Drug Čanak! - Strana 12
Strana 12 od 14 PrvaPrva ... 21011121314 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 196

Tema: Drug Čanak!

  1. #166

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    Š... Poenta je u sledećem ... Čanak se nije sakrio iza imuniteta i odgovaraće za svoje postupke (nadam se), na šta bi mogli i drugi političari da se ugledaju (Kad na vrbi zasvrbi).
    Poenta je u tome da je debela svinja upravo to hteo da uradi, da se sakrije iza svoje funkcije i političkog uticaja!!! Tri dana je lagao i petljao. Šta misliš zašto?

    Da li si pažljivo slušao (ili pročitao) njegovu izjavu? Da li znaš koji je razlog što je dao ostavku? Pretpostavljam da nisi obratio pažnju, pa da ti kažem, a ti proveri. Ostavku je dao jer ga skupština nije zaštitila, a ne zato što je moralna gromada!!!

    I bez obzira na mufljuze koje spominješ, nikako ne mogu da prihvatim tuđe marifetluke kao opravdanje za ono šta je on uradio*.

    * - Pod "ono šta je on uradio" ne mislim na zaštitu svojih bližnjih, nego na način kako je to uradio i kasnije proseravanje.
    Još će ispasti da ja branim "gromadu od čoveka" Čanka

    Ma kakav čovek bio, Čanak je podneo ostavku, ostali za mnogo veće prekršaje nisu. Ende. Full stop

    To govori i o njemu, ali i mnogo više o njima koji, za razliku od Čanka, vode ovu zemlju
    Da. U pravu si, to govori i o njemu! Ali šta?!? Odgovor na to pitanje ne može se dati, a da se ne spomenu razlozi zbog kojih ju je dao. A oni kažu da je on mnogo veća gnjida nego što ga vaga opisuje.

    I da, kad smo kod ostavke kao merila čovečnosti. Ne bi baš stavio ruku u vatru, ali stavio bi pristojne pare na sto, da je njegova ostavka golo proseravanje i marketinški trik. Kao on nije znao da treba sudski da je overi? Da, da... Garantujem da ćemo ga ponovo videti u skupštinskim klupama i to pre isteka mandata ovom savezu, odnosno pre sledećih izbora, kao da ostavku nije ni dao.

    Živi bili, pa videli.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  2. #167

    Odgovor: Drug Čanak!

    Али најомиљеније ми је било уплитање Генерала Ратка Младића у целу причу! Треба ли напоменути да је за дејствовање свих његових досадашњих мандата, док је Генерал био у бекству он био народни посланик. Човек је ухапшен давних дана и испоручен тамо у Холандију. Сада се Чанак дрзнуо да се позива да је Народни парламент био сигурна кућа за Генерала, иако нема апсолутно никаквих доказа да је Генерал боравио у Народној Скупштини! Које спиновање ...

    А позивање на буџет Војводине ... сувишно је коментарисати

    Дао је оставку јер његова странка није у коалицији на власти. Да су имали већину, не би он подносио оставку већ би све ово било заташкано. Баш као што су заташкали многе друге случајеве, сетимо се само оног министра који сада агитује за Војводину Републику а који је убио девојку у Београду бахатом вожњом и проласком кроз црвено, па се позвао на имунитет и наместио је возача! Не би се Чанак економиста Ненад уопште либио да се позове на имунитет - само да је власт још увек.

    Као што рекох, да га је он онако прописно, српски, налупао одмах у кафани пред три стотине људи, ја бих рекао - алал вера, ако си! По дусловом да је тачно да га је овај провоцирао тако као што каже. Али ово, да одвезе "братаницу", да оде по гориле и црнокошуљаше, па да сачека пола три да овај мортус пијан изађе из кафане и да га онда отреска као шљиву - је кукавички а помало и мафијашки стил обрачуна. Ваљда га је то кум научио! Робија ...

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  3. #168

    Lešanović: Čanak me tukao zbog "Miljacke"

    Lešanović: Čanak me tukao zbog "Miljacke"

    26. septembar 2012.



    Pavle Lešanović koga je lider LSV Nenad Čanak sa dvojicom teleohranitelja tukao ispred kafane u Novom sadu , kaže da se Čanak uvredio jer je on hteo da pozove muziku i naruči pesmu iz Bosne.

    Lešanović je rekao juče za "Politiku” da misli da je napadnut isključivo na "nacionalnoj” osnovi.

    On kaže da nije dao povoda Čanku da ga napadne i smatra da javnost "skreće sa teme”, jer to „šta je ko rekao u kafani, koju je pesmu naručio ili je možda opsovao nije razlog za brutalno prebijanje”.

    "Jedino što mi prolazi kroz glavu jeste to da se Čanak možda uvredio što smo u jednom trenutku pitali da li možemo da pozovemo muziku bliže nama i da naručimo nekoliko pesama. On je naručivao vojvođanske pesme, koje mi ne znamo, a mi smo hteli da čujemo pesme kao što je „Miljacka”.

    Suština događaja nije ko je šta naručivao u kafani. Ukoliko se on u bilo kom trenutku osetio ugroženim, mogao je da pozove policiju. Budući da mi je dok me tukao psovao majku srpsku i beogradsku i rekao da mu je "dosta Srba i Beograđana i njihovog komponovanja po Novom Sadu”, smatram da sam napadnut isključivo na nacionalnoj osnovi", kaže Lešanović, inače vlasnik servisa za vulkanizerske usluge i reglažu trapa u glavnom gradu.

    Lešanović je izjavio za list da mu je izgleda puklo rebro, jer ima jake bolove u leđima, kao i da Ima rasekotinu na čelu od štapa, zbog čega je bio na veštačenju da se utvrdi da li se trag poklapa sa Čankovim štapom.

    Do incidenta ispred kafane "Tako je suđeno” u Novom Sadu, čiji je vlasnik Danilo Ikodinović, bivši vaterpolista, podsetimo, došlo je u nedelju u ranim jutarnjim časovima.

    Lešanović kaže da je sa društvom u restoran kod Danila Ikodinovića odlazio i ranije.

    "Mi smo drugari, imamo zajedničke prijatelje i često se posećujemo. U subotu smo posle podne došli u "Tako je suđeno”. Večerali smo, kasnije je došla muzika. Sve je bilo uobičajeno, kafanska atmosfera. U jednom trenutku je, mislim pred ponoć, došao Čanak sa nekim devojkama, koje su imale oko 20, 22 godine. Seo je za naš sto, jer poznaje Ikodinovića, koji nas je tada i upoznao sa Čankom. Razmenili smo nekoliko neobaveznih, više kurtoaznih rečenica", tvrdi Lešanović.

    Ništa se neobično, kaže, nije dešavalo, osim što je u jednom trenutku tražio da naruči pesme. Čanak je, kako kaže, izašao iz restorana pre njega i nije se više pojavljivao.

    "U međuvremenu sam zvao vozača iz Beograda da dođe da me preveze. Oko dva, tri sata pozdravio sam se sa prijateljima i izašao iz kafane. Seli smo u kola, a iza nas se preprečio crni američki džip "vrangler”, novosadskih tablica, od koga nismo mogli da izađemo. Stajao je tako, moj vozač je svirnuo... U međuvremenu su izašla dva ogromna nabildovana momka, a iza njih Čanak. To je bila klasična sačekuša", tvrdi Lešanović.

    Čanak mu je, kako kaže, prišao, počeo da ga psuje i udara štapom po glavi i licu.

    "Video sam da su jedan momak i Čanak otišli do mog vozača, izvukli ga iz kola i pretili mu da će ga ubiti ukoliko bude rekao da ih je sreo i video. Po iskazu mog vozača, pretili su mu oružjem i uzeli mu lična dokumenta. Čanak mu je lično uzeo ličnu kartu i „bus-plus” karticu i stavio je u džep. Pretio je da će ga ubiti ukoliko uopšte kaže da je bio tu, a kamoli da ga je video", rekao je Lešanović za "Politiku."

    Zbog ovog incidenta Nenad Čanak je juče podneo ostavku na funkciju poslanika u Skupštini Srbije, jer, kako je rekao, parlament nije reagovao i priznao je da je pesnicom udario Pavla Lešanovića.

    Lider LSV izjavio je da je danas, u skladu sa zakonom, lično Skupštini Srbije podneo overenu ostavku i da očekuje da ga policija pozove kako bi ispričao detalje incidenta, a ne da mu se preko medija unapred izriče presuda.

    "Ne bih hteo da rušim dostojanstvo parlamenta svojim nedoličnim ponašanjem. Sad nemam imunitet i očekujem da budem uhapšen kao svaki izgrednik. Ne mogu očekivati da ne budem izveden na sud jer niti sam navijač, niti sam nekog ubio, zatvorio u hladnjači i zakopao u Batajnici", rekao je Čanak novinarima u Skupštini Srbije.

    On je istakao da ne želi da bude poslanik parlamenta koji ne vodi računa ni o poslanicima, ni o skupštini, ni o građanima, ni o Srbiji.

    Na pitanje šta je očekivao od parlamenta, Čanak je odgovorio da je najviše zakonodavno telo trebalo bar da reaguje kada se poslanik naziva svinjom i da zatraži saslušanje poslanika pre nego što predsednik skupštine daje presudu.

    "U zemlji u kojoj se presuda može donositi bez suda i saslušanja biti ovde za mene znači pogrešnu stvar, zato ne želim da budem u parlamentu", rekao je Čanak, dodajući da ga je začudilo medijsko reagovanje na incident.

    "Ovakva histerija u kojima je moj incident daleko propraćeniji od sastanka Nikolića i Obame jasno govori da su neki prioriteti u Srbiji pomešani", rekao je Čanak i podsetio da je još pre dve godine zbog pretnji tražio obezbeđenje.

    Predsednik Odbora za administrativno-budžetska i mandatno-imunitetska pitanja Zoran Babić rekao je da je Čanak jutros predao ostavku koja je u skladu sa zakonom, što znači da je overena kod organa nadležnog za overu i u roku od tri dana lično predata na pisarnici skupštine.

    Nakon što Odbor prihvati ostavku, Republička izborna komisija dodeliće mandat prvom narednom na listi "Izbor za bolji život - Boris Tadić", čiji je Čanak bio kandidat, a zatim će Odbor ponovo zasedati i prihvatiti mandat novog poslanika.

    Čankova sugrađanka, šefica poslaničke grupe "Nacionalne manjine-Narodna partija-Bogata Srbija" Maja Gojković ocenila je da je lider LSV očigledno želeo da prikrije šta se zaista desilo i da je dobro što je podneo ostavku kako bi istraga mogla da se obavi.

    Ona je rekla da mnogi Novosađani, koji znaju koliko je Čanak napravio incidenata i preko čega je policija olako prelazila, nisu sumnjali da je tako nešto moglo da se desi i da je on zaista upotrebio fizičku silu da bi se obračunao sa čovekom.

    I sama je, dodala je Gojković, na mnoge načine bila žrtva Čankove "prave prirode" i mnogo puta se osećala ugroženo.

    Za poslanika Demokratske stranke Nadu Kolundžiju ostavka na poslaničku funkciju je lični čin Čanka i odnos prema onome što se dogodilo.

    Ona je naglasila da je u interesu javnosti da političari unapred ne osuđuju, ne izriču presude i ne kvalifikuju delo, već da se postupci vode u institucijama i da ona lično "nije tu da sudi o postupcima drugih, jer to nije ničiji posao pojedinačno i svako nosi odgovornost".

    Čankova ostavka bila je dominantna tema u parlamentu i juče, kada je i najavio da će je podneti.

    (MONDO, foto:screenshot/Tanjug)

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  4. #169

    Odgovor: Lešanović: Čanak me tukao zbog "Miljacke"

    Umesto da se pokrije usima i cuti, on se jos buni sto ga Parlament nije odbranio!


    Nadam se da ce odgovarati za ovo kao sto bi i svaki smrtnik odgovarao, da ce zaglaviti prdekanu i da ce mu odrediti drustveno koristan rad 23 od ukupno 24h dnevno, posto ocigledno ima previse slobodnog vremena, a svi znamo da je dokon um djavolje igraliste
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #170

    Odgovor: Drug Čanak!

    Izgleda da sam bio u pravu što sam bio oprezan, pa ne stavih ruku u vatru. Demantovao me je. Ipak je overio ostavku.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  6. #171

    Odgovor: Lešanović: Čanak me tukao zbog "Miljacke"

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Umesto da se pokrije usima i cuti, on se jos buni sto ga Parlament nije odbranio!


    Nadam se da ce odgovarati za ovo kao sto bi i svaki smrtnik odgovarao, da ce zaglaviti prdekanu i da ce mu odrediti drustveno koristan rad 23 od ukupno 24h dnevno, posto ocigledno ima previse slobodnog vremena, a svi znamo da je dokon um djavolje igraliste
    На велику жалост, мислим да нема ништа од тога. С обзиром да је у питању јавна личност и то политичка (читај "бели медвед"), добиће да плати који милион казне + по приватној тужби за одштету, или да део уплати у хуманитарне сврхе, а у најгорем случају га чека "наногица - Модел ЦеЦа 2011". А и да заглави мардељу који месец, биће му као у бањи. Игром случаја ми је брат од стрица робијао на Клиси са оним спс-овцем што је био у истрази што је пијан колима убио оног дечака. Јесте био депресиван, али је имао специјалан третман и управе, и надзорника а и робијаша (наравно за паре), сваки дан је добијао клопу из ресторана, пљуге ... нико га није ни такао ни погледао. И после месец дана - адио маре! А Чанку био робија највише одговарала, јер би је он представио као "политички прогон" ...

    А шта ће бити по приватној тужби - појма немам. Ово се односи на деловање тужилаштва по службеној дужности. Да је којим случајем АП Војводина (не дај Боже) добила посебно судство и тужилаштво - не би имао ни таквих "неприлика" ... Већ смо виђали како је то пролазило код шиптара!

    Иначе, овај Лешановић ми је мрзак до бола (личи ми на Еру Ојданића)... али Ненад економиста Чанак ми је мрскији ...

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  7. #172

    Odgovor: Lešanović: Čanak me tukao zbog "Miljacke"

    Jedan tvrdi da je branio bratanicu, drugi da je sukob na nacionalnoj osnovi, a ja bih rekla da su se dve kafanske barabe samo zakačile oko elementarne kafanske kulture.
    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    "Jedino što mi prolazi kroz glavu jeste to da se Čanak možda uvredio što smo u jednom trenutku pitali da li možemo da pozovemo muziku bliže nama i da naručimo nekoliko pesama. On je naručivao vojvođanske pesme, koje mi ne znamo, a mi smo hteli da čujemo pesme kao što je „Miljacka”.
    Elem, koliko je meni poznato, kafana u kom su se sreli nema "svoju" muziku. Gostima je dozvoljeno da "dovedu" sebi muziku i da je plate. Dakle, ako je đilkoš sa drugog stola pravio sranja jer mu se ne sviđa muzika, ili, još gore, ako pravio sranja što mu neko ne ustupa muziku (to bi bilo kao na svadbi od kuma tražiti muziku, jelte), to je već stvarno kafanska nekultura i treba da dobije po tamburi.

    Sad, ne bih ni Guzu da branim, ako je već imao muda da mu promeni lični opis, što je jajara tražio danima izgovore.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #173

    Čanka uplašila radna grupa

    Čanka uplašila radna grupa

    E. V. N. | 26. septembar 2012. 11:21



    Šta je lidera LSV podstaklo da tek posle tri dana poricanja ipak prizna da je tukao Lešanovića. Čanak računao na svoj uticaj u delu novosadske policije. Posle najave MUP, vrag odneo šalu

    DA MUP Srbije nije osnovao specijalnu radnu grupu da istraži ko je u nedelju pred novosadskom kafanom „Tako je suđeno“ brutalno pretukao Pavla Lešanovića, Nenad Čanak ne bi ni došao u iskušenje da u utorak, najzad, javno prizna da je lično tukao Beograđanina - saznaju „Novosti“ u policiji.

    Čanak se, kako tvrde naši izvori, uzdao u svoj uticaj na deo novosadske policije, pa i neke od sudija u Novom Sadu. Stoga je u nedelju, nekoliko sati posle incidenta, novinarima prosledio relaksirajuću SMS izjavu da ne zna ni ko je ni odakle je dotični gospodin Lešanović, ali da je kada su se sreli na parkingu ispred kafane, „bio vidno alkoholisan, a pritom je i - pao“.

    - Ako postoji sumnja u moje reči neka me slobodno tuži, pa ćemo se objasniti na sudu - poručio je samouvereno Čanak i nastavio da lagano „tvituje“ sa pratiocima svog profila. U popodnevnim satima je čak upleo i svoje omiljene teme - novce i nadležnosti APV:

    - Kako to da uvek kada se potegne pitanje finansiranja Vojvodine, počnu da se događaju skandali? - koketirao je lider LSV sa svojim fanovima.

    Tek u nedelju uveče, kada je objavljena informacija da je MUP oformio radnu grupu za ovaj slučaj, Čanak je preko „Tvitera“, prvi put priznao da se incident dogodio i kao razlog naveo da je Lešanović zlostavljao u kafani njegovu bratanicu. I dalje je, međutim, negirao da je učestvovao u tuči.

    Već sama činjenica da slučaj nije ostao na „na domaćem terenu“, u nadležnosti novosadske policije, bitno ga je uznemirila. Pošto se negodovanje u javnosti nije stišavalo, odlučio je da punu istinu prizna „na svom radnom mestu“.

    - Da, tukao sam ga, pesnicama - otkrio je najzad lider LSV.

    Posle ostavke Nenada Čanka predsednik Administrativnog odbora Zoran Babić za četvrtak je sazvao sednicu tog radnog tela na kojoj će ostavka biti potvrđena.

    Babić je objasnio i da sednicu nije zakazao ranije, jer smatra da u Srbiji ima mnogo urgentnijih i važnijih tema od ostavke Čanka, i dodao da u parlamentu “nijedan ministar, poslanik ili gradonačelnik, koji je učinio neko krivično delo neće dobiti bilo kakvu zaštitu”.

    - Ne bih hteo da rušim dostojanstvo parlamenta svojim nedoličnim ponašanjem. Sad nemam imunitet i očekujem da budem uhapšen i izveden pred sud kao svaki izgrednik - rekao je lider LSV i opet naglasio da je glavni razlog njegove ostavke to što ga Skupština nije adekvatno zaštitila.

    Predsednik Skupštine Nebojša Stefanović izjavio je da ne može nikome, pa ni lideru LSV, da pruži zaštitu, ukoliko se, a to će pokazati istraga, ogrešio o zakon.

    DAČIĆ BIO NEZADOVOLJAN

    ODLUKA MUP-a da u slučaju Čanak-Lešanović zaobiđe novosadsku policiju, izazvala je nezadovoljstvo u delu PU Novi Sad. Poznavaoci prilika na relaciji MUP - PU Novi Sad, međutim, nisu iznenađeni jer odavno je poznato da ministar Ivica Dačić nije oduševljen načinom rada novosadske policije, prvenstveno političkim uticajima na taj rad. To je, po mnogim tumačenjima, i razlog što PU Novi Sad jedini u državi već tri godine ima v.d. načelnika policije.

    ADVOKAT SPREMA TUŽBU LEŠANOVIĆEV advokat Branko Armenko priprema tužbu protiv Nenada Čanka. - Pretpostavljam da će biti pokušaja opstrukcije i pritisaka u sudskom postupku - kazao je Armenko „Novostima“ ističući da ih je bilo i u noći incidenta.
    - Saobraćajna policija je te večeri bila u Urgentnom centru u Beogradu da Lešanoviću uradi alkotest. Od suda ćemo tražiti da se utvrdi ko im je naložio da to urade.

    ZAMENA IZ SENTE UMESTO Čanka, mesto u poslaničkoj klupi trebalo bi da zauzme diplomirani inženjer tehnologije iz Sente Karolj Čizik. Kako nam je rečeno u DS, na čijoj izbornoj listi je izabran i lider LSV, taj mandat pripada “ligašima”, a Čizik je njihov sledeći kandidat, koji je na spisku bio na 84. mestu.

    Izvor
    ...............

    А иначе, сви из МУП-а знају за понашање ПУ Нови Сад, ово је жива истина за бахатост и корумпираност која је највећа у Србији. Иначе, добар део ПУ НС тражи формирање посебне ПУ Војводине како би они ведрили и облачили, између осталог добар део њих је намерно опструирао издавање личних карата и пасоша ненормалним гужвама и редовима којих нигде није било у толикој мери, како би се изазвао гнев народа а њима дало оправдање за "оснивањем ПУ Војводине" која би била први корак ка формирању "Војвођанске полиције". Само, не знам зашто се о томе до сада није причало ... А новосадска полиција је свима позната као најгора у целој држави по свим питањима, иако имају боље услове за рад чак и од београдске која је у мањку за 3500 људи. Ех сада, стварно не знам колико би панчевачка полиција која има феноменалну сарадњу са ПУ Београд имала користи од ПУ Војводине, јер би све морало да иде преко новосадиста или пак вршачка полиција ... МУП је тренутно, поред војске и СПЦ једини гарант јединства крње Србије.

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  9. #174

    Odgovor: Čanka uplašila radna grupa

    Ситуација за Чанка није ни мало наивна. Ајмо редом, лагао је три дана са надом да ће се дићи фрка како је то тобоже напад на њега због тога што се он бори за права војвођанки и војвођана а против клерофашизма или чега већ, међутим пулени су ћутали вероватно им је јасно да је шеф пуштен низ воду па траже ново ухлебљење. Ова лаж, а колико их је било имам разлога да верујем да јесте, да је бацио штап и тукао рукама је због тога што се налази пред оптужбом за убиство а штап је хладно оружје и вероватно су га тако саветовали адвокати. Што се тиче оставке на место посланика, видим да постоје дивљења као да је то морални чин, па имунитет би му по аутоматизму био укинут за тешко кривично дело. Да ствар по њега буде гора није реаговао одмах већ је отишао по Екипу тако да у овом кривичном делу предумишљај неоспорив. И коначно да ствар измакне потпуно контроли формирана је радна група тако да ће ствар бити испитана до краја, лекари ће одрадити свој посао биће јасно како су повреде настале, сведоци неће смети да лажу јер лаж у оваквим поступцима повлачи робију. Даље долијаће и остали батинаши, ја верујем да човек који је добио батине са својих 67 кг није могао да се супростави Чанку али верујем да би могао да му побегне тако да је јасно да ће саучесници морати да буду пронађени.

  10. #175

    Odgovor: Moraće u zatvor - ukidaju mu imunitet!





    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  11. #176

    Čanak: Spreman sam za zatvor

    Čanak: Spreman sam za zatvor

    Boris Vuković A. Ž. Adžić



    Lešanović je otkopčavao šlic, skidao pantalone i moju bratanicu nazivao prostitutkom. Hvatao ju je za zadnjicu! Kada sam ga kasnije sreo ispred kafane, bacio sam štap, izvukao sam ga iz automobila i počeo da ga udaram pesnicama. Spreman sam na zatvor.

    Teškim rečima, grčevito stežući rukama štap, Nenad Čanak, lider LSV, za „Blic“ otvoreno je i bez ustezanja pričao u sobi poslaničkog kluba u Skupštini zašto i kako je u subotu tukao Beograđanina Pavla Lešanovića.

    - Bratanica mi je te večeri poslala poruku: „Dođi, trebaš mi“. Mislio sam da, kao i obično, želi da popijemo piće i došao sam u kafanu svog prijatelja Danila Ikodinovića. Čim sam ušao, gospodin Lešanović je počeo da me vređa: „Lopove, g...o!“. Seo sam za sto za kojim su, osim Lešanovića, bili Ikodinović, i moja bratanica sa drugaricom. Lešanović je sedeo pored nje. U jednom trenutku, otkopčao je šlic, počeo da skida pantalone, vikao na nju i zavlačio ruku iza njenih leđa. Ona ga je gurala. Svi smo bili zapanjeni - seća se Čanak dok rečenice prekida samo dok ispija vodu.

    Kako bi umirio atmosferu, vlasnik kafane Danilo Ikodinović pozvao je muziku i poručio pesmu. Ali, tvrdi Čanak, Lešanović je nastavio s provokacijom.

    - Čašom vina je polio muzičara koji je stajao pored mene i viknuo: „Šta pevaš toj svinji, dođi kod mene“. Tada mi je prekipelo! Bratanica je počela da plače. Uzeo sam je za ruku i zajedno sa drugaricom je povezao kući. Bratanica se nije smirivala. Pitala me je zašto se to događa. Ostavio sam je pred kućom i pozvao Ikodinovića da ga pitam da li je to gostoprimivost i da li to više nikada ne treba da dođem kod njega u lokal - u grču priča Čanak.

    Ikodinović se u razgovoru izvinjavao, ali je Čanak, kako kaže, odlučio da se vrati i od vlasnika kafane u četiri oka čuje zbog čega mu je priređena takva scena.


    - Kada sam došao ispred kafane, Lešanović je izlazio. Zaustavio sam automobil ispred njegovog BMW-a, otvorio vrata i izvukao ga. Oborio sam ga na zemlju. Udarao sam ga u afektu. Vikao je: „Što mene, brate, ja te volim?“. Nisam mogao da se zaustavim. Pesničio sam ga zbog suza moje bratanice. Onda su nas razdvojili neki ljudi, ne znam ni ko se tu našao. Pitao sam ga jesmo li se ranije sreli, da li me poznaje, zašto mi priređuje takve gadosti. Ljut i besan, okrenuo sam se, seo u automobil i otišao kući - prepričava Čanak.


    Upitan da li se kaje, munjevito odgovara:

    - Ne kajem se! Da se sutra ponovi situacija, prebio bih ga ranije. Tukao bih ga za stolom. Ja niti sam navijač grupe „Alkatraz“, pa da ne odgovaram za batine, niti sam Miladin Kovačević da za mene plaća država. Neka me pozove policija, sud. Spreman sam. Čekam zatvor.

    Otkad se incident dogodio, navodi lider LSV, pokušavaju da mu napakuju što teže krivično delo.

    - Tukao sam ga braneći čast svoje porodice, a ne da bih ga pokrao. Nisam ga tukao štapom, to su obične laži. Bile su ovo prave muške, vaspitne batine. Lešanović je te noći bio toliko pijan da me ne čude njegove laži.

    Predsednik LSV juče je podneo ostavku na funkciju poslanika u Skupštini Srbije jer ga parlament nije uzeo u zaštitu nakon incidenta.

    - Obezbeđenje od MUP-a tražim već dve godine, više ne smem nigde da se pojavim u svom rodnom gradu. Moja porodica je izložena pretnjama. Grafiti s datumom moje smrti osviću po zidovima. Dokle da to trpim - kaže Čanak.

    извор
    .................................
    Слажем се да ако је овај Лешановић био такав заслужује батине, чисто сумњам да ја не бих одрегаовао исто и за другарицу а не за "рођаку", али бих га ја налупао још у кафани!

    Мене брину доста нелогичности с обе стране (више с Чанкове).

    Зашто је уопште фем-фатал "братаница" седела толико за истим столом са дотичним Лешановићем?
    Ја колико знам, девојка да се побунила у једном тренутку било коме из локала, одбранио би је и налупао би Лешановића, па ту има ваљда и неко обезбеђење, није то локал где долазе анонимуси! Зашто је седела цело вече са њим, па још позвала Чанка економисту Ненада и трпела све време те увреде? Много ми бре смрди ...

    Зашто одмах није лепо признао "јесам, налупао сам га - одговараћу", много би било другачије, а овако се понео као Шешељ када је рекао да је онај адвока сам лупао главу о кваку седам пута!

    П.С: Добра му је ова патетика са овом сликом као за робијаша! Па још написана ћирилицом
    Poruku je izmenio FlekicaSkupusom, 28.09.2012 u 00:50

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  12. #177

    Odgovor: Čanak: Spreman sam za zatvor

    Maltene mi je naterao suze na lice
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #178

    Odgovor: Čanak: Spreman sam za zatvor

    Оно што мене брине највише је питање, да ли је Нови Сад нека азијска махала у којој главни шериф може да ради шта хоће, као неки Нику Чаушеску или Удај Хусеин?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #179

    Čanak izmislio bratanicu!

    Čanak izmislio bratanicu!
    Politika, 06:00, 28.09.2012.

    Kurir otkrio identitet dve ženske osobe koje su bile u društvu Nenada Čanka dok je tukao Pavla Lešanovića - reč je o Danijeli Bojić i Alisi Maslovar iz Beograda, od kojih nijedna nije dvadesetogodišnjakinja

    BEOGRAD - Zabrojao se.
    Nenad Čanak, lider LSV, koji je u noći između subote i nedelje s dva prijatelja pretukao Pavla Lešanovića, to nije uradio, kako je sam tvrdio, da bi zaštitio svoju dvadesetogodišnju bratanicu!

    Bratanice nema

    Kako Kurir saznaje, Čanak je te noći bio u društvu Danijele Bojić i Alise Maslovar, dve devojke koje žive i rade u Beogradu. Nijedna od pomenutih devojka nije, kako ih je Čanak opisao, „dvadesetogodišnja bratanica“. Naprotiv. Bojićeva je menadžer prodaje i ima 31 godinu, dok do Alise Maslovar nismo uspeli da dođemo, ali saznali smo da ima 40 godina.

    Bojićeva juče nije želela da govori za naš list. Pošto smo je pozvali i predstavili se, rekla nam je da je na poslu i da ne može da razgovara.

    - Pozovite kasnije, na poslu sam i ne mogu da pričam - rekla je kratko.

    Ni u drugom pokušaju da čujemo njenu stranu priče nismo uspeli jer nam je spustila slušalicu. Danijela Bojić kasnije se ipak javila Kuriru, ali, i ne saslušavši naše pitanje, uporno je ponavljala: „Nemam komentar“ i prekinula vezu.U biografiji koju smo našli na internetu Bojićeva je sebe opisala kao izuzetno motivisanu, fleksibilnu, dinamičnu, ambicioznu, profesionalnu i vrednu osobu. Navela je da voli sport, knjige i kinematografiju, kao i da je učestvovala na nekoliko tribina posvećenih bolestima zavisnosti (droga, alkohol), te da je dobrovoljni davalac krvi.

    Čanak ćuti

    Komentar Nenada Čanka na ova saznanja nismo dobili.

    Podsetimo, i Lešanović je tvrdio da Čanak te noći nije bio sa bratanicom, nego sa dve devojke.

    G. Raković - B. Bojić

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  15. #180

    Odgovor: Drug Čanak!

    i dalje se manje bojim bahatog Canka nego neprirodno mirnog Ace Vucica......prvi je neobuzdan i bahat,drugi prikriveni psihopata.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 12 od 14 PrvaPrva ... 21011121314 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Živeo drug govornik
    Autor Kunic u forumu Politika
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 21.03.2010, 20:53
  2. Drug iz maste
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 27.10.2009, 22:37
  3. Drug na drumu
    Autor SQUAW u forumu Auto-moto
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.09.2009, 20:40
  4. Drug ili drugarica kojeg mrzite?
    Autor Josipovic u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.01.2009, 05:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •