Pozlaćivanje muškarca - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 67
  1. #31

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku

    Da tebi kaže nešto Naj...moj men je samnom od vremena kad su izumrli dinosaurusi...i nEje do sad imao nikavih pritužbi
    Pa ti sad kaži da ne umem da manipulišem
    Izumrli dinosaurusi??? Pa on je vec postao fosil pa i ne moze da razmislja
    Ne bi da ga vredjam ali mi deluje kao da je malo smotan ili je papucar veka nesto tu ne stima..Moje iskustvo govori da kad igras domine i verujes da ces pobediti i da si maher u toj igri na kraju dobijes duplo golo !

  2. #32

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku

    a da ga podrzava u javnosti, pa nek ga uhvati za ruku, nema od toga jace podrske...
    A gde je u toj priči njena podrška?

    On će da je bije, da se kocka, da je vara a ona njemu ruku?

    Pa leteo bi naglavačke!

  3. #33

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    ne radi se o odanosti vec o tome da zena brani svog muskarca i onda kada okolina napada...
    ...jer iako okolina nema pravo da napada, ona cini a napad na muskarca je ujedno i napad na vezu, pa i njen izbor, znaci nju...
    vrlo karakteristican oblik ponasanja povucenih zena...

    a da ga podrzava u javnosti, pa nek ga uhvati za ruku, nema od toga jace podrske...
    Ae Biter procitaj uvodni post...pliZ

    Ni ja nisam...i kada jesam...shvatila da sam napisala nesto sto nije u skladu teme...
    Koja okolina, koji bakraci...
    Radi se o tome da je zena svesna ko je i sta je on....ali glumi onog majmuna iz trojke (ne vidim, ne cujem ne pricam) plus ga jos i brani...

    E, takav kod mene ne pije ni vodu...a ni sodu...

    Znaci primera radi...lik je pijandura...a ja svima kazem...Ma nijeeeee, on je boEm
    Ili me lik tuce (pu pu....nema sanse, ali...) a ja okolini tvrdim kako sam se saplela na kUranfile (pravdajuci noklu na oku) koje mi je ostaviJo ispred kreveta...

    Da, kako da NE
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #34

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ne bi da ga vredjam ali mi deluje kao da je malo smotan ili je papucar veka nesto tu ne stima..Moje iskustvo govori da kad igras domine i verujes da ces pobediti i da si maher u toj igri na kraju dobijes duplo golo !

    Srce malo

  5. #35

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Moraju oprostiti njima njihove greske, staviti im zlatan okvir, da bi sebi mogle oprostiti to sto su s njima.
    Da, da, to je jedini razlog..samo "pozlaćivanjem" mogu opravdati pred drugima svoj izbor..kao znam da je on takav i takav, ali ja sam baš takvog tražila..ma da..
    I sebi oprostiti nemanje muda da se taj izbor promeni..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #36

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    mali off
    E ismejah se Bećaru . Nadam se da će nekada naučiti da ako je neka sjajna žena dugo u braku, vezi, sa nekim muškarcem to nikako ne znači da je on "papučić" ili ko zna šta. Baš zato što je ona NAJ , to znači da je sebi našla odgovarajućeg partnera ...i da je taj neko sigurno NAJ u mnogo čemu čim je ona prezadovoljna. C,c,c...sve balavurdija .

    O temi:
    - Već rekoh da ne volim kada par počne ili da "pozlaćuje" ili da kudi. To su njihove stvari i druge ne zanimaju. Ono što meni izmami osmeh je razumevanje para bez reči, sitni gestovi koji odaju osećanja i pažnju. To "pozlaćivanje" karakteriše zavisne jedinke koje "peglaju" imidž para svesne da mnogo toga ne valja. Često...baš takve žene budu "maćehe" svojoj deci jer umeju da opravdavaju grubosti partnera. Teško deci sa takvim majkama.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #37

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Znam ja o cemu pricam.Voleo bi da neko ove moje poruke arhivira pa da se srtnemo za nekih 10-ak godina da vidite o cemu sam pisao tada.Svaka rec je dobro shvacena,izgovorena i najvaznije dobro sagledana.

  8. #38

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ae Biter procitaj uvodni post...pliZ

    Ni ja nisam...i kada jesam...shvatila da sam napisala nesto sto nije u skladu teme...
    Koja okolina, koji bakraci...
    Radi se o tome da je zena svesna ko je i sta je on....ali glumi onog majmuna iz trojke (ne vidim, ne cujem ne pricam) plus ga jos i brani...

    E, takav kod mene ne pije ni vodu...a ni sodu...

    Znaci primera radi...lik je pijandura...a ja svima kazem...Ma nijeeeee, on je boEm
    Ili me lik tuce (pu pu....nema sanse, ali...) a ja okolini tvrdim kako sam se saplela na kUranfile (pravdajuci noklu na oku) koje mi je ostaviJo ispred kreveta...

    Da, kako da NE
    O tome pricam sreco, on moze da pije, moze da radi druge stvari ali ona je brani!
    On je njen muskarac!

    Ne pricamo o tome ko kod tebe pije vodu... Nemaju sve zene istu cenu, pa ne dobijaju sve ni princeve. A neke itekako paze na ono sto su dobile, pa bio on ovakav ili onakav... Ljubav je slep... A veza je mnogo sira dimenzija od ljubavi. To je stil zivota a time se i cuva!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #39

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    O tome pricam sreco, on moze da pije, moze da radi druge stvari ali ona je brani!
    On je njen muskarac!

    Ne pricamo o tome ko kod tebe pije vodu... Nemaju sve zene istu cenu, pa ne dobijaju sve ni princeve. A neke itekako paze na ono sto su dobile, pa bio on ovakav ili onakav... Ljubav je slep... A veza je mnogo sira dimenzija od ljubavi. To je stil zivota a time se i cuva!
    Ma ajde...sta mi naprica...

    Ljubav velis? Ili tek izmaglica...obrisi....projekciije iste?! Ili bih u ovom slucaju to navala zavisnoscu ili ovisocu...materijalnom nesigurnoscu...kako god...

    A gde je u celoj prici (toj) ljudsko dostojanstvo?!

    Ispada da su neke izvukle svoje "premije" i drze se kao slep za stap toga....ma pojescu i g**** ako treba...moj muskarac je samo moj (nema veze ako je jos pride i necijii....meni se svako vece vraca, da...moj jeeeeeeee...)

    Ili prinC ili icH
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #40

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Znam ja o cemu pricam.Voleo bi da neko ove moje poruke arhivira pa da se srtnemo za nekih 10-ak godina da vidite o cemu sam pisao tada.Svaka rec je dobro shvacena,izgovorena i najvaznije dobro sagledana.
    Ajoj ! Slobodno ti sam arhiviraj tvoje mudrosti i savete pa se smej posle 10 godina sam sebi . Gledaj...davati savete nekima koji su u braku ili vezi možda i više nego što ti imaš godina (na stranu to što pričaš o nečemu što nisi ni iskusio jer nisi u braku) je i neukusno i neutemeljeno.
    Treba shvatiti mehanizme koji funkcionišu u braku i dugogošnjoj vezi jer to nije "zabavljanje". Tu mnoge druge stvari dolaze do izražaja koje ne postoje do tada. Mi ostali pričamo o grčevitoj potrebi nekih osoba da očigledne mane svojih "polovina" predstave kao vrline.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #41

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Kada bolje razmislim, ja to pozlaćivanje sebe od strane neke žene nikada nisam doževeo. Ljubav, poverenje, nežnost, bliskot i pregršt lepih trenutaka, to da. Sada ne pominjem ono ružno što se događalo, a blo je i toga, zbog konteksta teme...

    Pa o čemu se tu radi, jer i ja sam uočio, ne jednom, to pozlaćivanje muškaraca. Mislim da je u tom slučaju problem kod žena. Da li se radi o njihovoj emocionalnoj nezrelosti, svojevrsnoj i snažnoj projekciji, slepoj zaljubjenosti, ili nečemu sasvim drugom, to ne znam. Međutm, potpuno sam uveren da sa tim ženama nešto žešće nije u redu, jer nemaju realan odnos prema stvarnosti koja ih okružuje. Taj odnos pre svega podrazumava i jasnu anticipaciju socijalnih relacija, koja ne može da postoji bez kritičkog odnosa prema ljudima, pjavama, pa i osećanjima...

    Lično bih se teško zabrunuo kada bi mementica sa oduševljenjem odobravala svaki moj postupak i svaku moju izrečenu misao. Kada bih, ne daj bože, to uočio kod nje siguran sam da bi to značilo jednu od dve stvari. Ili je zgrešila nešto veliko, ili je potpuno riknula...

    Pa tako, iako me nervira sa svojim svakodnevnim gunđanjama, te ovo, te ono, zbog toga sam srećan čovek. To je siguran znak da me bre voli i da joj je stalo do mene....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #42

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Ima trenutaka u životu žena,barem nekih,kada pokušavaju da pronašavši nešto jedinstveno u biću koje su odabrale i koje ih je odabralo to sačuvaju ''pozlaćiva-
    njem''.Obično je to neko svojstvo muškarca koje ne upada u oči ostalima jer ga ne znaju na način na koji ga zna njegova žena.Možda je to tek mrvica dobrote pred svim,ostalim negativnim osobinama koje muškarac može imati,ali žena se čvrsto drži te grudvice,tog ''zlatnog'' kamena i njime pokušava da pozlati zarđali okvir njegovog,muškarčevog,postojanja.
    Ponekad uspeju da ga tom pozlatom izvuku iz blata greha,najcrnjeg ponora.

    Postoji onaj film Klinta Istvuda ''Neoprošteno'' koji počinje rečima o tome kako niko ne zna zašto je jedna dobra žena odabrala Vilijema Munija razbojnika,ubicu i pljačkaša i ostala sa njim.Kasnije film pokazuje kako je čak i ubica ima neke,svoje,pozitivne strane,a da nij ostao imun na nesebičnu dobrotu svoje žene.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  13. #43

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku

    Postoji onaj film Klinta Istvuda ''Neoprošteno'' koji počinje rečima o tome kako niko ne zna zašto je jedna dobra žena odabrala Vilijema Munija razbojnika,ubicu i pljačkaša i ostala sa njim.Kasnije film pokazuje kako je čak i ubica ima neke,svoje,pozitivne strane,a da nij ostao imun na nesebičnu dobrotu svoje žene.
    A-ha! Sad gledamo stvar iz drugog ugla?
    Jasno.

    Realno? Svi imamo mane.
    Samo treba naći kompromis.
    Ali bez ikakvih premaza

  14. #44

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    @kohili

    Da, mislim da sam gledao taj film. Međutim, teško da bi to mogao biti obrazac sa sve žene u takvim vezama. Da ne pominjem da postoji i film Fatalna privlačnost. Šta ćemo sa njim?

    A u te priče o dobroj ženi koja je svojim primerom afirmisala neku mrvu pozitivnog u svom (zločestom) partneru ja ne verujem previše. Bar ne kao u arhetipske. I to sa tom bezrazložnom, da kažem, i po svaku cenu dobrotom mislim da se preteruje. Ne kažem da je alternativa tome zlo, ali u neke ljude se jednostavno ne isplati ulagati po svaku cenu...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #45

    Odgovor: Pozlaćivanje muškarca

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    A-ha! Sad gledamo stvar iz drugog ugla?
    Jasno.

    Realno? Svi imamo mane.
    Samo treba naći kompromis.
    Ali bez ikakvih premaza

    Νaravno,treba uvek pronaći još jedan od mogućih načina da se neke pojave objasne.Bilo mi je zanimljivo da ''iščupam'' iz Istvudovog filma jedan od mogućih,ponuđenih,objašnjenja za jedno neobično ''pozlaćivanje'' starog gvožđa.To nije nužno moj stav,niti viđenje,jednostavno ne možemo se zaustaviti u svom pokušaju da istražimo ovaj fenomen,a ponavlati jedan te isti motiv,bilo zaustavljanje.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 160
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:30
  2. Kako prepoznati oženjenog muškarca?
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:40
  3. Kako hipnotisati muškarca?
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.02.2012, 22:43
  4. Da li ste ikada udarili muškarca?
    Autor Kunic u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 13.09.2011, 11:20
  5. Pijavice za podmlađivanje
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 01.04.2008, 01:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •