Ultimate survivor /Man Vs Wild
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17
  1. #1

    Ultimate survivor /Man Vs Wild



    Jedna od najboljih emisija koje se trenutno mogu gledati na tv-u...
    Glavni protagonista Doscovery tv show-a Ultimate Survivor je Bear Grylls koji je preživeo hladnoću Sibira,vrelinu Sahare, prašume Amazonije i šta sve još ne... Ušao je u Ginisovu knjigu rekorda kao najmlađi Britanac koji je osvojio Everest, nosilac crnog pojasa u karateu, bivši SAS-ovac, padobranac... Poduži spisak, da ne nabrajam dalje... A zgodaaaan... Tako da ga i zbog toga vredi gledati... Nego, gledate li vi?..
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  2. #2

    Odgovor: Ultimate survivor /Man Vs Wild

    bacila ja pogled par puta, prikazivalo se na Foxu, videh par emisija i mogu da pohvalim dopada mi se, ali ipak mislim da je to prilagodjeno snimanju a i ne znam koliko bi obicnih ljudi kao sto sam ja npr. to mogli da urade sami
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #3

    Odgovor: Ultimate survivor /Man Vs Wild

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    YouTube - Man Vs Wild

    Jedna od najboljih emisija koje se trenutno mogu gledati na tv-u...
    Glavni protagonista Doscovery tv show-a Ultimate Survivor je Bear Grylls koji je preživeo hladnoću Sibira,vrelinu Sahare, prašume Amazonije i šta sve još ne... Ušao je u Ginisovu knjigu rekorda kao najmlađi Britanac koji je osvojio Everest, nosilac crnog pojasa u karateu, bivši SAS-ovac, padobranac... Poduži spisak, da ne nabrajam dalje... A zgodaaaan... Tako da ga i zbog toga vredi gledati... Nego, gledate li vi?..
    Žene...

    Gledao sam i slažem se sa žabicom da je prilično prilagođeno snimanju, međutim, ipak može da se nauči ponešto, tako da ću, ukoliko se zadesim u pustinji Australije ili džungli Amazona, preživeti 100 posto.

  4. #4

    Odgovor: Ultimate survivor /Man Vs Wild

    Nisam ja sigurna da bih preživela, ni 5% od onoga što je on pojeo ja ne bih mogla ni da pipnem.
    Inače, sviđa mi se i emisija, a i protagonista.
    Vrag odneo šnalu...

  5. #5

    Odgovor: Ultimate survivor /Man Vs Wild

    malopre sam ga gledala kako grize one debele crve....dok iz njih cure proteini....

    mada....on mozze da jede shta oce....ich mi ne smeta

    prezzivela biH...shto ne biH.....jer koliko me secanje sluzzi....zziveli smo u slichnim uslovima....

  6. #6

    Odgovor: Ultimate survivor /Man Vs Wild

    ...uz njega bih se osecala sigurno
    naravno da gledam
    svidja mi se emisija i svaka mu cast sta je sve pojeo
    Citius, Altius, Fortius.

  7. #7

    Odgovor: Ultimate survivor /Man Vs Wild

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    pa kad je tako jak.....i hrabar....i sFe....
    Pa jeste... A i lak je za održavanje, daš mu šaku crvića i on miran ceo dan...
    Vrag odneo šnalu...

  8. #8

    Odgovor: Ultimate survivor /Man Vs Wild

    U par emisija se bas dobro naklizao na dupetu niz neke litice sa sve kamermanom i toncem.. O meniju da ne govorim..
    Mora biti malo prilagodjeno snimanju verovatno ali kad mu se procita biJografija.. Dećko je stvarno neustrashiv.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  9. #9

    Odgovor: Ultimate survivor /Man Vs Wild

    Neko vrijeme sam se davila gledajući..dok je išlo na Discovery-u i dok nisu počele reprize...onda me prošlo...kad on sve može.

    Mislim, svaka njemu čast...što se trudi da pokaže šta nam se sve može desiti u divljini, ali u dosta slučajeva je nekako izazivao sudbinu...i lako je njemu, kad je obučen za sve te stvari.

    Slažem se sa svima koji su naveli bljak stvari koje bi se trebale jesti....ja mislim da bih izabrala da umrem od gladi.

    Ostala mi urezana epizoda kada je u pustinji spavao u utrobi uginule kamile.

    Ipak.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #10

    Odgovor: Ultimate survivor /Man Vs Wild

    Gledao na Discovery-u
    i da mogao bih da jedem ponešto sa tog njegovog menija (nešto čak i jesam)
    spavati u utrobi kamile... neka hvala
    nije spavao ni on, a čisto sumnjam i da je celu noć proveo u njoj

    Za razliku od forumašica nisam zapazio njegov izgled
    čitajući prethodne postove... pa zaključio sam da bi emisija bila mnogo gledanija i zanimljivija (ženskoj publici) da nije obučen

  11. #11

    Odgovor: Ultimate survivor /Man Vs Wild

    Ja gledala pre neko veče i nisam večerala posle toga...

    Al' zato sam saznala da insekti sadrže 4 puta više belančevina od junetine...
    Sve je to ok, samo ko je to ispitivao i kako?!?

  12. #12

    10 Odgovor: Ultimate survivor /Man Vs Wild

    Naravno da gledam bera.. skoro sve epizode sam odgledala.. i kad su ga izujedale pčele i kad jeo zmije,žabe,crve.... ah nije uspeo da mi se zgadi..

    Gledala sam ga još i kad je bio u legiji stranaca tad je bio mlad i to su njegovi počeci..

    On je lud,on šokira.. ma on je car!!!!


  13. #13

    Odgovor: Ultimate survivor /Man Vs Wild

    i lako je njemu, kad je obučen za sve te stvari.
    Vala bas. Ne znam kako bih se ja uspentala na neku stenu od 80 stepeni, pored svih oslonaca.
    I meni je svejedno da li je obucen ili ne, nisam into takvi tipovi
    I kontam da kad bih i dosla u tu situaciju, morala bih da ima mprirucnik kako to sve da uradim. Gre'ota sto nisam nista zapisivala dok sam gledala

    Meni je ostala urezana ona epizoda gde pije tecnost iz slonove balege
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #14

    Odgovor: Ultimate survivor /Man Vs Wild

    Pre neki dan je odrao neko sibirsko goveche i pojeo mu dzigericu i odr'o ga i zagrn'o se kozom.
    Nije ga on ubijo nego je vec bijo ubiven ili sveze prirodno upokojen kad je ovaj bijo dosh'o..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #15

    Odgovor: Ultimate survivor /Man Vs Wild

    Simpatična emisija


Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Survivor Kostarika
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2012, 16:22
  2. VIP Survivor
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 05.01.2011, 22:10
  3. Survivor Srbija 2009
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 227
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 01:06
  4. Survivor
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 30.05.2009, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •