Dijego Armando Maradona
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1

    Dijego Armando Maradona

    Bog fudbala ikada , njegow gol rukom u finalu protiw engleske jeste mala neprawda,ali pazite kad je uspio da mu 'prodje' taj newjerowatno 'newidliw' potez...maradona genijalcina u swakom smislu,to se radja jednom za ziwot ikad.... ali mnogi,mediji,strucnjaci,razne istaknute licnosti swe teliwizije,i mnogi drugi su njegow gol rukom opisali kao 'bozja ruka' sto je potpuno neprihwatljiwo,mislim 'bozja ruka'...iz toga cu odma proizwesti pitanje ''zar bi BOG dopustio takwu neprawdu,da je to uradila njegowa ruka?? mislim,paranormalna konsttatacija,da je to Bozja ruka kako je to swijet opisao...to je cisto maradonina snalazljiwost,koju je on narawno kasnije i priznao,mnogo kasnije narawno...
    maradona,Bog fudbala i newjerowatno interesantan i zanimljiw pored fudbala
    YouTube - maradona

  2. #2

    Odgovor: Dijego Armando Maradona

    Da nije radio šta je radio van terena, sigurno bi bio smatran za boljeg igrača od Pelea. Imao je jednako dobru tehniku kao Pele, a bio je brži, niži i prodorniji.
    Čoveče, onaj gol kada je predriblao celu reprezentaciju Engleske. Nešto slično je uradio samo Ronaldo (stariji) dok je igrao u Barsi, ne znam protiv koga.
    A ovo za "božju ruku" je provalio sam Maradona u intervjuu posle utakmice.

    YouTube - The Best of Diego Maradona
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  3. #3

    Odgovor: Dijego Armando Maradona

    to je konstatacija swih bila ,a ne maradonina jer je maradona priznao swoje 'lukawstwo' tek skoro...a bozja ruka se pominje ih ,daaaawno od mnogih...

  4. #4

    Odgovor: Dijego Armando Maradona

    Full name: Diego Armando Maradona
    Date of birth: October 30, 1960 (1960-10-30)
    Height 1.65 m (5 ft 5 in)

    Full name: Edson Arantes do Nascimento
    Date of birth October 23, 1940 (1940-10-23)
    Height 1.73 m (5 ft 8 in)

    Pele je bio viši, celih osam santimetara,
    a koji je veći sportista... pa ko se i do sada slagao sa mnom po tom pitanju, ne moram mu ni dati odgovor
    ko nije, neću ga ubediti ni sa uporednim elaboratom o njima dvojci
    nikada nisam bio pristalica parole "cilj opravdava sredstvo" a još manje njenog veličanja nazivima poput "božija ruka"
    Jeste, bio je jedan od najboljih fudbalera prošlog veka
    ... šta god to značilo, jer fudbal odavno ima jako malo veze sa sportom

    A za driblinge uživanje je bilo gledati ga... al' samo na terenu.

Slične teme

  1. Diego Armando Maradona
    Autor silvia u forumu Sportisti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.04.2007, 11:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •