izabelitta - Strana 11
Strana 11 od 15 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 223

Tema: izabelitta

  1. #151

    Odgovor: izabellita

    Ja opet zakasnih ....cestitam na 1000 postovaPrilog 2190
    Najveca vlast je vladati sobom.

  2. #152

    Odgovor: izabellita

    Ovakvi komentari su ovaj moj jubilejčić učinili vrednim slavlja. Hvala!
    Vrag odneo šnalu...

  3. #153

  4. #154

    Odgovor: izabellita

    Bio, video, smejao se,...

    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  5. #155

    Odgovor: izabellita

    Očekivala sam i usklike, npr: bravo, epohalno, fantastično, nadljudski... Ali, dobro je bilo i s pljeskanjem..
    Vrag odneo šnalu...

  6. #156

    Odgovor: izabellita

    čestitam na 1412 postova ...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  7. #157

    Odgovor: izabellita

    Hajd' da slavimo.
    Vrag odneo šnalu...

  8. #158

  9. #159

    Odgovor: izabellita

    Ovo neka zavera, ili..?




    Hvala, šta god da je.
    Vrag odneo šnalu...

  10. #160

    Odgovor: izabellita

    Draga izabelitta,
    javljam ti se iz neke napola sreće i ostavljam ti ove reči na prostoru predviđenom za čestitanja.Vrločesto nisam sigurna da li su čestitike odraz raspoloženja,obre volje,prijatečjstva ili neke prikrivene,mođda ni nama samima nedovoljno jasne,želje da ovladamo nečijim trenutnim raspoloženjem zarobivši ga učtivim rečima sročenim u čestitiku?
    Znam da os evmu napisanom/pročitanom razlišljaš i da sve dovodiš u neku ravnotežu.


    Čestitam na postignutoj ravnoteži,to je ono što vidim kroz tvoje postove-balansiraš nad ponorom i to činiš vešto

    Čestitke na savladanoj veštini balansiranja rečima
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  11. #161

    Odgovor: izabellita

    Draga moja, kohili, upravo ovom forumu mogu da zahvalim što sam iznova osetila neku staru potrebu da se igram rečima. Mada je možda čudno što tek u ovim godinama shvatam koliko mi je pisanje u stvari važno.

    A od svega je najvažnija dobra energija. Stoga su čestitke u vezi s bilo čim dobrodošle u svakom trenutku.

    Da smo svi nešto bliže, pa da se i nazdravi... Ovako mogu da cimam samo Peru i B.Mariju... Još kad im kažem da slavim 1412. post...
    Vrag odneo šnalu...

  12. #162

    Odgovor: izabellita

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Draga moja, kohili, upravo ovom forumu mogu da zahvalim što sam iznova osetila neku staru potrebu da se igram rečima. Mada je možda čudno što tek u ovim godinama shvatam koliko mi je pisanje u stvari važno.

    A od svega je najvažnija dobra energija. Stoga su čestitke u vezi s bilo čim dobrodošle u svakom trenutku.

    Da smo svi nešto bliže, pa da se i nazdravi... Ovako mogu da cimam samo Peru i B.Mariju... Još kad im kažem da slavim 1412. post...


    E pa onda,
    ako me primate u društvo,hajde da u četvoro popijemo,barem zamišljajući!,po jedno pivo ida svako od nas uz čašu ispričapo jednu priču o sebi samom.Verziju sebe.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  13. #163

    Odgovor: izabellita

    Slažem se! I evo sva sam se u oko pretvorila, čekajući da tvoju pročitam.
    Vrag odneo šnalu...

  14. #164

    Odgovor: izabellita

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Slažem se! I evo sva sam se u oko pretvorila, čekajući da tvoju pročitam.


    Priča u četvercu,za jednim stolom negde u ravnici,nije loša zamisao.posmatram to kao jedan od kardova,okvira za moju verziju sebe,jednu od mogućnosti da postnem ono što staje u taj kadar unutar onog dela svesti kome dozvoljavam da se,kroz snegove nanesene namernim zaboravom,probije do spoljašnjeg sveta.

    Ovo je jedan isečak iz tog ''kadra za četvorku ,negde u Panoniji''.
    Otela sam ga iz bespuća svog,usamljeničkog života.
    Stavila sam ga pred vas na sto.
    Uzmite od njega komad koji vam se sviđa.
    Usamljenost ostavite meni.
    Od nje ću napraviti jednu zastavu-jedro,obuti svoje,zelene cipele i prohodati
    u mislima od našeg stola za izabelittinu,tvoju dakle!,terevenku i napravivši krug
    jednog,izmišljenog sveta,vratiti se prapostojbini svojih grehova i tajni.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  15. #165

    Odgovor: izabellita

    Prelepo, kohili!
    U ime svih nas si opisala ono što bismo poželeli da se zbilo, ili što se zaista jednog dana može i dogoditi.
    Samo ulažem prigovor na jednu stvar. Neće moći da sva usamljenost pripadne tebi. Delimo je na ravne časti, kao večeru, razgovor i pivo. Lakša je ukoliko je deljiva sa 4, ali i množiva sa pozitivnom energijom svih nas.
    Ne bih ja tu dalje ništa diro.
    Vrag odneo šnalu...

Strana 11 od 15 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •