Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 26
  1. #1

    04 Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Šta reći za ovakav primitivizam? .... Ljudska glupost je beskonačna!!!


    http://www.youtube.com/watch?v=zX2o2f0_EiM
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Video vise nije dostupan...ili ja ne mogu da otvorim?
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Јел оно Неша аутор изјаве да је решење за проблеме Србије добро око и сигурна рука?
    Шта је сад ово, прошле године смо имали најезду фашиста на Нови Сад, сад је Неши живот угрожен...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    This video has been removed by the user.
    Valjda se junak uplašio!


    Staviću par "skrinova"....





    kakva je muzika išla u pozadini... možete samo pretpostaviti..."metak u čelo" i takve gluposti....
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Pa ovi kreteni su nepismeni 100%.
    BRAČO SRBI.... DOČIČEMO.
    Početak i kraj
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    OOOOOOO Bogo.....pa jel nam se ovo o5 neso samoreklamira? Neunistiv je....
    Nikad se ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Ne znam koliko je sve ovo ozbiljno,ali osoba koja je napisala jedan takav poziv je sigurno osoba sa govornim manama.Eto,za početak,svi oni koji se bave time imaju jedan mali,ali ne i beznačajni trag...bez šale.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    i ranije je koristen ovakav vid samoreklamiranja.....malo zalosno ali..eto privuklo paznju.
    Nikad se ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Citat wrtllog kaže: Pogledaj poruku
    i ranije je koristen ovakav vid samoreklamiranja.....malo zalosno ali..eto privuklo paznju.
    I ja sam više sklon da poverujem da je ovo nekakva propaganda, a ne da postoje monstrumi koji su spremni da ubiju drugog čoveka samo zato što misli drugačije...

    U međuvremenu... reakcije, saopštenje lsv-a...


    NOVI SAD - Na internet sajtu Jutjub", u nedelju 14. septembra postavljen je video klip kojim se javno poziva na ubistvo Nenada Čanka, navodi se u saopštenju Lige socijaldemokrata Vojvodine upućenom medijima.

    Video klip pod nazivom Javni poziv Srbima!", počinje rečima: Bračo Srbi, ovo je javni poziv na ubistvo Nenada Čanka!", a zatim se dodaje: Likvidator tog srpskog izdajnika, komunističkog zlikovca dobio bi slavu velikog besmrtnoga Gavrila Principa". Zatim se klip, koji traje 3,39 minuta, nastavlja fotografijom Nenada Čanka čija se glava nalazi u centru mete. Poziv na ubistvo se završava rečima: Dočičemo Čanku na vrata, zaklati ga kao Miloš, Murata!", navodi se u saopštenju ligaša.

    Liga socijaldemokrata Vojvodine povodom ovog slučaja očekuje hitnu reakciju policije, ističe se u saopštenju.

    LSV podseća da ovo nije prvi put da se Nenadu Čanku preti ubistvom i očekuje da će ovoga puta policija pronaći ko se krije iza anonimne poruke.

    "Mržnja i poziv na linč više ne mogu biti nešto preko čega će se u Srbiji olako prelaziti. Svako ko poziv na linč smatra sredstvom političke borbe najviše zla nanosi upravo samoj Srbiji i država to treba i mora konačno jasno da pokaže onima koji bi se sutra odlučili da pokušaju nešto slično tim pre što ispod ovog video klipa već ima i komentara u kojima se ovaj poziv odobrava", piše u saopštenju LSV-a.


    Izvor: Radio-televizija Vojvodine
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    da li njemu neko moze uopste vise nesto da veruje?...licno sam ga na trgu republike slusao kako on preti drugima smrcu....cak i Mitrovicu sa Pinka ,kod kojeg je par dana kasnije svirao klavir....ma covek se sprda sa svima....nestao je,a hoce da se vrati...na scenu...a ne zna kako....pa ovako.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Citat karlitos genije kaže: Pogledaj poruku
    Pa ovi kreteni su nepismeni 100%.
    BRAČO SRBI.... DOČIČEMO.
    Znaş fazon kad komşija kaze cigi ... ne pişe se obučar nego obućar !
    A on će ... ma valjda čale zna kako se piše
    Pa vi vidite ko je to pisao
    student nije kriv
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Kakva, bre, reklama? Jes' to on radio u par navrata, ali meni je ovo više nego jasan primer nekog klinca poput onih što šalju one sms-ove na tv-u. Loženje na četništvo, navijanje, na sve ono što ne razmeju. Površno sklopljen klip. Bezopasno, ja bih rekao, ali, pošto znam ko će sada da me poklopi i demantuje (samo zato što to ja kažem, a ne zbog toga što kažem), neka bude da sam ja u krivu.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Zadatak pravosudnih organa je da sprece svaku pretnju, a ovo jeste pretnja.
    Nista se na netu ne moze sakriti. Trebamo samo doneti dobre zakone jer sutra svakog moze tako nesto da saceka. To je i mera nase zrelosti, kao drustva...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Citat Bazarov kaže: Pogledaj poruku
    Kakva, bre, reklama? Jes' to on radio u par navrata, ali meni je ovo više nego jasan primer nekog klinca poput onih što šalju one sms-ove na tv-u. Loženje na četništvo, navijanje, na sve ono što ne razmeju. Površno sklopljen klip. Bezopasno, ja bih rekao, ali, pošto znam ko će sada da me poklopi i demantuje (samo zato što to ja kažem, a ne zbog toga što kažem), neka bude da sam ja u krivu.
    nisi u krivu...pravo cetnistvo nema veze sa scenografijom iz filmova Veljka Bulajica i napaljenih klinaca,ondasnjih i sadasnjih...a ovi klinci em napaljeni,em ne razumeju...a kad je neko napaljen ,obicno nista ne razume
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)

    Подигла се бука ко да су га убили!
    Србијо моја поносна буди!
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Posecujete li youtube?
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 29.10.2015, 14:08
  2. H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?
    Autor biterlemon u forumu Zdravlje
    Odgovora: 89
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 19:40
  3. Zašto Tadić poklanja državu Pajtiću i Čanku?
    Autor yossarian u forumu Spomenar
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 15.06.2009, 11:22
  4. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.04.2007, 21:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •