McCain vs. Obama - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: Tko je veci kandidat za buduceg predsjednika Sjedinjenih Americhkih Drzhava:

Učesnika ankete do sada
15. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Mkein

    8 53.33%
  • Obama

    7 46.67%
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 43 od ukupno 43
  1. #31

    Odgovor: McCain vs. Obama

    -samo je pitanje zasto su to vladari iz senke dopustili?
    -Koji im je interes da li da vrate veru u izgubljeni san da je u USA sve moguce?

    a opet sreo sam pre dve nedelje u Wien crnkinje iz USA koje su na grudima nosile bedzeve sa Obama natpisom,..a kao nisu mogle da mi daju jer nemaju vise,.i to je malo glupo putovati kao turista na neki drugi kontinent pa siriti politicku demagogiju,...


    Ako je on crnac da li to i znaci da je nesto bolji od belca opet je tu iz krajnosti u krajnost

    Obama nece biti nista bolji od Klintona bar ne za nas
    Poruku je izmenio robert ns, 05.11.2008 u 16:23 Razlog: crno beli svet
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: McCain vs. Obama

    Uveren sam da je nama potpuno sve jedno ko je u Americi predsednik. Kako se god okrenemo dupe nam je pozadi. Previše smo mali činioc međunaradnih odnosa u čiju je avliju ušlo previše toga toga da bi se bilo šta promenilo u tom smislu...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: McCain vs. Obama

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Uveren sam da je nama potpuno sve jedno ko je u Americi predsednik. Kako se god okrenemo dupe nam je pozadi. Previše smo mali činioc međunaradnih odnosa u čiju je avliju ušlo previše toga toga da bi se bilo šta promenilo u tom smislu...
    pa jeste manje se nigera ovde naselilo ima vise kineza samim tim treba da pratimo njihove izbore
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: McCain vs. Obama

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Uveren sam da je nama potpuno sve jedno ko je u Americi predsednik. Kako se god okrenemo dupe nam je pozadi. Previše smo mali činioc međunaradnih odnosa u čiju je avliju ušlo previše toga toga da bi se bilo šta promenilo u tom smislu...
    Potpuno se slazem,ali kako smo krenuli sve mislim da ce nam biti takodje sve jedno ko je i kod nas-izgleda da nam spasa nema.
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: McCain vs. Obama

    Citat robert ns kaže: Pogledaj poruku
    -

    Ako je on crnac da li to i znaci da je nesto bolji od belca
    Ako smem da primetim i gospođa Kondoliza Rajs je crnkinja, pa zbog toga nije ni mrvicu pitomija od ostalih iz američkog političkog vrha... Nema to veze sa rasom... Fućka se njima što smo nekad bili nesvrstani
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: McCain vs. Obama

    uz obamu sam wjerujem da mu moja podrska dosta znaci
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: McCain vs. Obama

    IStog sam misljenja ko i memento, da je za Srbiju sve jedno ko je predsjednik USA posle svega sto se desilo, ali kad vidjeh kako ljudi u Keniji slave nejgovu pobjedu ne mogu a da ne kazem da sam srecan pa je on pobjedio.

    http://www.youtube.com/watch?v=gn167...hp?vest=114760
    Poruku je izmenio swba, 06.11.2008 u 07:43 Razlog: video :)
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: McCain vs. Obama

    Ipak, kažu, mnogi su glasali po boji kože.

    Video sam karikaturu na kojoj je Obama bio belac, a McCain crnac. Neki su se mnogo uzbudili i uzbunili kad su to videli. A drugi su već počeli da postavljaju plakate sa karikaturom u školama...
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: McCain vs. Obama

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Ipak, kažu, mnogi su glasali po boji kože.
    A trebali su po boji mozga, kaže autor ovog skromnog posta
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: McCain vs. Obama

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Ipak, kažu, mnogi su glasali po boji kože.

    Video sam karikaturu na kojoj je Obama bio belac, a McCain crnac. Neki su se mnogo uzbudili i uzbunili kad su to videli. A drugi su već počeli da postavljaju plakate sa karikaturom u školama...
    Reklamni plakat podigao prašinu u SAD
    Obama kao belac, Mekejn kao crnac
    Autor: Tanjug | Foto:ananova.com | 07.11.2008. - 13:54

    Reklamni plakat agencije "Grej Njujork". na kome je novi američki predsednik Barak Obama predstavljen kao belac, a njegov republikanski rival Džon Mekejn kao crnac, podigao je prašinu s one strane Atlantika.



    Obama na plakatu ima belu kožu i smeđu kosu, dok je Mekejn crnac sa sedom kudravom kosom.
    Tor Miren, glavni kreativac "Grej Njujorka", rekao je da u toj ideji nema ničeg stranog.

    "Želeli smo da se ljudi direktno suoče sa rasnim problemom u SAD", objasnio je Miren. "Ako ste glasali za nekog kandidata zbog boje njegove kože, onda ste glasali iz lošeg razloga".

    Mnoge državne srednje škole u Njujorku, Denveru i drugim gradovima SAD već su preuzele Mirenove plakate, kako bi iskorenile rasne predrasude.
    Agencija "Grej Njujork" spada u najveće komunikacione kompanije.

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: McCain vs. Obama

    Razocarao me je sto je Klintonku izabrao za Sekretara inostranih poslova. Mozda nije imao neki izbor, ne znam.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: McCain vs. Obama

    Razocarao me je sto je Klintonku izabrao za Sekretara inostranih poslova. Mozda nije imao neki izbor, ne znam.
    Ма шта има да те разочара или не један амерички председник, за њега ће Србија бити интересантна као лањски снаг, ма ни толико ... неће он ништа бити другачији од претходних осим по боји коже, а и то је све смишљено, све је то маркетинг! Американци воле од свега да праве спектакл и путујући циркус, тако је и сада ... већ најављују милионе људи на инагурацији ... сви ми знамо да капиталистичким земљама не влада председник већ економски картели који су и финансирали кампање кандидата са милионима долара ... ја кад чујем да се код нас људи као ложе "супер је Обама", "баш ми ј драго што је Обама председник" само могу да се најежим ... ми треба да се бринемо шта се дешава код нас и да водимо рачуна о ономе на шта можемо да утичемо на неки начин а не да имамо специјал на РТС1 о америчким изборима ... тога није било код нас ни за време комунистичког режима а ни социјалистичког .... то смо добили у демократском режиму...

    мислио сам да је она бабетина олбрајтова нешто најодвратније и најомраженије биће што сам видео ... али сад кад гледам ову исфрустрирану клинтонову, увиђам да сам можда погрешио!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: McCain vs. Obama

    Flekice, potpuno se slazem sa svim ovim sto si napisao.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"
      Vrh

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Barak Obama izabran za Predsednika SAD
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 05.11.2008, 09:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •