Švaler
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 117

Tema: Švaler

  1. #1

    Švaler

    Potaknut privatnom porukom koju sam dobio od jedne meni drage i simpatične članice ovog foruma, palo mi je na pamet da otvorim ovu temu.

    U našem narodu je uvreženo pozitivno mišljenje o promiskuitetnim muškarcima, tako da je biti švaler prestižan i laskavi epitet za kojim teže brojni pripadnici muškog pola na ovim prostorima. U društvu koje još nosi snažne pečate patrijalhalnosti, kakvo je naše, i dalje egzistiraju diskriminatorska shvatanja koja su prilagođena muškarcima i koja opravdavaju i pospešuju neke njihove osobine i postupke, dok su te iste ili slične osobine kod žena smatraju nemoralnim, ružnim i devijantnim.

    Takve muškarce, tzv švalere, koji čitav život jurcaju za suknjama i stupaju u polne odnose sa brojnim ženama bez ikakvih emocija i osećanja, lično smatram primitivnim, nesrećnim i nedozrelim osobama, koji su iz nekog razloga inhibirani da žive punim, normalnim i zdravim ljubavnim, odnosno psihoseksualnim životom...

    Šta vi mislite o švalerima?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Švaler

    ...užas... ...sram ih bilo...

  3. #3

    Odgovor: Švaler

    ... gadim se od njih i nikad nisam bio s nijednim takvim ... fuj
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #4

    Odgovor: Švaler

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    ... gadim se od njih i nikad nisam bio s nijednim takvim ... fuj
    sad sam ja sokirana.........
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #5

    Odgovor: Švaler

    Moj prvi privatni chat na netu, pre nekih kusur godina je pocelo sa pitanjem:
    ``Jesi ti svaler?``

    To je zauvek zapecatilo moj (lazni) imidz i nastup.

    Danasnje zene se dele na dve grupe. One koje vole svalere i one koje ih ne podnose.
    One koje ih vole, i kreiraju pojam svalera. Mislim da danasnji svaleri uglavnom nisu nezreli, bar ne u tolikoj meri da ne bi nikada mogli da se promene. Oni to rade iz hobija. Naprosto imaju toliku moc nad nekim zenama da se one same podaju iako tacno znaju s kim imaju posla. To su lovci iz uzivanja.

    Nisam svaler, nesto veliko mi nedostaje za to!
    Da, dame moje, pogodile ste, nemam dovoljnu seksualnu privlacnost. Mozda to i nije lose, kad te progone zene, ne znas, gde je kraj...

    Uh, danas bas imam napade iskrenosti... Ne citajte ovo!!!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #6

    Odgovor: Švaler

    Svaler je onaj koji ima brak i ima veze van njega? Obicno sa nekom mladjom zenom od svoje ili mozda mladjom verzijom sebe kojoj ocajnicki govori: vidi me, mogu ja jos, nisam ja jos za staro gvozdje.. Muka je to, ej.

  7. #7

    Odgovor: Švaler

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Potaknut privatnom porukom koju sam dobio od jedne meni drage i simpatične članice ovog foruma, palo mi je na pamet da otvorim ovu temu.
    Šta vi mislite o švalerima?
    nešto se ja sad mislim..koliko li si ti dobio privatnih poruka,sumnjivog sadržaja ,kada si bio potaknut da otvoriš ovu temu...

    ...nek svako radi ono što mu srce ište...to mislim o švalerima

  8. #8

    Odgovor: Švaler

    Već negde rekoh da su to tipovi za izbegavanje... Skoro sam imala priliku da se, sticajem okolnosti, ludo zabavljam gledajući jednog u akciji... Milila sam da ću da puknem od smeha na jeftinoću stereotipa koje je ispaljivao, i blago retardirani osmeh predmeta njegovog trenutnog interesovanja... Tužno- komična slika... Nije mi jasno samo kako takvima polazi za rukom da "smuvaju" i one žene kojima IQ nije ispod 90... Jer dešava se...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  9. #9

    Odgovor: Švaler

    swaler je razuzdana licnost

  10. #10

    Odgovor: Švaler

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    nešto se ja sad mislim..koliko li si ti dobio privatnih poruka,sumnjivog sadržaja ,kada si bio potaknut da otvoriš ovu temu...
    Iako nebitno pitanje za temu, rado rado ću odgovoriti. Na ovom forumu održavam stalno komunikaciju sa 2-3 osobe. Poruka koja me potakla je prva koju sam dobio od pomenute članice i, naravno, nije bila simnjiva niti je govorila ništa o predmetu ove teme, ali me je na neki način inicirala da se zamislim nad njenim sdržajem koji je, i to ću reći, sa pravom ukazivao na neke moje iznete stavove koji bi se lako mogli tumačiti kao mišljenja osobe koja je u suštini negativna.
    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    ...nek svako radi ono što mu srce ište...to mislim o švalerima
    Tako je. Međutim, mi se ovde i okupljamo da o različitim pojavama, događajima i osobama iznosimo neka svoja mišljenja i da se družimo, tako da ne vidim razlog da i o ovoj pojavi ne iznesemo, ako ih imamo, i svoje stavove...
    Poruku je izmenio memento, 28.09.2008 u 14:10 Razlog: slovce
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #11

    Odgovor: Švaler

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Iako nebitno pitanje za temu, rado rado ću odgovoriti. Na ovom forumu održavam stalno komunikaciju sa 2-3 osobe. Poruka koja me potakla je prva koju sam dobio od pomenute članice i, naravno, nije bila simnjiva niti je govorila ništa o predmetu ove teme, ali me je na neko način inicirala da se zamislim nad njenim sdržajem koji je, i to ću reći, sa pravom ukazivao na neke moje iznete stavove koji bi se lako mogli tumačiti kao mišljenja osobe koja je u suštini negativna.

    Tako je. Međutim, mi se ovde i okupljamo da o različitim pojavama, događajima i osobama iznosimo neka svoja mišljenja i da se družimo, tako da ne vidim razlog da i o ovoj pojavi ne iznesemo, ako ih imamo, i svoje stavove...
    ma nije bilo obavezno,osvrtati se na to...stvarno je nebitno,meni je zanimljiv momenat,koji te je potakao..čak mi je drago,da imamo i jednu ovako zanimljivu temu ..evo suze mi idu od smeha,koliko me je uvesilila ova tema

    eto saznali smo da ima i pouzdanih,razuzdanih fela...

  12. #12

    Odgovor: Švaler

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    ma nije bilo obavezno,osvrtati se na to...stvarno je nebitno,meni je zanimljiv momenat,koji te je potakao..čak mi je drago,da imamo i jednu ovako zanimljivu temu ..evo suze mi idu od smeha,koliko me je uvesilila ova tema

    eto saznali smo da ima i pouzdanih,razuzdanih fela...
    e moja dugo,
    swaler jedno,a frajer nesto saswim drugo,frajer je kralj

  13. #13

    Odgovor: Švaler

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    e moja dugo,
    swaler jedno,a frajer nesto saswim drugo,frajer je kralj
    Proći će mi život u neznanju

    daj definiciju sad švalera,kralja i frajera

  14. #14

    Odgovor: Švaler

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Proći će mi život u neznanju

    daj definiciju sad švalera,kralja i frajera
    swaler je (rekoh wec),a frajer je skoro sawrsenstwo a kralj je gospodar

  15. #15

    Odgovor: Švaler

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Već negde rekoh da su to tipovi za izbegavanje... Skoro sam imala priliku da se, sticajem okolnosti, ludo zabavljam gledajući jednog u akciji... Milila sam da ću da puknem od smeha na jeftinoću stereotipa koje je ispaljivao, i blago retardirani osmeh predmeta njegovog trenutnog interesovanja... Tužno- komična slika... Nije mi jasno samo kako takvima polazi za rukom da "smuvaju" i one žene kojima IQ nije ispod 90... Jer dešava se...
    Da budem iskren, znam niza primera gde zene i pored muskih upozorenja da je data osoba neozbiljan, te svaler, nisu odustale od zelje za upoznavanjem i fatalnoscu. To su uradile samo neke, na samoj ivici seksualnog kontakta, kada su sebi ipak priznale da bi dobile mnogo manje od ocekivanog.
    Ostajem pri tvrdnji da lovaca ima jer ima i plena.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •