Kako da uradim sledeće? - Strana 10
Strana 10 od 16 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 232
  1. #136

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    sad ja ne znam da li sam dobro razumela.. uglavnom, pogledah sliku koju si ostavio u postu iznad i posto je tu odmah bila opcija da odcekiram "Yes", ja odcekirah.. i opet mi bilo isto neke slike mi pokaze sa linkovima, neke ne kad hostujem je l' ima to veze sa opcijama koje odaberem? Znaci, opcije sa naslovne strane:
    nema veze sa time,
    tu samo odredjuješ da li će ispod thumba stojati info o veličini slike

    jer, npr. ovu mi je sliku izbacio sa svim linkovima
    nemam pojma, sad vec i ja pucam u prazno
    pa daj screen shot stranice koju dobiješ kada si ulogovana

    U "Modern View" modu za linkove obeležiš sliku (ili slike) koja ti je potrebna
    i klik na "Get code for Forums" na panelu desno



    otvoriće ti se novi prozor sa linkovima koje treba da kopiraš

    ili klikneš na "image details" i opet bi morala da dobiješ sve potrebne linkove (kao u prethodnom postu) a sa klikom na ikonicu iznad toga (Share it) opet moraš da dobiješ linkove

    ili prebaci na "klassic view" - nalazi ti se na dnu panela "ACTION" (zaokruženo na slici iznad)
    tu sa desne strane uploadovane slike moraju biti prikazani linkovi ma kakve god blokere da imaš uključene


  2. #137

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    iskreno, mene sad ovo vec pocinje da nervira ok, prebacila sam ovo na Classic view, i vidim da su izbaceni neki linkovi.. koliko mi se da primetiti, sad izgleda da radi

    vidi se slika je l'? Vidi se.. a i napokon mogu da odem direktno na sliku kad kliknem na thumb e valjda ce da proradi..
    i jos jedno pitanjce, cisto da ne budete zaludni na poslu
    kako to da mi neke slike ne prikaze? Mislim, uploadujem ja sliku i sve, ali kad ovde kliknem na Pregled poruke, ne izbaci mi sliku ponekad, ne svaki put, ali znam da je uploadovana..
    nema smisla je l'?
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #138

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Dve mogućnosti
    nisi kopirala odgovarajući link
    ImageShack je preopterećen - često se dešava; prepuni su reklama, puno korisnika; veliki broj korisnika nije pročitao (ili ih nije briga) molbu koja se izbacuje nakon uploada slike:
    "Please use clickable thumbnail codes (they save ImageShack's bandwidth)"

    zato ga baš i nešto ne obožavam, često se dešavalo da ne mere uploadovati sliku, ili da satima "mulja" stranicu ako pokušam da se ulogujem

  4. #139

    Problem sa MSN video prenosom

    Windows Live Messenger

    Moj kontakt vidi sliku sa moje kamere.

    Ja ne vidim ikonicu za kameru ispod njene slike.
    Posle par dana neuspelog pokusaja (uvek se pojavila slika za njegovu nepostojecu kameru, iako sa drugima normalno caska kamerom), pokrenula se njegova kamera, medjutim slika je toliko mutna kao da nije fokusirana, kao da vidim samo plafon i to nefokusiran.
    Kada pokrije kameru, slika se zamraci, i vidim i rezoluciju, koja i ne deluje losom. Kontak sebe perfektno vidi, njegova kamera je perfektno podesena, sa drugim osobama normalno caska, slikom.

    Ima li neko ideju, gde je problem?
    Sve svoje ostale kontakte normalno vidim kamerom.
    Moze li los prenos toliko da utice na sliku? Ako jeste, zasto mene kontakt vidi savrseno? I zasto bi los prenos uticao samo na jedan jedini kontakt?
    Pomagajte ako boga znate!

    Hvala!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #140

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    jel moze neko da mi kaze kako da promenim izgled slova na tastaturi.instalirao sam neka slova i hteo bih sa njima da pisem,ali svuda a ne samo u word-u i drugim programi9ma nego npr i ovde....

  6. #141

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    neće da može i ovde
    osim ako administrator ne odluči da se taj font koristi
    ne znam da neki forum podržava korišćenje i drugih fontova osim standardnih
    Arial; Arial Black; Book Antiqua; Balthazar ...itd

    daklem tastaturu u ruka, pa napraviš svoj forum
    realno, to ti je jedina mogućnost da se koristiš "nestandardnim" fontovima na netu

  7. #142

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    hvala puno,imam jos jedno pitanje isto vezano za text.kako da ubacim znakove npr.note,pune kruzice idr.na tastaturi da mogu da ih kucam to sam vidjao i znam da moze.

  8. #143

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    možeš kucati jedan po jedan u wordu - klik na "insert symbol" i odabereš željeni

    zatim, možeš instalirati font google search: free music font
    ili što ti je najednostavnije instalirati neki program poput "finale notepad" (nije free)
    ovde imaš listu fontova i softvera namenjenog muzici KLIK

    šta je free, stvarno ne znam... moraćeš malo sam da istražiš

  9. #144

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Citat milkkv kaže: Pogledaj poruku
    hvala puno,imam jos jedno pitanje isto vezano za text.kako da ubacim znakove npr.note,pune kruzice idr.na tastaturi da mogu da ih kucam to sam vidjao i znam da moze.
    START --> All Programs --> Accesories --> System Tools --> Character Map

    ☺☻♥♦♣♠◘○☺♂♀♪♫☼►◄↕‼...

    srecno

  10. #145

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Imam problem, ko ih nema njemu zavidim .
    Dakle, da krenem od veceg ili od manjeg...problema

    Za nekoga je glupo pitanje, za mene trenutno misterija.

    Kad otvorim jedan ili vise prozora gubim taskbar (otvara mi celom povrsinom ekrana)

    I poslednje, nadam se, neke web stranice mi otvara citavom sirinom ekrana, a neke npr Vcafe-a umanjene !? da mi nije ko uvracao komp

    Problem veliki

    ps.izvinjavam se za nekoriscenje interpunkcije
    p.s.s. Opera je u pitanju, pretrazivac
    p.s.s.s. xp os je upakovan posle izleta sa vistom
    p.s.s.s.s. hvala unapred
    Poruku je izmenio neobarocco, 13.01.2009 u 22:14 Razlog: taskbar resen...

  11. #146

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    nije me dugo bilo

    elem, neki dan sam obrisala norton (non stop je svashta neshto iskakalo, nekakOve shatro obavijesti) ne bitno.. skinula AVG, i dva klinera.. i valjda sam sluchajno ugasila firewall nemrem se spojim ni na jedan wireless.. nemrem ni da kradem pokushala sam da ukljuchim firewall, ali mi ne dopushta.. pojma nemam shta sma ja to bila kliknula

    shta sad treba da napravim???


    plizzzz
    moomoo meee jooouu

  12. #147

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Sestro slatka, moj problem je na Stand by jos od 13.januara tako da slaba vajda za pomoc ovde

    Poruku je izmenio neobarocco, 15.02.2009 u 21:17 Razlog: p.s. resio sam ga :)

  13. #148

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    neov problem - pritisni F11 dok si u browseru

    yige_gui - pitanje je koji AVG si skinula: antivirus ili internet security, ako je internet security, onda ti je on iskljucio firewall, jer ima svoj, u njemu vrsis podesavanja. U drugom slucaju, pokusaj uci u safe mod: pri podizanju sistema pritisni F8, izaberi safe mod, pa onda pokusaj aktivirati firewall.

  14. #149

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    yige_gui - pitanje je koji AVG si skinula: antivirus ili internet security, ako je internet security, onda ti je on iskljucio firewall, jer ima svoj, u njemu vrsis podesavanja. U drugom slucaju, pokusaj uci u safe mod: pri podizanju sistema pritisni F8, izaberi safe mod, pa onda pokusaj aktivirati firewall.
    skinula sam AVG antivirus probala sam kroz safe mode, ali mi opet ne da da stavim firewall na ON..
    moomoo meee jooouu

  15. #150

    Odgovor: Kako da uradim sledeće?

    Izgleda da je ovo prilicno rasprostranjen problem

    Pronasao sam ti resenje na ovom site-u:

    http://support.microsoft.com/kb/914230


Strana 10 od 16 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta ćete sledeće kupiti?
    Autor Sonja u forumu Moda
    Odgovora: 146
    Poslednja poruka: 16.10.2017, 16:30
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Šta biste voleli da budete u sledećem životu?
    Autor SQUAW u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 13:54
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •