Plaćen sex - Strana 6
Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 121

Tema: Plaćen sex

  1. #76

    Odgovor: Plaćen sex

    Ma nikad ja dinara dao ne bi, ali vidim ovde neku cifru od 300E, pa to je izuzetna cena, to dobijaju samo studentkinje prve klase koje odlaze na adresu, top obucene i sa stilom.
    Nudi se dosta seksa na netu, no vecinom je socijalna klasa koja zivi od toga...
    One ekstra traze onu famoznu jahtu na adriji i ostale egizibicje, lakse ce postati sponzoruse nego obicne prostitutke...
    Elem, vidim kod mene u gradu ulica je opat aktivna, od 20.00 svako vece stoje ``dame`` da nude usluge. Vise nisu samo romkinje, i tipicno je da su izrazito mlade...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #77

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Mnogo priče...a niko nije probao ?
    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Apropo teme...svi bi hteli (potajno ili ne), ali nemaju svi mooda da TO i priznaju....
    Ja da placam za sex? Ma jok....
    Eh...

    A placa se 'vako ili nako....mada gde je graniza djentlmenstva i placenog sexa?
    Неким људима треба да се црта изгледа...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ja kraljicama trotoara nikad ne placam jer ih ni ne podnosim tako da sa njima nemam nista.A za manekenke i foto modele to ide kao i sa drugim ribama malo price,pice,zezanje i ostalo.Da se razumemo,ove lepotice sa naslovnice nece bas da se prodaju za tek tako.udite uvereni ja to dobro znam
    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ma nikad ja dinara dao ne bi
    Чак размишљам да је можда тачно да онај ко никад није имао однос са професионалком није право мушко
    Ал да му фали једно садржајно искуство, фали!

    ali vidim ovde neku cifru od 300E, pa to je izuzetna cena, to dobijaju samo studentkinje prve klase koje odlaze na adresu, top obucene i sa stilom.
    Nudi se dosta seksa na netu, no vecinom je socijalna klasa koja zivi od toga...
    One ekstra traze onu famoznu jahtu na adriji i ostale egizibicje, lakse ce postati sponzoruse nego obicne prostitutke...
    Elem, vidim kod mene u gradu ulica je opat aktivna, od 20.00 svako vece stoje ``dame`` da nude usluge. Vise nisu samo romkinje, i tipicno je da su izrazito mlade...
    Ти Битере ако наставиш да причаш о стварима које ниси радио ал су ти причали, како је живети у градовима у којима не живиш, како је родити дете... даћу ти бре негативан репут!!!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #78

    Odgovor: Plaćen sex

    Bio, plati, klatio... nit' sam manje, nit' veće muško neg' što sam bio pre toga. Što kaže drug yossa, jedno iskustvo više u životu. Ajd' sad, ćao.

  4. #79

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Чак размишљам да је можда тачно да онај ко никад није имао однос са професионалком није право мушко
    Ал да му фали једно садржајно искуство, фали!



    Ти Битере ако наставиш да причаш о стварима које ниси радио ал су ти причали, како је живети у градовима у којима не живиш, како је родити дете... даћу ти бре негативан репут!!!
    1. Pravo musko je onaj kojeg prava zena podize na taj post. Iskustvo je relativan pojam.
    2. Ne moras ubiti coveka da bi caskao na pr. o ratu.
    3. Davanje negativnih reputa je stvar opste kulture i humanizma. Ima ljudi koji olako kvare drugima raspolozenje a ima onih koji to tesko cine.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #80

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Kazem...a koliko si spreman da dash?
    Kaze lik...300 e...je l' ok
    Pitam ga...a sta podrazumevaju tih 300 e....sat, dva, noc....perverzije...
    Kaze, ma ono klasika...
    ...a video me nije
    Ok, lik bio iz SWE...mozda kod njih te tarife, Bog bi ga znao...
    Nije te video ali je možda čuo za tebe . Pogadjanje ti lepo ide . Talenat.
    Tajno moja skrivena....

  6. #81

    Odgovor: Plaćen sex

    Nisam nikada plaćala..niti su mi plaćali.
    Jednog kišnog dana...šetam ja pod kišobranom, to mi se nikada nije desilo...unese mi se jedan vojnik, SFOR-ovac...i zaustavi me...i veli momčina ..gledajući me onako "you and me...khm khm...50 euros" ...znam samo da sam mu na maternjem majku spomenula, čini mi se da je razumio...on će meni 50 eura!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #82

    Odgovor: Plaćen sex

    Са једног блога:

    Urbane legende i prostitutke

    Kroz muške priče o prostitutkama redovno promiču dvije priče.

    Prva prepreka kad se priča o toj temi jeste - da li će sagovornik priznati ili ne da je ili bi platio za seks.
    Što je čovjek stariji, sve su mu smješniji balavci koji sa lažnom samouvjerenošću tvrde "ja ne moram to da plaćam". Kao da je stvar u moranju a ne u htjenju. I kao da je stvar u tome da li moraš, a ne da li možeš da platiš.

    Kod onih koji spomenu ili ne spomenu da jesu "jednom", jako je česta priča da su od prostitutke dobili poseban tretman:
    "Ja sam budala, ja sam počeo da je ljubim, ona poludila, uspalila se, niko nije ni pokušao da je poljubi... na kraju je rekla "ja častim još pola sata".

    "Mene su obožavale, znaš kako, obično joj dolaze svakakvi, ja sam tad bio mlad, zgodan, uredan... jedva su čekale da im dođem. Naravno, znam ja da to nije zato što me vole, ali kad već rade, bolje im je sa mnom nego sa nekim skotovima".

    "Probala je ona i sa mnom kao sa klincima, ali vidi da baš ne ide, šta će, smije se, vidi da ja nisam kao oni, kaže otvoreno. Kaže, s ovim klincima je lako, malo popričaš, malo odradiš, i oni završe. Ali sa mnom je morala malo da se potrudi".

    Po prirodi sam lakovjeran, pa po defaultu vjerujem ljudima, ali kad od više ljudi čuješ jednu te istu ili sličnu priču, postane sumnjivo.
    Zanimljivo je to, inače na jeziku promiskuitetni muškarci, kad naiđu na ženu koja se ne zaljubljuje, kojoj je seks posao, koja te ne smara osjećanjima, vezom... požele da su joj na neki način posebni. Ah ta želja za pažnjom...

    Druga je, obavezno, o nekoj seoskoj budali, koji nije baš ni pametan, ni pri sebi, ali je zato obdaren.
    U nekoliko priča se sreće taj pojedinac, koga je neka šaljiva ekipa odvela u javnu kuću, platila mu tretman, imajući probleme da nađu voljnu seksualnu radnicu. Ta seksualna radnica bi obično imala problema da odradi posao za koji je plaćena.
    Kad bi ista ta ekipa tog pojedinca sledeći put poveli u isti ugostiteljski objekat, radnice bi sa strahom bježale od njega.

    Tumači simbola, mitova, legendi, bajki, te ostali psiholozi, sociolozi i parapsiholozi bi ovde imali posla...
    I Lane Gutović u svom serijalu "Ne može da škodi" je jednu epizodu posvetio onome "koga krivak služi kao budalu", te tome da u narodu postoji predrasuda o obdarenim pojedincima da su obavezno glupi. Osnova bi bila zavist pretpostavljam.
    Drugi segment mu valjda dođe osveta tim ženama koje se usuđuju da imaju više partnera i da prema njima ništa ne osjećaju, što je valjda muška privilegija. Konačno su naišle na nekog ko će im pokazati da nisu nadmoćne nad muškarcima.

    Moderni folklor, zgodna stvarčica.

    Urban legend - Wikipedia, the free encyclopedia

    An urban legend or urban myth is similar to a modern folklore consisting of stories often thought to be factual by those circulating them. The term is often used to mean something akin to "apocryphal story". Urban legends are not necessarily untrue, but they are often distorted, exaggerated, or sensationalized. Despite the name, a typical urban legend does not necessarily originate in an urban setting. The term is designed to differentiate them from traditional folklore in preindustrial times.

    Urban legends are sometimes repeated in news stories and, in recent years, distributed by e-mail. People frequently allege that such tales happened to a "friend of a friend"so often, in fact, that "friend of a friend", or "FOAF", has become a commonly used term when recounting this type of story.

    The urban legend phenomenon is well-known in other languages. In the Netherlands, for example, a tale about monkey meat gave rise to the term "broodje aap verhalen" (i.e., monkey sandwich stories).

    Some urban legends have survived a long time, evolving only slightly over the years, as in the case of the story of a woman killed by spiders nesting in her elaborate hairdo. Newer legends tend to reflect modern circumstances, like the story of people ambushed, anaesthetized and waking up minus one kidney, which was surgically removed for transplantation.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #83

    Odgovor: Plaćen sex

    Da sam dobio tu sedmicu na loto-u, platio biH, što ne biH...ono, par crnkinja, par azijatkinja, pa mulatkinje, pa ovo, pa ono...



  9. #84

    Odgovor: Plaćen sex

    Jednom sam bila blizu da mi plate seks. Bila sam u New Yorku davne 1999 i stajala sam navečer pored jednog izloga gdje sam proučavala ponuđene artikle (ne sjećam se kakve). I pamtim da je neki lik prošao pored mene fiksirajući me pogledom i upitao ''How much?''. Sjećam se da sam zazujala i okrenula mu leđa.



    Sada kad se sjetim... A mogla sam da zaradim. Neku šugu.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #85

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Jednom sam bila blizu da mi plate seks. Bila sam u New Yorku davne 1999 i stajala sam navečer pored jednog izloga gdje sam proučavala ponuđene artikle (ne sjećam se kakve). I pamtim da je neki lik prošao pored mene fiksirajući me pogledom i upitao ''How much?''. Sjećam se da sam zazujala i okrenula mu leđa.



    Sada kad se sjetim... A mogla sam da zaradim. Neku šugu.
    Сад идем на све теме на овом форуму да напишем да ништа од тога нисам радио, ал сам једном био у ситуацији... ако немате шта да кажете, идите на другу тему!
    Битер, све вас је заразио... живи човек у Суботици ал одговара како је живети у Новом Саду, причо му један што је гледо...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #86

    Odgovor: Plaćen sex

    Bio u Red lajt distrihtu u Amsterdamu...onako turisticki.
    Dao 50 jurosa...
    Bolje da sam ga sam bacio u nesvest...

    Ko kaze da je bio u Amsterdamu a nije obisao tih par ulica, laze!
    Back in red!

  12. #87

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Сад идем на све теме на овом форуму да напишем да ништа од тога нисам радио, ал сам једном био у ситуацији... ако немате шта да кажете, идите на другу тему!
    Битер, све вас је заразио... живи човек у Суботици ал одговара како је живети у Новом Саду, причо му један што је гледо...
    Ja zivim u Beogradu, a ne u Subotici.

    I molim te nemoj vise pisati o Kraljevini SHS, nikad tamo ziveo nisi!


    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Ko kaze da je bio u Amsterdamu a nije obisao tih par ulica, laze!
    Obilazio jesam, svako vece, ali platio nisam... Nije da nisam bio u iskusenju ali na kraju nisam...
    Nisam hteo da varam...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #88

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Сад идем на све теме на овом форуму да напишем да ништа од тога нисам радио, ал сам једном био у ситуацији... ако немате шта да кажете, идите на другу тему!
    Битер, све вас је заразио... живи човек у Суботици ал одговара како је живети у Новом Саду, причо му један што је гледо...
    Ni meni niko nije platio i ja nikom nisam platila ali dovoljno cesto prodjem kolima preko kacke petlje tako da ne mozes da osporis, jebiga, da neko iskustvo o ovoj temi ipak imam..

    Prizor je.. Da ti se dusha sparushi..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  14. #89

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Obilazio jesam, svako vece, ali platio nisam... Nije da nisam bio u iskusenju ali na kraju nisam...
    Nisam hteo da varam...
    Laz...
    Back in red!

  15. #90

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Сад идем на све теме на овом форуму да напишем да ништа од тога нисам радио, ал сам једном био у ситуацији... ако немате шта да кажете, идите на другу тему!
    Nitko te ne tjera da me čitaš

    Imala sam šta da kažem o ovoj temi i rekla sam. Kao što si imao i ti tako što si copy/paste-ao sa drugog bloga
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •