Drug Čanak! - Strana 7
Strana 7 od 14 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 196

Tema: Drug Čanak!

  1. #91

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku


    Ја сам му чак захвалан што је ушао у кућу ВБ-а, јер доста људи које познајем а који су га симпатисали су остали крајње згрожени његовим постпуком ...
    Биће ово један леп почетак краја политичког живота Ненада Чанка (Богу хвала).
    Zasto?
    Ne razumem zasto su svi sad nesto zgrozeni i zaprepasteni sto je Canak usao u kucu VB?
    Nisam simpatizer Canka kao politicara i ne slazem se ni malo sa njegovim stavovima,
    ali Canak poseduje izuzetnu inteligenciju, sarm i smisao za humor.
    Da nije mozda marsovac pa da se mi sad kao zacudjujemo i zgrozavamo sto se on nasao tamo?Mozda bi i neki drugi politicari prodefilisali kroz tu kucu, ali treba imati petlje, a on je ima.

    Po meni njegovo pojavljivanje u ovom sou nece uopste biti kraj njegovog politickog zivota.
    Zasto bi bio?
    Njega ljudi vole ili ne sredine nema i on je svestan toga.

  2. #92

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Ја нисам ни рекао да је он глуп, необразован и сл ...
    Ја сам само рекао да је медисјким мајмунима место у циркусу ...
    И да су му политичке изјаве глупе а и необразоване (скоро нам је показао своје незнање из географије и историје Српског Војводства) ... он је човек уметник, певач, "свирац" ... бајкер ... све само не политичар!
    ako pocnemo da nabrajamo ko se sve smatra politicarem a nije ,trajace ....
    ali
    za razliku od drugih koji se takodje smatraju politicarem,ovaj je sarmantan,obrazovan i duhovit....
    onog momenta kad je on usao u kucu ja sam se manula njegovog bavljenja politikom....gledam ga samo kao Nenada Canka....i mnogi tamo ,s imenom i prezimenom,ne mogu ni da mu prismrde.....
    ako pominjemo medijske majmune,trebalo bi da krenemo od vrhuske radikalne stranke...pa Selja Ilic....pa onaj celavi iz Jagodine...pa....ihaj,dugacak je spisak....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #93

    Odgovor: Drug Čanak!

    Najomrazniji politicar,bar meni......izigrava nesto u onom Velikom bratu,velica sebe kao da samo on postoji ...al' bolje da ga vidjamo u Vb nego u skupstini.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  4. #94

  5. #95

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    za razliku od drugih koji se takodje smatraju politicarem,ovaj je sarmantan,obrazovan i duhovit....
    Он је помало духовит, вероватно је неком и симпатичан онако дебео и округао. Неко се ложи и на моћ и "углед", које он дефинитивно има у Новом Саду.
    Али што се тиче образовања - он је политичар за пивницу, а никако не озбиљан образован политичар. Његове политичке идеје су далеко од образовања.

    onog momenta kad je on usao u kucu ja sam se manula njegovog bavljenja politikom....gledam ga samo kao nenada canka....i mnogi tamo ,s imenom i prezimenom,ne mogu ni da mu prismrde.....
    Ako pominjemo medijske majmune,trebalo bi da krenemo od vrhuske radikalne stranke...pa selja ilic....pa onaj celavi iz jagodine...pa....ihaj,dugacak je spisak....
    Ако меримо шта ми више смета код политичара, "медијска неприкладност" или штетност по државу, увек ми је дражи медијски мајмун који не уништава државу него шармантна штеточина.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #96

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Он је помало духовит, вероватно је неком и симпатичан онако дебео и округао. Неко се ложи и на моћ и "углед", које он дефинитивно има у Новом Саду.
    Али што се тиче образовања - он је политичар за пивницу, а никако не озбиљан образован политичар. Његове политичке идеје су далеко од образовања.
    Čanak jeste duhovit, obrazovan i elokventan.
    Ne znam Yosso šta si hteo da kažeš sa tim da je on političar za pivnicu. I u pivnici su ljudi na čiju sudbinu i te kako utiče političko delovanje. Sasvim je ok približiti im se, pa makar i u pivnici. Ne mogu svi biti salonski političari.

    U prvi mah nisam mogla da verujem da je Čanak ušao u Velikog brata. I da, mislila sam da mu tamo nije mesto i da će se zadržati 2-3 dana, isfolirati narod i pokupiti se kući.
    Vidiš, sad mislim da je to i hrabrost. Ne može se neko folirati 24/7. I pitam se koliko bi političara bilo hrabro izložiti se i ogoliti milionskom gledalištu toliko.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #97

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat mish kaže: Pogledaj poruku
    Čanak jeste duhovit, obrazovan i elokventan.
    Проблем је што те своје дивне особине не користи у политици, па му је политика простачка и непаметна. Ваљда зато што се он у политици залаже за оно за шта му плате, хрватски Сријем, српска агресија на СФРЈ и тако.

    ne znam yosso šta si hteo da kažeš sa tim da je on političar za pivnicu. I u pivnici su ljudi na čiju sudbinu i te kako utiče političko delovanje. Sasvim je ok približiti im se, pa makar i u pivnici. Ne mogu svi biti salonski političari.
    Сигурно нисам мислио да Чанак пије пиво. Алудирао сам на једну странку чији су почеци били у пивницама широм Вајмарске Републике.

    u prvi mah nisam mogla da verujem da je Čanak ušao u velikog brata. I da, mislila sam da mu tamo nije mesto i da će se zadržati 2-3 dana, isfolirati narod i pokupiti se kući.
    Vidiš, sad mislim da je to i hrabrost. Ne može se neko folirati 24/7. I pitam se koliko bi političara bilo hrabro izložiti se i ogoliti milionskom gledalištu toliko.
    Чанак је за мене нешто као Венди. Шта он може да уради да се осрамоти а да већ није урадио? Дакле, нема чега да се боји.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #98

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Проблем је што те своје дивне особине не користи у политици, па му је политика простачка и непаметна. Ваљда зато што се он у политици залаже за оно за шта му плате, хрватски Сријем, српска агресија на СФРЈ и тако.
    Zapravo, ti komentarišeš političke ideje koje on zastupa, zar ne? Vidi, sasvim je ok da se ti ne slažeš sa njima i da ih ne smatraš pametnim (po koga?), ali se ne može to nazvati prostaklukom.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Чанак је за мене нешто као Венди. Шта он може да уради да се осрамоти а да већ није урадио? Дакле, нема чега да се боји.
    O, pa sada ću još pomisliti da Čanka smatraš jedinim iskrenim političarem, što je kontradiktorno drugoj rečenici u tvom postu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #99

    Odgovor: Drug Čanak!

    Reakcije na Čankov ulazak u kuću VB su različita. Ljudi se ne slažu oko to ga da li je trebao da to uradi, ali za njegovo ponašanje nemaju primedbi.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  10. #100

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat mish kaže: Pogledaj poruku
    zapravo, ti komentarišeš političke ideje koje on zastupa, zar ne? Vidi, sasvim je ok da se ti ne slažeš sa njima i da ih ne smatraš pametnim (po koga?), ali se ne može to nazvati prostaklukom.
    Непаметним по Србију.

    Наравно да се може назвати простаклуком. Постоје политички ставови који су, поред тога што су политички ставови, и непристојни.
    o, pa sada ću još pomisliti da Čanka smatraš jedinim iskrenim političarem, što je kontradiktorno drugoj rečenici u tvom postu.
    Помисли. Али истина је да га сматрам политичарем који се срамотно понаша.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #101

    Odgovor: Drug Čanak!

    Само гледам и читам ове што су се до јуче згражавали над кућом великог брата а сада је дижу на пиједастал само зато што је њихов миљеник ушао у њу ...

    грознији су ми од самог чанка ... лицемери!

    Ко се осети прозваним, има разлога ...

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  12. #102

    Odgovor: Drug Čanak!

    NJemu lepo on se zeza u VB i jos ce za zaje*anciju dobije pare......
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #103

    Odgovor: Drug Čanak!

    Vecini sa ovoga foruma je Nenad Canak "neiskren politicar, okrugao, debeo, los..", pa zbog cega ste se onda oko ove teme toliko okupili? On je nas vojvodjanski, mislim na prave Vojvodjane, sveti lik. I kazu moji Sremci: ko ima neka cuti, ko nema - nek ne laje!

  14. #104

    Odgovor: Drug Čanak!

    Došao Hrvat i postao veći Vojvođanin od samih Vojvođana:-)



    Da nije smešno, bilo bi tužno. Dede, vratite mi Švabe u Vojvodinu, a ove Čankove i jankove i markove uzmite nazad u Hrvatsku.

  15. #105

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat zillertal kaže: Pogledaj poruku
    Vecini sa ovoga foruma je Nenad Canak "neiskren politicar, okrugao, debeo, los..", pa zbog cega ste se onda oko ove teme toliko okupili? On je nas vojvodjanski, mislim na prave Vojvodjane, sveti lik. I kazu moji Sremci: ko ima neka cuti, ko nema - nek ne laje!
    Čanak je Ličanin.

Strana 7 od 14 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Živeo drug govornik
    Autor Kunic u forumu Politika
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 21.03.2010, 20:53
  2. Drug iz maste
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 27.10.2009, 22:37
  3. Drug na drumu
    Autor SQUAW u forumu Auto-moto
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.09.2009, 20:40
  4. Drug ili drugarica kojeg mrzite?
    Autor Josipovic u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.01.2009, 05:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •