Pivo: musko ili zensko pice
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 96
  1. #1

    Pivo: musko ili zensko pice

    Pitanje je, da li ne volite kada vidite devojku u nocnom izlasku da pije pivo? Da li je pivo pice rezervisano samo za muskarce? Da li devojka kad izlazi nocu mora da pije neka "zenska" pica jer joj takva stoje?
    A kako posmatrate devojku koja je doterana, a pije pivo?
    Koliko izbor pica devojke utice na njen seksipil?
    A kako vam izgledaju zene koje piju zestinu?
    Da li devojke ne trebaju da piju alkohol?

  2. #2

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Da li devojke ne trebaju da piju alkohol?
    Niko ne treba da pije alkohol!



  3. #3

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Niko ne treba da pije alkohol!

    ....a posebno žene ne treba da piju pivo...

  4. #4

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Pivo je uniseks piće. U starom veku su ga nazivali tečnim hlebom, a bilo mu je posvećeno čak i jedno niže božanstvo, Gambrinus. Sve ovo ukazuje na njegovu opštu i milenijumsku popularnost. O pivu je ispričano mnogo anegdota i doskočica. Kao čovek koji je radio neko vreme u jednoj maloj, ali čuvenoj pivari, mogu vam preneti jedan savet kojega se treba pridržavati pri konzumiranju piva, a koji sam dobio od starih pivaraca , a oni su to takođe čuli od nekih svojih starijih kolega. Naime, on glasi optprilike ovako:

    "Jedno pivo je dobro, dva piva su bolja od jednog, a tri su lošija od dva...".

    Pomenuo bih još jednu starovremensku dilemu u novome ruhu:

    - Two beer, or not two beer! (Shakesbeer)

  5. #5

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Pivo je uniseks piće.
    To bih sad ja napisao da nisi ti Uvek sam smatrao da je vops uniseks. I nikad nisam smatrao da je pivo neki alkohol. Mislim, u srednjem veku su deca pila pivo jer nije bilo ciste vode... Ne, ne, pivo nije alkoholno pice, ne priznajem to.

    Ja bih pre izabrao two beer nego not two beer.
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.

  6. #6

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat stane37 kaže: Pogledaj poruku
    Ja bih pre izabrao two beer nego not two beer.
    Jel to napisao Shakesbeer btw. imam i ja kriglu
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  7. #7

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Ja mislim da ovakve podele na muška i ženska pića još samo kod nas postoje Žešće smo zaostali, jebote. U normalnom svetu toga nema Generalno ćeš videti manje žena da piju rakiju i manje muškaraca da piju likere, ali to ne znači da je nešto muško ili žensko piće. Znači pivo je kao muško, a žensko je kao vino ili šampanjac, a onaj koji ne pije jaku crnu kafu nego natrti i šlag i penu, taj je sigurno gej. OMG. I žena koja pije pivo nije seksipilna. Sigurno i noge ne brije. Užasi promiskuiteta.

    Svako voli ono piće koje mu prija, i to je to. Ja ne pijem više (možda po jedno pivce u par meseci, jako retko), ali dok sam pila nikako nisu u kombinaciju dolazila nikakva vina, vermuti, martiniji i ostalo što se više pripisuje ženama, već pivo, viski, konjak i vodka. I nijednog jedinog trenutka se nisam osećala neženstveno zbog toga.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Pitanje je, da li ne volite kada vidite devojku u nocnom izlasku da pije pivo?
    Da, NE volim.

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Da li je pivo pice rezervisano samo za muskarce?
    Ne, vec za ljubitelje alkohola, i alkoholicare, koji se njime tese da nije alkohol, vec sok od jecma.

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Da li devojka kad izlazi nocu mora da pije neka "zenska" pica jer joj takva stoje?
    NE, Nista se nemora sem jedne stvari.

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    A kako posmatrate devojku koja je doterana, a pije pivo?
    Ne posmatram ih, ne privlace mi paznju.

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Koliko izbor pica devojke utice na njen seksipil?
    Ostacu uzdrzan na ovo pitanje, ma da smatram da alkohol lako otkriva karakter ili nekarakter tog koji ga konzumira.


    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    A kako vam izgledaju zene koje piju zestinu?
    Nikako.

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Da li devojke ne trebaju da piju alkohol?
    Ne trebaju ni devojke, a ni muskarci. Smatram da je poseban vid demonstriranja jacine svoje psihe i svog ja kada covek (mislim i na musko i na zensko) nepije i nije alkoholicar.

    PS: Ocekujem da ce ovakav moj stav dovesti kod pojedinaca do ostre kritike, ili bar do misljenja da je ovo sto sam napisao zaostalost i zatucanost, jer danas antialkoholizam uopste nije popularan, i gotovo niko nazalost ne ceni ljude koji ne piju ili su bar malobrojni takvi. Uglavnom svi smatraju da je kul piti, i biti opustencija sa flasom u ruci. Neki cak i nazor to rade, znam rulju takvih, samo da bi pricali kad ih pitas kako je bilo sinoc na zurci , a odgovor koji tad obicno sledi: Ej, bratee , ala smo se prebili sinoc na žuriću, ma niceceg se nesecamo. Pa sto si onda bio majke ti.
    ...................

  9. #9

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Ko kad bi podelili vodu na mushku i zensku. Ko pije zensku, taj je gej. Samo cekam da se to dogodi, i lagodno mogu da izvrsim samoubistvo od prevelike kolicine smejanja.
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.

  10. #10

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Nije poenta porediti alkoholičare ili antialkoholičare, niti je reč o tome u ovoj temi, niti sam ja mislila na to kad sam upotrebila reč "zaostali". Zaostali smo što se trpamo u klišee kao što je ovaj. U svetu pića, a o tome je ovde reč, podele nema , bar ja tako mislim.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #11

    02 Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Pitanje je, da li ne volite kada vidite devojku u nocnom izlasku da pije pivo?
    Stvar ličnog izbora.
    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Da li je pivo pice rezervisano samo za muskarce?
    samo za jači pol .
    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Da li devojka kad izlazi nocu mora da pije neka "zenska" pica jer joj takva stoje?
    Sve joj dobro stoji, ukoliko zna da '' iznede teret '' istog
    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    A kako posmatrate devojku koja je doterana, a pije pivo?
    Pomislim: '' Kakva cica - maca '' .
    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Koliko izbor pica devojke utice na njen seksipil?
    Ne vidim razlog da izbor pića utiče na seksipil. Možda će se samo slobodnije ponašati. U tome ne vidim ništa loše.

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    A kako vam izgledaju zene koje piju zestinu?
    Ne gledam ih. Nemam vremena

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Da li devojke ne trebaju da piju alkohol?
    Zašto samo devojke? Gde su žene u svoj toj priči?
    Sloboda izbora ko šta radi - sebi radi .
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  12. #12

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Ne trebaju ni devojke, a ni muskarci. Smatram da je poseban vid demonstriranja jacine svoje psihe i svog „ja” kada covek (mislim i na musko i na zensko) nepije i nije alkoholicar.
    Нема ти неке јачине психе и свог ја. То уопште није тешко, не пити, ја могу да не пијем колико хоћу. Али нећу.

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Niko ne treba da pije alkohol!
    Нико Ковач?

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    kad ih pitas kako je bilo sinoc na zurci , a odgovor koji tad obicno sledi: „Ej, bratee , ala smo se prebili sinoc na žuriću, ma niceceg se nesecamo”. Pa sto si onda bio majke ti.
    Па да се обезнаниш побогу си брате!

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Pitanje je, da li ne volite kada vidite devojku u nocnom izlasku da pije pivo? Da li je pivo pice rezervisano samo za muskarce? Da li devojka kad izlazi nocu mora da pije neka "zenska" pica jer joj takva stoje?
    A kako posmatrate devojku koja je doterana, a pije pivo?
    Koliko izbor pica devojke utice na njen seksipil?
    A kako vam izgledaju zene koje piju zestinu?
    Da li devojke ne trebaju da piju alkohol?
    Некако теоретски гледано, не иде ми дотерана жена или девојка и велико точено Пиво за мене има репутацију зидарског пића и то је то.
    Међутим, кад се мало присетим, није битан алкохол, битне су сисе.
    Увек су ми боље лежале луде девојке које су пиле више него ја, а згодне, са великим грудима, него неке исподпросечне које пазе како се понашају.
    Битно је и то како се неко понаша кад попије, како пије, како држи чашу, флашу, буренце... повраћање би некад могло да буде мало мање секси додуше... ваљање по блату, понашање у пићу... и тако то...
    Poruku je izmenio yossarian, 21.08.2007 u 18:11
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #13

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Pivo je jedinstveno prvo po tome shto nije zzestokog ukusa za razliku od rakije, tako da u njemu mozzete uzzivati dugo i mnogo i da se pri tome ne napijete, ako iole vodite rachuna. Pivo je socijalno piche. Ne u smilu, piche za socijalu, nego piche koje vas jednostavno opushta u drushtvu, a boga mi i osvezzava, oslobadja inhibicija i popravlja raspolozzenje. Mogu se ja opustiti i zabaviti i bez piva, ali ono jednostavno dodaje jedan mali teg na vagu koja odredjuje u kom pravcu che krenuti moje raspolozzenje.

    I jesam, razbio sam se mnogo puta od piva i kad se chovek bash otruje kazze sebi - nikad vishe, samo da ovo prezzivim....do sledeche prilike
    I opet, to su samo odredjene prilike kada se popije vishe. Nikada nisam dozvolio da mi to udje u nekakvu chestu naviku. A i ne peterujem vishe. Gore od pijanstva od piva je valjda samo pijanstvo od vina...

    Prema tome, to shto je neko uzzivalac piva ne znachi i da je alkoholichar. To je isto kao pretpostaviti da je neko prozzdrljiv zato shto voli npr, kikiriki. Kakve to veze ima?
    POstoji razlika izmedju pivopije i alkoholichara.

    Posebno ne vidim zashto bi druga merila vazzila za zzene. Ako, je problem u pivu a ne u alkoholu, tj navodno seksi mi je shto pijucka votku i borovnicu, a ako pije pivo nije seksi, onda je to neki moj utuvljeni fetish i predrasuda. Naravno da nije seksi videti zzenu koja se valja mrtva pijana, a al pretpostavljam da ni mi nismo bash za poster...

    Devojka koja predamnom naruchi pivce, prvo mi saopshtava da je opushtena i da zzeli da bude opushtena, da zzeli da se zabavi, a naravno i da voli ukus piva, nema tu nikakve mudrosti i da neche da filozofira oko toga... I vech imamo jednu zajednichku crtu...Naravno, ako ne loche toliko da ja skontam da ima problem. Ali, i kad bi se neko redovno prezzderavao i bananama verovatno bi to predstavljalo problem...
    Znachi, problem je samo u preterivanju, kao i uzrocima i posledicama tako necheg.

    Najseksi zzene koje znam, pijuckaju pivo bez ustezanja, i nishta im ne fali (Ako su dovoljno seksi, chak i podrigivanje che im biti seksi )

    Нико Ковач?
    Niko 1. 2. i 3. (Stiven Sigal)

  14. #14

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Posebno ne vidim zashto bi druga merila vazzila za zzene. Ako, je problem u pivu a ne u alkoholu, tj navodno seksi mi je shto pijucka votku i borovnicu, a ako pije pivo nije seksi, onda je to neki moj utuvljeni fetish i predrasuda.
    Код мене јако често важе друга мерила за жене. Рецимо, код њих ме интересује и физички изглед, интересују ме као потенцијалне партнерке уан веј ор анадр... не кажем рецимо да жена нема право да буде длакава, само кажем да то мени није претерано секси
    Није то неки фетиш или предрасуда, већ једноставно наша представа о томе шта је секси а шта не, а сви је имамо, и условљена је многим стварима, рецимо нашим пореклом, не етничким или географским колико социјалним, представама о мушкарцима или женама које имамо, сликама које су нам усађене као прихватљиве или које смо усвојили свесно... Ако неком није секси жена која цуга из кригле и подригује, то је његово демократско право, као што је и право жене да то ради

    Naravno da nije seksi videti zzenu koja se valja mrtva pijana, a al pretpostavljam da ni mi nismo bash za poster...
    Никад нисам видео себе како се ваљам мртав пијан!

    Devojka koja predamnom naruchi pivce, prvo mi saopshtava da je opushtena i da zzeli da bude opushtena, da zzeli da se zabavi, a naravno i da voli ukus piva, nema tu nikakve mudrosti i da neche da filozofira oko toga... I vech imamo jednu zajednichku crtu...
    Јако лепо речено, ја сам споменуо да ми се овакве ствари свиђају искуствено, односно да су ми се знале свидети, ти си то и теоретски поткрепио, вешт си с речима!

    Najseksi zzene koje znam, pijuckaju pivo bez ustezanja, i nishta im ne fali (Ako su dovoljno seksi, chak i podrigivanje che im biti seksi )
    Требала би да буде баш баш баш секси Толико секси да такву још ни на телевизору нисам видео.

    Niko 1. 2. i 3. (Stiven Sigal)
    Ју мин Србиан терористс? Не знам шта си тео да кажеш
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #15

    Odgovor: Pivo: musko ili zensko pice

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Pivo je jedinstveno prvo po tome shto nije zzestokog ukusa za razliku od rakije, tako da u njemu mozzete uzzivati dugo i mnogo i da se pri tome ne napijete, ako iole vodite rachuna.
    Nema veze šta piješ ukoliko ne preteruješ. I "ženstvene ženske" se zabroje pa popiju ohoho "ženstvenih likerčića", koji znaju da budu i ne tako naivni, jer ne deluju žestoko na prvi pogled.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koje vam je omiljeno pice?
    Autor silvia u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 112
    Poslednja poruka: 24.09.2017, 18:21
  2. Da li volite vise zensko ili musko drustvo?
    Autor goldie u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:41
  3. Musko zenski odnosi
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:46
  4. Musko - zenska prijateljstva
    Autor starsica u forumu Ljubav
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 06.06.2011, 18:05
  5. Zasto je bolje biti musko
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.06.2007, 23:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •