Trema na prvom sastanku - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 45
  1. #16

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    Tremaroš. Veliki. Ali, kažu one, dobar glumac, ne vidi mi se, navodno. Nisam nešto pričljiv inače, ali se tada raspričam kao da sam za skupštinskom govornicom. Isplaniram šta da pitam, ali nikada ne pitam to, nametnu se teme same. Malo provokacije, naravno, malo zbilje, što manje na prvom sastanku - da ne pomisli ni da sam totalno neozbiljan, ni da sam smor.
    Normalno, svima nam je stalo šta će o nama pomisliti, dajemo veliki značaj tom prvom utisku koji ćemo ostaviti (s pravom), pa je normalno i da imamo tremu.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  2. #17

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    ma ja sam bas tremaros.....al slucajem okolnosti sve svoje momke sam upoznala na zurkama,ustvari znala sam ih od ranije al smo se na zurkama smuvali,tako da nismo bas ni pricali puno(srecom jer nebi znala sta da pricam),vise je tu bilo svega drugog a nikako price...............obicno su momci ti koji pricaju a mi tu i tamo........tako da u tim prilikama nisam imala puno treme.

  3. #18

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    nikad,uwjek sam

  4. #19

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    dzabe ja tremaros......uvek.znoje mi se dlanovi,srce lupa cini mi se da svi cuju.........
    Najveca vlast je vladati sobom.

  5. #20

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    hehe uvek imam malu tremu... ali sto je i normalno sto kaze drug Bazarov, teme se same nametnu, razveze se jezik... smeh, zbilja.. i nema vise treme
    Citius, Altius, Fortius.

  6. #21

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    Imam tremu...zeludac hoce napolje....jezik se svezao i odbija poslusnost, ugalvnom stvara reci koje sam zeli, besmisao....Ako je partner na tom prvom sastaku iole zanimljiv i simpatican to prodje za dvadesetak minuta...u suprotnom potpuni fijasko....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  7. #22

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    Zavisi od sagovornika. Ako vidim da je on u frci, ja budem cool i imam potrebu da ga opustim ali ako vidim da on vlada situacijom, ja se uspanicim
    Inace sam veliki tremaros, kad se setim polaganja voznje i kako noga igra kazacok na onom kvacilu.. majko moja mila

  8. #23

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    Imao sam jos kada sam muvao pre svega o osnovnoj skoli posle toga nije je bilo sasvim opustena varijanta.Ali ko ima tremu ima leka i za to...Muskarci to najbolje znamo prva kafana pa sastanak

  9. #24

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    Citat miha kaže: Pogledaj poruku
    Na prvom ste sastanku, a on/ona pokazuje strašnu tremu. Šta radite u tom slučaju? Da li ste i sami tremaroši?
    a voleo bi da sam bar jednom imao tremu. Da se bar jednom i malo spustim na zemlju

  10. #25

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    Pošto je nekako prirodno da čovek mojih godina ima u sećanjiu više tih prvih sastanaka, mogu reći da je neko moje iskustvo takvo da nikada nisam uspeo da se potpuno oslobodim treme na tom prvom sastanku sa nekom damom. Naprotiv. Visina i količina treme su bili upravo proporcijalni mojoj zainteresiranosti za određenu damu.

    Sećam se, na jednom meni neobično važnom "prvom sastanku", koji se dogodio u Beogradu (u mom omiljenom hotelu, sa sjajnom i čuvenom kafanom) i pored već, ajd da kažem pa makar zvučalo i neskromno, relativno bogatog iskustva sa ženama, pokazao sam neviđenu tremu i zbunjenost.

    Spaslo me je samo to što je dotična dama, izgleda, bila još veći tremaroš od mene, tako da sam ipak nekako prošao uspešno na tom viđenju, koje i dan danas pamtim sa velikim zadovoljstvom...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #26

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    ...veliki sam tremaroš... ...ne umem da progovorim od ukočenosti...

  12. #27

    Odgovor: Trema na prvom sastanku ?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...veliki sam tremaroš... ...ne umem da progovorim od ukočenosti...
    Neke devojke samo to i traze ..."ukocenost"

    Trema ? Sta je to trema ?

    A sada ozbiljno
    U principu ne, nemam tremu.
    Ali sve zavisi od "slucaja" da tako kazem. Ako vidim da nemam ama bas nikakve sanse kod neke devojke, a desavalo se nije da nije, onda imam tremu na drugom i na svakom narednom sastanku jer cim je izasla drugi, treci, cetvrti ...idt put sa mnom to znaci da ne smem da uprskam ni na koji nacin
    Samo tada imam tremu kada uspem da nadmasim sebe i budem sa devojkom koja puno vredi i izdvaja se od svih predhodnih koje sam upoznao.

  13. #28

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    Obostrana trema bese..iako smo pre toga preko fona bas dosta o svemu pricali bilo je treme.jos uvek mogu da vidim kako ne skida osmeh sa lica..
    ali mislim da nebi bilo treme da stvarno nismo toliko zaljubljeni jedno u drugo,i tad kad smo trebali da pricamo o svemu konacno oci u oci nismo ni beknuli..al moram priznati da su nam usta bila i te kako zauzeta...

  14. #29

    Odgovor: Trema na prvom sastanku

    trema samo takva, a ja meljem kao navijena...a sve u stilu nije mi nista
    nattydread is coming to dinner

  15. #30

    14 Odgovor: Trema na prvom sastanku

    @natty... rekla bih da imamo isti ''problem''... Em što sam pričala kao navijena (doduše i dalje to radim ) trema je samo izgovor) em što se smejem.
    Tata u koloru je pomislio da sam pod dejstvom lakih droga, upravo zbog pričanja i smeha...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Trema i sta sa njom
    Autor Mind_reset u forumu Psihologija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 18.11.2009, 08:37
  2. Premijere na prvom Filmskom festivalu Srbije
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 08.07.2007, 23:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •