato glup!"
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

  14. #14

    Odgovor: Laž koju ste izrekli, a zbog koje ste posle jako zažalili

    Ja se uvek vodim onom...govori (polu) istinu da ti niko ne veruje

  15. #15

    Odgovor: Laž koju ste izrekli, a zbog koje ste posle jako zažalili

    Jedva cekam da je upoznam...
    Kad sam je upoznala smucila mi se.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 27.05.2017, 00:23
  2. Pesma koju ne možete da smislite...
    Autor SQUAW u forumu Muzika
    Odgovora: 241
    Poslednja poruka: 26.12.2013, 17:50
  3. Koju vrstu muzike slušate?
    Autor Kunic u forumu Muzika
    Odgovora: 108
    Poslednja poruka: 18.06.2012, 14:56
  4. Na koju poznatu ličnost ličite?
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 23.03.2012, 11:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •