Drug Čanak! - Strana 13
Strana 13 od 14 PrvaPrva ... 311121314 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 196

Tema: Drug Čanak!

  1. #181

    Odgovor: Drug Čanak!

    И ја сам сигуран да Вучић пуно горе мисли него што Неша ради... па од њега нико не тражи оставку...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #182

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    i dalje se manje bojim bahatog Canka nego neprirodno mirnog Ace Vucica......prvi je neobuzdan i bahat,drugi prikriveni psihopata.....
    Ју ју ... та немојмо тако!
    По тој логици испаде да је најбоље да се врати Војислав Доктор Шешељ, јер пас који лаје не уједа, јел?


    Ја видим апсолутне паралеле ...
    И један и други су тукли људе, па после причали да су се сами пребили
    и један и други се залажу за сецесију дела неке државе,
    и један и други су вадили пиштоље у јавности,
    и један и други су бахати,
    и један и други немају длаке на језику,
    и један и други су председници сада безначајних странака

    Уз ограду, да је Шешељ стварно учествовао у рату и није био дезертерска чка, и да је сигурно спасао много више Срба од Хрвата него што је Ненад економиста Чанак спасао Хрвата од Срба!

    п.с. у сваком случају не бих се усудио икада да гласам за било од њих двојице ... а још мање да симпатишем!
    Иначе, слажем се да ни Алек није баш чист ... али - видећемо!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  3. #183

    Političar napustio žiri „Prvog kuvara Srbije”: Čanak više neće ni da kuva

    Političar napustio žiri „Prvog kuvara Srbije”: Čanak više neće ni da kuva



    Vreme promena Učesnici Pinkovog rijalitija poručuju da je šou mnogo izgubio njegovim iznenadnim odlaskom. Dok ne nađu novog člana žirija, producenti rešili da na Čankovom mestu bude takmičar kog su izglasali ostali učesnici, a reč je o Aleksandri Janković

    Lider Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak, koji je nedavno podneo ostavku u parlamentu na mesto poslanika, juče je napustio i žiri u rijalitiju „Prvi kuvar Srbije”, ali je snimanje nastavljeno bez njega.

    Kako saznajemo, Čanak je na snimanju poslednjih nekoliko emisija bio zamišljen i nije se, kao ranije, često šalio, što su primetili i takmičari i producenti, ali niko nije očekivao da će odustati od učešća. Zbog njegove iznenadne odluke da napusti šou producenti su rešili da u narednih pet emisija, dok ne nađu novog člana žirija, na Čankovom mestu bude jedan takmičar kog su izglasali ostali učesnici, a reč je o psihologu Aleksandri Janković.

    Kako se pretpostavlja, njegova odluka da napusti žiri posledica je incidenta koji se nedavno desio ispred kafane „Tako je suđeno” u Novom Sadu, kada je pretukao jednog gosta. Nakon toga on je podneo ostavku na mesto poslanika, a sada se i potpuno izolovao od medija. Juče smo pokušali da dobijemo komentar od Čanka, a njegov portparol nam je rekao da će nam se javiti ukoliko političar bude želeo da priča o tome, što se nije desilo do zaključenja ovog broja Pressa.

    Ostali članovi žirija Petar Gajić i Velimir Veca Dejanović žale zbog njegove odluke.

    - U politiku se ne razumem, ali kao čovek koji je svaki dan sa ljudima, u potpunosti podržavam postupak Nenada Čanka i osuđujem medijski linč, iako istraga nije niti početa niti završena – kaže Petar za Press, a Veca dodaje:

    - Neću komentarisati razloge njegovog odlaska, ali mi je žao što više nije sa nama. Teško će ga zameniti ko god da dođe, jer je definitivno jedna specifična ličnost koja je obeležila ovaj šou.

    Favoriti u ovom takmičenju Bojana Stojković i Nemanja Pajić ne kriju da će im Čanak nedostajati.

    - I na snimanju i u pauzama bio je beskrajno duhovit. Veoma će nam faliti – kaže Bojana, a Nemanja dodaje:

    - Nedostajaće nam zbog neverovatne harizme, humora i saveta. Njegov postupak da odustane je ispravan, podržavam ga u tome i nadam se da će problem rešiti što pre.

    Aleksandra Janković smatra njegov postupak logičnim.

    - Koliko god smo bili i ostali politički neistomišljenici, našli samo zajednički jezik u kuhinji, čak mi je i veoma pomogao jer je beskrajno kreativan. Njegova odluka da napusti rijaliti logična je konsekvenca prethodne odluke da napusti mesto poslanika u Skupštini, svaka druga reakcija bila bi protumačena kao licemerje – tvrdi Jankovićeva.

    I ostali učesnici rijalitija smatraju da će rijaliti izgubiti Čankovim odlaskom.

    - Žao mi je što Čanak neće više biti u timu jer je bio vrlo duhovit i uvek spreman da nam pomogne – kaže Cakana za Press, a Romana napominje da će bez Čanka biti dosadno:

    - Nadam se da će svoj problem rešiti što pre i da će nam se vratiti!

    Suzana Mančić tvrdi da je njegova duhovitost posebno doprinosila atmosferi u rijalitiju.

    - Uz njegove komentare sam uvek zaboravljala da sam tu zbog kuvanja. Najviše mi je žao što će duh njegove babe zauvek iščeznuti iz ovog lepog studija – kaže Suzana.

    Izvor: Press

    ..........................................
    А јел сада ми треба да се сажалимо?

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  4. #184

    Odgovor: Političar napustio žiri „Prvog kuvara Srbije”: Čanak više neće ni da kuva

    Šta raditi ako te napadne Nenad Čanak: FAQ

    Kako si došao u tu nezavidnu situaciju da na tebe juriša Nenad Čanak sa svojih 180 kila žive vage i smrtonosnim čarobnjačkim štapom iskovanim duboko u lagumima upravne zgrade nekadašnjeg Naftagasa, koji zahvaljujući svojim mističnim moćima, uporedivim samo sa takvim relikvijama kao što je ekser sa kovčega Tošeta Proeskog (inače navodno sakriven u uretralnom kanalu Milutina Mrkonjića i odgovoran za njegov herojski bol u stojku), istovremeno može da posluži i kao tamburica i kao flauta i kao mešalica za krem za komično prevelike princes-krofne (kakve naš Neca baš najviše voli)? Sve to sada nije bitno – a i sigurni smo da ne želiš da ovom prilikom zalazimo dublje u niz neverovatnih događaja koji te je doveo dovde i koji po svemu sudeći uključuje takve odvratnosti kao što su klonja na štajgi i Novi Sad. Šta je, tu je. A “šta” je Nenad Čanak zakrvavljenih očiju, sa već pomenutim štapom, dok je “tu” direkt ispred tebe.

    - Dok ti sve to istrtlja, ovaj ovde manita! Jbt, baš sad zamal da mi rascveta čontaru! Šta da radim?

    Pa očigledno ti nije potrebna pomoć u osnovama samoodbrane, jer prve korake si instinktivno savladao: sagni se kada vitla visoko, odskoči unazad kada mane ka kolenu. Tako je! Pazi, sad je krenuo na bubrege… Dobar! Hai, doblo si naučio, mradi Slbin, sira je verika u tebe!

    - E pustite me sad s tim Karate kid forama, nego pomagajte! Ne znam koliko ću dugo još moći ovako?

    Sigurno duže od njega. Pogledaj ga samo. Broj metara kobasica koje su prošle kroz njega poslednjih des godina je veći od broja metara koje je prešao peške. Tri kardiologa je doveo do invalidske penzije, samoubistva ili prelaska u budizam. Kada mu bude zatrebala hitna pomoć, zvaće Grinpis da ga vrate u Severno more odakle potiču njegovi preci.

    - Kapiram da vam je ovo idealna prilika da prozivate đembelog ali to mi ne pomaže u ovom trenutku! Ne pokazuje da će posustati skoro! Na čemu je bre ovaj?

    Vinjak. Ili vijagra. Na podlozi od karbonizovanih proteina životinjskog porekla. Možda čak i sva tri u kombinaciji, što na sreću uglavnom potire dejstvo – osim u retkim slučajevima kada se efekat multiplicira, što dovodi do kontraindikacija: prijapizma, krejvinga za burekom i povišenog nivoa kafanskog inventara u organizmu. Čini se da ovde imamo slučaj sa takvom mutacijom.

    - Dobro, to se ispostavilo kao spektakularno beskorisna informacija. MA KO SU SAD OVA DVOJICA?

    A, to su mu telohranitelji. Buca i Cuca. Ćao, Buco. Ćao, Cuco. Reci “ćao” Buci i Cuci.

    - Ćao, palim ja odavde! Pa gde to ima tri na jednog?

    Ima, gde nema. Neki primeri: svako drugo veče tamo u parkiću kod Topličinog venca. Pa onda svaki put kada Žabari drže bunker jer vode 1-0. Onda u “Wild College Party 17”… Možemo do sutra da nabrajamo.

    - Neka, ne mora! Jbt, samo srt a ni krcem da mrdnete! I zašto su mi psovke bez samoglasnika koj krc?

    A, to je automatski filter za cenzuru psovki. Jbg, naša nova uređivačka politika. Zamerali su nam da previše psujemo u tekstovima pa da zato niko neće da se reklamira kod nas. Pa smo bili u fazonu “Pčk im materina, koji gvnr šta kao hoće da plate bener na tlgrf.rs ili na “Krr”-u a mi smo im previše vulgarni?!” A onda je stigao račun za hosting.


    - PA OĆETE LI VI SAMO DA KNJT TU ILI ĆETE DA MI KAŽETE NEŠTO KORISNO! OVI GRMALJI ME STIŽU! A NI ĆOPAVI NIJE DALEKO! ŠTA SAD?

    KONAČNO, neko smisleno pitanje. Ako primetiš naslov – uzgred, kako ovo čitaš? Sa mobilnog, je l’ da? Moramo da proverimo optimizaciju: je l’ se lepo vidi naslov?

    - VIDI SE JBT! OĆETE LI MI NEŠTO ODGOVORITI?

    Da, naravno, jer KAO ŠTO NASLOV KAŽE, ovo je FAQ, dakle – odgovaramo na tvoja pitanja. Primetićeš da smo na svako pitanje do sada odgovorili, pa ćemo tako i na ovo! Dakle, šta sad: kao prvo, nastavi da trčiš, najbolje niz glavnu džadu, ne zalazi u manje ulice.

    - A šta ako me stignu?!

    Trčanje nam daje vremena da smislimo dalju taktiku! Znaš kako govorijahu stari Grci, “mens sana in corpore sane”, doduše čudno je malo da su pričali latinski, ali nije to najčudnije kod starih Grka. Evo, recimo Arhiloh…

    - PRESTANITE DA KORISTITE MOJU NEVOLJU DA PROMOVIŠETE SVOJE TEKSTOVE!



    - ODGOVORITE MI NEŠTO!

    Tehnički, ne možemo ništa da kažemo ako tvoj unos nije u formi pitanja.

    - JEL DOBRO OVAKO?

    To je to. Odlično.

    - I ŠTA KAD ME STIGNU?

    Hm, opet tehnički, na to pitanje smo već odgovorili… Ali dobro, ovo je ipak urgentna situacija.

    - DOBRO JUTRO!

    Pripisaćemo tvoju nesposobnost da odrediš doba dana višku adrenalina, ali mojne više da nas prekidaš ako hoćeš da ti pomognemo. Dakle, da pređemo na stvar: prvo moraš da se rešiš gorila, a onda da se usredsrediš na bossa, tako ide u svakoj igrici.

    - Dobro, kako da se rešim gorila?

    Ništa prostije. Znaš kako ide pesma “Mali signali?”

    - PA SAD ME ZJBVT JBT KAKVE TO VEZE IMA?

    Nikakve, osim što je REFREN U STVARI MAGIJSKA INKANTACIJA KOJA ĆE PRIZVATI DAČU IKODINOVIĆA AKO SE NALAZI U KRUGU OD 20KM, berzerkovanog i spremnog da se bori na strani onoga ko ga je prizvao! Ili beše protiv onoga ko ga je prizvao?

    - AAA STIŽU ME, JBŠ GA SAD… Mali signali su SOS za ljubav… param pam… taj dim cigarete što ti šaljem ja… Kako ide dalje jbt?

    Ajde, znaš sigurno: i noga golaaa…

    - Za dodir ispod stola, da, to su ta mala zlatna pravilaaaargh


    Uuu, verzija na motoru, džekpot! I… turira. Podigao je loptu visoko… Poigrava rukom kao da pokušava da poruči u punoj kafani… I lopta se ustremljuje… pravo jednom gorili u čontaru! A za njom se ustremljuje i Dača na svojoj vernoj jamahi! Do jj! Sada nam ostaje samo Čanak.

    - Aha, stiže i đembeli, eno ga… Jbt, šta mu je to u rukama?

    Štap. Koji može da posluži i kao tamburica, setićeš se iz uvoda.


    - Au jbt baš je nadrkan kad ovako juri ka meni ko da sam prevrnut kamion s čvarcima. Šta sam mu skrivio, jbt?

    Pa po tvom čestom jbt zaključujemo da si iz Beograda, što je istovremeno odgovor na tvoje pitanje. Znaš, Beograđani idu na tuki svima.

    - Pa kad smo najjači! Skadarlija, Hram Svetog Save, Most na Adi, splavovi, Borča, Julinac, Obilić…

    Samo napred. Čanak je izgleda namerio da eksperimentalno na tebi dokaže Pešićevu teoremu da uvek ima neko jaći.

    - Pa šta da radim?

    Možda ćeš misliti da je glupo što pitamo, ali… Da li imaš pri ruci kameru i TV ekipu?

    - Ne da mislim, nego sam siguran da je glupo. Toliko sam siguran da bih uložio svu porodičnu ušteđevinu na pobedu baš te gluposti kada bi se takmičila na Olimpijadi gluposti u disciplini “Glupost na 100 metara s preponama”! OTKUD MI TV EKIPA SAD I ŠTA BI MI POMOGLA?

    Pa, da si malo planirao, mogli smo da mu sada iskočimo s kamerama u cufa i da kažemo da je sve ovo bila skrivena kamera ili prijava za VIP Srvajver. To bi ga garant smirilo, voli čovek televiziju više nego rođeno dete s namazom od mangulice. Ovako nam ostaje samo još poslednja opcija.

    - Šta?

    Izađi mu na ferku. Sigurni smo da će se sve završiti na najbolji mogući način. Jer, brate, ako dopustiš sebi da te prebije jbn Nenad Čanak, stvarno si cavulja i vala si zaslužio šta te snašlo.

    Izvor Tarzanija

  5. #185

    Odgovor: Političar napustio žiri „Prvog kuvara Srbije”: Čanak više neće ni da kuva

    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #186

    Odgovor: Političar napustio žiri „Prvog kuvara Srbije”: Čanak više neće ni da kuva

    Човек само враћа оно Војводини украдено... а и превише је стар да пије лоше вино и љуби ружне жене, а добро и лепе треба однекуд платити...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #187

    Odgovor: Političar napustio žiri „Prvog kuvara Srbije”: Čanak više neće ni da kuva

    Mislim ...nismo deca.
    Znamo svi o cemu se radi.
    Tipicna prica iz deveEedesetih.
    Nacionalisticki centralisti zbog nedostatka neprijatelja okomili se na ono jedino sto je jos ostalo.
    Mislim , sto nije pobeglo od njih.

    A zasto su pobegli , stvarno ne znam zasto ?
    Zasto niko nece sa njima ?
    U cemu je kvaka ?

    Zanimljiv je ovaj sportista , vaterpolista koji je otvorio kafanu u NS u ( a sto bi drugo sportista otvorio ?).
    Izvredjao Djorja Balasevica jer se izjasnio kap Jugosloven sve trenirajuci vaterpoliste Vojvodine.

    Nije Srbenda kao Dacha.
    Na koliko godina je on sklopio ugovor da trenira vaterpoliste?
    Do 2018?

    Ne, nije on onaj lik iz crtanog filma ...daleko od toga ..

    .kao sto onaj sa lepim prezimenom nije provokator ...
    ..nema te sprrege izmedju tih i onih ...nema tog zadatka.......

    Sve je to bilo spontano......uz , naravno , jasnu poruku ...zna se kome .......


    Kontinuitet.............

    A sta , ukinuta razvojna banka Vojvodine ...???

    Step by step.........

    A d(v)erani bi to odjednom.......

    E jesu Derani

    Ne znaju kako se to radi.......
    Poruku je izmenio bigrancer, 25.10.2012 u 11:38
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  8. #188

    Odgovor: Političar napustio žiri „Prvog kuvara Srbije”: Čanak više neće ni da kuva

    @Bigrancer ...

    Ма шта нам све ти наприча ...
    Јесте ... криви су зли централисти из Београда за све наше муке ...

    Ево, чисто када се будеш запитао "ди су наши новци" и на шта се троши ионако танак буџњт покрајине
    прочитај ово!!!
    Иначе, исти тај Чанак и његова Љига је у владајућој злоалицији на покрајинском нивоу ...

    читам шта пишеш ... а у себи се мислим ...

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  9. #189

    Odgovor: Političar napustio žiri „Prvog kuvara Srbije”: Čanak više neće ni da kuva

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    М
    Јесте ... криви су зли централисти из Београда за све наше муке ...

    .
    Naravno da jesu.
    Drago mi je sto si konacno shvatio.

    Ево, чисто када се будеш запитао "ди су наши новци" и на шта се троши ионако танак буџњт покрајине
    прочитај ово!!!
    Znaci tamo su.
    Toliko love otislo za tamburase?
    Verujem da je tako jer je objavljeno u cenjenom listu koji pise istinu i samo istinu.
    Da je u Kuriru vec bi se zapitao.

    U pitanju je dobro poznata propaganda u dobrom maniru iz devedesetih a jedina je razlika sto su sada na red dosli predstavnici vojvodjanske vlasti .

    Nikog drugog vise nema.
    Mediji rade svoje .
    Treba da shvatis da je ovaj centralizam , ova arogancija i ignorisanje problema pogubna za drzavu.

    Stvara samo veci animozitet.

    Ali briga njih.


    Lova je lova.

    Slatka je lova...posebno tudja.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  10. #190

    Гди су наши новци ...

    Ево како друг Чанак Економиста Ненад троши "наше новце" и како му је "гадан" Београд ...

    Ludi Noćni provod lidera Lige socijaldemokrata Vojvodine

    Čanak se provodio u beogradskom klubu „Teatro“ proslavljajući rođendan svoje prijateljice, go-go igračice

    BEOGRAD - Nema mu ravnog!
    Lider LSV Nenad Čanak uhvaćen je preksinoć u „Teatro baru“ u Beogradu dok se provodio na 23. rođendanu svoje prijateljice, atraktivne klupske igračice (ово је ваљда ново занимање ФСК) Teodore Mijušković.

    Čanak je slavljenici čestitao rođendan uz veliki buket crvenih ruža i šampanjac „moe“, koji košta 500 evra, saznaje Kurir. Da je veče bilo uzavrelo, pokazuju fotografije na kojima je Čanak sa dve zgodne devojke, a da to nije vrhunac provoda, svedoče i poljupci u usta crnke i plavuše, što je takođe zabeleženo.

    Inače, Kurir je još pre dva meseca pisao o „prijateljstvu“ Nenada Čanka i mlade go-go igračice, čak 30 godina mlađe od njega, i objavio njihovu prvu zajedničku fotografiju.

    Kako nam je tada rekla Teodora, s Čankom se upoznala na moru - na Pagu.

    Oduvek se družio s klinkama

    Nenad Čanak je i ranije viđan u društvu znatno mlađih i atraktivnih devojaka. Tako je bilo i u noći kad je zverski, ispred kafane Danila Ikodinovića, pretukao Beograđanina Pavla Lešanovića. Ipak, tada je Čanak tvrdio da je bio u društvu svoje bratanice. Ali...

    (S. S.)









    Не могу а да се не сетим оног вица ...

    Kako devojke zovu debelog, siromašnog momka? DEBELA SVINJA!!! Kako zovu debelog, bogatog dečka? MOJ PLIŠANI MEDA

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  11. #191

    Новосадистички насилник поново прети ...

    Dunav je za tebe granica, ne dolazi, nećeš se vratiti!



    Pavle Lešanović, koga je Nenad Čanak pretukao krajem septembra ispred kafane „Tako je suđeno“, dobio preteće poruke

    BEOGRAD - Tortura.
    Beograđanin Pavle Lešanović, koga je 22. septembra ispred kafane „Tako je suđeno“ u Novom Sadu pretukao lider LSV Nenad Čanak s dvojicom prijatelja, dobio je u subotu preteće SMS poruke, saznaje Kurir. To se dogodilo samo tri dana uoči njegovog saslušanja u Novom Sadu, u procesu protiv Čanka.

    Prema rečima izvora Kurira iz MUP, Lešanović je ovaj slučaj prijavio policiji istog dana, a danas će otići u stanicu policije, gde će biti sačinjen i zvanični zapisnik.

    - Prva poruka koju je u subotu po podne dobio Lešanović glasila je: „Za tebe je Dunav granica. Novi Sad izbegavaj, za tebe nema sledeći put“. Odmah je pozvao taj broj telefona, ali na njega niko nije odgovarao - prepričava naš izvor. Ubrzo je stigla i druga poruka.

    - Vidim da te zanima ko sam. Upoznaćemo se u utorak u 10 sati - bio je sadržaj druge poruke koju je Lešanović dobio. On juče nije želeo da govori o ovom incidentu, već nas je uputio na svog advokata Gorana Petronijevića, koji je potvrdio naša saznanja.

    - U početku smo mislili da je šala, čekali smo da se neko od prijatelja javi i kaže da se našalio. Međutim, pošto se to nije desilo, pozvali smo broj telefona, na koji se niko nije javljao. Kad je stigla i druga poruka, u kojoj se navodi tačno vreme saslušanja, posumnjali smo da je to neka vrsta pritiska i sve prijavili policiji. Danas ćemo otići do MUP da sačine zvaničnu zabelešku o tome i da vidimo sa koje bazne stanice je poruka prosleđena - kaže Petronijević. On ukazuje i da je dodatnu bojazan izazvala činjenica da je taj telefon od momenta slanja poruke nedostupan.

    - Danas ćemo o svemu obavestiti i sud i tražiti dodatno obezbeđenje. U sudu ćemo se pojaviti, jedino ako nas ne zaustave „negde na Dunavu“, kao što piše u poruci - kaže Petronijević. U LSV nisu želeli da komentarišu ovaj događaj.

    Podsetimo, saslušanje zbog incidenta u kojem je lider LSV s dvojicom ljudi iz pratnje pretukao Lešanovića, koji je zadobio teže telesne povrede, zakazano je za utorak u 10 sati u Novom Sadu.

    Čanak i bratanica

    Nakon što je Pavle Lešanović javno optužio Nenada Čanka i njegove telohranitelje za brutalno prebijanje, lider LSV je najpre negirao preko Tvitera da je umešan u taj incident tvrdeći da nikoga nije tukao i da je samo branio bratanicu. Dva dana kasnije Čanak je u Skupštini priznao da je tukao Lešanovića, opisujući da ga je „izvadio iz kola, bacio štap u stranu i počeo da ga tuče pesnicama“. Istog dana podneo je ostavku na poslaničko mesto.


    izvor

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  12. #192

    Aleksandra Jerkov više nije poslanik, napustila LSV i prešla u DS

    Aleksandra Jerkov više nije poslanik, napustila LSV i prešla u DS

    11. 01. 2013. - 16:16h



    Poslanici Lige socijaldemokrata Vojvodine i Demokratske stranke Aleksandra Jerkov i Janko Radaković podneli su ostavke, rekao je danas predsednik Administrativnog odbora Zoran Babić.

    Babić je novinarima u Skupštini Srbije rekao da su ostavke overene u sudu i predate u Skupštini, ali nije mogao da kaže razloge za njih. Babić je rekao da će Administativni odbor sledeće sedmice usvojiti ostavke Aleksandre Jerkov i Janka Radakovića i da će Republička izborna komisija potom dodeliti mandate novim poslanicima.

    Aleksandra Jerkov izjavila je danas da je napustila Ligu socijaldemokrata Vojvodine (LSV) čiji je bila funkcioner i da će preći u Demokratsku stranku (DS).

    Ona je u pisanoj izjavi saopštila i da je podnela ostavku na dužnost poslanika u Skupštini Srbije i odbornice u Skupštini Novog Sada.

    "Svoj politički put nastaviću u DS u kojoj vidim širi front za borbu za sve ciljeve za koje sam se borila i svih ovih godina", navela je Jerkovljeva u pisanoj izjavi.

    Blic

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  13. #193

    Odgovor: Гди су наши новци ...

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Ево како друг Чанак Економиста Ненад троши "наше новце" и како му је "гадан" Београд ...

    Ludi Noćni provod lidera Lige socijaldemokrata Vojvodine

    Čanak se provodio u beogradskom klubu „Teatro“ proslavljajući rođendan svoje prijateljice, go-go igračice

    BEOGRAD - Nema mu ravnog!
    Lider LSV Nenad Čanak uhvaćen je preksinoć u „Teatro baru“ u Beogradu dok se provodio na 23. rođendanu svoje prijateljice, atraktivne klupske igračice (ово је ваљда ново занимање ФСК) Teodore Mijušković.

    Čanak je slavljenici čestitao rođendan uz veliki buket crvenih ruža i šampanjac „moe“, koji košta 500 evra, saznaje Kurir. Da je veče bilo uzavrelo, pokazuju fotografije na kojima je Čanak sa dve zgodne devojke, a da to nije vrhunac provoda, svedoče i poljupci u usta crnke i plavuše, što je takođe zabeleženo.

    Inače, Kurir je još pre dva meseca pisao o „prijateljstvu“ Nenada Čanka i mlade go-go igračice, čak 30 godina mlađe od njega, i objavio njihovu prvu zajedničku fotografiju.

    Kako nam je tada rekla Teodora, s Čankom se upoznala na moru - na Pagu.

    Oduvek se družio s klinkama

    Nenad Čanak je i ranije viđan u društvu znatno mlađih i atraktivnih devojaka. Tako je bilo i u noći kad je zverski, ispred kafane Danila Ikodinovića, pretukao Beograđanina Pavla Lešanovića. Ipak, tada je Čanak tvrdio da je bio u društvu svoje bratanice. Ali...

    (S. S.)









    Не могу а да се не сетим оног вица ...

    Kako devojke zovu debelog, siromašnog momka? DEBELA SVINJA!!! Kako zovu debelog, bogatog dečka? MOJ PLIŠANI MEDA
    ...debeli je jebach...plati,uziva,bije...ljubomorni ste......
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #194

    Odgovor: Гди су наши новци ...

    Наравно да смо љубоморни... ја кад не плати паркинг добијем казну, он претуче човека и ником ништа.
    Љубоморан сам и на његове новце. Не знам одакле му, ал сам љубоморан.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #195

    Odgovor: Гди су наши новци ...

    krmak je jedna od najodvratnijih pojava na srpskoj javnoj sceni.

    pritom se prica u poslednje vreme da je radio za db 90ih, uopste me ne bi cudilo, kad se malo baci pogled na to ko su mi prijatelji i kumovi
    sud pralad

Strana 13 od 14 PrvaPrva ... 311121314 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Živeo drug govornik
    Autor Kunic u forumu Politika
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 21.03.2010, 19:53
  2. Drug iz maste
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 27.10.2009, 21:37
  3. Drug na drumu
    Autor SQUAW u forumu Auto-moto
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.09.2009, 19:40
  4. Drug ili drugarica kojeg mrzite?
    Autor Josipovic u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.01.2009, 04:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •