Sećam se..
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 117

Tema: Sećam se..

  1. #1

    Sećam se..

    danas je majka napravila neku supu od paradajza.. miris te supe me neverovatno podsetio na vrtic kroz glavu su mi u trenu preletile slike iz tog perioda.. neverovatno sta moze da uradi samo jedan miris obicne supe od paradajza a tako dugo nisam razmisljala o tome.. xexeee..


    cega se vi secate?

  2. #2

    Odgovor: Secam se..

    Ja mnogo volim da jedem poparu i kačamak. I kad god ta dva smuljam, o'ma se setim bake Mirisi me nepogrešivo bacaju u razna razdoblja mog života. Isto tako me određeni miris ruža za usne, odma ubaci u sledeći kadar: Ja malecka i šuškam po kevinom neseseru za šminku ne bi li napravila od sebe nešto koristila je keva tada i neku Lankomovu toaletnu vodu, e nju kad negde nanjušim, odma se setim svog onog grljenja i maženja po krevetu sa njom...

    Ma ima još svašta... javiću se kad nanjušim
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Secam se..

    miris nivea body lotion..uvek na more
    miris tosta..na neke lepe dane kada sam doruchkovala kod kuce pre shkolice
    moj mali providni kishobran sa crvenim srcetima na dane u vrticu
    moj dzemperak sa irvasima na grudvanje sa sestricinama
    moje slomljene sunchane naochare na jedno loodo putovanje
    pohabani privezak za kljucheve na mom radnom stolu na jedno divno poznanstvo
    crvena majca sa gicom na moju dobru prijateljicu,koju retko vidjam

    miris paradajz chorbe na to da sam kao mala nabila lakat u nju!imala sam opekotinu!
    klompe..da sam se skotrljala zbog njih niz stepenice i zbog istih upala u hidrofor
    merdevine..da sam skoro pala sa treshnje
    miris kuvanog vina..na ispit iz lingvistike

    itd.
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  4. #4

    Odgovor: Secam se..

    Nivea baby vlazne maramice na porodiliste jer sam iste imala kod sebe za brisanje ruku.Taj miris me automatski vraca u sobu br.10.
    I may not be perfect but I'm always me

  5. #5

    Odgovor: Secam se..

    Miris tople čokolade me vraća na početak jedne ljubavi koja još uvek traje...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #6

    Odgovor: Secam se..

    ...kad god cujem divlje golubove,osetim miris ljubicice u vazduhu,setim se kuce...svaki dan
    No me toques

  7. #7

    Odgovor: Secam se..

    Serija Bolji život...podsetila me na deo detinjstva...tačnije nedelju uveče...Kraj serije, poznata pesma i znak da mi idemo u krevet...ponedeljak dan za školu...

  8. #8

    Odgovor: Secam se..

    1987. negde u leto, sam bio kod majstora da popravim motor, kada sam krenuo kući prema meni je išao čovek na biciklu, sa puštenim rukama i nogama i nekako neljudski mumlao...izmakao sam se i čovek je sleteo u jarak od betona i rascopao sav nos, čudno se grčeći. Naravno bio je to napad padavice. Izvukao sam ga na travnjak i povremeno proveravao da li mu je jezik na mestu. Tuda su prolazili momak i devojka, stariji jedno deset godina od mene, sređeni za grad. Ja sam viknuo momka da mi pomogne, na šta je on došao i rekao mi da je lekar. Pomislio sam: ''Huh, ima Boga!''. On pogleda onog jadnička koji se još uvek tresao i vikne na njega:''Jel imaš EPI...Jel imaš EPI!!!'', ovaj se naravno samo grčio i bio skroz odsutan. Devojka od ''likčine'' je samo po koji put bacila pogled. Nakon vikanja dasa obuhvati ribiolu oko pojasa i odoše ne osvrćući se. Tip padavičar se i dalje tresao.
    Na kraju se sve dobro završilo, zvao sam hitnu od majstora, padavičaru su skrpili njonju, a ja bio bogatiji za interesantno iskustvo a da nisam još imao punih 17 godina.


    E, tog upicanjenog smrdeža, koji je tvrdio da je lekar - mi se čini da sam video pre nekih pola sata kako silazi sa urgentnog centra...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  9. #9

    Odgovor: Secam se..

    Kada počne ovo proleće sa lepim danima setim se '91 i nekog drugog vremena,lica tada dragih ljudi..

  10. #10

    Odgovor: Secam se..

    Kada god cujem gugutku, setim se majcinog dvorista - Maj mesec, sirom otvoren prozor (uvek sam volela da spavam pored otvorenog prozora), rano jutro, svezina proleca dopire kroz prozor.... a u nasem dvoristu, prelepom, punom zelenila, cuje se samo gugutka.... i nista vise.... kakav divan osecaj ... Kakvo divno secanje
    neunistiva zlojebaba!

  11. #11

    Odgovor: Secam se..

    Prolazim danas pored prodavnice donjeg vesha i setim se kako sam JA umesto da se igram barbikica s drugaricama, uvek radije ishla s drugovima u prodavnice donjeg vesha da pipamo gacice i grudnjake...
    i onda kad sve dobro ispipamo izadjemo napolje s osmesima na licu i kazemo: "al smo se naaaaaapipaaliii"

    Ubica mekog srca.

  12. #12

    Odgovor: Secam se..

    setim je se svaki dan.... kad me ujutru probudi neka pesma sa radija koju smo zajedno slushale i volele. kad dodjem u shkolu i klupa do mene prazna. setim je se i kad pijem jutarnju kafu-nashih gledanja u sholju i proricanja sudbine.... setim je se kad udjem u pekaru, kad sedim na autobuskoj stanici, kad shetam gradom... kad vidim njenog "doktora".... setim je se uvek.... pogotovo kad sam izrazito tuzna ili srecna.... setim se kako sam svu radost ili tugu ne tako davno imala s'kim da podelim...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  13. #13

    Odgovor: Secam se..

    Bas danas sam se setila jednog prijatelja kojeg nisam dugo videla.... Zavrsila se svirka, on je pevao na svom prvom i poslednjem nastupu, lik Froda u ulozi Hendrixa. Bio je tako srecan, plave okice su mu se caklile, seli smo u taxi i on je uzbudjen rekao taksisti: "Ovo sam oduvek zeleo da uradim, vozite nas bilo gde, u krug, dok mi gledamo u zvezde!"

  14. #14

    Odgovor: Secam se..

    Često se sećam svog detinjstva, pored Dunava... (Starim, ili šta...?)
    Tu, na mestu gde sam volela da stojim i mašem brodovima i šlepovima, sada su neke kuće i neki drugi ljudi, neka druga deca.
    Pre neki dan smo bili u Slankamenu, bilo je prelepo popodne, gledala sam u Dunav i videla sebe, malu, kako mašem brodovima.
    Eh.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  15. #15

    Odgovor: Secam se..

    evo danas dok sam sedela sa sestrom u kaficu i ispijala svoje pice razmishljala sam kako da privuchem paznju jednog dechka za susednim stolom... na pamet mi je pala jedna od onih mojih chuvenih suludih ideja koje samo meni mogu da padnu na pamet... naravno sestra mi je rekla da nisam normalna...nije htela u tome da sudeluje... onda sam je se setila, moje ksene... ona bi se samo nasmejala i rekla mi d asam kraljica... i zajedno bi sprovele u delo moj pakleni plan... osetila sam se tako usamljenom... jaaako mi je nedostajala u tom trenutku...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •