Erotika u uniformi?
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Erotika u uniformi?

    Zgodna i mlada medicinska sestra? Ili, doktorica sofisticiranog izgleda u svojoj punoj zreloj lepoti? A tek današnje policajke, ili žene vojnici?...

    Da li u uniformisanim ženama ima više i drugačije erotičnosti nego kod ostalih žena, ili se to možda nekima samo čini?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    01 Odgovor: Erotika u uniformi?

    Alergican sam na uniforme!! Mislim da je medicinska sestra zgodna i mlada sama po sebi,kao i zrela i lepa sofisticirana doktorka,a nikako zbog belog mantila.Uniforma ne igra nikakvu ulogu.Kod mene,naravno.Jer dobra cupi je dobra cupi,mozda jos i vise u lepoj suknji,bluzi,farmerkama koje pokazuju koliko treba.
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  3. #3

    Odgovor: Erotika u uniformi?

    Military look ... ... !? ... Oh .... that's the way, uh-huh uh-huh, I like it, uh-huh

    ... uh-huh.

    Volim uniforme. Vojne.
    Ma šta volim - o b o ž a v a m .
    Naročito fazon Američke uniforme (svih rodova).
    Moda je najbolji test. Nije ona za džabA postala tako jak modni trend.



    And da ne zaboravim ... i GUNove volem.
    Ali ih se mnoooogo plašim.
    Čim ih vidim ... odma IM se predam.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #4

    Odgovor: Erotika u uniformi?

    erotika u uniformi-benigno

  5. #5

    Odgovor: Erotika u uniformi?

    zena u uniformi nije mi bas nesto eroticna...pomislim odmah da je oznojana i da voli vise svoju peglu nego muskarce.

    a pogotovo zene vojnikuse ili policuse nisam nekako za erotiku sa muskobanjastima pa bile sa brkovima ili bez

  6. #6

  7. #7

    Odgovor: Erotika u uniformi?

    Citat robert ns kaže: Pogledaj poruku
    zena u uniformi nije mi bas nesto eroticna...pomislim odmah da je oznojana i da voli vise svoju peglu nego muskarce.

    a pogotovo zene vojnikuse ili policuse nisam nekako za erotiku sa muskobanjastima pa bile sa brkovima ili bez
    Vjeruj mi.. Žena u uniformi može itekako biti erotična. Znam da sam se ja tako osjećala i znam kako su drugi reagirali.

    Slažem se da su u većini slučajeva te žene muškobanjaste ali ima i šačica onih koje su just fine.

    Btw, nađem li jedan izrezak iz novina, skenirat ću ga i tu zalijepit da potkrijepim sada sve rečeno.

    A tek dečki u toj bivšoj firmi.. Onako zgodni, šarmantni, seksepilni u crnoj uniformi.. Hm, da..

    Poruku je izmenio little fairy, 07.03.2009 u 16:14
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #8

    Odgovor: Erotika u uniformi?

    Postoji ne mali broj žena koju svoju erotičnost, jednostavno, nikada do kraja ne mogu prikriti. Ali je zato je vrlo lako mog naglasiti. Uniforma je samo jedan od načina za to. Nisam baš neki fan žena u uniformama, ali nisam a priori ni protiv uniformisanih lepotica...

    Ipak, na našu svest o erotičnosti neke žene utiču, verujem, sasvim drugi faktori od od činjenice da li je uniformisana, ili zabrađena...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Slične teme

  1. Zločinci u uniformi
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 23:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •