Pozlaćivanje muškarca - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 67
  1. #16

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ne!

    Malo kritike i neizvesnosti nije na odmet.
    Sporta radi...da se ne opusti preterano
    Moze ali samo u 4 oka!
    Pred spoljnjim svetom nikako, jer to kvari odnos.

    Javna kritika zene prema svom muskarcu je i najveca zenska greska koja postoji... Zadire u vezu i stvara nepoverenje i nezadovoljstvo!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #17

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Moze ali samo u 4 oka!
    Pred spoljnjim svetom nikako, jer to kvari odnos.

    Javna kritika zene prema svom muskarcu je i najveca zenska greska koja postoji... Zadire u vezu i stvara nepoverenje i nezadovoljstvo!
    Zamisli tu ženu koja celog života krije njegove mane. Dok se on šepuri pred drugima ona u sebi kipi.
    Priča sa takvom osobom za mene bi bila vrlo mučna

  3. #18

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Zamisli tu ženu koja celog života krije njegove mane. Dok se on šepuri pred drugima ona u sebi kipi.
    Priča sa takvom osobom za mene bi bila vrlo mučna
    Pa ne prica ni on pred drugima da ona ima male sise i slicne stvari... Neke stvari ipak dopiru do srca a pred trecim licem je to izdaja!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #19

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Par je jedna, čak osnovna ćelija društva i kao takav ima neke svoje specifičnosti i kodekse.
    Meni je , lično, jako neprijatno kada on ili ona u društvu krenu sa omalovažavanjem jedno drugog . Mislim...niko ne očekuje "pozlaćivanje", ali je nepristojno i blaćenje pred publikom !
    Pomenuto samozavaravanje postoji i kod druge strane...tako da nemaju samo žene tapiju na "pozlaćivanje". Moj stav je da to čine oni koji nemaju hrabrosti da se suoče sa istinom i svojim izborom.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #20

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ne!

    Malo kritike i neizvesnosti nije na odmet.
    Sporta radi...da se ne opusti preterano
    Ovo cu da odshtampan i nalepim na....frizider

    Ne, njega retko otvaram...na ogledalo u toaletu
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #21

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Zato to na taj nacin hoce da opravdaju sebe, i to zasto su sa nekim takvim.

    I dodala bih da mislim da su to žene koje nisu prihvatile mane svog partnera. I ubeđivanjem drugih ubeđuju sebe da su mane zapravo vrline.
    Ne razumem takav odnos.


    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Zato mnoge zene nikad trecem licu nece priznati mane svog partnera. Time bi i one vredele manje.

    Uostalom zena treba da podrzava svog muskarca uvek i u svemu, zar ne?
    Ne. Žena kad prizna sebi i prihvati partnera takav kakav je, sa vrlinama i manama, nema problem da priča i o njemu, kako o vrlinama tko i o manama.
    A između podržavanja i "pozlaćivanja" je velika razlika.

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Meni je , lično, jako neprijatno kada on ili ona u društvu krenu sa omalovažavanjem jedno drugog . Mislim...niko ne očekuje "pozlaćivanje", ali je nepristojno i blaćenje pred publikom !
    Pomenuto samozavaravanje postoji i kod druge strane...tako da nemaju samo žene tapiju na "pozlaćivanje". Moj stav je da to čine oni koji nemaju hrabrosti da se suoče sa istinom i svojim izborom.

    Mada, meni ume da bude neprijatno i kad počnu da se "pozlaćuju". Jer nisam tip glimoglavca, a kada se ne bih složila sa izloženim, shvaćeno bi bilo kao napad i pljuvanje.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #22

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Pa ne prica ni on pred drugima da ona ima male sise i slicne stvari... Neke stvari ipak dopiru do srca a pred trecim licem je to izdaja!
    A pozlaćivanje muškarca nije?
    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Mislim...niko ne očekuje "pozlaćivanje", ali je nepristojno i blaćenje pred publikom !
    Znači neka kritika je nepristojna a pozlaćivanje nije

    ...ccc

  8. #23

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Nemam pojma koja je pocetna tema...ali ja je shvatam 'vako....

    Ako sam s' nekim....ne da cu da ga pozlatim...vec cu ga od zlata izvajati...

    I ne dao Bog da ga neko dirne (bilo kako)...spremna sam oci tom nekom da povadim...ma kako moj ne biJo u pravu...

    E, tako...

    potpis: glupa ja
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #24

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    I ne dao Bog da ga neko dirne (bilo kako)...spremna sam oci tom nekom da povadim...ma kako moj ne biJo u pravu...
    To pod uslovom da ga neko dira
    Ali dizati ga u nebesa bez da te neko pita...

    Uostalom ako je moj mogu da radim s'njim šta 'oću

    Ne znam kako ti ali ja sam shvatila da su tema žene koje trpe i pod tepih bacaju sve njegove mane i loše postupke kako bi na neki način opravdale...nešto to nešto ja ne razumem

  10. #25

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ne. Žena kad prizna sebi i prihvati partnera takav kakav je, sa vrlinama i manama, nema problem da priča i o njemu, kako o vrlinama tko i o manama.
    A između podržavanja i "pozlaćivanja" je velika razlika.
    Da. Samo ti mene ne citas, vec prepricavas moje napisano na svoj nacin.
    Ne govorimo na temi o prepricavanju muskarcevih prednosti i mani vec o branjenju ili napadanju muskarca u javnosti (pred trecim licem).

    Zene prihvataju mane samo se stide toga pa zele predstaviti kao vrline.
    Banalni grubi primer je kada on nju prebije a ona ga brani da to cini iz ljubavi! To je mehanizam...

    Tako ce ona njega braniti za kockanje, za nebrigu prema decama, za pijanstvo, za bilo sta...
    To je oblik skrivene podredjene uloge zene gde zena zapravo brani svoju podredjenost i svoj ``izbor``.
    Poruku je izmenio biterlemon, 13.09.2009 u 21:50
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #26

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    To pod uslovom da ga neko dira
    Ali dizati ga u nebesa bez da te neko pita...

    Uostalom ako je moj mogu da radim s'njim šta 'oću
    Da ti Becar kaze odmah zivis u zabludi.Prvo ni jedan muskarac nije nicije vlasnistvo i da znas da ce svaki ali svaki muskarac jedno reci a drugo misliti.Ja sam takav i 99% muskaraca.A narocito to sto kazes mozes da radis sa njim sta hoces nemoj da se zavarvas.Devojke morate da razbijete predrasude o muskarcima nismo mi svi zlatni a nismo ni takvi da mozete sa nama da manipulisete.Mozda prividno mozete jer zna se zasto smo dobri prema vama da bi dobio ono sto trazim.A cim izadjemo sa drustvom zaboravimo ko nam je devojka i hocemo nesto novo makar za jednu noc.
    Zakljucak je da mi nismo zlato kao ni vi sto niste.
    Poruku je izmenio Mish, 13.09.2009 u 23:38 Razlog: citat

  12. #27

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Aha...ja upala u gluvi telefon...i tek sada procitala uvodni post....

    Ja kontala da se radi o odanosti, podrzavanju u javnosti iako nije prav (mislim stav...no no da se nesto pomisli lose)...to uvek (Biter, biter...ne izvrci temu....)

    A ono kao...on pun mana a ja prelazim preko toga (teskoooooooo) i jos ga i branim (SF) ...NE...nikako i nikada

    Nemam (bRe) ja 2 zivota....
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #28

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Zašto ponekad žene ''pozlaćuju'' ...''zarđali okvir'' jednog postojanja...
    Nekako i mogu da razumem takvu sklonost pojedinih pripadnica lepseg pola...nego nesto se pitam kako bi nazvali ukoliko bi se odlucili za pink varijantu popinkavanje

  14. #29

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Da ti Becar kaze odmah zivis u zabludi.Prvo ni jedan muskarac nije nicije vlasnistvo i da znas da ce svaki ali svaki muskarac jedno reci a drugo misliti.Ja sam takav i 99% muskaraca.A narocito to sto kazes mozes da radis sa njim sta hoces nemoj da se zavarvas.Devojke morate da razbijete predrasude o muskarcima nismo mi svi zlatni a nismo ni takvi da mozete sa nama da manipulisete.Mozda prividno mozete jer zna se zasto smo dobri prema vama da bi dobio ono sto trazim.A cim izadjemo sa drustvom zaboravimo ko nam je devojka i hocemo nesto novo makar za jednu noc.
    Zakljucak je da mi nismo zlato kao ni vi sto niste.

    Da tebi kaže nešto Naj...moj men je samnom od vremena kad su izumrli dinosaurusi...i nEje do sad imao nikavih pritužbi
    Pa ti sad kaži da ne umem da manipulišem

  15. #30

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Aha...ja upala u gluvi telefon...i tek sada procitala uvodni post....

    Ja kontala da se radi o odanosti, podrzavanju u javnosti iako nije prav (mislim stav...no no da se nesto pomisli lose)...to uvek (Biter, biter...ne izvrci temu....)
    ne radi se o odanosti vec o tome da zena brani svog muskarca i onda kada okolina napada...
    ...jer iako okolina nema pravo da napada, ona cini a napad na muskarca je ujedno i napad na vezu, pa i njen izbor, znaci nju...
    vrlo karakteristican oblik ponasanja povucenih zena...

    a da ga podrzava u javnosti, pa nek ga uhvati za ruku, nema od toga jace podrske...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 160
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:30
  2. Kako prepoznati oženjenog muškarca?
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:40
  3. Kako hipnotisati muškarca?
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.02.2012, 22:43
  4. Da li ste ikada udarili muškarca?
    Autor Kunic u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 13.09.2011, 11:20
  5. Pijavice za podmlađivanje
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 01.04.2008, 01:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •