Kako da uradim sledeće? - Strana 6
Strana 6 od 16 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 232
  1. #76

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Imam problem sa Adobe Reader 8 koji se ogleda u sledećem:

    Kad god ga otvorim krene da se updejtuje i zakrči mi komp sa 100% CPU usage. Probao da isključim opciju auto update al je ne nađoh. Jedini spas mi je ručni restart mašine. Nisam ni uspeo ni firewall-om (Kerio) da ga sprečim.

    Neko?
    Trebalo bi da stoji na putanji Edit-->Preferances-->update
    tako je bar ranije bilo
    Lično, ja sam ga izbacio baš zbog toga što traži suviše resursa, i sporo učitava stranice, moja preporuka je da probaš neku drugu aplikaciju za pregled i obradu pdf datoteka
    koristio sam ih nekoliko, trenutno koristim Foxit Reader u kombinaciji sa njegovim editorom, i mogu reći da je svaki koji sam koristio punu brži od adobe readera.
    nema čekanja, sa klikom na pdf dokument, on se trenutno i otvara

    EDIT:

    evo šta kaže Adobe Reader 8 User Guide (PDF, 6.92MB)
    Change updating preferences
    1 Choose Help > Check For Updates.
    2 In the Adobe Updater dialog box, click Preferences.
    3 Select Automatically Check For Adobe Updates, and specify whether you want automatic checking on a weekly
    or monthly basis and whether or not you want to be asked before updates are downloaded.
    4 Makesurethattheapplicationyouarerunning(AdobeReade rorAdobeAcrobat)isselectedasthesoftwarethat
    will be updated.
    5 If appropriate, click Browse to navigate to the location in which you want the downloads to be placed.
    Znači Toolbar > Help > Check For Updates
    i tu u dijalog boxu otkačiš opciju autoupdate
    Poruku je izmenio Arthur Dent, 11.03.2008 u 13:42 Razlog: edit

  2. #77

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Ništa ne uradih u podešavanjima, jer samo pokretanje Readera dovodi do blokade CPU 100%, zato odlučih da te poslušam i gle Foxit radi besprekorno i plus je free.

    Zato poslah Adobe Reader 8 u prošlost ( ionako je bio sumljivog porekla )

    Hvala Arthuru Dentu

  3. #78

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Elem, ovako..
    vec danima pokusavam da skontam kako da instaliram neku temu za Windows, da malo promenim izgled, ali koliko sam uspela da provalim, treba mi neki program preko kojeg bih ja to instalirala pokusavala sam ja to da uradim i poskidala sam neke sumLJive programe ali sam morala da ih obrisem, posto em ne kontam nista, em ne znam da koristim
    molim vas, dobri ljudi, ako znate preko cega i kako bih ja to uspela da uradim, da napokon svom kompu pruzim malo raznovrsnosti i da ga obradujem necim lepim, biJo bih vam veoma zahvalan
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #79

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    pa zar niko da pomogne?
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #80

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Kao prvo, koji windows imas?

    Moja preporuka je da ili koristis samo theme za windows, bez dodatnih programa, ili da koristis transformation pack-ove.

    A ako hoces preko programa, Aston je jako dobar (promeni kompletan izgled - samo za XP), ili WindowsBlinds ili preko tuneup-ovog styles odeljka.

  6. #81

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    WinXP a sad koji je tacno, blage nemam

    kad koristim samo teme za za Win bez dodatnih programa, onda mi prebaci izgled na Windows klasik, a tako mi nije lepo osim 4 ikonice i misa, ne promeni nista, ako izuzmem wallpaper koji dobijem uz to mislim, znas, uz temu ide i drugaciji skin, ali ne onako kaok bih ja to htela da izgleda..
    a kod onih tema koje bih zelela da imam, treba mi neki program za instaliranje teme.. sad cu da skinem Windows Blinds, pa cu se ponovo prijavim na ovu temu da osacujem kako je islo
    tenks enivej
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #82

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    elem, Aston sam skinula prvo, i nije dobro mislim, nisam zelela to, a jbt, ni refresh batn ne mogu da nadjem uglavnom, koliko sam uspela da ga iscackam, nije los program, ali se nedovoljno dugo zadrzao na kompu da bih podrobnije mogla da ga prostudiram
    a WinBlinds e to je ono sto meni treba prvo sam skinula samo Trial verziju, pa neke komponente nisu bile ucitane iz tema koje sam htela da postavim, pa sad downloadujem nesto sto nije Trial
    hvala ti puno puno

    edit: i tako sam svasta naradila kompu da je rekao "dovidjenja" ne znam gde u je dupe a gde glava
    ma cudo.. cu ga prepustim strucnim rukama, posto izgleda sama nisam dorasla zadatku
    Poruku je izmenio starsica, 25.07.2008 u 03:37 Razlog: edit
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #83

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Skoro sam downloadovala odličan film, odgledala ga i greškom obrisala pa me zanima postoji li neki program koji može da "izvuče" ono što je obrisano negde iz memorije?
    Ako postoji, kako se zove?
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #84

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    • da li si ga već obrisala iz recykle bina
      - ako nisi, nije ti potrebno ništa
    • koliko je prošlo vremena otkada je obrisan (skoro je zdravo jako neodredjeno)
      - što je više vremena prošlo, veća je mogućnost da je trag filma prekriven novim podacima
    • da li koristiš neki program za sigurno čišćenje
      - ako koristiš neki takav program, mala je šansa da će fajlovi biti upotrebljivi


    http://filehippo.com/software/cleaning/

    sa dva programa od ponudjenih možeš pokušati da to odradiš:
    PC Inspector File Recovery i Recuva
    oba su free

    možeš to uraditi i sa naprednijim System Utilities programima poput: TuneUp, System mehanic, JV16 power tool...
    oni nisu free, ali ako imaš neki od njih već instaliran, što da nepotrebno dodaješ programe na komp

  10. #85

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    • da li si ga već obrisala iz recykle bina
      - ako nisi, nije ti potrebno ništa
    • koliko je prošlo vremena otkada je obrisan (skoro je zdravo jako neodredjeno)
      - što je više vremena prošlo, veća je mogućnost da je trag filma prekriven novim podacima
    • da li koristiš neki program za sigurno čišćenje
      - ako koristiš neki takav program, mala je šansa da će fajlovi biti upotrebljivi


    http://filehippo.com/software/cleaning/

    sa dva programa od ponudjenih možeš pokušati da to odradiš:
    PC Inspector File Recovery i Recuva
    oba su free

    možeš to uraditi i sa naprednijim System Utilities programima poput: TuneUp, System mehanic, JV16 power tool...
    oni nisu free, ali ako imaš neki od njih već instaliran, što da nepotrebno dodaješ programe na komp
    Obrisala i iz recikla, pre nekih nedelju dana...
    hajd sad cu da probam..
    hvala i veverici
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #86

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Gospode Boze, ja ne znam gde da stavim ovo pitanje ali mi pomoc treba odma'
    citala sam nesto u pdf_u i uglavnom, jako sam cimnula misa i Boze me sacuvaj, taskbar pomerila na desnu stranu a to izgleda ovako nekako..

    kako da ga vratim da mi taskbar bude gde treba, tj. dole?
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #87

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Gospode Boze, ja ne znam gde da stavim ovo pitanje ali mi pomoc treba odma'
    citala sam nesto u pdf_u i uglavnom, jako sam cimnula misa i Boze me sacuvaj, taskbar pomerila na desnu stranu a to izgleda ovako nekako..

    kako da ga vratim da mi taskbar bude gde treba, tj. dole?
    Dođeš kursorom (strelicom) miša na taskbar i držeći pritisnut levi klik miša prevučeš ga na dole. Kada to uradiš (taskbar je dole) klikneš desnim klikom miša na taskbar i odabereš opciju Lock the Taskbar (zaključaš taskbar i onda on ne ide više nigde)

  13. #88

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    hvala i Alexandu i Leonardu.. i zakljucala je mamu joj njenu..
    plavusa za kooompooom
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #89

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Ko je bio brzi......

  15. #90

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    pomagajte. imam sliku koju hoću da stavim za avtar. ona je 28kb i neznam kako da je smestim u 14kb... evo slika pa ko je dobre volje...



    i preko kog programa se to radi

Strana 6 od 16 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta ćete sledeće kupiti?
    Autor Sonja u forumu Moda
    Odgovora: 146
    Poslednja poruka: 16.10.2017, 16:30
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Šta biste voleli da budete u sledećem životu?
    Autor SQUAW u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 13:54
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •