Debela i onda...? - Strana 7
Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 109
  1. #91

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat krivo srastanje kaže: Pogledaj poruku
    ma da! mora da sa njom nesto nije u redu, ili joj je kiselo voce , ako kaze da joj se jebe zivo kad vaga vrisne na njene kg.

    urbana je legenda da se zena oseca dobro u svojoj kozi ukoliko prelazi odredjeni br kilograma koji je svrstava u mrsavice .
    nema sanse da oseca dobro sa 70 kilograma!!! to je nemoguce !!!
    i ne uklapa se u semu i sigurno ta osoba pati !!! i iskompleksirana je !!
    pitajte lav hantera ako mi ne verujteeeeeee buaaaa smrc.
    Jao, ne znam odakle da počnem.

    Čekaj, da probam ovako: jock, sve je u redu dok se vaga ne raspadne.

    I sad mi se otvaraju oči, i siguran sam da su sve debele žene (70kg na visinu od 180 je više nego ok, btw.) vrlo samozadovoljne. Ne valja jedino što akcenat uglavnom ostane na onom "samo".

    (i da ne zaboravim, ako je visoka 160 a ima 70 kg, garanT se dooooobro oseća...to kipi na sve strane, pa se znoji, pa ovo-ono....)

  2. #92

    Odgovor: Debela i onda...?

    aleluja !!!!

    stigo je .

    vozd pre dvajes godina ( reklama xe ) a sad lov hanter.


    prosvetljenje jedno.


    on zna da sa toliko i toliko cm u odnosu na sm vi se MORATE osecati tako i tako , jerbo vam kipi , i znojite se iiiiiiiiii tako je kazato


    pokajte se ispred vage hanterove!!!!

  3. #93

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Jao, ne znam odakle da počnem.



    (i da ne zaboravim, ako je visoka 160 a ima 70 kg, garanT se dooooobro oseća...to kipi na sve strane, pa se znoji, pa ovo-ono....)
    Rekoh jaispade da se sreca meri vagom za tacno merenje
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #94

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat krivo srastanje kaže: Pogledaj poruku
    aleluja !!!!

    stigo je .

    vozd pre dvajes godina ( reklama xe ) a sad lov hanter.


    prosvetljenje jedno.


    on zna da sa toliko i toliko cm u odnosu na sm vi se MORTE osecati tako i tako , jerbo vam kipi , i znojite se iiiiiiiiii tako je kazato


    pokajte se ispred vage hanterove!!!!
    Šta znači MORTE?

    Sad, ja ne znam, ako si ti debela, evo izvinjavam se, pošto zvučiš krajnje šarmatntno i siguran sam da ne bih ni primetio višak kilograma, da ga eventualno imaš.

    Ali ako ipak hoćeš da se pokaješ ispred moje vage, evo izaći ću ti u susret, jedino što je sam čin pokajanja maaalko neobičan, ali vrlo poučan.


    (jbt., zar je moguće da jedini ja živim u svetu gde debele žene nisu simbol sreće, zadovoljstva, ženstvenosti, sexipila i još koječega? Zaspaću od muke )

  5. #95

    Odgovor: Debela i onda...?

    Nemoj jos da spavas ima jos mnogo toga da naucis
    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #96

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    (jbt., zar je moguće da jedini ja živim u svetu gde debele žene nisu simbol sreće, zadovoljstva, ženstvenosti, sexipila i još koječega? Zaspaću od muke )
    zaspi.
    zmuri i ne brigaj . ko jebe oble .


    imas ti svoje kosti , ofingere i idelalne brojeve na vagi .

    malo li je

  7. #97

    Odgovor: Debela i onda...?

    zar je moguće da jedini ja živim u svetu gde debele žene nisu simbol sreće, zadovoljstva, ženstvenosti, sexipila i još koječega?
    Ne. Ima gi razni'. Hocu reci, bar na ovoj temi se najavljalo dosta njih koji misle kao i ti. A ovde se par nas upire da dokaze da zaista i postoje ljudi koji su sa svojim viskom zadovoljni sobom. Verovacu da jesi procitao temu, koliko toliko skroz.
    Zasto mislis da zena sa viskom ne moze da bude srecna? Razumem kad kazes da kreces od sebe, ali zar ne mozes da prihvatis cinjenicu da ima nas koji takodje polazimo od sebe i ne smeta nam visak koji imamo i da i pored njega vodimo normalan zivot, gde ne oskudevamo u osecanjima i zadovoljni smo?
    Da podvucem, ti govoris cak i o 10 kg viska, znaci, ne pricamo o zenama koje su debele do mere da ne vide vagu od stomaka.
    Sarm dolazi iz osobe, isto kao i seksipil. Ne moze da se nauci, sa time se rodis. A mozes da budes takav ako si zadovoljan sobom. Mislis da bucke ne mogu da budu sarmantne, harizmaticne i seksi? Ok, tebi mozda ne, sto ne znaci da nema onih koji na visak od 10-15-20 kg nece gledati kroz prizmu skalpela ili liposukcije.

    Jebes mi sve, od ove teme cu sebi kompleks da nabijem, a celoga zivota ga nisam imala.

    Ako ih niste upoznali, ne znaci da ne postoje osobe koje su srecne unatoc svojoj tezini.
    Poruku je izmenio starsica, 26.03.2010 u 02:36
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #98

    Odgovor: Debela i onda...?

    Za par kilograma tamo-amo sreca nece mi pobegne.
    Poruku je izmenio lado, 26.03.2010 u 02:46
    Najveca vlast je vladati sobom.

  9. #99

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat krivo srastanje kaže: Pogledaj poruku
    zaspi.
    zmuri i ne brigaj . ko jebe oble .


    imas ti svoje kosti , ofingere i idelalne brojeve na vagi .

    malo li je
    zeV. Dobro jutro.

    Elem, ja mislim da si ti omašila temu. Nemam ja ništa protiv oblih, dapaČe. Ako me vid u ovo jutro rano (nagoveštaj pJesničkog izliva) ne vara, ovo je tema o debelima.

    Evo, ja bih jedan lični primer (kao osvrt na Starsicin post koji je, čini mi se, delom offtopic jer i ona tu priča o žeama sa maaalo izraženijim oblinama, koje su daleko od debelog): u davna pradavna vremena ja sam bašbaš voleo jednu malu, slatku, superinteligentnu, obrazovanu, ostvarenu u svojoj struci, a i u mnogim poljima van nje, pa još i lepu devojĆicu. E vidiš, ona je imala 7-8 kg viška. I znaš kako to ide, kad nekog zavoliš (ali izistinski, bez zaljubljenosti u smislu "ne vidim ništa"), onda bi ga nosio na rukama, stavio u unutrašnji džep kaputa da bude uvek sa tobom i tako to. Hoću reći da mi nije padalo na pamet da razmišljam o njenim kilogramima.

    Ali njoj jeste.

    To joj je bila slaba tačka, razmišljala je o tome kako će, amaN, da se skine na plaži, kako da se vrati na težinu od ranije (a video sam slike, bila je zgodna ko đavolčić), i iz njenih priča znam da bi jako volela da tih par kg viška nisu prisutni. Dakle, nema to veze ni sa šarmom, ni sa ostvarenošću u životu, ali ima sa stanjem u njenoj glavi, i milsim da svaka žena koja se nije zapustila do te mere da joj je svejedno kako izgleda, u određenim trenucima razmišlja slično. Izuzeci postoje da bi potvrđivali pravilo, ali su oni u ovom slučaju još iZuzetniji, čini mi se.

    E tako.

    Završiću priču na ovoj temi sa tradicionalnim indiJanskim:

    haug! Ja govoriti!


  10. #100

    Odgovor: Debela i onda...?

    koji upiš od teme.. zaratiše svi..
    debeli i mršavi

    I sad ispada..
    ko mi je simpatičan, na čelu sasamomsobom a ima salište za izvoz - taj je tak' simpatično zaobljen
    i to su obline i oblutci, čak izuzetno sexy
    a ko mi je simpTOMatičan eee.. taj je debela svinja i sa jednim gramom preko normale...










    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #101

    Odgovor: Debela i onda...?

    hm,,,debela ..
    prva asocijacija mi je
    debele dame ali bas deeeebele
    deformisane od sala koje kipi na sve strane
    ali da se razumemo
    vidjala sam i muske sorte u enormnom rastu nemerljivo bilo kojom vagom
    ako govorimo o visku kg...koji nije estetski ,jer su standardi
    sto mrsaviji da ti koske vire sada IN i u trendu
    sa silikonskim dodacima da popune ono sto je priroda propustila da uradi]\
    ili je iscezlo anoreksijom ili trendom koji mediji diktiraju
    onda su vrednosti izopacene nacisto...
    ideal vitkosti koji se granici sa slikom iz Etiopije ili Somalije
    sve vise ili je vec uzelo maha ..
    vitak da ali ne po cenu zivota
    debeo sa viskom kg oko cca 10 i kusur ,nije smak sveta
    pa nekad je pojam bila obla zena u svoj svojoj lepoti sa oblinama
    i sta sad 'tedoh da kazem
    sve extremno je ruzno,znak neke bolesti,vise mentalne
    extremno debeli sa cca 100 i kusur kg i oni koji na vagi samo mere koske
    sa sve klavikule .....
    ono salce koje ne ide u manekenski stas i kriterijume
    nije za osudu,naprotiv
    za divljenje je
    jer te osobe normalno i neoptereceno zive

  12. #102

    Odgovor: Debela i onda...?


    i samo da ilustrujem ono sto sam pokusala da kazem








  13. #103

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    ma bre folirazza kompletna. ok neka bude da generalizujem.... da vidim neku od devedeset + kila da se vrckavo, zavodljivo i opushtneno razodeva pred ochima svoga partnera u sred bela dana i da s uzzivanjem gleda svoju mlohavu stomachinu, otromboljene sisetine i da se s ljubavlju pomiluje po crvenom prishtu izmedju nogu koji joj se napravio jer joj se butine neprekidno trljaju jedna o dugu.

    aj, pa nek bude da nisam u pravu.

    nek ista takva ne zaroni glavu u shampitu sa suzama u ochima kad se vidi u ogledalu, kad se posvadjala s mamom, kad joj choek nije odgovorio na sms, kad ju je prodavachica na pijaci iznervirala, kad nije uspela da zavezze pertlu, kad nije uspela dupe da dovati da obrishe posle sranja....

    pokazzi neku koja nije dovukla u krevet kutiju chokoladnog keksa zato shto opet nema s kim da se mazi.

    aj, pa nek bude da nisam u pravu.
    Tacno tako.

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    i onda krene da kenja kako su mushkarci *chke jer ne smeju da je "vole" a ona je tako pametna i dobra i sFeee....

    d'umresh

    ajmo svaki dan po deset kilometara hoda pa da vidish kako ti posle shest meseci neche ni trebati neki racQ da bi se dobro osechala i bila srechna.
    Ziva istina.

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    ja pricham o debelima. i tema je o debelima. ne o onima s deset kila vishka nego o debelim zzenama. koja kazze da je zadovoljna shto je debela - lazze 100%. lakshe joj je da lazze no da se privati posla. ni ja ne mislim da je 175cm i 52kg ideal lepote. zdravo telo i zdrav um nije teshko prepoznati i razlikovati. ni ja nisam mrshava al nisam ni debela. super sam bash bash vako.
    Slazem se.

    Maski svaka cast, tako si realna i sve si jako lepo napisala te si mi ustedela vremena jer sam bas imao u planu da tako nesto napisem kao ti u ovih svojih nekoliko postova.

  14. #104

    Odgovor: Debela i onda...?

    H_fala
    & underpaid......

  15. #105

    05 Odgovor: Debela i onda...?

    Ne znam,nikad nisam obracala paznju kako neko izgleda,uvek sam gledala kakav je covek,eto imala sam bivseg decka koji je bio bas debeo,mnogi su me pitali zasto sam s njim,jer je takav kakav je. Meni i dan danas nije jasno zasto su me to pitali,on je odlican covek,harizmatican,ne mora da bude mrsav. Stvarno mi to nije kriterijum da li cu nekoga ceniti i postovati,to je apsurdno. Ako zeli mozda da smrsa pomocicu mu i obrnuto,ako ne zeli jescu s njim/njom,tako mi je sve jedno,bitno da je dobar covek.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udario bi me? E pa onda bih ja..
    Autor dankaBg u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 24.05.2010, 08:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •