Trema na prvom sastanku
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 45
  1. #1

    Trema na prvom sastanku

    Na prvom ste sastanku, a on/ona pokazuje strašnu tremu. Šta radite u tom slučaju? Da li ste i sami tremaroši?

  2. #2

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    Tremaroš sam, pa šta?

    Mada, da bih bio precizniji - postoje 2 različita slučaja.

    1. Devojka mi se jako sviđa i stalo mi je ( veoma velika retkost) - trema neviđena (pozitivna sa velikim dozama adrenalina), ali prikrivena . Obično mlataram rukama k'o idiot, pričam k'o navijen i redovno prospem svoje ili njeno piće po stolu, njoj ili sebi. Obično po njoj.
    I to je to....... nema drugog sastanka
    2. Whatever - pričam malo i pustim nju da priča mnogo više od mene. Onda krenem da joj postavljam podpitanja (sitne i krupne provokacije, ali na fin/kulturan i uvijen način) - čisto da vidim da li je/koliko je njoj stalo

  3. #3

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    ...pa zavisi...kad sam ja onomad imala prve sastanke,ako sam imala tremupustila sam njega da prica(pustis pacijenta da prica,pa on sam da dijagnozu),a kad nisam imala tremu,onda sam zbunjivala"neprijatelja"pa ga osvajala,pa mu radila sta sam htela
    ...ne znam sta mi je danas,euforicna sam skroz...kad god zalutam na ljubavne teme...

  4. #4

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    Citat miha kaže: Pogledaj poruku
    Na prvom ste sastanku, a on/ona pokazuje strašnu tremu. Šta radite u tom slučaju? Da li ste i sami tremaroši?
    ...ma jok...odmah idem u napad...tema je sex...ako treba,skidam se na licu mesta...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #5

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    Pocnem da povratjam...to mi najbolje ubije tremu.

  6. #6

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    Tremaroš sam, pa šta?

    Mada, da bih bio precizniji - postoje 2 različita slučaja.

    1. Devojka mi se jako sviđa i stalo mi je ( veoma velika retkost) - trema neviđena (pozitivna sa velikim dozama adrenalina), ali prikrivena . Obično mlataram rukama k'o idiot, pričam k'o navijen i redovno prospem svoje ili njeno piće po stolu, njoj ili sebi. Obično po njoj.
    I to je to....... nema drugog sastanka
    2. Whatever - pričam malo i pustim nju da priča mnogo više od mene. Onda krenem da joj postavljam podpitanja (sitne i krupne provokacije, ali na fin/kulturan i uvijen način) - čisto da vidim da li je/koliko je njoj stalo
    Bas tako.

    One bas i nemaju tremu, bar moj utisak je takav...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #7

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    Odma padne neki dodir, zagrljaj, poljubac i tako ostavim tremu da sama utrne. Posle se raspričamo mnogo opuštenije. I čim ne znamo šta da pričamo, udri po poljupcima.

  8. #8

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    ja biti neverovatan tremaros
    i to je lepo upakovani veliki problem za mene.. posto ja kad sam nervozna, pricam kao navijena a kad pricam kao navijena, pocinjem da mucam i onda se smucim sama sebi, da ne kazem kako je drugima
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #9

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    Nisam tremaroš na prvom sastanku.
    Mene uhvati trema na drugom i trećem.
    Prvi sastanak dođe kao neko istraživanje, pitanja i odgovori, otvaranje različitih tema za razgovor i to mi ne stvara nikakvu tremu.
    Svaki sledeći sastanak znači da se stvari odvijaju dalje i tu me već polako hvata panika.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  10. #10

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    Nisam tremaroš na prvom sastanku.
    Mene uhvati trema na drugom i trećem.
    Prvi sastanak dođe kao neko istraživanje, pitanja i odgovori, otvaranje različitih tema za razgovor i to mi ne stvara nikakvu tremu.
    Svaki sledeći sastanak znači da se stvari odvijaju dalje i tu me već polako hvata panika.
    Sa mnom je isto tako. Na prvom sastanku mi je uvek lepo i svečano. Kakva god bila osoba sa kojom se nalazim ne sećam se da mi je nekad bilo neprijatno. Kod svakog mogu naći nešto što mi je neobično ili interesantno za jedan razgovor. U većini slučajeva i ja volim prilično da provociram na uvijen način. Retko koji muškarac mi može privući pažnju i jako mi se svideti. Ako je to u pitanju ja zaćutim i samo se crvenim. I tu prestaju sve moje moći... I počinje čarolija

  11. #11

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    ...svaki mi je sastanak kao prvi...i na svakoj imam tremu...

  12. #12

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    Nisam tremaroš na prvom sastanku.
    Mene uhvati trema na drugom i trećem.
    Prvi sastanak dođe kao neko istraživanje, pitanja i odgovori, otvaranje različitih tema za razgovor i to mi ne stvara nikakvu tremu.
    Svaki sledeći sastanak znači da se stvari odvijaju dalje i tu me već polako hvata panika.
    -----------------------------------------------------------------------
    ma kakva trema...samo me baci u vatru....volim takve situacije....
    bivi sportista,ekonomista,biciklista,planinar,motorcikl ista,putnik.....

  13. #13

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    ... uvek imam tremu pred izlazak...to je nenormalno...
    I can see us holding hands
    Walking on the beach, our toes in the sand

  14. #14

    14 Odgovor: Trema na prvom sastanku

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    2. Whatever - pričam malo i pustim nju da priča mnogo više od mene. Onda krenem da joj postavljam podpitanja (sitne i krupne provokacije, ali na fin/kulturan i uvijen način) - čisto da vidim da li je/koliko je njoj stalo
    Ovo mi je poznato.
    I tako je sve počelo...


    Jesam, tremaroš sam.


    Imam rešenje: dopingujem se čokoladicama.
    Em što sebi zasladim veče, razbijem tremu,
    em što tamo neki on, sada moj dragi suprug, pomisli:
    ''O, kako je pažljiva..... ''



    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  15. #15

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    ... ja se sav ukoim od treme
    Ko je za jednu voznjicu

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Trema i sta sa njom
    Autor Mind_reset u forumu Psihologija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 18.11.2009, 08:37
  2. Premijere na prvom Filmskom festivalu Srbije
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 08.07.2007, 23:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •