Muškarci u uniformama - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 71 od ukupno 71
  1. #61

    Odgovor: Muškarci u uniformama

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    hehe, a oni vozaci Formule 1 i Moto GP-a,
    jesu i oni u uniformama nekakvim ?
    He he..jesu...

  2. #62

    Odgovor: Muškarci u uniformama

    Joj, mene uniforma privlači. U biti ovisi kakva ali ako je crna uniforma.. Ugh.. Zakon!

    Dok recimo, ako je muško u odijelu.. Neine.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #63

    06 Odgovor: Muškarci u uniformama

    Do 1991. godine sam govrila "da imam musko dete zelela bih da nosi uniformu", a tada su srusili moju zemlju, moj zivot skrhali u prah, poceli da mi ispiraju mozak nacionalistickim glupostima, bila sam svedok prljavstine i gadosti od tih istih /vojnih i milicijskih/ uniformi. Sada ih MRZIM!

  4. #64

    Odgovor: Muškarci u uniformama

    Citat zillertal kaže: Pogledaj poruku
    Do 1991. godine sam govrila "da imam musko dete zelela bih da nosi uniformu", a tada su srusili moju zemlju, moj zivot skrhali u prah, poceli da mi ispiraju mozak nacionalistickim glupostima, bila sam svedok prljavstine i gadosti od tih istih /vojnih i milicijskih/ uniformi. Sada ih MRZIM!
    Verovali ili ne, odelo ne čini čoveka. Takođe, naši životi, iako nama najvažniji, ipak nisu centar sveta. A, mrzeti nekog je zaista velika nesreća za osobu koja mrzi.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #65

    Odgovor: Muškarci u uniformama

    Citat zillertal kaže: Pogledaj poruku
    Do 1991. godine sam govrila "da imam musko dete zelela bih da nosi uniformu", a tada su srusili moju zemlju, moj zivot skrhali u prah, poceli da mi ispiraju mozak nacionalistickim glupostima, bila sam svedok prljavstine i gadosti od tih istih /vojnih i milicijskih/ uniformi. Sada ih MRZIM!
    Ja sam još '91 znala da ako budem imala muško dete,sada ga imam Bogu hvala,da nikada ne bi želela da bude u vojnoj uniformi...razloge ne moram navoditi.
    E sad ne bi ja baš tako generalizovala stvari kao vi...ako ćemo pravo mozak su nam ispirali a i dalje to čine,samo su se malo više picnuli pripadnici Jagnjeće brigade što bi Balašević rekao Ma sta su znali djenerali i brkati majori
    jedino da vicu: pali ali nisu najgori

    Krivi smo mi

    Ni svi ti silni infantilni sto su puske sanjali
    ne, ne derane, krivi smo mi sto smo se sklanjali


    Što ja ovo pišem?Zato što ste vi blago meni malko promašili temu

    Nego neko je spomenuo lift-boy-a?Znam jednog lično i personalno...a i blisko .

  6. #66

    Odgovor: Muškarci u uniformama

    Volim videti muskarca kojem lepo stoji unuforma,ali ne volim je kao fetis i licno izbegavam muskarce u uniformama jer iza uniforme obicno stoji neka institucija,a to me cini nervoznom_
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  7. #67

    Odgovor: Muškarci u uniformama

    "Nema ništa strašnije i veličanstvenije od vojske spremne za boj"...stara izreka .
    Samo oni koji su nosili uniformu znaju da se uči kako se nosi. Kada smo "gušteri" iako je sve novo, sve "visi" sa nas. Posle, sve deluje kao saliveno jer uniformi osoba daje dignitet.
    Da li ste nekada posmatrali zastavni vod (vod koji donosi zastavu na svečanost, strojevim korakom i pozdrav oružjem) ? Svi kao jedan!
    A propo uniforme...vođe se ne uče, vođe se rađaju. Onaj ko ima autoritet biće slušan i bez nje, onaj ko ga nema a nosi je smešan.
    Btw...nosio sam više uniformi. Svejedno je što se tiče "uspeha". Ili si neko ili nisi...nema veze sa njom.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #68

    Odgovor: Muškarci u uniformama

    Meni je važnije kakvo srce kucka ispod uniforme
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  9. #69

    Odgovor: Muškarci u uniformama

    Ne volim uniforme, one vojnicke mi nekako deluju prasnjave (ko da ih nisu 100 godina prali) a one lekarske..za strasujuce...o pandurima i slicnima necu ovaj put
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #70

    Odgovor: Muškarci u uniformama

    Daaaaa....naročito uniforma carinika...trenutno

  11. #71

    Odgovor: Muškarci u uniformama

    Imala sm jednog decka koji je uniformisano lice...nekako je sve to bilo bljak,tako da me vise ne privlace nikakve uniforme...a steta toliko sam ih volela...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Muškarci i žene..
    Autor kohili u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 22:27
  2. Moćni muškarci
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:39
  3. I muškarci plaču, zar ne?
    Autor makilli u forumu Muška kafana
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.08.2011, 00:43
  4. I muškarci su ugroženi, zar ne?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 20.08.2011, 00:42
  5. Ko je pametniji, žene ili muškarci?
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 06.09.2009, 18:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •