Prećutkivanje u vezi
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 80
  1. #1

    Prećutkivanje u vezi

    Mnogi ljudi smatraju da se u vezi treba reći sve, do najmanje sitnice, te da se sve ono što se prećutalo smatra kao laž. Drugi ljudi, opet, smatraju da je neke stvari jednostavno bolje prećutati. Da li ste vi zagovornik potpune iskrenosti ili ipak nešto uvek zadržavate za sebe? Koliko često prećutite nešto partneru? Imate li isti stav prema prećutkivanju na početku veze, u toku veze ili u braku?

  2. #2

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    Ja mislam da u vezi ili ubraku iskrenosta je najvaznija no ima momenat kad nesto znas a neces da povredis svoga partnera precutkujes.Ako si iskren nikad neces da se zapletkas u svoje laze mislam da jedan brak ce uspeti ako se igra sa otvorenim kartama to sta ti lezi na srcu kazi pa neke stvari ce se podobriti.

  3. #3

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    precutkivanje nikad ne zavrshi dobro... na kraju ti se sve skupi i onda explodirash za sitnicu... zato je bolje sve reci, iako se neke stvari teshko izgovore...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  4. #4

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    Ljudi obično prećutkuju drndanje sa strane, što je valjda logično ili situacije koje u to vode i slično. Prećutkuju i danonoćna dopisivanja sa osobama suprotnog (ponekad i istog pola)... naročito aktuelno od kad postoji sms ili net. Teško da su zagovornici potpune iskrenosti pa će ovakve stvari radije zadržati za sebe. Al' to već ide u drugu temu.

    Nisam neki brbljivac u smislu da raportiram šta se sve dešavalo od kad sam ustala do u najsitnije detalje ako je bio odsutan, i obrnuto, ali pričamo o svemu, a one stvari za koje znam da ga ne bi zanimale ne da prećutim, nego zaboravim da pomenem ili nekad pomenem, zavisi od mog i njegovog raspoloženja. Upućena sam u sve, upućen je u sve, ali neke me gluposti čisto radi brbljanja ne zanimaju, a ni njega, tako funkcionišemo od starta i lepo nam je
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    pogledaj svoje roditelje

    Ja jesam
    i video sam sta je moj otac radio mojoj kevi i svaka mu chast
    i svaka mu chast 2,bash je umeo sa zenama. Chak ni meni nije otkrivao poslovne tajne.To ga se dobro secham.....bio je maher ,voleo je zivot i ostao je nezreo do kraja zivota.Tajne treba da ima mushkarac ,a zena ako ima tajni to nijedan ozbiljan muskarac neche da tolerishe . END of story

  6. #6

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste vi zagovornik potpune iskrenosti ili ipak nešto uvek zadržavate za sebe? Koliko često prećutite nešto partneru? Imate li isti stav prema prećutkivanju na početku veze, u toku veze ili u braku?
    Pa jesam za to da nema tajni medju partnerima, jer odnos izmedju dvoje ljudi treba da se zasniva na otvorenoj komunikaciji...medjutim nekad je bolje neke stvari i precutati i ostaviti poverenju da "odradi svoje"...Recimo meni dragi uvek precuti kad ga zovu bivše, jer zna da cu se odmah umusiti ako saznam ...

  7. #7

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    šta ti se mota po glavi kad namećeš tu temu?

  8. #8

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    Citat virbla kaže: Pogledaj poruku
    šta ti se mota po glavi kad namećeš tu temu?
    Ništa samo stvaran svet oko mene

  9. #9

    10 Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    ...."......zene na vama je kuca ..." ...(tako nesto)
    zna se ko kucu odrzava najvishe.

    ima poslovica jedna -- setiche se valjda neko ako ne ja onda........

    -pa da li treba nesto precutati -DAAAAAaaaaaaaaaaa!!!
    Osobito i izrichito kazem da,pa niste blesavi
    da kazete nesto partneru u svakom trenutku ,,momentu????????

    zar ne?!?

  10. #10

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    ee nekako mi "mish" najvise pogodio sustinu ...
    ja sam probao i jedno i drugo i garantujem da se ne treba BAŠ sve reći ... neke stvari "vrede tek kad se odćute" ....
    Bolje je zadržati stari za sebe ako znamo da će one "povrediti" osobu koju "volimo","poštujemo"... tako daaaaa
    Što bi rekli "ako si strpljiv u jednom momentu ljutnje, izbeći češ sto dana tuge ..."
    malom preformulacijom ove izreke može se doći do odgovora
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba

  11. #11

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    Ponekad prećutim za neke sitnice koje njega ne interesuju ili pak ne bude pravi momenat da mu saopštim ali se na kraju ipak sve kaže i ispriča jer ja jednostavno ne umem da prećutim
    I may not be perfect but I'm always me

  12. #12

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    to shto neshto pretjutim u nekom momentu, ne znachi da nisam primetila i da kasnije netju retji
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  13. #13

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Prećutkuju i danonoćna dopisivanja sa osobama suprotnog (ponekad i istog pola)... naročito aktuelno od kad postoji sms ili net.
    Sve bi ja to sankcionisala...
    Da ne pricam o redovnom nedeljnom pregledu inboxa, outboxa...
    Onda msn, redovno mesecno brisanje svih mladih,lepih cica s liste...
    Kad dodje kuci odma ga lepo posednesh do sebe..
    on: Nisam nista
    Ti: sedi
    on: Dobro jesam malo
    ti: sedi,sedi...
    on: nece se vishe ponoviti...

    hehehe

    Ubica mekog srca.

  14. #14

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    треба ћутати о многим стварима... није то ствар поверења већ слободе, лагодности. респектујем потребу за интимизирањем- до неке границе.
    на крају, свако сочно слаже ако тврди да особи супротног пола с којом је у вези све " призна " или она чувена фраза " ми верујемо једно другом и све знамо једно о другом... "
    сигуран сам само у једно- верујем ти онолико колико ми то дозволиш...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  15. #15

    Odgovor: Prećutkivanje u vezi

    Super je kad nekom mozes sve da kazes, a ne moras...
    "Ride. Because children need heroes."

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istina u vezi
    Autor sanjivica u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 28.06.2021, 23:25
  2. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  3. Kompromisi u vezi?
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 12.07.2012, 12:05
  4. Pitanja u vezi zdravlja
    Autor ZOE u forumu Zdravlje
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 12:16
  5. Kakvi smo u ljubavnoj vezi?
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 30.07.2009, 16:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •