Radije u paklu - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 56
  1. #16

    Odgovor: Radije u paklu

    istina je da ce vecina na ovo retoricko pitanje odgovoriti sa "U pakao,zna se!" ,ali nisam sigurna da je iko s takvim odgovorom razmislio malo o pitanju a kamoli o odgovoru....
    ne ,ne bih volela da odem u pakao....
    i negde ,u dnu duse,stvarno strepim da bi mogao da mi se omakne.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #17

    Odgovor: Radije u paklu

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Pakao je mesto neizrecivog bola i patnje.

    Da li još želiš "radije u paklu" ?
    Onda je to planeta na kojoj živimo? Gde ćeš većeg bola, ako se samo malo okreneš oko sebe...život je patnja, budisti su tu imali pravo

    Ne verujem u postojanje raja i pakla. To su mi strašne priče za malu decu.
    Bih ja, ali ne verujem pa me ubi. Onda me turi gde god 'oceš...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #18

    Odgovor: Radije u paklu

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Onda je to planeta na kojoj živimo? Gde ćeš većeg bola, ako se samo malo okreneš oko sebe...život je patnja, budisti su tu imali pravo

    Ne verujem u postojanje raja i pakla. To su mi strašne priče za malu decu.
    Bih ja, ali ne verujem pa me ubi. Onda me turi gde god 'oceš...
    nemas ti pojma o cemu pricas.....

    by the way, ..licno cu da se postaram da te pop iz tvoje parohije izbaci iz crkve na sledecoj propovedi...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #19

    Odgovor: Radije u paklu

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Onda je to planeta na kojoj živimo? Gde ćeš većeg bola, ako se samo malo okreneš oko sebe...život je patnja, budisti su tu imali pravo
    Sa tom logikom, nekima je zemlja raj .....

    Čovek može sam sebi da stvori dobar i kvalitetan život na zemlji, samo ako odbaci materijalističke predrasude i okrene se samo malo ka duhovnom.....

    "Čudno je, kako je malo potrebno da budemo srećni, i još čudnije kako često nam baš to malo nedostaje ! "


  5. #20

    Odgovor: Radije u paklu

    raju je lepo al u paklu je ekipa

    legendarni grafit

  6. #21

    Odgovor: Radije u paklu

    Vecina nas na rech pakao pomisli na vatru, lavu uzarenu, kako te peku, sibaju kamdzijama...tako sam i ja mislila (paaa, i sada mislim), ali jednom kada sam bila u manastiru Kovilj, jedan monah je "objasnjavao" kako nista od toga tamo nema ( kako li on zna?!) i je je u paklu tama, da cujes ostale oko sebe ali im lica ne vidis, gde god se okrenes, nikog ne vidis...

    E sada, to je rekao on, a da li mu verovati?!
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #22

    Odgovor: Radije u paklu

    Strašni sud se sastoji u tome da će svako od nas stati pred licem savršene ljubavi i uvideti kako je malo ima u sebi, i užasnuti se!

    Bog će nas dočekati s žalošću zbog toga što smo ceo život besplodno proživeli, i tako ga sami iskvarili, i Njegova reakcija na nas će biti –> žalost i sastradanje.

    Kriterijumi koje Hristos daje o spasenju i pogibiji se svode na jedno: da li si bio čovek ili ne? Da li si nahranio gladnog? Odenuo neobučenog? Pružio utočište beskućniku? Posetio bolesnog? Itd...

    Jer je pitanje sledeće: ako ti nisi bio čovek, tvoje čovečanstvo ne može da bude oboženo. Ako si bio čovek možeš postati pričasnik Božanske prirode.

    U izrazu “Strašni Sud” reč “strašni” odnosi se na taj prvi tren kada ćemo stati licem k licu s Bogom i u užasu uvideti šta smo mogli da budemo i šta nismo postali!

  8. #23

    Odgovor: Radije u paklu

    U Hrišćanstvu se strašni sud spominje kao suđenje od strane boga za dela koja si uradio u toku svog života i shodno tome dobijaš zasluženu kaznu, tj. raj ili pakao..

    Iz tog razloga Hrišćanstvo zagovara jedan jedini život a po vladanju u njemu dobićeš večni zasluženi...Kada je pravljena ova priča, imalo se u vidu sledeće:

    1. sve što je dobro i prija pripisaćemo bogu

    2. sve što je ružno, tužno i bolno pripisaćemo đavolu.

    Na jedan genijalan način se, i prostoj masi i svim ostalima, slikovito predstavilo kako to izgleda u paklu a kako izleda u raju..kada je osnova postavljena, dovoljno je da se po rečima uglednih sveštenika neko delo osudi kao đavolje, a svima je *jasno*( ugrađeno) šta to znači, i mehanizam podrške je ogroman.

    Ovo je sistem koji direktno ima tvoj život u svojim rukama, tj. onih koji taj sistem zastupaju. Tebi je od rođenja do smrti sve isplanirano. Još bi bili u mraku da je sistem bio idealan..

    Kriterijumi koje Hristos daje o spasenju i pogibiji se svode na jedno: da li si bio čovek ili ne? Da li si nahranio gladnog? Odenuo neobučenog? Pružio utočište beskućniku? Posetio bolesnog? Itd...
    Pa nismo Ja, ti ili bilo ko drugi odgovorni zašto neko nema da jede, zašto nema šta da obuče, a nekako logično se nameće: Pa zar o tome nije trebao tvorac da misli? Prema logici stvari *Bog* za svoja dela kako ti kažeš ( mislim na delo stvaranje gladnog čoveka ) ne preuzima odgovornost a jedan monah će godinama vući traume zato što je izvršio svoju biološku potrebu i spontano ejakulirao u krevetu.. ?????

  9. #24

    Odgovor: Radije u paklu

    Citat Vlada Vasic kaže: Pogledaj poruku
    Iz tog razloga Hrišćanstvo zagovara jedan jedini život a po vladanju u njemu dobićeš večni zasluženi...Kada je pravljena ova priča, imalo se u vidu sledeće:

    1. sve što je dobro i prija pripisaćemo bogu

    2. sve što je ružno, tužno i bolno pripisaćemo đavolu.
    Netačno.

    1. Sve što je dobro i prija pripisaćemo -> čoveku.
    2. Sve što je ružno, tužno i bolno pripisaćemo -> čoveku.

    Čovek je taj glavni zaslužnik svemu....ali ishod od toga -svega- zavisi kome se okrećemo za pomoć...i čije ime dozivamo, a čije ime psujemo....


    Citat Vlada Vasic kaže: Pogledaj poruku
    Pa nismo Ja, ti ili bilo ko drugi odgovorni zašto neko nema da jede, zašto nema šta da obuče, a nekako logično se nameće: Pa zar o tome nije trebao tvorac da misli?
    Kao što rekoh, čovek je odgovoran za sve! Ova planeta je data čoveku sa svime što postoji na njoj...nije data majmunima, kamilama i kornjačama, nego čoveku!
    Dakle, čovek je direktno odgovoran zato što neki gladuju, a neki se prejedaju, neki se voze skupim kolima, a neki nemaju ni za bus....

    Čovek mora da snosi odgovornost za to, i da ispravi stvari-> Kada bi čovek prestao voditi se materijalnim vrednostima, a malo više poveo računa o drugom čoveku, mnogo bi bolje živeli....Sakupljanje, nagomilavanje i skladištenje mrtvih materijalnih dobara treba ostaviti hrčkovima....A čovek neka sakuplja dobre ljude oko sebe, nesebično pomažući im kad god može....

  10. #25

    Odgovor: Radije u paklu

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Strašni sud se sastoji u tome da će svako od nas stati pred licem savršene ljubavi i uvideti kako je malo ima u sebi, i užasnuti se!

    Bog će nas dočekati s žalošću zbog toga što smo ceo život besplodno proživeli, i tako ga sami iskvarili, i Njegova reakcija na nas će biti > žalost i sastradanje.
    Milostivi Bog će onog ko je besplodno proživeo svoj život, baciti na večne muke? Plemenito i žalostivo, baš.
    Šta znači besplodno?
    Čisto da znam koji zarez zauzimam na toj skali plodnosti...

    Kriterijumi koje Hristos daje o spasenju i pogibiji se svode na jedno: da li si bio čovek ili ne? Da li si nahranio gladnog? Odenuo neobučenog? Pružio utočište beskućniku? Posetio bolesnog? Itd...
    - ta šta sam nego čovek?
    - hranim gladne svakodnevno, više puta
    - posećujem bolesne
    - beskućnike još nisam gostila, ali plaćam porez državi da se pozabavi i njima. Treba li da sahvatam jednog na ime ulaznice za raj? Ti jesi?


    U izrazu Strašni Sud reč strašni odnosi se na taj prvi tren kada ćemo stati licem k licu s Bogom i u užasu uvideti šta smo mogli da budemo i šta nismo postali!
    Možda, ali meni je nekako strašna pomisao da ceo život treba da provedem strahujući od volje jednog egocentrika, i da na osnovu toga - da li sam dovoljno ličila na njega, formiram sud o sebi kao o čoveku. Po meni je strašno kad je idolopoklonstvo veće od čoveka samog.
    Ova tvoja teza bi bila tačna, ukoliko bi onda ljudi sami sebi skrušeno pripisivali kaznu, i odlazili u pakao, jer kontaju da nisu dostojni raja. Ali ne, taj sud je strašan, jer ljudi veruju da je Bog vrhovni sudija koji odrezuje kazne. Vera, nažalost, više funkcioniše na bazi straha, pa tako vernici mahom život provode u udvorištvu i potkupljivanju volje onog "glavnog", ne bi li tamo "gore" imali čime da se pohvale.

    Kao što rekoh, čovek je odgovoran za sve! Ova planeta je data čoveku sa svime što postoji na njoj...nije data majmunima, kamilama i kornjačama, nego čoveku!
    Dakle, čovek je direktno odgovoran zato što neki gladuju, a neki se prejedaju, neki se voze skupim kolima, a neki nemaju ni za bus....

    Čovek mora da snosi odgovornost za to, i da ispravi stvari-> Kada bi čovek prestao voditi se materijalnim vrednostima, a malo više poveo računa o drugom čoveku, mnogo bi bolje živeli....Sakupljanje, nagomilavanje i skladištenje mrtvih materijalnih dobara treba ostaviti hrčkovima....A čovek neka sakuplja dobre ljude oko sebe, nesebično pomažući im kad god može....
    Odakle nam ova planeta, kome je data i kako funkcioniše, to je pitanje na koje postoji više odgovora. Neki su smisleni, neki romantično-dramatični...
    Možda bi ljudi bili bolji, možda bi bar sami vernici bili bolji da božji izaslanici na zemlji upravo ne puštaju stomake, voze se limuzinama i naplaćuju svoje probožanske usluge. Pop na taljigama bi izazvao moje poštovanje. Ali to je za neku drugu temu... Ljudska plemenitost ne mora da zavisi od čovekovog religijskog opredeljenja, čak je iskrenija ukoliko je podstaknuta čovekovim ličnim osećajima i angažmanom, nego kad je u funkciji neke druge (interesne) "sile", ljubavi, straha, svejedno...
    Vrag odneo šnalu...

  11. #26

    Odgovor: Radije u paklu

    ....To sa nekakwom tamom,watrom,lawama je za crane filmowe...ja mislim da je pakao ustwari jedan sledeci ziwot ,u kojem zaprawo swi ti ljudi ziwe u patnji i plachu,u beznadju..

  12. #27

    Odgovor: Radije u paklu

    Majmuni, kamile, kornjace su ovde bile pre nas... Po kojem osnovu zakljucujes da nama pripada planeta? Da li nam uopste nesto pripada? Ko sta tu odredjuje?
    Reality, ain't always the truth...

  13. #28

    Odgovor: Radije u paklu

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Milostivi Bog će onog ko je besplodno proživeo svoj život, baciti na večne muke? Plemenito i žalostivo, baš.
    Šta znači besplodno?
    Čisto da znam koji zarez zauzimam na toj skali plodnosti...

    Zašto se vrtiš u krug?
    Izadji više iz začaranog kruga neznanja...

    Ko je rekao da će Bog baciti bilo koga na večne muke?

    Ne postoje večne muke. Postoji sud za besplodno proživljen život, u smislu->šta si želela to si i dobila! Ako nisi želela Boga, ideš kod „kneza ovoga sveta“ i s njim provodiš odredjeni vremenski period (u Bibliji se spominje 1000g.) , a potom ideš u smrt zajedno sa njim! Tačka. Kraj. Nema te više.
    Bog će samo ispuniti tvoju želju.

    I nemaš nikakvo pravo da se ljutiš na Njega, jer Ga ne poznaješ. Ne poznaješ Reč, Zakon i Obečanje dato nam. Sve dosad’ obečano i rečeno ispunjeno je. Ostalo je još da se dese dogadjaji koji će najaviti poslednje dane i drugi Hristov dolazak...
    Preporučujem za informisanje knjigu-> BIBLIJSKA PROROČANSTVA KNJIGE PROROKA DANILA I OTKRIVENJA, koju je napisao ISAK NJUTN!


    Besplodno proživljen život znači -> život bez Boga!
    Besplodno proživljen život znači -> živeti život i ne pomiriti se sa Bogom do samog’ kraja života!
    Besplodno proživljen život znači -> proživeti život zadovoljavajući samo sopstvene potrebe, porive i želje, neobračajući pažnju na bližnje, a i na daljnje....

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    ta šta sam nego čovek?
    - hranim gladne svakodnevno, više puta
    - posećujem bolesne
    - beskućnike još nisam gostila, ali plaćam porez državi da se pozabavi i njima. Treba li da sahvatam jednog na ime ulaznice za raj? Ti jesi?
    Da, tako reaguje večina, pa nema razloga da ti budeš izuzetak...Hranim sopstvenu decu (koju sam sam napravio) pa se busam u prsa...Posećujem bolesnu rodbinu, pa očekujem platu za to(ako može neka nekretnina, ne bi bilo loše)....A za svaki slučaj ću navatati kojeg prosjaka i udeliti mu koji sitniš, i jupiiii -> duša mi čista!

    Svako „dobročinstvo“ koje je na slavu čoveka, ne vredi ni pet para!
    A svako dobro delo koje je na slavu Boga, nema cenu!
    Pomoći nekome (gladnom, žednom, golom...) kome istinski pomoć treba, bez interesa, potkusurivanja i JAvnog promovisanja, čini čoveka čovekom.

    1 Pazite da pravdu svoju ne činite pred ljudima da vas oni vide; inače platu nemate od Oca svog koji je na nebesima.
    2 Kad dakle daješ milostinju, ne trubi pred sobom, kao što čine licemeri po zbornicama i po ulicama da ih hvale ljudi. Zaista vam kažem: primili su platu svoju.
    3 A ti kad činiš milostinju, da ne zna levica tvoja šta čini desnica tvoja.
    4 Tako da bude milostinja tvoja tajna; i Otac tvoj koji vidi tajno, platiće tebi javno.
    (Matej 6-1:4)

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Možda, ali meni je nekako strašna pomisao da ceo život treba da provedem strahujući od volje jednog egocentrika, i da na osnovu toga - da li sam dovoljno ličila na njega, formiram sud o sebi kao o čoveku. Po meni je strašno kad je idolopoklonstvo veće od čoveka samog.
    Ponovo nemaš pojma šta pričaš.
    I ponovo te savetujem da se informišeš pre nego što Boga nazivaš tako kako Ga nazivaš....
    Tvoj izbor.



    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Vera, nažalost, više funkcioniše na bazi straha, pa tako vernici mahom život provode u udvorištvu i potkupljivanju volje onog "glavnog", ne bi li tamo "gore" imali čime da se pohvale.
    Vera prema Bogu ne „funkcioniše“, ona se živi....
    Zanimljivo je kako se mnogi plaše pauka, miša, mraka, besnog psa, drugog čoveka, života i smrti....a Boga ne!
    Ja spadam u onu manjinu koja se sem živog Boga
    ne plaši ni miševa, ni čoveka, ni života a ni smrti.... Pa sama zaključi ko živi u strahu i strepeći....

  14. #29

    Odgovor: Radije u paklu

    Čovek, po mom mišljenju, prvo treba da razgraniči dve stvari:

    1. Postoje *prirodni zakoni*, *zakoni evolucije* ili ih nazovi kako hoćeš..

    2. Zakone koje je postavio čovek u skladu sa svojim potrebama i interesima....


    Svedoci smo preplitanja ova dva zakona u senci ne znanja..

    Ako se setimo čuvene izjave: *Ipak se okreće* koja nije bila tako davno, videćemo da čovečiji razvoj direktno zavisi od slobode mišljenja..Ne može vernik emotivno i telesno vezan za strah od odlaska u pakao ( koji mu je jasno sa kolena na koleno dočaran ovozemaljski ) da ima slobodno mišljenje , pa samim tim je nelogično očekivati da takav čovek posluži razvoju čovečanstva..

    Da, tako reaguje večina, pa nema razloga da ti budeš izuzetak...Hranim sopstvenu decu (koju sam sam napravio) pa se busam u prsa...Posećujem bolesnu rodbinu, pa očekujem platu za to(ako može neka nekretnina, ne bi bilo loše)....A za svaki slučaj ću navatati kojeg prosjaka i udeliti mu koji sitniš, i jupiiii -> duša mi čista!

    Ser.gogsy....tačno...međutim, ovo je trenutno zadnjih 8000. godina materijalna planeta..a materijalna je jer Ti i slični tebi žele da preskoče ovaj život, pa će ga preskočiti i tvoj sin..i tvoj unuk...jer ćeš ga Ti to naučiti... Zar ne vidiš da snaga ovakvog sistema u kome novac znači zivot, počiva upravo na pasivnoj podršci tebe i tebi sličnih... Borba je ovde i sada.. ser gogsy.. U čemu se Ti i tebi slični razlikuju od ljudi koji obilaze bolesne zbog nekretnina, kada je i vaš skriveni interes isti- radim ono što moram zarad *nekretnine* ( odlazak u raj ).. Zar ne vidiš da repliciranja religije, koja počiva na ljudskim emocijama, neprestalno rastu..pa ko se gde uhvati..ako nije neka vera, onda je neka zabava..zabluda, zabluda, zabluda...cilj je držati ljude u zabludi.. I kako ćeš svojoj deci objasniti tvoju borbu protiv ovakvog sistema..rečima- bog će ih kazniti i otićiće u pakao..e baš ti hvala...

  15. #30

    Odgovor: Radije u paklu

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Zašto se vrtiš u krug?
    Izadji više iz začaranog kruga neznanja...
    Iz moje vizure, ti si u jednom takvom krugu.


    Ko je rekao da će Bog baciti bilo koga na večne muke?

    Ne postoje večne muke. Postoji sud za besplodno proživljen život, u smislu->šta si želela to si i dobila! Ako nisi želela Boga, ideš kod kneza ovoga sveta i s njim provodiš odredjeni vremenski period (u Bibliji se spominje 1000g.) , a potom ideš u smrt zajedno sa njim! Tačka. Kraj. Nema te više.
    Bog će samo ispuniti tvoju želju.
    Doobro, meni to 1000 godina zvuči poprilično dugo, s obzirom da sam pregazila tek 30 i kusurčić, pa mi zato termin "večno" i nije tako preteran...



    I nemaš nikakvo pravo da se ljutiš na Njega, jer Ga ne poznaješ. Ne poznaješ Reč, Zakon i Obečanje dato nam. Sve dosad obečano i rečeno ispunjeno je. Ostalo je još da se dese dogadjaji koji će najaviti poslednje dane i drugi Hristov dolazak...
    Preporučujem za informisanje knjigu-> BIBLIJSKA PROROČANSTVA KNJIGE PROROKA DANILA I OTKRIVENJA, koju je napisao ISAK NJUTN!
    Dobro, ali nije se po toj knjizi proslavio, nego po nečem drugom.

    Besplodno proživljen život znači -> život bez Boga!
    Besplodno proživljen život znači -> živeti život i ne pomiriti se sa Bogom do samog kraja života!
    Besplodno proživljen život znači -> proživeti život zadovoljavajući samo sopstvene potrebe, porive i želje, neobračajući pažnju na bližnje, a i na daljnje....
    - Po mom mišljenju, besplodno proživljen život je onaj koji se proživi bez ljubavi prema sebi i drugim ljudima, ljubavi koja podrazumeva primanje i davanje, kako emotivno, tako i materijalno. Besplodan je onaj čovek koji ne usavrši neki od svojih sposobnosti ili talenata, onaj ko se ne ostvari kao produktivna osoba za sebe, svoju okolinu, pa i zajednicu. Onaj ko protraći ovaj život, samog sebe, svoju šansu da bude voljen, prihvaćen i koristan. Lepo je i kad ljudi imaju decu, pa se ostvare i kao dobri roditelji.

    Po tome ispada da se u trećoj stavci slažemo - egoistično proveden život, bez osvrtanja na druge ljude, ne valja.
    To oko pomirenja s Bogom, pa i tu se slažem. I tu je, čini mi se osnovna razlika između tebe i mene. Ti iz tvog kruga ne želiš da izađeš ni za ič, a ja se o tvom krugu raspitujem s velikim interesovanjem. Ukoliko nađem neku za mene valjanu i značajnu potvrdu da Boga ima, a to bude za ovog života, eto mene s harfom da te animiram u blagogugodnoj večnosti. Iskreno, možda bih i volela da je sve to tako, pa da dobijem šansu da upoznam Boga. Imala bih sijaset pitanja za njega...



    Da, tako reaguje večina, pa nema razloga da ti budeš izuzetak...Hranim sopstvenu decu (koju sam sam napravio) pa se busam u prsa...Posećujem bolesnu rodbinu, pa očekujem platu za to(ako može neka nekretnina, ne bi bilo loše)....A za svaki slučaj ću navatati kojeg prosjaka i udeliti mu koji sitniš, i jupiiii -> duša mi čista!

    Svako dobročinstvo koje je na slavu čoveka, ne vredi ni pet para!
    A svako dobro delo koje je na slavu Boga, nema cenu!
    Pomoći nekome (gladnom, žednom, golom...) kome istinski pomoć treba, bez interesa, potkusurivanja i JAvnog promovisanja, čini čoveka čovekom.

    1 Pazite da pravdu svoju ne činite pred ljudima da vas oni vide; inače platu nemate od Oca svog koji je na nebesima.
    2 Kad dakle daješ milostinju, ne trubi pred sobom, kao što čine licemeri po zbornicama i po ulicama da ih hvale ljudi. Zaista vam kažem: primili su platu svoju.
    3 A ti kad činiš milostinju, da ne zna levica tvoja šta čini desnica tvoja.
    4 Tako da bude milostinja tvoja tajna; i Otac tvoj koji vidi tajno, platiće tebi javno.
    (Matej 6-1:4)
    Ponovo nemaš pojma šta pričaš.
    I ponovo te savetujem da se informišeš pre nego što Boga nazivaš tako kako Ga nazivaš....
    Tvoj izbor.
    Vera prema Bogu ne funkcioniše, ona se živi....
    Zanimljivo je kako se mnogi plaše pauka, miša, mraka, besnog psa, drugog čoveka, života i smrti....a Boga ne!
    Ja spadam u onu manjinu koja se sem živog Boga
    ne plaši ni miševa, ni čoveka, ni života a ni smrti.... Pa sama zaključi ko živi u strahu i strepeći....
    Između "dobročinstva" i dobročinstva ima razlike, to zavisi od karaktera čoveka. Dobro delo učinjeno od srca je DOBRO delo, bez obzira da li ima religijsku osnovu ili ne.
    Ono što ja činim, činim iz iskrene potrebe da nekome pomognem, ugodim mu ili ga obradujem. Činjenica da li ću o tome pričati ili ne, moje delo niti umanjuje, niti uvećava. Takođe mislim da je pomoć iz interesa prilično perfidna stvar. Zato mi se i ne sviđa što se naročito vernici trude da budu dobri i fini, upravo da bi oni lično avanzovali posle smrti i stekli propusnicu za raj. Prilično sebično...

    Zar se vernici ne plaše besnog psa?
    Vrag odneo šnalu...

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koga biste radije. . .
    Autor Sunflower u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.04.2012, 20:24
  2. Radije slušam radio...
    Autor kohili u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 13.08.2010, 22:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •