Drug Čanak!
Strana 1 od 14 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 196

Tema: Drug Čanak!

  1. #1

  2. #2

    Odgovor: Drug Čanak!

    NE volim da se bavim politikom ali ponekad kažem svoje mišljenje.
    O Čanku mislim sve najgore , taj čovek nikad nije ništa radio u životu sem što se bavi politikom.Ko zna možda je i on kupio neku diplomu.Vozi je motore dok se pijan nije izlomio na danima bajkera u Sr. Mitrovici.Vređa sve posebno komunjare (roditelji mu teški komunisti) pa on ne poštuje ni svoje roditelje!!
    Imo bi ja još što šta kasti protiv ove vlasti ali neću....
    Ne mislim nikog da vređam ,možda je "on" dobar čovek ali.......

    AU baš sam se razbesnio
    bolje biti malo lud ,...
    nego biti malo pametan!!!
    heheheheh...hihihihi

  3. #3

    Odgovor: Drug Čanak!

    Rekoh ja da je politika najbolji biznis na svetu.

    Inače po jednoj anketi - ne pitajte ne znam kojoj - mladi misle da je najviše isplativo biti političar u zemlji Srbiji.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  4. #4

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Rekoh ja da je politika najbolji biznis na svetu.

    Inače po jednoj anketi - ne pitajte ne znam kojoj - mladi misle da je najviše isplativo biti političar u zemlji Srbiji.
    U pravu su!

  5. #5

    Odgovor: Drug Čanak!

    То је један лажни аутономаш којег баш брига за народ и за "наше новце", пропали музичар и још гори економиста, кад је видео да му ништа не иде од руке окренуо се политици у којој никада није остварио запажене резултате иако му је странка стара скоро 20 година, прошлепао се до врха покрајинске администрације уз ДОС када је добио нереалне позиције иако је познато да његова странка није донела неки профит ДОС-у, човек којег није блам да поставља своје људе у управне одборе српских предузећа, човек који пљује свој народ, државу, јавно гази српску заставу! Варварски је упао у РТВ и претио смрћу новинарима пре неколико година!Човек са сумњивим кумовским везама са српским подземљем! Има петособан стан у центру града и неколико скупих мотора чија је прочена вредност 30 000 Е (опљачкала га Србија па нема сиромах)!Идејни је творац антиуставног и противдржавног пројекта - Република Војводина! Идејни је творац заставе покрајине која нема никакве везе са историјом и традицијом покрајине као и наметнутог грба којег народ исмева и зове Свети Павле и два пива (јелен и лав)!Човек који живи искључиво од политике и који јефтиним циркузантским триковима и тешким речима ставља себе понекад на насловне стране таблоида и дневне штампе!Бивши члан КПЈ а сада прекаљени борац и пљувач комунизма тј. времена у којем је он (и слични њему) просперирао!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  6. #6

    Odgovor: Drug Čanak!

    Gospodin Canak je prvi put uzeo svoj glas protiv rezima Slobodana Milosevica davne 1992. godine, kada je bio mobilisan kao rezervista JNA na ratistu u Hrvatskoj.
    Svi znamo kakva je kazna za tako nesto u ratu. Njegov zivot su cuvali srpski dobrovoljci.

    Zbog svega toga ima moj dozivotni naklon! U slucaju da se ikada kandiduje za predsednika republike, moj glas ide njemu!



    Sto se spota tice, manipulirateeeeeee, manipulirateeeeeeeee...
    Nemojte se nikada pomiriti, pa cak ni onda!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #7

    Odgovor: Drug Čanak!

    Njegov zivot su cuvali srpski dobrovoljci.
    Које се он не либи данас да назива кољачима и крвницима Слободана Милошевића!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  8. #8

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Gospodin Canak je prvi put uzeo svoj glas protiv rezima Slobodana Milosevica davne 1992. godine, kada je bio mobilisan kao rezervista JNA na ratistu u Hrvatskoj.
    Svi znamo kakva je kazna za tako nesto u ratu. Njegov zivot su cuvali srpski dobrovoljci.

    Zbog svega toga ima moj dozivotni naklon! U slucaju da se ikada kandiduje za predsednika republike, moj glas ide njemu!



    Sto se spota tice, manipulirateeeeeee, manipulirateeeeeeeee...
    Nemojte se nikada pomiriti, pa cak ni onda!
    Koje republike?

  9. #9

    Odgovor: Drug Čanak!

    Drug Nenad ekonomista Čanak je čovek koji je na najbolji mogući način iskoristio politiku da se obogati, ali na jedan vrlo mudar i neprimetan način. Kao vođa stranke koja u vojvođanskim razmerama ima zanemarljiv broj glasača, a sve ih je manje i manje, bio je svih ovih godina na vlasti. Marginalan tip, kao i njegova politika zagovaranja Vojvodine kao republike, ali vrlo snalažljiv čovek jer je znao da se šlihta sa onima koji su na vlasti. A moram priznati da je i pametan.
    Volim je, jer svi smo iroki i obični kao ova ravnica...

  10. #10

    Odgovor: Drug Čanak!

    Чанак је човек који зна да што више срања у Војводини, то више шансе за њега да лови у мутном.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #11

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Које се он не либи данас да назива кољачима и крвницима Слободана Милошевића!
    Ne, on koljacima naziva one koji su klali. Bilo je i takvih.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #12

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Чанак је човек који зна да што више срања у Војводини, то више шансе за њега да лови у мутном.
    To je ključ celog problema, ako je Čanak uopšte problem.
    Volim je, jer svi smo iroki i obični kao ova ravnica...

  13. #13

    Odgovor: Drug Čanak!

    Ne, on koljacima naziva one koji su klali. Bilo je i takvih.
    Кољача и убица је било на свим сукобљеним странама!
    Али друг Чанак није раздвојио добровољце него их све назива Милошевићевим кољачима - у глобалу!Иако је међу добровољцима било доста добрих људи који су спашавали несрећне људе па и самог Чанка!Али он ионако мења приче и мишљења како ветар дува!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  14. #14

    Odgovor: Drug Čanak!

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Кољача и убица је било на свим сукобљеним странама!
    Али друг Чанак није раздвојио добровољце него их све назива Милошевићевим кољачима - у глобалу!Иако је међу добровољцима било доста добрих људи који су спашавали несрећне људе па и самог Чанка!Али он ионако мења приче и мишљења како ветар дува!
    Postojali su dobrovoljci u okviru JNA (posle JA).
    Da li je 1992, pa i kasnije iko imao prvo da se dobrovojno pridruzi u paravojne jedinice, suprotno Ustavu, pa i svim zakonima?
    O cemu pricamo?

    AKo je krao, treba dokazati, treba mu suditi. Ako nema dokaza, nema ni kradje.
    Ako je ostar, pa neko treba da bude i ostar, zar ne?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #15

    Odgovor: Drug Čanak!

    Postojali su dobrovoljci u okviru JNA (posle JA).
    Da li je 1992, pa i kasnije iko imao prvo da se dobrovojno pridruzi u paravojne jedinice, suprotno Ustavu, pa i svim zakonima?
    O cemu pricamo?
    Ако ћемо да увлачимо право, Србија (СРЈ) никад није ни била у рату са Хрватском или Босном тако да то није било ништа незаконито што се тиче државе!Можемо ти и ја да сад организујемо доброваљчку јединицу и да одемо у афричку државу да се боримо за црнце, неће нам нико овде судити због тога, али тамо можда!

    AKo je krao, treba dokazati, treba mu suditi
    Па да му се да инјекција на рејтинг који је ионако безопасан!Увек је проблематично да се хапси политичар, поготову ако се тај политичар крије иза мањинских група јер ће онда тврдити да је хапшење на политичкој,расној или каквој другој основи!Откуд ти знаш да не постоји истрага о чанку и братији? То не знам ни ја а ни ти!

    Ako je ostar, pa neko treba da bude i ostar, zar ne?
    Само нека лаје, јер пас који лаје - не уједа! Мене више плаше они који се не појављују на телевизији и који командују политичким псима и пудлицама!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

Strana 1 od 14 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Živeo drug govornik
    Autor Kunic u forumu Politika
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 21.03.2010, 20:53
  2. Drug iz maste
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 27.10.2009, 22:37
  3. Drug na drumu
    Autor SQUAW u forumu Auto-moto
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.09.2009, 20:40
  4. Drug ili drugarica kojeg mrzite?
    Autor Josipovic u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.01.2009, 05:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •