Plaćen sex - Strana 5
Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 121

Tema: Plaćen sex

  1. #61

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Kako se kolega Lav izjasnio, on bi platio za seks samo zarad nauke i zarad ženske znatiželje, pardon, zadnjice.
    Mogu li da pitam zašto (po njegovom iskazu) nije do sada koristio usluge prodavačica ljubavi?
    Da li to znai da si izvukla zakljuak da sam ja to radio ?
    Ko je za jednu voznjicu

  2. #62

    Odgovor: Plaćen sex

    Moj jedan prijatelj ima običaj da kaže:
    - Ona stvar se uvek plati. Na onaj ili ovaj način...

    Sklon sam da poverujem ovoj tvrdnji, mada je naravno suštinska i neuporediva razlika između onog i ovog načina. Hoću da kažem, da se žena mora zaslužiti. Svojom kvalitetima, šarmom, izgledom, ukupnim osobinama, uloženim vremenom, ili nečim ko zna čime što se već dopadne našoj izabranici...

    Onaj način, dakle plaćanje nepoznatoj osobi za seksualne usluge nikada nisam koristio, a daće bog i da to nikada ne uradim...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #63

    Odgovor: Plaćen sex

    Izvukla sam zaključak da ste opet u ofanzivi chatovanja i spamovanja foruma. Pa, rekoh, da ne budem opet mnogo narogušena, već je bilo opomena, priupitaću nešto ne bi li možda i prestali. A i mrzelo me da vas brišem, nema ovde dovoljno modova da stignu da obrišu sve off postove.
    Eto, šta reći...
    Sem da me sad mrzi da zapitkujem, pa ću ipak nadalje brisati.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #64

    Odgovor: Plaćen sex

    ...da se onda vratimo na temu...


    ...plaćen sex je kao ručak u restoranu... ...kad žena nije kod kuće da skuva...

  5. #65

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    iz kog razloga zene prodaju svoje telo necu da komentarisem. ali zasto muskarac kupuje usluge istih ne razumem
    ovde se sex svodi na nagon za 20,30,50e...vredi li i toliko??
    Ето, ја одговорим у стиху, а она све сведе на нагон... ццц...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #66

    Odgovor: Plaćen sex

    zar sex nije deo ljubavi...
    jeste, ali ne mora da bude sex se odvaja od vodjenja ljubavi, jer ima razlike.. bar je ja pravim (upravo imam deja vu dok pisem ovo) i tu ne vidim problem.. znam u glavi sta mi je sex a sta je vodjenje ljubavi..
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #67

    Odgovor: Plaćen sex

    U sustini sam protiv placenog seksa medutim sve zavisi od toga koliko mi dajes

  8. #68

    Odgovor: Plaćen sex

    Mnogo priče...a niko nije probao ?
    Ae ovako...
    - Nije tačno da taj "zanat" nema mušterija. Brzo življenje nekada košta manjka vremena za razvijanje veze koja bi upotpunila i sexualne potrebe.
    - Niko se ne seća rođendanskih "poklona" u vidu striptizete (u filmovima) ? I niko nije bio ponuđen sexualnom relaksacijom za dobro obavljen posao ?

    Treba znati da mnogi korisnici usluga noćnih (mada i dnevnih) dama nisu muškarci koji ne bi uspeli da nađu partnerku. Jednostavno...možda tada nisu u "svojoj parohiji", nemaju vremena za predigru (tipa izlazak, šetnja, teatar, večera...pa tek onda , možda, sex), a osete potrebu da se opuste ?
    Kako god...ja ću ispričati jedan svoj doživljaj.
    To veče sam sa dvojicom klijenata popio poprilično...i oni su rešili da nastave tulum. Lutalo se po gradu, i odjednom jedan je predložio jedan lokal. Za taj lokal nisam ni čuo. Ulazilo se po preporuci (srećom, znao me lik na vratima) i nekako u 4 ujutro uđemo.
    Bio je to striptiz bar...a cure su posle sedele po separeima sa gostima i pile. Ne moram napomenuti da su cene pića astornomske.
    U to vreme...ja sam bio već razveden...i nisam želeo nikakve veze. Ova dvojica su obojica oženjeni...i bilo mi odvratno koliko su se napalili . Začudo...to je cure više vuklo na moju stranu jer sam sa njima samo vodio lepu konverzaciju . Njima bilo malo neobično moje ponašanje...i jedna je baš rešila da me "animira" . Uz zezanje, muziku...i dosta pića...ipak je uspela da probudi mužjaka u meni (kojeg sam držao na stend baju više od godinu dana).
    Oko 7 ujutro smo se pozdravili..ja sam platio svoj račun (cure su pošteno rekle koliko pića su popile od mene). Njih dvojica su ostala..da se natežu (cure ih ispalile za nekoliko tura ). Seo sam...i krenuo na put jer sam imao nabavku.
    Posle nabavke...sam shvatio...da mi je rođendan i da imam vremena viška. Mašio sam se u džep i izvadio papirić koji mi je jedna cura dala. Na njemu je bio telefon jedne od kuća sa devojkama. Okrenuo sam, javio se prijatan glas..i objasnio mi gde se nalaze.
    Došao sam...otvorile mi je vrata jedna devojka i prosledila me u jednu sobu. Proveo sam lepe trenutke sa jednom devojkom ..i usput joj rekao da mi je rođendan. Nas dvoje smo se čak i lepo ispričali usput...imala je duha i inteligencije.
    Kako god to neko gledao...za mene je taj doživljaj bio lepa uspomena. Nisam više koristio usluge tih dama, ali...moram da priznam da me jedna od njih tako trgla iz apatije posle razvoda. Prema tome...hvala im .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #69

    Odgovor: Plaćen sex

    [QUOTE=memento;378657]Moj jedan prijatelj ima običaj da kaže:
    - Ona stvar se uvek plati. Na onaj ili ovaj način...

    Ili ti :
    Plati pa klati.
    Ja nemoram da placam kurve da me zadovoljavaju kad uvatim kakvu hocu lepoticu foto model,manekenku...Na kraljice trotoara se ne palim a i gadim ih se

  10. #70

    Odgovor: Plaćen sex

    Bećarino, jel ti hoćeš da kažeš da ne plaćaš usluge samo kraljicama trotoara? Fotomodelima i manekenkama ti nije žao da otvoriš novčanik?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #71

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Bećarino, jel ti hoćeš da kažeš da ne plaćaš usluge samo kraljicama trotoara? Fotomodelima i manekenkama ti nije žao da otvoriš novčanik?
    Ja kraljicama trotoara nikad ne placam jer ih ni ne podnosim tako da sa njima nemam nista.A za manekenke i foto modele to ide kao i sa drugim ribama malo price,pice,zezanje i ostalo.Da se razumemo,ove lepotice sa naslovnice nece bas da se prodaju za tek tako.udite uvereni ja to dobro znam

  12. #72

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ili ti :
    Plati pa klati.
    Ja nemoram da placam kurve da me zadovoljavaju kad uvatim kakvu hocu lepoticu foto model,manekenku...Na kraljice trotoara se ne palim a i gadim ih se
    Prvo, pogrešno si shvatio mementa...jer je hteo da kaže da se u životu sve uvek plati (na neki način ). Ukoliko ti misliš da nisi ništa "platio"...šta je sa troškovima goriva, pića, večere, garderobe ? I zar je moguće da si toliko neobavešten da pominješ samo "kraljice trotoara" kada je opšte poznato da se taj zanat upražnjava i iz luksuznih apartmana i rezidencija ?
    Nego...kada ideš sa curom na more...nisi platio to zadovoljstvo ?
    Koliko ja shvatih uvodničara...ovde se mislilo , pre svega , na plaćen sex sa curama kojima je to zanat. Ko ima šta da kaže, neka hrabro kaže...a da mi neko filozofira da mu nikada nije palo na pamet, čisto iz radoznalosti, ne bih mu verovao .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #73

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ja kraljicama trotoara nikad ne placam jer ih ni ne podnosim tako da sa njima nemam nista.A za manekenke i foto modele to ide kao i sa drugim ribama malo price,pice,zezanje i ostalo.Da se razumemo,ove lepotice sa naslovnice nece bas da se prodaju za tek tako.udite uvereni ja to dobro znam
    Čekaj malo, pre neki dan si izbacio cifru od 4 do 5 000 koju mesečno potrrošiš na ribe, što še reći da baš i nisu tako skupe.

    Nego, kaži gde rastu pa da krenem sa štednjom, tj. odvajanjem od usta...



  14. #74

    Odgovor: Plaćen sex

    Daleko sam od tog posla...
    Ali, kako sam poduze na netu...naletela sam bila na sve i svasta...
    Jednom, na chatu...klikne me lik...pita me jesam ja "profi"?
    U mene se stvorio revolt...nicim izazvan on mene to pita...rekoH...jesam
    Pitao me za cifru ( ja kako pojma nema kako se krecu cene na trzistu...pribegnem strategiju...prebaciti loptu...)...
    Kazem...a koliko si spreman da dash?
    Kaze lik...300 e...je l' ok
    Pitam ga...a sta podrazumevaju tih 300 e....sat, dva, noc....perverzije...
    Kaze, ma ono klasika...
    ...a video me nije
    Ok, lik bio iz SWE...mozda kod njih te tarife, Bog bi ga znao...

    Apropo teme...svi bi hteli (potajno ili ne), ali nemaju svi mooda da TO i priznaju....
    Ja da placam za sex? Ma jok....
    Eh...

    A placa se 'vako ili nako....mada gde je graniza djentlmenstva i placenog sexa?
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #75

    Odgovor: Plaćen sex

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Čekaj malo, pre neki dan si izbacio cifru od 4 do 5 000 koju mesečno potrrošiš na ribe, što še reći da baš i nisu tako skupe.

    Nego, kaži gde rastu pa da krenem sa štednjom, tj. odvajanjem od usta...


    Nerazumete vi mene ili ste te kraljice trotoara sve do jedne pa branite zanat.
    Huntere imas ih i ovde koliko sam zapazio i za manje para.

Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •