Legalizacija marihuane - Strana 7

Prikaz rezultata glasanja: Da li ste za legalizaiju Marihuane?

Učesnika ankete do sada
15. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    10 66.67%
  • Ne

    5 33.33%
Strana 7 od 11 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 151
  1. #91

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...po prirodi sam veoma liberalan tip...ne smeta mi chak ni kada gejovi "paradiraju" ulicama...ali imam neki osecaj...da u ovoj zemlji,previse "legalizma" i "slobode",vuce u anarhiju,jos vece uzivanje droge i svega ostalog sto nas kvari...mozda gresim,ali tako mislim...
    To je već totalno druga priča. Kako je država u stanju da se nosi sa takvim pričama. Kao što swba već reče, možda je lakše gurati sve pod tepih i praviti se da se ništa ne dešava. Ne znam, po mom mišljenju legalizacija bi trebalo da znači kontrola, a kontrola jeste pozitivna za sve. Samo, i dalje ostaje pitanje sredine i uređenosti društva.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  2. #92

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Vazno je da je bensendin legalizovan...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  3. #93

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    ma nek legalizuju sve shto che omesti razvoj cheonog rezznja. nemoj slucajno da bi se neko setio da legalizuje uvodjenje naizmenicne struje u svaki dom, asfaltiranog puta do svake.... svake...kako ono reche divlja?.... pripizdine! e, to!..... ili ne daj bozze da svako dete bude computer literate (zzao mi je, nema srpski izraz za ovo )

    .... i takoo...
    & underpaid......

  4. #94

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Vazno je da je bensendin legalizovan...
    Kolega pošto nisi iz struke očito,jer si to tako i napisao mogu ti reći da bi znao za ubuduće da je bensedin toliko bezazlen i toliko potreban da ga daju i bebama u velikom procentu,ako ne veruješ meni pitaj nekog stručnijeg...

    Marihuana i ostale trave me ne radi uopšte i bukvalno,ne bih konzumirao da mi plate,stondiraju me,pa ćutim,a to nije ono što sam ja...jedino je skang opasno sranje halucigeno kada ga pomesas sa pivom,a legalizovati što da ne,jer sve što je zabranjeno donosi sivu ekonomiju i kriminal...

    Neka legalizuju kokain? Legalizovali bi ako bi se išlo po nauci,ali od njega pola država krpi budžete,pa se to nikada neće desiti.... Trave slobodno,naročito ženskom rodu...

  5. #95

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Zamisli da u Emiratima legalizuju alkohol
    Em +35 u sedam ujutru, em su brate i bez toga uvrnuti.

    Ne može.


    Postoji stepen civilizacije koje jedno društvo treba da dostigne, kao celina, da bi moglo u rukama da drži odgovornost.
    Nije to tako jednostavna stvar.
    _________Una16

  6. #96

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Да немам благо позитиван став о легализацији марихуане, верујем да бих о томе имао неутрално мишљење...

    Неко време сам живео на једном јадранском отоку. Веровали или не, ситуација на њему је у неком детаљима подсећала на филм Не дам траву ни за живу главу, или како ли се већ зове. Знате оно, када удовица гаји вутру, како би извукла кућу под хипотеком....

    Марихуану су на том отоку гајили и тако што су је пресађивали у најлон кесе напуњене земљом, а затим те кесе са расадом везивали за гране у крошње борова. Проблем им је био једино заливање. Преко 70 % укупне популације младих и бројни средовечни, па и старији су бар једном у животу пробали Марију Јовану. Скоро за Риплија. Зар не...
    Poruku je izmenio memento, 23.01.2008 u 22:52
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #97

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    ...jbg...ja sam navikao da me juri murija...znaci,protiv...
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #98

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Umesto mog priloga o legalizaciji marihuane, šta mislite o ovakvom predlogu:

    - zabranjuje se pokretanje diskusije o legalizaciji marihuane,
    -zabranjuje se pokretanje diskusije o nastranim(bolesnim),i javnim ispoljavanjem tih bolesnih seksualnih nastranosti tipa homoseksualnost,
    -zabranjuje se licima mlađim od 18 godina pojavljivanje i kretanje bez punoletnih lica posle 22časa radnim danom i posle 24 čas praznikom, na javnim mestima,
    -zabranjuje se rad lokala i ostalih ugostiteljskih objekata radnim danom posle 24 časa.
    -zabranjuje se prodaja alkoholnih pića i cigareta licima mlađim od 18 godina,
    Mere za nepridržavanje ovoga bi bile zakonom regulisane.

    U okviru zabrana za maloletna lica odgovornost snose:roditelji, škole i ostali koji su omogućili da dođe do kršenja zabrana., a sankcije bi bile novčane i zatvorske.
    In vinas veritas

  9. #99

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    -zabranjuje se pokretanje diskusije o nastranim(bolesnim),i javnim ispoljavanjem tih bolesnih seksualnih nastranosti tipa homoseksualnost,
    Svetska zdravstvena organizacija homoseksualnost ne odredjuje kao bolest. Dakle, nije bolest i ne leči se. I nije nastranost ili devijacija nego pravo na seksulano opredeljenje.
    Oni kojima pada tako nešto suludo na pamet mogli bi malo da se pozabave sopstvenom seksualnošću koja se krije upravo iza ovakvih radikalnih metoda.
    Zgrožena sam.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  10. #100

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Kad li će legalizovati prostituciju već jednom...

    A kokain kada bi legalizovali pao bi na 20-30e kao spid,a spid na 5e... mexicana pilulice na 50 dinara... pa biraš,o'š pivo il' ekser...

  11. #101

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Да немам благо позитиван став о легализацији марихуане, верујем да бих о томе имао неутрално мишљење...

    Неко време сам живео на једном јадранском отоку. Веровали или не, ситуација на њему је у неком детаљима подсећала на филм Не дам траву ни за живу главу, или како ли се већ зове. Знате оно, када удовица гаји вутру, како би извукла кућу под хипотеком....

    Марихуану су на том отоку гајили и тако што су је пресађивали у најлон кесе напуњене земљом, а затим те кесе са расадом везивали за гране у крошње борова. Проблем им је био једино заливање. Преко 70 % укупне популације младих и бројни средовечни, па и старији су бар једном у животу пробали Марију Јовану. Скоро за Риплија. Зар не...
    .....Boduli su chudo od ljudi....


    nego...da odgovorim na pitanje.....moram priznati da nemam bas jasan stav po tom pitanju....a i inace su se mnogi moji stavovi bitno promenili otkad imam sina...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #102

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Isahara kaže:
    Svetska zdravstvena organizacija homoseksualnost ne odredjuje kao bolest. Dakle, nije bolest i ne leči se. I nije nastranost ili devijacija nego pravo na seksulano opredeljenje.

    Dali je to ona ista koja zagovara i brakove između između homoseksualaca?
    Pogledaj malo po medicinskim knjigama šta je homoseksualnost, ako ne nađeš rado ću ti citirati.
    In vinas veritas

  13. #103

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Isahara kaže:
    Svetska zdravstvena organizacija homoseksualnost ne odredjuje kao bolest. Dakle, nije bolest i ne leči se. I nije nastranost ili devijacija nego pravo na seksulano opredeljenje.

    Dali je to ona ista koja zagovara i brakove između između homoseksualaca?
    Pogledaj malo po medicinskim knjigama šta je homoseksualnost, ako ne nađeš rado ću ti citirati.
    Nije.
    U neku ruku sam i školovana za tu problematiku, te čika Moribe, ne trebaju mi citati da bi se ovde edukovala. A i offtopic smo
    Elem, nisam za legalizaciju marihuane jer mi nemamo taj stepen svesti o zloupotrebama psihoaktivnih supstanci. Ja bih i pušenje zabranila na javnim mestima.
    Ali sam za legalizaciju homoseksulanih brakova, pa kud puklo da puklo
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #104

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Mora da je rec o medicinskim knjigama iz 40ih.
    Proslog veka...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  15. #105

    Odgovor: Legalizacija marihuane

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Umesto mog priloga o legalizaciji marihuane, šta mislite o ovakvom predlogu:

    - zabranjuje se pokretanje diskusije o legalizaciji marihuane,
    -zabranjuje se pokretanje diskusije o nastranim(bolesnim),i javnim ispoljavanjem tih bolesnih seksualnih nastranosti tipa homoseksualnost,
    -zabranjuje se licima mlađim od 18 godina pojavljivanje i kretanje bez punoletnih lica posle 22časa radnim danom i posle 24 čas praznikom, na javnim mestima,
    -zabranjuje se rad lokala i ostalih ugostiteljskih objekata radnim danom posle 24 časa.
    -zabranjuje se prodaja alkoholnih pića i cigareta licima mlađim od 18 godina,
    Mere za nepridržavanje ovoga bi bile zakonom regulisane.

    U okviru zabrana za maloletna lica odgovornost snose:roditelji, škole i ostali koji su omogućili da dođe do kršenja zabrana., a sankcije bi bile novčane i zatvorske.
    ...mislim Moribe da sve sto se zabranjuje,daje kontra efekat,bar kada sam ja u pitanju...ne volim zabrane i rado ih krsim...
    ...predlazem suprotno...sto vise diskusije o drogama,sexualnosti,vaspitanju dece...ukuljuciti sve institucije koje su relevantne da o tome vode racuna,i edukovati mlade i roditelje,da nam sutra ne bi buducnost bila razorena...
    ...a ako bude po tvom predlogu,smatraj da si od mene napravio alkoholicara i narkomana,koji ce sigurno da ti kara komshiju Mileta...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 7 od 11 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •