Puzle
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 25

Tema: Puzle

  1. #1

    Puzle

    imala sam period kad sam satima znala lezati na podu i slagati puzle.. najvishe sto sam slozila je bilo 3ooo komada.. sestra i ja slagale to mesec dana.. bila neka priroda, pa svi delovi bili isti posle sam ja htela da rasturimo, pa da slazemo ponovo al' ona nije htela, nego dala to staviti u staklo


    jeste li imali zivaca za slaganje puzli i koliko ste voleli da ih slazete??
    moomoo meee jooouu

  2. #2

    Odgovor: Puzle

    Puzzle? Od malih nogu Pa najdraže su mi bile one Unicefove, te su me kupile. Ne sećam se od koliko su bile komada ( mislim 200 ), ali se sećam i danas svake slike... sad mi žao što sam ih pogubila

    Ne da sam ležala na podu nego mi je otpadao i vrat i kičma, i još mi ćale pravio okvire da bi mogla lepo da stavim na sto i da slažem... jerbo je baba pizdela kad joj zavrnem tepih i napravim rusvaj u sobi, a oni moraju da preskaču da bi legli Udruženim snagama smo slagali, porodično i kad ko stigne. Sećam se da sam one komplikovane i one koje su imale puno delova volela da odvojim po kesicama krajeve i boje... i kao otprilike levu i desnu stranu.

    Složili smo jednu od 3000 komada, batina devojka, ćale i ja I to ja izabrala... jednostavnu neki pejsaž jesenji, pa još jezero, iznad planina, a sve se to ogleda u vodi... pa ne znaš da l' je gore ili dole trebalo nam je pola godine A ovu smo počeli i nikad nismo završili (isto je od 3000):


    Neke imam u kutijama i dalje, nisam ih uramila, ali sam planirala da uramim jednu, da vidim kako izgleda, čak sam i kupila hamer da je polepim i odnesem na ramljenje, ali rasturena je pri nekom krečenju i sad bih morala ponovo da je slažem... To je bio Boschov "Garden of earthly delights" od 1000


    Imam i sad jednu još neraspakovanu. Neki kit, kako izranja iz okeana... Misssss'im sve je plavo i isto. Nebo i okean na više od 3/4 slike

    A videla sam nekog jednoroga Ravensburgerovog od 5000 komada, al' nisam smela da ga kupim da ne zastranim

    Znam neke koji bi radije pojeli te kartončiće nego ih slagali, al' mene to opušta neviđeno a specijalno je pomoglo u ona dva meseca pred porođaj kad više nisam znala kako da se spakujem za spavanje od stomaka. Noći nisu bile tako duge

    Viva la puzzle!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Puzle

    Ne verovali ili da, nikad nisam ni kupila ni dobila puzle, samim tim ni slagala. Zasto? Nem' pojma
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Puzle

    vec 2 meseca slazem jednu od 1000 komada...neka tuzna jesen...sve mi je isto,a ja bash neshto nemam vremena..uglavnom uvece...ili kad mi dodje drushtvance na kaficu oni se odmah bace na patos i na slaganje...mene opushta slaganje....imam drugaricu iz osnovne shkole kupuje puzzle za rodjendan....josh uvek imam par neotpakovanih...
    Sofija...

  5. #5

    Odgovor: Puzle

    Slaganje puzli je specifican vid opustanja i ne bih ga menjala nizasta
    Otimam sad od dece od prijatelja,po komsiluku posto one koje imam sam vec slagala bezbroj puta...

    imala sam period kad sam satima znala lezati na podu i slagati puzle.. najvishe sto sam slozila je bilo 3ooo komada.. sestra i ja slagale to mesec dana.. bila neka priroda, pa svi delovi bili isti posle sam ja htela da rasturimo, pa da slazemo ponovo al' ona nije htela, nego dala to staviti u staklo
    Sto mi to zvuci poznato

    Manijak sam za puzle,najgore je sto ne umem da stanem...pa da nastavim sutra,k'o normalan svet...no dobro

  6. #6

    Odgovor: Puzle

    Oh obožavam puzle...Posledju koju smo složili ja i mladji sin mog dragog je od 1000 komada jugi-jo ili kako se već zove ... Sve u svemu pomučili smo se prilično...

  7. #7

    Odgovor: Puzle

    moja tetka je slozila na desetine slika... i to bash ogromnih, tipa 50x70...

    bash lepo izgledaju...

    ja nemam zivaca za to...
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  8. #8

    Odgovor: Puzle

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    jeste li imali zivaca za slaganje puzli i koliko ste voleli da ih slazete??
    Čuj dal sam imao živaca, imam ih i sad.
    Fali mi vremena, a bogme zahtevaju i prostora

    ja sam bio skroman, počeo sam sa onim od po hiljadu komada,
    koliko smo ih složili brat, sestra, i ja - nemamo pojma, puno u svakom slućaju
    i sad imam u kući dve još zapakovane od po 1000 kom.
    Stoje već tako dve godine, nema se vremena, uvek ima nešto preče.
    Sve bih ih dao nekom na poklon, al nije u redu, jer sam ih i ja dobio na poklon.

    A najveća koju sam sam samcijat složio je imala tričavih 3000 kom,
    maltene se nisam posvađao sa bratom kad je hteo da mi pomogne

    Eh da je vremena, mene to tako opušta
    sećam se, vratim se iz škole, napolju kiša rominja
    ja sednem za sto, pustim Žan Mišel Žara, pa slaži

    Ruuuučaak - viče me majka
    Evo, sad ću samo još ovo malo da složim
    Ma ohladi se i ručak i kiša prestane da pada
    prestanem kad drugovi dođu po mene da izađem u grad

  9. #9

    Odgovor: Puzle

    Mene jako opuštaju i volim da ih slažem. Naravno, ne bilo kakve već one, mojem oku, ugodne. Pejzaže obožavam kao i neke građevine karakteristične za pojedine države/gradove

    Nažalost, nemam vremena a jedna veeeeeeelika me čeka. Samo mene da ju složim..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #10

    Odgovor: Puzle

    zanimljivo, interesantno, opustajuce...
    smesi se... sutra ce biti gore

  11. #11

    Odgovor: Puzle

    A da li znate neku prodavnicu u Novom Sadu gde mogu da se kupe te velike puzle?

  12. #12

    Odgovor: Puzle

    Citat Lokomotion kaže: Pogledaj poruku
    A da li znate neku prodavnicu u Novom Sadu gde mogu da se kupe te velike puzle?
    Kod mene se može čak i u Superkonzumu, Pevecu, Ipercoopu itd. Pokušaj ih naći, ako ne u sličnim dućanima tada u papirnicama/knjižarama.

    I mislim da su ti najbolje Puzzle Ravensburger
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #13

    Odgovor: Puzle

    Mnogo sam volela da ih slažem, a volim i sada... Poslednje sam doduše složila pre skoro godinu dana...

    "Have you got eyes that can see into the future?"



    Slika koju vidite predstavlja Olimpijske igre u prošlosti i to nije slika koju treba da složite, ali pruža vam neke nagoveštaje o tome kako ona izgleda. Potrebno je da zamislite šta je donela budućnost...



  14. #14

    11 Odgovor: Puzle

    Sa mjesec i po pauze, ja sam za 5 mjeseci slozio 5000 kom. Uokvirio ih i sad nesto kontam da ih prodam. Koliko se krece cijena ako neko zna?

  15. #15

    Odgovor: Puzle

    ee secam se mojih prvih puzli ko klinka.. bili su Miki, Paja i Shilja.. svaki za sebe.. nisu imale mnogo komada.. mozhda nekih 2oo-tinjak i kusur.. znam da se Paja shatro spleo o cev za vodu.. Shilja je pecao iz vlastitog sheshira.. a Miki ne secam se bash njega, neshto ga nisam gotivila previshe
    to sam non stop slagala.. pa bi rasturila.. pa ponovo slagala.. pa rasturila.. ap slagalaaa.. znala sam vec na zhmireci da ih slozhim.. a onda su odluchili da mi kupe komplikovaniju sliku
    moomoo meee jooouu

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •