Kako da uradim sledeće? - Strana 12
Strana 12 od 16 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 232
  1. #166

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Evo teme..
    http://www.vojvodinacafe.com/forum/s...199/#post49440

    Tu imas par programa ponudjenih, ja sam sinula oba, ali sa drugim, koji je predlozio Srdjan se bolje snalazim
    Ako to nije taj program (nijedan od ponudjenih) reci mi, volela bih da mi kazes koji je, pa da ga ili skinem ili da ga.. dobijem od tebe
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #167

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Jok, nije taj jer ovo je NAPRAVITI dvd...a ovaj moj ti napravi isto dvix ali sa zalepljenim titlovima i ladno gledas na DVD plejeru

    (Pisacu ovde a Morph nek prebaci gde smatra, jer ovim programom rezes na obican CD...tek je malkooo tezi od samog filma za velicinu titla)

    Evo ga tutorijal....

    News Item

    Tu je sve lepo objasnjeno, i podesavanje srpskog fonta...mozes da povecavas slova, menjas im kolor, podizes ih gore...

    samo skini taj program AviSub

    e da, i moras da pazis da ti titl bude .srt a ne .sub...ali mislim da to tamo pise

    Veoma lako...za 5-10 min

    ...i josh nesto...uvek kreni sa vecim fontom, recimo 26, 25...pa ako ti da onu poruku da ne moze da stane..po jedan smanjuj
    Poruku je izmenio leptirić, 19.05.2009 u 19:17
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #168

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Dzaba, moram da ga platim a posto para nemam, odustajem
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #169

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Ja sam konvertovao gomilu filmova u dvd, i program CovertXtoDVD se pokazao jako dobrim. Program Subtitle Workshop možete koristiti za konvertovanje formata titla i za njegovo editovanje.

  5. #170

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    I ja sam , zato sto su imali neki codec koji nije hteo da prikaze sliku...

    Ali suludo je konvertovati .avi u dvd samo titla radi...ovaj program odradi za cas...a konvertovanje je znalo da traje i po par sati...
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #171

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Ne treba jos uvek, mislim da sam uspela da ga skinem na jednom drugom sajtu za sada jos uvek analizira video
    Ali hvala ti mislim da sam ukopcala kako radi
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #172

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Ako je velika bruka ovo što ću pitati, pisaću tiše...

    Radi se o vezi između telefona i komjutera, zapravo o prebacivanju videa s prvog na drugi. Elem, snimila sam sina kako svira klavir, i sad u telefonu imam dve varijante: kad je umanjena verzija videa, sin mi izgleda kao da leži na leđima dok svira, a kad prebacim video na pun ekran, sve se okrene za 180 stepeni, i (dete) izgleda normalno. Kad sam to prebacila na komjuter, dobila sam samo izvrnutu verziju. Pitanje glasi: postoji li način da se naopački video obrne, tako da slika bude uspravna? Kao ono što za fotografije ima, da mogu da se rotiraju...
    Vrag odneo šnalu...

  8. #173

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    mislim da nema potrebe da išta okrećeš
    to što hoćeš je moguće, čak i vrlo lako izvodljivo - Free Video Flip and Rotate
    al' je problem verovatno do playera i kodeka

    sa kojim playerom si puštala video , i koji format je u pitanju. 3gp ili neki drugi?

  9. #174

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Slažem se da su u pitanju kodeci.
    1. Ukoliko je format .avi onda je moguće u Cristal plejeru dati komandu da okrene za 180 stepeni.
    2. Ukoliko je neki drugi format iskoristi besplatan Format factory da konveruješ u .avi koji možeš pustiti u bilo čemu.
    3. Najverovatnije imaš neke kodeke starije ili loše instalirane na kompu. Problem sa njima se svodi na deinstalaciji i plejera i kodeka pa onda prvo instalacija jednog dobrog paketa kodeka tipa K Lite kodek 380 standard ili noviji. Usput posle njega instaliraš i još par (Xvid, Real alternative,AC3 i DivXG400).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #175

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Uspela sam!
    Free Video Flip and Rotate mi je rešio problem. Hvala bogznakako.

    Na sve ovo ostalo što ste me pitali ne umem da odgovorim. Računam da sad nije ni važno...
    Vrag odneo šnalu...

  11. #176

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    ...Računam da sad nije ni važno...
    ustvari i jeste
    sa svakom konverzijom videa on gubi bar malo na kvalitetu

    daklem, najbolj bi bilo da uradiš to što kaže @sivi - instaliraj Download K-Lite Codec Pack 4.85 (Full)
    K-Lite Codec Pack 4.85 (Full)


    mislim da sa njime u paketu ide i Media Player Classic

    ili KMPlayer

    on ima mogućnost okretanja i ostalih formata videa - mada sumnjam da će to biti potrebno
    + kodeci su mu nezavisni od ostatka windowsa


  12. #177

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Btw...samo bih napomenuo da K Lite paketi kodeka traže da se svi stari deinstaliraju. I...ne bih baš trčao na full pakete...jer ima more nepotrebnih stvari .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #178
    Gubi malo na kvalitetu? Gubi svašta...
    Ja sam se obradovala kad sam videla da je rotiran kako treba, ali sad je ton ostao normalan, a slika je neviđeno ubrzana...

    Hajd' probaću i to drugo...

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Btw...samo bih napomenuo da K Lite paketi kodeka traže da se svi stari deinstaliraju. I...ne bih baš trčao na full pakete...jer ima more nepotrebnih stvari .
    Hajd' onda polako (i što više na srpskom) kaži šta da radim?
    Poruku je izmenio Morpheus, 21.05.2009 u 00:36
    Vrag odneo šnalu...

  14. #179

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Btw...samo bih napomenuo da K Lite paketi kodeka traže da se svi stari deinstaliraju..
    nisam siguran, ali koliko se sećam pri samoj instalaciji će tražiti dozvolu za deinstalaciju starih kodeka, nakon čega će on sam to uraditi
    u svakom slučaju, neće moći da instalira nove kodeke dok ne deinstalira stare
    I...ne bih baš trčao na full pakete...jer ima more nepotrebnih stvari
    znam, zato sam preporučio i KMPlayer, on i VLC su najbolji izbor za sve koji se ne snalaze sa kodecima

    Citat izabelitta kaže:
    Hajd' onda polako (i što više na srpskom) kaži šta da radim?
    probaj sa KMPlayerom

    link imaš u mom prethodnom postu

  15. #180

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Instalirala sam ga. Imam sijaset opcija ali nigde ne vidim te za rotiranje... Gde da gledam, kako bi se zvalo to šta bi trebalo da stisnem, jer nigde ne vidim rotate, left, right, niti stepene...?

    Izvinjavam se ako gušim...
    Vrag odneo šnalu...

Strana 12 od 16 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta ćete sledeće kupiti?
    Autor Sonja u forumu Moda
    Odgovora: 146
    Poslednja poruka: 16.10.2017, 16:30
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Šta biste voleli da budete u sledećem životu?
    Autor SQUAW u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 13:54
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •